NK Omladinac Mionica

sony_91
Kontakt:

PostPostao/la sony_91 » 31 okt 2011, 08:41

seven WroteColon
Utakmica koja je još prije tri mjeseca dogovorena tri za tri ispala je krajnje nekorektna. Još juče su svi bili da se igra tri za tri i danas sve do susreta.

ova izjava je za policije, još kada dolazi od čovjeka koji je u najužem rukovodstvu kluba izjava dobija na težini i predstavlja svojevrsno priznanje krivičnog djela

U ovoj ligi je toliko krivičnih djela napravljeno da o tome nema smisla ni pričati, i ne samo u ovoj ligi nego općenito u ovoj našoj državi. Tu smo gdje smo i iz ovoga ne možemo, takva nam je situacija i tome se moramo prilagoditi. Samo u ovom kolu Prve lige FBiH imaš tri dogovorena susreta tri za tri kada smo već kod ovoga, a da ti ne spominjem ostalo sve šta se radi. Inače, za jučerašnji poraz krivce trebamo tražiti u sebi, ali takođe i Gradina je ispala nekorektna sada, da su nam rekli davno, igramo pošteno i želimo bodove ne bi bio nikakav problem, drugačije bi sve pripremili i vjerovatno bi drugčiji ishod utakmice bio. Ne bi se dopustile neke stvari koje su se jučer dogodile.

seven

PostPostao/la seven » 31 okt 2011, 08:49

sony_91 WroteColon
seven WroteColon
Utakmica koja je još prije tri mjeseca dogovorena tri za tri ispala je krajnje nekorektna. Još juče su svi bili da se igra tri za tri i danas sve do susreta.

ova izjava je za policije, još kada dolazi od čovjeka koji je u najužem rukovodstvu kluba izjava dobija na težini i predstavlja svojevrsno priznanje krivičnog djela

U ovoj ligi je toliko krivičnih djela napravljeno da o tome nema smisla ni pričati, i ne samo u ovoj ligi nego općenito u ovoj našoj državi. Tu smo gdje smo i iz ovoga ne možemo, takva nam je situacija i tome se moramo prilagoditi. Samo u ovom kolu Prve lige FBiH imaš tri dogovorena susreta tri za tri kada smo već kod ovoga, a da ti ne spominjem ostalo sve šta se radi. Inače, za jučerašnji poraz krivce trebamo tražiti u sebi, ali takođe i Gradina je ispala nekorektna sada, da su nam rekli davno, igramo pošteno i želimo bodove ne bi bio nikakav problem, drugačije bi sve pripremili i vjerovatno bi drugčiji ishod utakmice bio. Ne bi se dopustile neke stvari koje su se jučer dogodile.

pouka: U se i u svoje kljuse

Mislim da prilagođavanjem na takav način nećemo daleko dogurati, ako svi kradu to nije opravdanje da i ti kradeš, takvo razmišlanje neće nikome donijeti dobro a najmanje onome ko tako razmišlja

v_b_8_9
Kontakt:

PostPostao/la v_b_8_9 » 31 okt 2011, 08:52

sony_91 WroteColonU Mionici završeno 0-1
Utakmica koja je još prije tri mjeseca dogovorena tri za tri ispala je krajnje nekorektna. Još juče su svi bili da se igra tri za tri i danas sve do susreta. Inače, igrači Gradine i službeni predstavnik kasne na susret i dolaze sa samo trenerom i igračima i dolaze da igraju. Stvarno ispali su krajnje nekorektni, svoj cilj su ispunili, uzeli su bodove, napravili nas ovcama i izbacili nas iz Prve lige FBiH 99,9 %. Čestitam im na tome!

Tabela (+/-):

1. Gradina +6
2. Čapljina +5
3. Krajina +4
4. Goražde +1
5. Budućnost +1
6. Rudar 0
7. Jedinstvo -1
8. Vitez -1
9. Orašje -2
10. Iskra -3
11. Bratstvo -3
12. Krajišnik -4
13. Branitelj -4
14. Famos SAŠK Napredak -4
15. Omladinac -5
16. UNIS -8

Hahaha bruke, Gradina stvarno nije fer, ljudi dosli da igraju nogomet u gostima! Pa gdje to ima?!?! Hahahha...

sony_91
Kontakt:

PostPostao/la sony_91 » 31 okt 2011, 08:55

seven WroteColon
sony_91 WroteColon
seven WroteColon

pouka: U se i u svoje kljuse

Mislim da prilagođavanjem na takav način nećemo daleko dogurati, ako svi kradu to nije opravdanje da i ti kradeš, takvo razmišlanje neće nikome donijeti dobro a najmanje onome ko tako razmišlja

Ali ne može jedan klub igrati pošteno, moramo svi, ako ne igraju ostali ne možemo ni mi. Ja bi najradije da se svuda igra kao u Rodoču i Vitezu, ali jednostavno neke sredine znaju da tako ne mogu opstat i služe se svim i svačim. Nama da je jučer odnio bod(ove) Vitez ili Branitelj na ovakav način ne bi bio toliki problem, problem je u tome što znamo da u Srebreniku mi do bodova ne možemo, prošle godine ono što su nama uradili to nigdje nema, na kraju pomoćnici spanu sa lige ali džaba nama od toga kad smo mi izgubili bodove, gore svi manje više znaju šta se dešava i osuđen si na poraz i prije početka meča, i tako je u još nekim sredinama.

seven

PostPostao/la seven » 31 okt 2011, 08:59

Ali ne može jedan klub igrati pošteno, moramo svi, ako ne igraju ostali ne možemo ni mi. Ja bi najradije da se svuda igra kao u Rodoču i Vitezu, ali jednostavno neke sredine znaju da tako ne mogu opstat i služe se svim i svačim. Nama da je jučer odnio bod(ove) Vitez ili Branitelj na ovakav način ne bi bio toliki problem, problem je u tome što znamo da u Srebreniku mi do bodova ne možemo, prošle godine ono što su nama uradili to nigdje nema, na kraju pomoćnici spanu sa lige ali džaba nama od toga kad smo mi izgubili bodove, gore svi manje više znaju šta se dešava i osuđen si na poraz i prije početka meča, i tako je u još nekim sredinama.

nevjerovatno zaista, znate da su lopovi i hulje i opet se s njima dogovarate i šurujete pa ne potpisuje se bolan ugovor sa šejtanom, tj. ne sade se tikve sa đavolom, eto vidiš da sam u pravu kad kažem da se ne treba prepustiti takvim rabotama jer na kraju stradaš

sony_91
Kontakt:

PostPostao/la sony_91 » 31 okt 2011, 11:08

Benjo_AFC86
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Benjo_AFC86 » 31 okt 2011, 12:28

Iskreno Omladinac je juče bio dobar , ali fali im završnica..

prije utakmice trener Gradine rekao igračima samo nabijajte nemojte igrati jer kontra i gol .. a 6 igrača imalo po 2 žuta i to sve prvotimci tako da nije htio rizikovati .. a ni Huseinbasic nije igrao..

Dobro ste probijali po strani ali kazem fali realizacija.. mi smo imali i srece ali i znanja kako smo se branili i odbrana je bila nikad bolja , a i juče sjajni golman Zukić ..

vidićemo da li Gradina može na Premieru jer igramo 2 tekme zaredom kuci sljd polusezonu i imamo gostovati kod UNIS-a i Famosa gdje se mozemo nadati bodovima .. ali para nema :D

Omladincu sretno u nastavku ali ako ne uzmu gdje sa strane bodove tesko ce opstati .
Juce se nasi igraci bacali pod loptu u zraku .. dok se vasi zajebavaju onaj suljic izade 1v1 na 3 metra i vrati se nazad .
Imate UNIS u gostima pa probajte nesto uraditi ali isto tako imate 2 tekme u gostima zaredom ..
OFK Gradina Srebrenik

Benjo_AFC86
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Benjo_AFC86 » 31 okt 2011, 12:32

sony_91 WroteColon

To je bilo prošle sezone .. i nikad više , vidjeti ćeš i sam da će biti korektno suđenje a juče je bilo 50 50 ali vaši navijači nisu navikli izgleda .

U Srebreniku svi imaju dobro suđenje ove 2 polusezone , za razliku od 1 poluszone prosle godine kada je bilo katastrofa i nisam imao sta gledati ali sada na celu sa Turbicem Damcetom Huseinbasicem nema ekipe kojoj da kazem ne mozemo dati gol ..

Inače spomenuli ste zločince 1 lige FBiH :
Iljo Dominiković je trebao dosad biti u zatvoru onda i odluživati veliku kaznu za namještanje utakmica Orašju i sudija ;) !
OFK Gradina Srebrenik

unisovac

PostPostao/la unisovac » 31 okt 2011, 12:49

Benjo_AFC86 WroteColonIskreno Omladinac je juče bio dobar , ali fali im završnica..

prije utakmice trener Gradine rekao igračima samo nabijajte nemojte igrati jer kontra i gol .. a 6 igrača imalo po 2 žuta i to sve prvotimci tako da nije htio rizikovati .. a ni Huseinbasic nije igrao..

Dobro ste probijali po strani ali kazem fali realizacija.. mi smo imali i srece ali i znanja kako smo se branili i odbrana je bila nikad bolja , a i juče sjajni golman Zukić ..

vidićemo da li Gradina može na Premieru jer igramo 2 tekme zaredom kuci sljd polusezonu i imamo gostovati kod UNIS-a i Famosa gdje se mozemo nadati bodovima .. ali para nema :D

Omladincu sretno u nastavku ali ako ne uzmu gdje sa strane bodove tesko ce opstati .
Juce se nasi igraci bacali pod loptu u zraku .. dok se vasi zajebavaju onaj suljic izade 1v1 na 3 metra i vrati se nazad .
Imate UNIS u gostima pa probajte nesto uraditi ali isto tako imate 2 tekme u gostima zaredom ..

mi jedva cekamo takve,kod nas se moglo uraditi ali nemoze vise,sto ste radili,radili,sad i kod nas ide prvo na čiviluk pa onda lagano,samo se vi nadajte bodovima u vogošći

decko007
Kontakt:

PostPostao/la decko007 » 31 okt 2011, 14:03

u vogošći može ko hoće uzeti bodove, jer ste vi do jučer bili na dnu kantonalne lige sarajevo, i došli ste do malo parica i sada očekujete biti kandidat za premier ligu..raduj se ti derbijima sa vratnikom, vrbanjušom, pofalićkim jer ste u rangu tih klubova.

unisovac

PostPostao/la unisovac » 01 nov 2011, 11:03

decko007 WroteColonu vogošći može ko hoće uzeti bodove, jer ste vi do jučer bili na dnu kantonalne lige sarajevo, i došli ste do malo parica i sada očekujete biti kandidat za premier ligu..raduj se ti derbijima sa vratnikom, vrbanjušom, pofalićkim jer ste u rangu tih klubova.

koji si ti ,nemogu da te prepoznam šta ti znaš o Unisu,mali si ti u fudbalu,a za bodove neznam,može li ko hoče,svi vi mislite da je to tako,ali vidječemo kako če biti

decko007
Kontakt:

PostPostao/la decko007 » 01 nov 2011, 16:43

unisovac WroteColon
decko007 WroteColonu vogošći može ko hoće uzeti bodove, jer ste vi do jučer bili na dnu kantonalne lige sarajevo, i došli ste do malo parica i sada očekujete biti kandidat za premier ligu..raduj se ti derbijima sa vratnikom, vrbanjušom, pofalićkim jer ste u rangu tih klubova.

koji si ti ,nemogu da te prepoznam šta ti znaš o Unisu,mali si ti u fudbalu,a za bodove neznam,može li ko hoče,svi vi mislite da je to tako,ali vidječemo kako če biti

iduce sezone derbi s vrbanjušom i ostalom kompanijom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sony_91
Kontakt:

PostPostao/la sony_91 » 11 nov 2011, 09:55

_Djavoli_
Kontakt:

PostPostao/la _Djavoli_ » 13 nov 2011, 14:46

decko007 WroteColon
unisovac WroteColon

iduce sezone derbi s vrbanjušom i ostalom kompanijom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nema vise bodova iz Vogosce ni za koga tako lako :roll: :mrgreen:
skupo ce se naplacivati bod/ovi :mrgreen:

Kipo
Kontakt:

PostPostao/la Kipo » 13 nov 2011, 16:09

kako završi oml-čap

FKKrajina
Kontakt:

PostPostao/la FKKrajina » 13 nov 2011, 16:41

Vas je "postena" Gradina onom utakmicom 0-1 gurnula u Drugu ligu. Nasjeli ste na njihove fazone , sad ispastajte. Jos danasnji X i dovidjenja. A mislim da ce te protiv Unisa morati muski uci i potuci se za bodove, iako oni manje-vise ne znaci nista, jer ih svako pobjedjuje.

Uglavnom, vasi prijatelji s kojima igrate 3 za 3 su vas izbacili iz lige.

balotelli
Kontakt:

PostPostao/la balotelli » 13 nov 2011, 17:02

Kipo WroteColonkako završi oml-čap

1-1 al neredi su bili

L' Imperator
Kontakt:

PostPostao/la L' Imperator » 13 nov 2011, 17:04

balotelli WroteColon

1-1 al neredi su bili

Ako neko zna nesto vise, nek' napise!
#samoRudar #zauvijek

balotelli
Kontakt:

PostPostao/la balotelli » 13 nov 2011, 17:12

L' Imperator WroteColon
balotelli WroteColon

1-1 al neredi su bili

Ako neko zna nesto vise, nek' napise!

nisu dali igracima čapljine da izadu iz terena jer su uzeli bod,a sudce su ganjali po terenu

v_b_8_9
Kontakt:

PostPostao/la v_b_8_9 » 13 nov 2011, 17:13

Zasto se Omladinac ne zeli ukljuciti u ovu novu akciju prvoligaskih klubova? Sony?

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.