HNK Rama

Odgovori
Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

HNK Rama

Post Postao/la Whiteredangel » 27 maj 2018, 16:39

HNK Rama je izrasla u klub koji je stabilan u drugoj ligi FBIH ,a s obzirom da općina zadnjih godina raspolaže znatno većim budžetom nego prije,a to će se i nastaviti,ne bi me čudilo da kroz godinu dvije uđu u 1. Ligu i postanu standardni, konstantno daju solidne igrače ( najjači definitivno naš ćavi). Čini mi se da im fali samo malo više novčanih sredstava da bi bili mnogo bolji i da igrači ne bi morali tražiti priliku po drugim sredinama
Na prvo mjesto stani i ostani!

Avatar
Bistrik
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: HNK Rama

Post Postao/la Bistrik » 27 maj 2018, 17:59

Whiteredangel je napisao/la:HNK Rama je izrasla u klub koji je stabilan u drugoj ligi FBIH ,a s obzirom da općina zadnjih godina raspolaže znatno većim budžetom nego prije,a to će se i nastaviti,ne bi me čudilo da kroz godinu dvije uđu u 1. Ligu i postanu standardni, konstantno daju solidne igrače ( najjači definitivno naš ćavi). Čini mi se da im fali samo malo više novčanih sredstava da bi bili mnogo bolji i da igrači ne bi morali tražiti priliku po drugim sredinama
de malo historije. gdje ste igrai prije rata koji su najbolji rezultati? iz kojeg je grada Rama?

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: HNK Rama

Post Postao/la ASD » 27 maj 2018, 18:22

Bistrik je napisao/la:
Whiteredangel je napisao/la:HNK Rama je izrasla u klub koji je stabilan u drugoj ligi FBIH ,a s obzirom da općina zadnjih godina raspolaže znatno većim budžetom nego prije,a to će se i nastaviti,ne bi me čudilo da kroz godinu dvije uđu u 1. Ligu i postanu standardni, konstantno daju solidne igrače ( najjači definitivno naš ćavi). Čini mi se da im fali samo malo više novčanih sredstava da bi bili mnogo bolji i da igrači ne bi morali tražiti priliku po drugim sredinama
de malo historije. gdje ste igrai prije rata koji su najbolji rezultati? iz kojeg je grada Rama?
Prije rata nigdje, klub je osnovan 1994.godine.

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 694
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

Re: HNK Rama

Post Postao/la SarcofagoVenom » 28 maj 2018, 00:29

U Prozoru je djelovao klub Makljen,pristojan ligaš hecegovačke regije,a onda se promjenio i klub i ime mjesta.
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: HNK Rama

Post Postao/la Whiteredangel » 28 maj 2018, 07:21

SarcofagoVenom je napisao/la:U Prozoru je djelovao klub Makljen,pristojan ligaš hecegovačke regije,a onda se promjenio i klub i ime mjesta.
Sve točno osim ovoga ime mjesta,Prozor bio i ostao u općini Prozor Rama . Rama je skraćeni naziv za općinu,sastoji se od grada prozora kao središta općine i okolnih sela.
Na prvo mjesto stani i ostani!

Avatar
Bistrik
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: HNK Rama

Post Postao/la Bistrik » 28 maj 2018, 11:41

ovi su mi poznati. udju u ovu sada ligu pa onda ispadnu i tako redom barem zadnjih 5-6 sezona

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 694
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

Re: HNK Rama

Post Postao/la SarcofagoVenom » 28 maj 2018, 14:26

Whiteredangel je napisao/la:
SarcofagoVenom je napisao/la:U Prozoru je djelovao klub Makljen,pristojan ligaš hecegovačke regije,a onda se promjenio i klub i ime mjesta.
Sve točno osim ovoga ime mjesta,Prozor bio i ostao u općini Prozor Rama . Rama je skraćeni naziv za općinu,sastoji se od grada prozora kao središta općine i okolnih sela.
Kako god,upis je bio informativni. Mislim da su poslije 94,5 djelovala paralelno dva kluba,Rama i Makljen,da bi se ovaj zadnji ugasio.A 80ti je djelovao i seoski klub Rumboci.
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: HNK Rama

Post Postao/la ASD » 28 maj 2018, 15:37

Samo mislim da je Makljen poslije rata igrao u Konjicu ili u Jablanici.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.