FK Budućnost Banovići

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 12 jan 2018, 13:56

Adnan Zulić ponovo u zeleno-crnom dresu

http://fkbuducnostbanovici.****.ba/ ... dresu.html

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 16 jan 2018, 14:17

Juce 15.og se krenulo sa prozivkom i pripremama.

http://fkbuducnostbanovici.****.ba/?m=1

Na prozivci su se pojavili svi fudbaleri izuzev Hazima Đezića o čijem statusu će se znati u narednim danima.Od novijih imena tu su Sadžid Fazlić i povratnici u redove zeleno-crnih Adnan Zulić i Senad Huskanović.

Za sada su dogovorene tri prijateljske utakmice i to protiv ekipe koja igra polufinale kupa BiH Zvijezde 09, a utakmica se igra u Stanišićima,zatim slijede utakmice protiv Slavena i Sloge iz Tojšića. U narednim danima bit će dogovoreno još nekoliko kontrolnih utakmica.

Treba dovesti jednog dobrog odbrambenog igraca koji ce igrati i sljedece sezone za nas.

Hajmo Zeleni!

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 24 jan 2018, 11:37

Taib Selimovic novo pojacanje.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 27 jan 2018, 21:50

Novi Travnik izgleda zeli napasti prvu federalnu.
Na jugu Posusje prvo, a drugu ligu centar ne sumnjam da ce Gorazde osvojiti.
Bice jako tesko u play offu.

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 05 feb 2018, 06:41

2-2 odigrano sa Zvijezdom 09. Mujić dvostruki strijelac, valjda uspije i on uletiti barem približno u formu u kojoj je bio prije par godina, možda će mu ova dodatna konkurencija dobro doći. Inače, dva fina rezultata protiv dva glavna pretendenta za ulazak u Premijer ligu. Nije neko veće mjerilo, naravno, ali je fino vidjeti da su se odlično izborili protiv ekipa kakve imaju Sloga i Zvijezda. Do kraja pripremnog perioda je zakazano još dosta pripremnih susreta, a slijedeći je sedmog protiv Bratstva, valjda na našem pomoćnom, to se treba ispratiti da vidimo situaciju.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 06 feb 2018, 15:00

LjumanM95 WroteColon2-2 odigrano sa Zvijezdom 09. Mujić dvostruki strijelac, valjda uspije i on uletiti barem približno u formu u kojoj je bio prije par godina, možda će mu ova dodatna konkurencija dobro doći. Inače, dva fina rezultata protiv dva glavna pretendenta za ulazak u Premijer ligu. Nije neko veće mjerilo, naravno, ali je fino vidjeti da su se odlično izborili protiv ekipa kakve imaju Sloga i Zvijezda. Do kraja pripremnog perioda je zakazano još dosta pripremnih susreta, a slijedeći je sedmog protiv Bratstva, valjda na našem pomoćnom, to se treba ispratiti da vidimo situaciju.

Gdje ste sad kad nam trebaju bodovi .... :mrgreen:
"...as the REDS go marching ON, ON, ON!!!"

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 06 feb 2018, 22:17

SMR187 WroteColon
LjumanM95 WroteColon2-2 odigrano sa Zvijezdom 09. Mujić dvostruki strijelac, valjda uspije i on uletiti barem približno u formu u kojoj je bio prije par godina, možda će mu ova dodatna konkurencija dobro doći. Inače, dva fina rezultata protiv dva glavna pretendenta za ulazak u Premijer ligu. Nije neko veće mjerilo, naravno, ali je fino vidjeti da su se odlično izborili protiv ekipa kakve imaju Sloga i Zvijezda. Do kraja pripremnog perioda je zakazano još dosta pripremnih susreta, a slijedeći je sedmog protiv Bratstva, valjda na našem pomoćnom, to se treba ispratiti da vidimo situaciju.

Hahaha, pomažemo vam indirektno tako što smo srezali samopouzdanje sisojevcima. :mrgreen:

Mogli ste poslati koga od rukovodstva kluba na kakav seminar kod ovih naših, pošto su stručnjaci za prljave igrice i radnje iza kulisa. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 07 feb 2018, 07:30

LjumanM95 WroteColon
SMR187 WroteColon

Hahaha, pomažemo vam indirektno tako što smo srezali samopouzdanje sisojevcima. :mrgreen:

Mogli ste poslati koga od rukovodstva kluba na kakav seminar kod ovih naših, pošto su stručnjaci za prljave igrice i radnje iza kulisa. :lol:

Prije da ste im pomogli, otjeraste im Vojvodu :mrgreen:
"...as the REDS go marching ON, ON, ON!!!"

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 07 feb 2018, 15:54

Eto sad, dadneš im prst, oni bi ručetinu cijelu. :mrgreen:

Danas novi remi protiv prvoligaša - 2-2 sa Bratstvom. Ne baš dopadljiva, ali nešto grublja igra s obje strane. Bolje odigrala druga ekipa, s tim što su Gračanlije tanke sa rezervnom ekipom. Oba gola smo dali u drugom poluvremenu, sa drugom ekipom - Dedić za 1-1, Mujić za 2-2. Pored toga imali smo još 2-3 izgledne prilike.

U subotu protiv Sloge (Crnjelovo), drugoligaš iz RS-a, po mjeri protivnik, al' su dobro iznijeli i ove prve tri utakmice protiv jačih protivnika.

HPCompaq
Kontakt:

PostPostao/la HPCompaq » 19 feb 2018, 17:36

Finansira li rudnik(Kuko) ovaj klub? S obzirom kako je jak tamo na tome području, izgleda da ga ne zanima fudbal,pa nema interesa da stvori jaku Budućnost?
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !

AMER ORDAGIĆ !
SULEJMAN KRPIĆ !

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.