NK Omladinac Mionica

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 13 jan 2012, 16:27

Dosadašnji igrač Omladinca, Vedad Omeragić, karijeru najvjerovatnije nastavlja u Bratstvu iz Gračanice

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 13 jan 2012, 17:34

sony_91 je napisao/la:Dosadašnji igrač Omladinca, Vedad Omeragić, karijeru najvjerovatnije nastavlja u Bratstvu iz Gračanice
Ovo je baš pravo stanje raspada. Čudo će biti ako na proljeće Omladinac zaigra, jer faktički neće imati ko zaigrati, a juniori su vam blago rečeno slabi. Vidi se da ne rade redovno, nedostaje im dosta toga, tako da bi svaka utakmica bila preko 5 golova u mreži Omladinca.

Tužno šta se sve dešava sa Omladincem u posljednje vrijeme, a još tužnije što bi mogli u 3. ligu BD-a. :cry: :? Bilo bi dobro kada bi se mogla sezona privesti kraju da se ne istupa, ipak je mnogo, mnogo bolje igrati u 2. ligi FBiH, nego u 3. ligi.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3498
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 13 jan 2012, 20:08

LjumanM95 je napisao/la:
sony_91 je napisao/la:Dosadašnji igrač Omladinca, Vedad Omeragić, karijeru najvjerovatnije nastavlja u Bratstvu iz Gračanice
Ovo je baš pravo stanje raspada. Čudo će biti ako na proljeće Omladinac zaigra, jer faktički neće imati ko zaigrati, a juniori su vam blago rečeno slabi. Vidi se da ne rade redovno, nedostaje im dosta toga, tako da bi svaka utakmica bila preko 5 golova u mreži Omladinca.

Tužno šta se sve dešava sa Omladincem u posljednje vrijeme, a još tužnije što bi mogli u 3. ligu BD-a. :cry: :? Bilo bi dobro kada bi se mogla sezona privesti kraju da se ne istupa, ipak je mnogo, mnogo bolje igrati u 2. ligi FBiH, nego u 3. ligi.
Ako budu juniori igrali , morali bi dodati još prvotimaca da bi bar nešto poduzeli .

ovako će svaka tekma bit 20:0 . nije 5:0 , Gradinini juniori su ih 16:0 pobjedli u Srebreniku ..
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 13 jan 2012, 20:12

Mah dobro sada nije toliko bitno koliki bi rezultat bio. Uglavnom, bili bi astronomski rezultati jer je zaista ova generacija juniora Omladinca mnogo loša, a kako vidimo svakog dana igrači odlaze. Pitanje je koliko će ih ostati i da li bi ti koji ostanu mogli iznijeti polusezonu? Ne bi rekao, zbog toga im je potrebna određena širina u igračkom kadru, ne kao u ovih što idu na Premijer ligu (Gradina, Vitez ili Iskra), ali je potrebna određena širina. Zbog toga mislim da ipak neće nastaviti takmičenje, iako u prvi mah nije tako izgledalo.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 14 jan 2012, 10:31

Evo još jedan u nizu, Nedim Đonlić (Omladinac Mionica->Bosna Mionica)

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 14 jan 2012, 17:26

sony_91 je napisao/la:Evo još jedan u nizu, Nedim Đonlić (Omladinac Mionica->Bosna Mionica)
To je baš potvrda raspada, kada igrači odlaze u niželigaše.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 15 jan 2012, 10:25

Kupite mene :D ja vam mogu puno pomoci ... klasičan napadač... prošle godine zabio 7 golova u 12 utakmica u premijer ligi ;)
1947!

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 16 jan 2012, 16:33

Mirza Čejvanović, novo ime u Banovicima.
Sony, pricaj, kakav je ovaj igrac.. karakteristike ??
1947!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 16 jan 2012, 17:12

Ljumani_Banovici je napisao/la:Mirza Čejvanović, novo ime u Banovicima.
Sony, pricaj, kakav je ovaj igrac.. karakteristike ??
Na oficijelnoj stranici Omladinca piše da je odbrambeni igrač. Eh sada, koliko je nama potreban taj tip igrača i koliko će on imati prilike da se izbori za 18 najboljih, vidjećemo.
Očekujemo od @sony-a nešto više o njemu. :)
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 16 jan 2012, 17:17

LjumanM95 je napisao/la:
Ljumani_Banovici je napisao/la:Mirza Čejvanović, novo ime u Banovicima.
Sony, pricaj, kakav je ovaj igrac.. karakteristike ??
Na oficijelnoj stranici Omladinca piše da je odbrambeni igrač. Eh sada, koliko je nama potreban taj tip igrača i koliko će on imati prilike da se izbori za 18 najboljih, vidjećemo.
Očekujemo od @sony-a nešto više o njemu. :)
Mirza Čejvanović (1984) može igrati stopera, ili desnog beka, izraziti dešnjak. On uvijek, bilo da se radi o treningu, pripremnom ili takmičarskom meču daje sve od sebe. Ima solidnu tehniku i jak je u duelu, voli držati loptu i pokušava dosta puta ako nema slobodnog igrača sam napraviti višak prilikom čega zna često kiksati i nepotrebno izgubiti loptu gdje se ista ne bi smjela gubiti, za ove lige dobar igrač, samo još da se riješi viška poteza ;)

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 16 jan 2012, 17:26

Zahvaljujem na odgovoru.

Dakle, teško da će se moći izboriti za mjesto u prvoj ekipi Budućnosti, baš teško. Osim u slučaju (nedaj Bože) neke povrede, onda bi mogao uletiti u ekipu, drugačije baš teško. U svakom slučaju valja otići jedan trening pa vidjeti kakav je igrač.

Nastavak raspada Omladinca se nastavlja. :roll:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947


Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 16 jan 2012, 23:15

Ovaj Čejvanović je igrao zajedno sa našim Mujićem u Slobodi. Baš sam ga pitao kakav je, kaže da je igrač za prvih 11.

EDIT: Sony, hvala ti !
1947!

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3498
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 17 jan 2012, 11:50

sony_91 je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:
Ljumani_Banovici je napisao/la:Mirza Čejvanović, novo ime u Banovicima.
Sony, pricaj, kakav je ovaj igrac.. karakteristike ??
Na oficijelnoj stranici Omladinca piše da je odbrambeni igrač. Eh sada, koliko je nama potreban taj tip igrača i koliko će on imati prilike da se izbori za 18 najboljih, vidjećemo.
Očekujemo od @sony-a nešto više o njemu. :)
Mirza Čejvanović (1984) može igrati stopera, ili desnog beka, izraziti dešnjak. On uvijek, bilo da se radi o treningu, pripremnom ili takmičarskom meču daje sve od sebe. Ima solidnu tehniku i jak je u duelu, voli držati loptu i pokušava dosta puta ako nema slobodnog igrača sam napraviti višak prilikom čega zna često kiksati i nepotrebno izgubiti loptu gdje se ista ne bi smjela gubiti, za ove lige dobar igrač, samo još da se riješi viška poteza ;)
A to se desilo i na utakmici Omladinac 0:1 Gradina . Njegov gol :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 21 jan 2012, 19:32

Dražen Lukić i Vedad Omeragić novi igrači Bratstva, u Omladincu su iz jesenjeg dijela ostali samo Damir Bilajac, Haris Kešetović, Nedim Huseinbašić, Elvir Halilkanović i Anel Pejzić

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Sarajlijc@ » 21 jan 2012, 19:53

Pa sta planirate? Dovesti neke igrace iz nizih liga ili s juniorima igrat?
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 21 jan 2012, 19:57

Sarajlijc@ je napisao/la:Pa sta planirate? Dovesti neke igrace iz nizih liga ili s juniorima igrat?
Planiraju ne igrati na proljeće. ;) Kada bi sa svojim juniorima igrali svaka tekma bi išla preko 10 golova, jer im juniori u svojoj ligi od ostalih juniora primaju toliko u prosjeku, a kamoli kada bi igrali u Prvoj ligi FBiH.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la doci » 22 jan 2012, 22:15

kada ce se znati da li NK Omladinac nastavlja prvenstvo???

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 22 jan 2012, 22:26

doci je napisao/la:kada ce se znati da li NK Omladinac nastavlja prvenstvo???
Pa možeš zaključiti po prethodnim postovima da li će nastaviti. ;) Ostalo je svega 5 igrača koji su nastupali u jesenjem dijelu prvenstva. A već sam pričao da sa svojim juniorima ne mogu nikako igrati. Pa ti skontaj može li se igrati sa 5 igrača. :D
Nego barem mogu osnovati malonogometnu ekipu. :mrgreen: Malo šale nije na odmet. ;)
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la doci » 23 jan 2012, 11:20

mah citam ja dosta toga u zadnje vrijeme i da ce Iskra u PL pa nece...nego nesto oficijelno sluzbeno ...sony kad ce te znati jeste li u zivotu??

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.