Omladinska Liga BiH

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 03 jul 2018, 20:30

OKL - g. "Jug Hercegovina" (kadeti)

1. FK Leotar (Trebinje) 12 9 2 1 30:6 24 29
2. FK Stakorina (Čajniče)12 7 2 3 21:12 9 23
3. FK Hercegovac (Bileća)12 5 1 6 24:19 5 16
4. FK Velež (Nevesinje) 12 3 3 6 14:27 -13 12
5. FK Mladost (Gacko) 12 1 2 9 8:33 -25 5
6. FK Sutjeska (Foča) 0 0 0 0 0:0 0 0

OKL - g. "Jug Hercegovina" (pioniri)

1. FK Hercegovac (Bileća) 12 8 1 3 21:8 13 25
2. FK Leotar (Trebinje) 12 8 0 4 35:12 23 24
3. FK Sutjeska (Foča) 12 7 1 4 30:16 14 22
4. FK Mladost (Gacko) 12 6 0 6 33:18 15 18
5. FK Stakorina (Čajniče) 0 0 0 0 0:0 0 0
6. FK Velež (Nevesinje) 12 0 0 12 3:68 -65 0

OKL - g. "Jug Hercegovina" (predpioniri)

1. FK Leotar (Trebinje) 12 9 2 1 31:3 28 29
2. FK Velež (Nevesinje) 12 7 2 3 24:8 16 23
3. FK Sutjeska (Foča) 12 7 1 4 28:17 11 22
4. FK Mladost (Gacko) 12 2 2 8 11:28 -17 8
5. FK Hercegovac (Bileća)12 1 1 10 9:47 -38 4
6. FK Stakorina (Čajniče) 0 0 0 0 0:0 0 0

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 03 jul 2018, 20:36

OKL - g. "Zapad" (pioniri)

1. FK Kozara (Gradiška) 22 19 1 2 104:9 95 58
2. FK Željezničar ST (Banja Luka)22 16 4 2 52:12 40 52
3. FK Rudar (Prijedor) 22 14 3 5 49:17 32 45
4. FK Borac (Banja Luka) 22 12 5 5 52:33 19 41
5. FK Mineral (Banja Vrućica)22 13 1 8 60:37 23 40
6. SDFK Sloga (Doboj) 22 10 5 7 41:29 12 35
7. FK Modriča Alfa 22 10 3 9 40:31 9 33
8. FK Tekstilac Kort (Derventa)22 5 5 12 25:42 -17 20
9. FK Željezničar (Doboj) 22 5 2 15 14:76 -62 17
10.FK Sloboda (Mrkonjić Grad)22 4 2 16 24:101 -77 14
11.FK Proleter (Teslić) 22 2 6 14 12:46 -34 12
12.OFK Polet 1926 (Brod)22 2 3 17 29:69 -40 9

OKL - g. "Zapad" (predpioniri)

1. FK Borac (Banja Luka) 22 19 2 1 88:3 85 59
2. FK Kozara (Gradiška) 22 19 2 1 84:10 74 59
3. FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)22 16 2 4 50:9 41 50
4. OFK Polet 1926 (Brod) 22 15 1 6 65:22 43 46
5. SDFK Sloga (Doboj) 22 13 2 7 44:26 18 41
6. FK Mineral (Banja Vrućica)22 11 3 8 36:36 0 36
7. FK Modriča Alfa 22 7 3 12 28:45 -17 24
8. FK Tekstilac Kort (Derventa)22 6 4 12 19:33 -14 22
9.FK Sloboda (Mrkonjić Grad) 22 4 1 17 13:66 -53 13
10.FK Rudar (Prijedor) 22 3 4 15 16:72 -56 13
11.FK Željezničar (Doboj) 22 3 3 16 10:68 -58 12
12.FK Proleter (Teslić) 22 2 1 19 13:76 -63 7

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 03 jul 2018, 21:07

USK

Kadeti igralo se 12 kola

1 Krajišnik 27
2 Ćoralići 22
3 Bratstvo 22
4 Mladost P 21
5 Vitez 13
6 Brekovica 11
7 Ključ -3

Pioniri Sjever igralo se 12 kola

1 Krajina 30
2 Krajišnik 29
3 Mladost V 24
4 Ćoralići 14
5 Sloga 13
6 Vitez 11
7 Željezničar -9

Pretpioniri Sjever igralo se 16 kola

1 Sloga 42
2 Krajina 31
3 Vitez 30
4 Krajišnik 29
5 Ćoralići 25
6 Mladost V 19
7 Gomila 13
8 Mladost P 13
9 Željezničar 2

Pioniri Jug Igralo se 12 kola

1 Podgrmeč 33
2 Bajer 99 20
3 Bratstvo 19
4 Ključ 16
5 Omladinac 15
6 Rudar 11
7 Mladost 4

Pretpioniri Jug
igralo se 12 kola

1 Podgrmeč 34
2 Ključ 27
3 Rudar 19
4 Mladost 38 19
5 Bratstvo 18
6 Omladinac S 2
7 Bajer 99 2

Pioniri Centar igralo se 8 kola

1 OFK Bihać 24
2 Brekovica 14
3 Kamenica 10
4 Jedinstvo 4
5 Kolibri 0
6 Sloga 37 0
7 Borac -1
8 Omladinac 75 -6

Pretpioniri Centar igralo se 12 kola

1 OFK Bihać 36
2 Kamenica 20
3 Kolibri 19
4 Omladinac 75 19
5 Sloga 17
6 Brekovica 2
7 Borac 0
8 Jedinstvo -6

Na zavrsnicu isla po 2 prvoplasirana, prvak kod pretpionira je Sloga Bosanska Otoka, a kod pionira Krajisnik Velika Kladusa.

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 03 jul 2018, 21:51

Postoji i kadetska liga Brcko Distrikta, to je za podrucje FBIH, za RS nisam upoznat da li igraju neku posebnu ligu.
U FBIH prvak u selekciji kadeta je Izbor, a osim njih su se ove sezone natjecali i Tresnjevka, Vrazici, Gornji Rahic, Vocar, Celic, Sloboda i Napredak.

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 631
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 03 jul 2018, 22:16

Druga OL kadeta FS RS Grupa "Semberija"

1 FK "PROLETER" 15 11 2 2 49 13 +36 35
2 FK"LOKOMOTVA 15 11 0 4 46 14 +32 33
3 *MLADOST-B.S* 15 8 2 5 53 17 +36 26
4 FK "SLOGA-UNITED" 15 7 3 5 48 32 +16 24
5 FK MLADOST 15 3 0 12 23 63 -40 9
6 FK "JEDINSTVO" 15 1 1 13 16 96 -80 4

Druga Omladinska liga pionira FS RS Grupa"Semberija"

1 FK"LOKOMOTIVA 15 13 1 1 71 8 +63 40
2 *MLADOST-B.S* 15 9 4 2 48 18 +30 31
3 FK "SLOGA-UNITED" 15 8 3 4 43 26 +17 27
4 FK "PROLETER" 15 4 4 7 35 27 +8 16
5 FK MLADOST 15 2 4 9 13 46 -33 10
6 FK "JEDINSTVO" 15 0 2 13 10 95 -85 2

Kvalitetna OML pionira PFS Grupa"Semberija"

1 FK "STEVIĆ JOVAN" 14 10 1 3 65 20 +45 31
2 MAJEVICA* LOPARE 14 10 0 4 60 23 +37 30
3 PARTIZAN* 14 9 2 3 67 21 +46 29
4 PRIBOJ* 14 6 0 8 35 42 -7 18
5 FK "ZADRUGAR" 14 6 0 8 39 49 -10 18
6 FK "BSK - LEDINCI" 14 6 0 8 30 43 -13 18
7 OFK "SLOGA"G.C. 14 3 2 9 27 64 -37 11
8 FK"OMLADINAC 14 3 1 10 30 91 -61 10

OML FS RS BIRAČ KADETI

1 Bratstvo 10 8 1 1 53 8 +45 25
2 FK TRNOVICA 10 8 0 2 33 11 +22 24
3 FK Vlasenica 9 5 2 2 24 17 +7 17
4 FK Guber 10 3 2 5 14 28 -14 11
5 FK BUDUĆNOST 9 1 1 7 6 30 -24 4
6 FK Borac Osmaci 10 0 2 8 7 43 -36 2
7 FK Milići 0 0 0 0 0 0 0 0

OML '' BIRAČ '' PIONIRI 1

1 FK RADNIČKI 12 11 0 1 79 16 +63 33
2 Šekovići 12 7 2 3 53 29 +24 23
3 FK JEDINSTVO 12 7 1 4 65 25 +40 22
4 FK Birač 12 6 0 6 29 27 +2 18
5 FK ČELOPEK 12 4 2 6 17 44 -27 14
6 FK LOKANJ 12 2 3 7 18 47 -29 9
7 FK PODRINJE 12 0 2 10 13 86 -73 2

OML FS RS BIRAČ - PIONIR 2
1 FK TRNOVICA 12 9 0 3 51 13 +38 27
2 Bratstvo 12 7 2 3 41 39 +2 23
3 FK Vlasenica 11 6 1 4 32 28 +4 19
4 FK Borac Osmaci 12 5 2 5 22 29 -7 17
5 FK Milići 12 5 1 6 37 38 -1 16
6 FK Guber 12 4 1 7 23 32 -9 13
7 FK BUDUĆNOST 11 1 1 9 10 37 -27 4
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 03 jul 2018, 22:28

Prva liga pionira HNK/Ž

1 FK VELEŽ 27 22 3 2 85 10 +75 69
2 HNK ČAPLJINA 27 18 6 3 54 17 +37 60
3 FK BLAGAJ 27 10 7 10 47 33 +14 37
4 HNK RAMA 27 11 3 13 34 46 -12 36
5 HŠK ZRINJSKI 27 9 8 10 34 42 -8 35
6 NK CIM 27 7 9 11 19 38 -19 30
7 HNK BRANITELJ 27 8 5 14 30 51 -21 29
8 HNK "BROTNJO-ČITLUK" 27 7 7 13 25 41 -16 28
9 HNK STOLAC 27 7 7 13 33 61 -28 28
10 FK IGMAN 27 6 5 16 25 47 -22 23

Druga liga PIONIRI - NS HNŽ/K

1 HNK NEUM 16 16 0 0 85 9 +76 48
2 NK MEĐUGORJE 16 11 1 4 61 26 +35 34
3 NK MOSTAR 16 9 1 6 37 33 +4 28
4 HNK VIŠIĆI 16 9 1 6 39 37 +2 28
5 FK LOKOMOTIVA(-3) 16 7 1 8 26 35 -9 19
6 FK BJELOPOLJAC 16 5 1 10 26 40 -14 16
7 FK ISKRA 16 4 4 8 18 42 -24 16
8 FK KLIS 16 3 3 10 20 35 -15 12
9 FK TURBINA 16 1 2 13 10 65 -55 5
10 NK GOŠK 0 0 0 0 0 0 0 0

Prva liga predpionira NS HNK/Ž

1 FK VELEŽ 27 25 2 0 142 16 +126 77
2 HŠK ZRINJSKI 27 22 2 3 95 15 +80 68
3 HNK "BROTNJO-ČITLUK" 27 15 1 11 90 60 +30 46
4 FK IGMAN 27 12 5 10 47 47 0 41
5 HNK BRANITELJ 27 12 4 11 47 45 +2 40
6 HNK ČAPLJINA 27 10 4 13 47 45 +2 34
7 HNK STOLAC 27 11 0 16 57 61 -4 33
8 HNK RAMA 27 7 5 15 32 78 -46 26
9 FK BLAGAJ 27 7 3 17 32 86 -54 24
10 NK CIM 27 1 0 26 9 145 -136 3

Druga liga PREDPIONIRI - NS HNŽ/K

1 NK MEĐUGORJE 18 16 1 1 112 15 +97 49
2 NK GOŠK 18 15 2 1 77 15 +62 47
3 HNK NEUM 18 12 1 5 71 27 +44 37
4 HNK VIŠIĆI 18 11 2 5 81 35 +46 35
5 NK MOSTAR 18 9 1 8 51 42 +9 28
6 FK BJELOPOLJAC 18 9 0 9 47 36 +11 27
7 FK ISKRA 18 6 1 11 29 51 -22 19
8 FK KLIS 18 4 3 11 24 77 -53 15
9 FK TURBINA 18 1 1 16 8 122 -114 4
10 FK LOKOMOTIVA 18 1 0 17 13 93 -80 3

Liga U9 HNK/Ž

1 HŠK ZRINJSKI 12 9 2 1 43 8 +35 29
2 HNK STOLAC 12 6 3 3 21 11 +10 21
3 UŠS Fortuna 12 5 5 2 30 6 +24 20
4 SU Sinovi Mahale 12 5 2 5 16 24 -8 17
5 HNK BRANITELJ 12 4 3 5 14 17 -3 15
6 HŠK ZRINJSKI - 2 12 4 2 6 9 18 -9 14
7 FK BJELOPOLJAC 12 0 1 11 4 53 -49 1
8 FK VELEŽ 0 0 0 0 0 0 0 0

Kadetska liga NS HNK/Ž

1 FK KLIS 8 5 0 3 22 13 +9 15
2 NK CIM 8 5 0 3 16 14 +2 15
3 HNK NEUM(-3) 8 4 2 2 20 11 +9 11
4 NK MEĐUGORJE 8 2 1 5 13 20 -7 7
5 FK TURBINA(-3) 8 2 1 5 12 25 -13 4

Edit: Hvala SacofagoVenom :clap:

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 631
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 03 jul 2018, 22:53

PIONIRSKA LIGA RS - ISTOK

1 Lokomotiva 24 22 1 1 104 19 +93 67
2 Drina 24 19 3 2 78 19 +59 60
3 Ilićka 01 24 15 1 8 97 33 +64 46
4 Zenit 24 13 3 8 51 39 +12 42
5 Jedinstvo 24 11 1 12 42 38 +4 34
6 Zvijezda 09 24 8 6 10 33 51 -18 30
7 Podrinje 24 6 4 14 32 61 -29 22
8 Napredak 24 3 0 21 21 117 -96 9
9 Borac 24 1 1 22 23 112 -89 4

PREDPIONIRSKA LIGA RS - ISTOK

1 Drina 18 13 2 3 49 13 +36 41
2 Zenit 18 11 3 4 43 14 +29 36
3 Borac 18 10 5 3 40 16 +24 35
4 Radnik 18 7 5 6 40 22 +18 26
5 Ilićka 01 18 7 1 10 23 31 -8 22
6 Jedinstvo 18 6 2 10 33 31 +2 20
7 Lokomotiva 18 0 0 18 5 106 -101 2

PIONIRSKA LIGA RS- JUG SARAJEVSKO-ROMANIJSKA

1 Slavija 12 11 1 0 56 7 +49 34
2 Drina HE 12 7 2 3 37 18 +19 23
3 Glasinac 2011 12 6 1 5 29 21 +8 19
4 Romanija 12 5 1 6 37 49 -12 16
5 Famos 12 4 1 7 24 34 -10 13
6 Rudo 12 3 1 8 21 45 -24 10
7 Mladost 12 1 3 8 10 40 -30 6

PREDPIONIRSKA LIGA RS- JUG-SARAJEVSKO-ROMANIJSKA

1 Glasinac 2011 6 6 0 0 34 2 +32 18
2 Mladost 6 4 0 2 20 9 +11 12
3 Han Pijesak 6 1 1 4 11 23 -12 4
4 Romanija 6 0 1 5 4 35 -31 1
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Avatar
SarcofagoVenom
Postovi: 631
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 03 jul 2018, 23:21

Omladinska kvalitetna liga FSRS grupa "zapad" pioniri A


1 OMLADINAC 14 13 0 1 56 8 +48 39
2 FK "FSA PRIJEDOR" 14 11 1 2 41 2 +39 34
3 BSK 14 9 1 4 34 10 +24 28
4 OMARSKA 14 7 1 6 33 22 +11 22
5 KRAJINA 14 5 2 7 37 24 +13 17
6 LAUŠ 14 4 3 7 34 29 +5 15
7 OFK''SPARTAK 2013'' 14 3 0 11 20 48 -28 9
8 "SLOGA" 14 0 0 14 3 115 -112 0

Omladinska kvalitetna liga FS RS grupa "zapad" pioniri "B"

1 "LAKTAŠI" 12 11 0 1 83 4 +79 33
2 FK "Ljubić" 12 8 0 4 35 19 +16 24
3 "SLOGA S" 12 7 2 3 42 23 +19 23
4 "LIJEVČE" 12 6 3 3 39 26 +13 21
5 BORAC 12 3 2 7 13 30 -17 11
6 "DUBRAVE" 12 3 1 8 18 59 -41 10
7 "JEDINSTVO" 12 0 0 12 4 73 -69 0

Omladinska kvalitetna liga FS RS grupa "zapad" KADETI "A"

1 OMLADINAC 14 10 3 1 45 12 +33 33
2 BSK 14 9 3 2 39 15 +24 30
3 OMARSKA 14 7 2 5 36 21 +15 23
4 FK "FSA PRIJEDOR" 14 6 3 5 28 28 0 21
5 KRAJINA 14 4 5 5 24 19 +5 17
6 LAUŠ14 5 2 7 25 33 -8 17
7 NAPRIJED 14 4 3 7 19 25 -6 15
8 "SLOGA" 14 0 1 13 9 72 -63 1


Omladinska kvalitetna liga FS RS grupa "zapad" KADETI "B"

1 FK "LJUBIĆ 12 11 0 1 43 11 +32 33
2 "LAKTAŠI" 12 10 0 2 48 20 +28 30
3 "DUBRAVE" 12 6 1 5 28 26 +2 19
4 "LIJEVČE" 12 5 2 5 23 22 +1 17
5 "SLOGA S" 12 4 1 7 31 29 +2 13
6 BORAC 12 3 0 9 19 35 -16 9
7 "JEDINSTVO" 12 1 0 11 10 59 -49 3


Omladinska liga PFS Prijedor pioniri

1 Bubamara 10 8 0 2 50 10 +40 24
2 Bratstvo 10 6 3 1 27 11 +16 21
3 Rudar 10 5 0 5 25 22 +3 15
4 Partizan 10 3 2 5 29 39 -10 11
5 Radnik Urije 10 2 2 6 15 32 -17 8
6 Sloga 10 2 1 7 19 51 -32 7
7 Podgrmeč 0 0 0 0 0 0 0 0


Omladinska liga PFS Prijedor pjetlići

1 Bubamara 14 13 0 1 75 4 +71 39
2 Svodna 14 10 1 3 38 15 +23 31
3 Partizan 14 9 1 4 35 26 +9 28
4 Radnik Urije 14 7 3 4 43 17 +26 24
5 Bratstvo 14 5 4 5 22 16 +6 19
6 Borac 14 4 3 7 22 25 -3 15
7 Slaven 14 1 0 13 7 44 -37 3
8 Sloga 14 1 0 13 10 105 -95 3


Omladinska liga PFS Prijedor mlađi pioniri

1 Bubamara 14 12 2 0 56 9 +47 38
2 Svodna 14 10 2 2 51 8 +43 32
3 Borac 14 9 0 5 40 15 +25 27
4 Rasavci 14 8 0 6 28 35 -7 24
5 Radnik Urije 14 5 2 7 28 31 -3 17
6 Bratstvo 14 5 1 8 17 31 -14 16
7 Partizan 14 3 0 11 34 57 -23 9
8 Slaven 14 0 1 13 3 71 -68 1
Ulaz besplatan izlaz se plaća

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 04 jul 2018, 12:52

Konacni poredak osmog po redu takmicenja NS FBIH u kategoriji pretpionira.

1.Sarajevo
2.Rudar Kakanj
3.Velez
4.Siroki Brijeg
5.Bambi Tuzla
6.Troglav
7.Romari Vitez
8.Kolina
9.Mladost Gornja Dubica
10.Sloga BO

Igrao svako po 4 utakmice, a najbolja 4 igrala play off.
Na turniru su ucestvovali prvaci svakog kantona.

Prvenstvo FSRS

1.Borac
2.Leotar
3.Glasinac
4.Drina

Glasinac je bio domacin, u prvom mecu porazen poslije penala od Leotara, u drugom mecu Borac savladao Drinu sa 3:1.
U finalu Borac savladao Leotar sa 3:2, a Glasinac Drinu za trece mjesto sa 3:1.

Borac je na turniru ucestvovao kao prvak "Zapada", Drina kao prvak "Istoka", Glasinac kao prvak regije "Sarajevo-Romanija", a Leotar kao prvak regije "Hercegovina".

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 04 jul 2018, 18:28

Područna omladinska liga grupa "Potkozarje"

1 "SLOGA DIPO" 14 12 2 0 59 5 +54 38
2 "BISERI" 14 10 1 3 80 12 +68 31
3 "SLOBODA" 14 9 1 4 73 20 +53 28
4 "KOZARA" 14 7 2 5 39 22 +17 23
5 "KALEMI" 14 7 0 7 29 35 -6 21
6 "TORPEDO" 14 5 0 9 32 54 -22 15
7 "13 SKOJEVKI" 14 3 0 11 21 57 -36 9
8 "RATAR"(-6) 14 0 0 14 3 131 -128 -6

Područna omladinska liga grupa "Lijevče"

1 "BORAC" 14 13 1 0 71 5 +66 40
2 "Mladi Krajišnik" 14 12 0 2 67 16 +51 36
3 Borac(-3) 14 8 2 4 45 21 +24 23
4 "POTKOZARJE" 14 5 1 8 33 41 -8 16
5 "MILAN"(-3) 14 6 0 8 28 41 -13 15
6 "Kladari"(-3) 14 5 0 9 43 56 -13 12
7 "TAMARIS"(-3) 14 3 0 11 27 65 -38 6
8 "Mladost"(-3) 14 2 0 12 13 82 -69 3

Omladinska opštinska liga Gradiška grupa 1
1 "LAMINCI" 4 3 0 1 27 8 +19 9
2 OFK "OMLADINAC" 4 3 0 1 15 3 +12 9
3 "STEVAN DUKIĆ" 0 0 0 0 0 0 0 0
4 "POLET" 4 0 0 4 0 31 -31 0

Omladinska opštinska liga Gradiška grupa 2
1 "MLADOST" 6 5 0 1 37 11 +26 15
2 "ROMANOVCI" 6 5 0 1 24 3 +21 15
3 "BORAC" 6 1 1 4 9 26 -17 4
4 "VILUSI" 6 0 1 5 2 32 -30 1


Omladinska opštinska liga Gradiška grupa 3
1 "BRATSTVO" 6 6 0 0 47 1 +46 18
2 "OBRADOVAC" 6 3 0 3 13 22 -9 9
3 "BRATSTVO" 6 2 0 4 15 26 -11 6
4 "JABLANICA-STANDARD" 6 1 0 5 9 35 -26 3

OMLADINAC POBJEDNIK U DOIGRAVANJU

MOL Šamac Kadeti
1 CRVENA ZVIJEZDA 4 4 0 0 29 1 +28 12
2 FK"BUDUĆNOST" 4 1 0 3 10 13 -3 3
3 FK"HAJDUK" 4 1 0 3 7 32 -25 3

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 17 jul 2018, 12:23

Ove godine u Federacije BiH se nije odigrala zavrsnica pionira, zbog toga imamo samo kantonalne prvake, a to su: ZDK (Rudar) SBK (Bubamara) SK (Sarajevo) LK (Tomislav) ZHK (Posusje) TK (Buducnost) USK (Krajisnik) HNK (Velez), za PK i BPK nemam podatke.


U RS-u se odigrala zavrsnica pionira u Brckom.

Polufunale
Slavija-Hercegovac 2:0
Kozara-Lokomotiva 1:0

Finale
Kozara-Slavija 2:0

3.mjesto
Lokomotiva-Hercegovac 2:1

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 02 jun 2019, 23:30

Sezona 2018/2019

Omladinska liga grupa Zapad

Juniori

1. ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука) 16 13 2 1 56:4 52 41
2. ФК Рудар (Приједор) 16 13 2 1 51:10 41 41
3. НК Mеталеге БСИ (Jајце) 16 12 1 3 35:14 21 37
4. ФК Крајина (Цазин) 16 8 0 8 31:31 0 24
5. ФК Козара (Градишка) 16 7 2 7 29:20 9 23
6. НК Подгрмеч (Сански Mост) 16 7 1 8 34:26 8 22
7. НК Jединство (Бихаћ) 16 4 1 11 21:41 -20 13
8. ФК Слобода (Mркоњић Град) 16 1 2 13 15:69 -54 5
9. НК Слога (Отока) 16 1 1 14 9:66 -57 4
10. ФК Борац (Бања Лука) 0 0 0 0 0:0 0 0

Kadeti

1. ФК Борац (Бања Лука) 18 15 1 2 77:12 65 46
2. ФК Рудар (Приједор) 18 13 3 2 58:10 48 42
3. ФК Козара (Градишка) 18 13 1 4 41:16 25 40
4. НК Подгрмеч (Сански Mост) 18 10 3 5 41:21 20 33
5. ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука) 18 10 2 6 36:14 22 32
6. ФК Крајина (Цазин) 18 8 1 9 35:42 -7 25
7. НК Jединство (Бихаћ) 18 5 2 11 24:46 -22 17
8. НК Mеталеге БСИ (Jајце) 18 4 3 11 28:42 -14 15
9. НК Слога (Отока) 18 2 0 16 13:78 -65 6
10. ФК Слобода (Mркоњић Град) 18 2 0 16 14:86 -72 6

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 02 jun 2019, 23:38

Omlainska liga grupa Sjever A

Juniori

1. НК Звијезда (Градачац) 18 15 2 1 70:15 55 47
2. ФК Алфа Mодрича 18 14 2 2 57:18 39 44
3. СДФК Слога (Добој) 18 10 2 6 38:24 14 32
4. ХНК Орашје 18 9 2 7 47:32 15 29
5. УФК Илићка 01 (Брчко) 18 7 4 7 37:37 0 25
6. НК Братство (Грачаница) 18 7 2 9 35:34 1 23
7. ФК Пролетер (Теслић) 18 5 1 12 26:45 -19 16
8. ФК Jединство (Брчко) 18 5 1 12 24:53 -29 16
9. ФК Текстилац (Дервента) 18 5 1 12 22:59 -37 16
10. ФК Борац (Шамац) 18 4 1 13 22:61 -39 13

Kadeti

1. ФК Алфа Mодрича 18 15 1 2 64:21 43 46
2. НК Звијезда (Градачац) 18 14 2 2 81:19 62 44
3. СДФК Слога (Добој) 18 14 2 2 80:18 62 44
4. УФК Илићка 01 (Брчко) 18 9 4 5 45:33 12 31
5. ФК Jединство (Брчко) 18 8 4 6 61:43 18 28
6. НК Братство (Грачаница) 18 8 2 8 37:30 7 26
7. ФК Текстилац (Дервента) 18 6 1 11 35:50 -15 19
8. ФК Пролетер (Теслић) 18 3 2 13 19:70 -51 11
9. ХНК Орашје 18 3 0 15 16:68 -52 9
10. ФК Борац (Шамац) 18 1 0 17 11:97 -86 3

Omladinska liga Grupa Sjever B

Juniori

1. ФК Будућност (Бановићи) 18 16 0 2 81:13 68 48
2. ФК Тузла Сити (Тузла) 18 15 1 2 73:15 58 46
3. ФК Дрина (Зворник) 18 13 2 3 49:21 28 41
4. НК Славен (Живинице) 18 10 1 7 37:28 9 31
5. ФК Раднички (Лукавац) 18 7 2 9 29:32 -3 23
6. ОФК Слога (Горње Црњелово) 18 7 2 9 38:55 -17 23
7. ОФК Градина (Сребреник) 18 7 1 10 29:29 0 22
8. ФК Подриње (Jања) 18 5 1 12 26:55 -29 16
9. ФК Слога (Тојшићи) 18 5 0 13 21:50 -29 15
10. ФК Локомотива (Брчко) 18 0 0 18 10:95 -85 0

Kadeti

1. ФК Будућност (Бановићи) 18 16 2 0 72:6 66 50
2. ФК Локомотива (Брчко) 18 12 2 4 46:19 27 38
3. ФК Раднички (Лукавац) 18 10 3 5 40:22 18 33
4. НК Славен (Живинице) 18 9 3 6 33:23 10 30
5. ФК Дрина (Зворник) 18 9 2 7 34:23 11 29
6. ОФК Градина (Сребреник) 18 8 3 7 26:28 -2 27
7. ФК Слога (Тојшићи) 18 7 2 9 27:30 -3 23
8. ФК Тузла Сити (Тузла) 18 4 3 11 22:34 -12 15
9. ОФК Слога (Горње Црњелово) 18 3 1 14 17:59 -42 10
10. ФК Подриње (Jања) 18 1 1 16 9:82 -73 4

Doigravanja

kadeti

Modriča-Budućnost 0:1
Budućnost-Modriča 4:0

juniori

Zvijezda-Budućnost 0:0
Budućnost-Zvijezda 2:2

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 03 jun 2019, 00:07

Omladinska liga grupa Centar A

Juniori

1 FK Olimpik Sarajevo 20 18 1 1 74:11 55
2 FK Radnik Hadžići 20 14 5 1 78:18 47
3 NK Ilijaš 20 12 3 5 46:26 39
4 FK Rudar Kakanj 20 12 2 6 51:29 38
5 FK Željezničar Sarajevo 20 9 3 8 40:32 30
6 FK Novi Grad Sarajevo 20 7 3 10 31:45 24
7 FK Sutjeska Foča 20 7 2 11 34:45 23
8 FK Sarajevo 20 7 2 11 24:37 23
9 FK Bosna Union Sarajevo 20 7 0 13 36:63 21
10 NK Bosna Visoko 20 3 3 14 22:63 12
11 FK Goražde 20 1 2 17 27:94 5

Kadeti

1 FK Olimpik Sarajevo 22 18 3 1 60:18 57
2 FK Radnik Hadžići 22 15 3 4 70:26 48
3 FK Željezničar Sarajevo 22 15 2 5 66:21 47
4 NK Ilijaš 22 12 4 6 49:28 40
5 FK Rudar Kakanj 22 12 2 8 42:42 38
6 NK Bosna Visoko 22 10 4 8 52:41 34
7 FK Slavija I. Sarajevo 22 10 3 9 60:41 33
8 FK Sarajevo 22 6 4 12 34:39 22
9 FK Goražde 22 7 1 14 37:61 22
10 FK Novi Grad Sarajevo 22 6 1 15 29:51 19
11 FK Bosna Union Sarajevo 22 4 0 18 16:75 12
12 FK Sutjeska Foča 22 2 3 17 10:82 9

Omladinska liga grupa centar B

Juniori

1 NK Vitez 18 16 1 1 67:8 49
2 NK Novi Travnik 18 12 1 5 36:33 37
3 NK Kiseljak 18 10 2 6 64:19 32
4 NK Žepče 18 10 1 7 60:31 31
5 NK Iskra Bugojno 18 8 2 8 19:33 26
6 FK Radnik Donji Vakuf 18 7 4 7 29:24 25
7 NK Tošk Tešanj 18 8 1 9 32:34 25
8 NK Borac Jelah 18 6 2 10 31:50 20
9 FK Vitez 18 5 1 12 28:43 16
10 NK Krivaja Zavidovići 18 0 1 17 7:100 1

Kadeti

1 NK Iskra Bugojno 20 16 3 1 56:15 51
2 NK Travnik 20 12 5 3 36:27 41
3 NK Vitez 20 12 3 5 42:17 39
4 NK Krivaja Zavidovići 20 12 2 6 59:26 38
5 NK Kiseljak 20 10 4 6 44:23 34
6 FK Radnik Donji Vakuf 20 9 6 5 31:17 33
7 NK Tošk Tešanj 20 6 4 10 21:35 22
8 NK Žepče 20 4 4 12 23:44 16
9 NK Borac Jelah 20 4 3 13 22:47 15
10 NK Novi Travnik 20 4 1 15 24:59 13
11 FK Vitez 20 3 1 16 13:61 10

Doigravanje

Kadeti

Iskra-Olimpik 1:0
Olimpik-Iskra 3:0

Juniori

olimpik-Nk Vitez 1:1
NK Vitez-Olimpik 0:3

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 06 jun 2019, 19:56

Omladinska liga grupa Jug

Juniori

1 NK Gošk Gabela 22 14 6 2 46:14 48
2 FK Leotar Trebinje 22 14 3 5 30:13 45
3 HNK Stolac 22 13 4 5 48:25 43
4 FK Igman Konjic 22 12 3 7 38:25 39
5 FK Velež Mostar 22 9 6 7 38:27 33
6 NK Troglav 1918 Livno 22 8 6 8 36:30 30
7 HŠK Posušje 22 8 5 9 33:37 29
8 HNK Brotnjo Čitluk 22 7 7 8 29:34 28
9 HNK Tomislav Tomislavgrad 22 6 9 7 37:42 27
10 HNK Grude 22 5 4 13 34:47 19
11 HNK Čapljina 22 5 1 16 21:49 16
12 HNK Branitelj Mostar 22 3 2 17 16:63 11

Kadeti

1 FK Velež Mostar 20 16 1 3 70:18 49
2 HNK Tomislav Tomislavgrad 20 13 3 4 56:28 42
3 HŠK Posušje 20 12 4 4 40:15 40
4 HNK Čapljina 20 11 4 5 56:28 37
5 NK Troglav 1918 Livno 20 10 1 9 37:40 31
6 HNK Branitelj Mostar 20 7 4 9 29:33 25
7 FK Igman Konjic 20 7 3 10 26:39 24
8 FK Leotar Trebinje 20 6 4 10 25:36 22
9 HNK Stolac 20 5 2 13 19:52 17
10 HNK Grude 20 4 3 13 29:49 15
11 HNK Brotnjo Čitluk 20 3 3 14 23:72 12

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 06 jun 2019, 21:38

NS SBK

Predpioniri grupa A

1 NK Sportprevent 52 (17-1-0) 85-6
2 FK Radnik DV 45
3 NK Metalleghe 42
4 AN Vrbas 32
5 NK Vlašić 22
6 NK Globus 22
7 NK Karaula 17
8 NK Novi travnik 16
9 NK ETNA Bugojno 8
10 NK Iskra 6

Pioniri grupa A

1 Metalleghe 41 (12-5-1) 48-15
2 Vlašić 39
3 Sportprevent 39
4 Radnik DV 35
5 Novi Travnik 30
6 Bubamara 27
7 Lašva 19
8 Iskra 12
9 Etna Bugojno 10
10 Bobovac 3

Predpioniri Grupa B

1 NK Romari 32 (10-2-0) 60-4
2 NK Travnik 27
3 FK Vitez 21
4 NK Brnjaci 16
5 NK Vitez 12
6 FK Fojnica 7
7 FK Rudar 6

Pioniri Grupa B

1 NK Romari 48
2 NK Vitez 47
3 NK Busovača 36
4 FK Fojnica 29
5 NK Gorica 26
6 FK Kaćuni 22
7 FK Vitez 20
8 FK Rudar 15
9 NK Nova Bila 11
10 NK Bilalovac CPU 7
11 OFK Lugovi 0 (istupili)

Kadeti

1 NK Romari 24
2 NK Vlašić 16
3 NK Bilalovac CPU 13
4 FK Fojnica 6
5 NK Busovača 0
6 NK Globus 0 (istupili)

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 08 jun 2019, 12:12

FS KS

Juniori

1. Olimp 12 10 0 2 65:17 30
2. Olimpik 12 9 0 3 67:27 27
3. Romanija 12 7 2 3 39:27 23
4. Sokolac 12 7 1 4 59:34 22
5. Vratnik 12 2 2 8 27:46 8
6. Jednistvo 12 2 1 9 16:84 7
7. Bosna Union 12 1 2 9 18:56 5

Kadeti

1. Željezničar1 12 9 2 1 37:16 29
2. Unis 12 8 1 3 42:17 25
3. Famos 12 6 2 4 28:17 20
4. Sarajevo 12 5 2 5 26:21 17
5. Olimpik 12 4 3 5 29:22 15
6. Željezničar 2 12 3 2 7 22:29 11
7. Omladinac 12 1 0 11 10:72 3

Pioniri grupa A

1. Sarajevo1 16 12 3 1 48:9 39
2. Betaclub 16 12 1 3 37:18 37
3. Željezničar1 16 10 2 4 37:15 32
4. Olimpik 1 16 8 4 4 34:19 28
5. Novi Grad 16 6 3 7 25:23 21
6. Radnik 16 7 0 9 24:32 21
7. Ilijaš 16 5 2 9 28:38 17
8. Slavija1 16 2 3 11 12:39 9
9. Fair Play 16 0 2 14 6:58 2

Pioniri grupa B

1. Šampion 16 15 0 1 90:12 45
2. Sarajevo2 16 14 1 1 89:10 43
3. Unis 16 11 1 4 55:26 34
4. Slavija2 16 8 1 7 24:45 25
5. Željezničar2 16 7 2 7 38:41 23
6. Olimpik 2 16 5 2 9 20:30 17
7. Bosna Union 16 4 1 11 29:53 13
8. Famos (V) 16 3 2 11 13:58 11
9. Mladost(Ž) 16 0 0 16 5:88 0

Pioniri grupa C

1. Academica1 16 16 0 0 87:13 48
2. Željezničar3 16 11 1 4 59:21 34
3. Sarajevo3 16 10 2 4 37:22 32
4. Mlade Nade 16 6 3 7 24:30 21
5. Piksi 16 6 2 8 45:37 20
6. Glasinac 16 5 5 6 37:43 20
7. Jedinstvo 16 4 2 10 22:63 14
8. Vratnik 16 3 2 11 17:67 11
9. Famos 16 2 1 13 18:50 7

Pioniri grupa D

1. Valter 16 12 3 1 40:11 39
2. Dar 16 8 4 4 37:24 28
3. Young Boys 16 8 3 5 30:18 27
4. Top Gol 16 8 3 5 27:18 27
5. United 16 7 1 8 34:49 22
6. Željeznicar4 16 5 4 7 21:31 19
7. Vrbanjuša 16 5 2 9 29:29 17
8. Bambinosi 16 4 1 11 27:39 13
9. Academica2 16 4 1 11 21:47 13

Pioniri završnica

Academica 1 - Sarajevo 1 2:1
Valter - Šampion 1:2

Sarajevo 1 - Academica 1 2:1 (3:4)KU
Šampion - Valter 4:0
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 08 jun 2019, 12:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 08 jun 2019, 12:22

FS KS

Predpioniri grupa A

1. Sarajevo1 20 19 0 1 118:10 57
2. Željezničar 20 18 1 1 108:6 55
3. Sarajevo2 20 12 5 3 58:22 41
4. Radnik 20 13 2 5 51:22 41
5. Academica1 20 7 4 9 37:37 25
6. Betaclub 20 7 3 10 31:50 24
7. Slavija 20 6 4 10 19:56 22
8. Novi Grad 20 5 4 11 24:51 19
9. Olimpik 20 4 4 12 31:46 16
10. Ilijaš 20 3 3 14 21:72 12
11. Sokolac 20 1 0 19 8:134 3

Predpioniri grupa B

1. Olimp 20 18 1 1 103:11 55
2. Željezničar2 20 18 0 2 94:16 54
3. Sarajevo3 20 15 2 3 73:12 47
4. Fair Play 20 14 3 3 67:20 45
5. Igman 20 9 2 9 39:29 29
6. Unis 20 8 0 12 35:59 24
7. Famos(V) 20 7 1 12 41:33 22
8. Juve 20 5 2 13 15:67 17
9. Sarajevo4 20 4 0 16 24:102 12
10. Jedinstvo 20 3 1 6 12:109 10
11. Bosna Union 20 2 2 16 21:66 8
12. Dar 0 0 0 0 0:0 0

Predpioniri grupa C

1. Mlade Nade 22 18 2 2 67:8 56
2. Atletiko 22 14 1 7 62:24 43
3. Top Gol 22 13 4 5 48:22 43
4. Bambinosi 22 12 7 3 40:20 43
5. Valter 22 12 3 7 42:25 39
6. Šampion 22 10 5 7 41:35 35
7. Young Boys 22 9 4 9 38:31 31
8. Sporting 22 8 3 11 35:42 27
9. Željezničar3 22 6 4 12 31:50 22
10. Sarajevo5 22 5 5 12 29:40 20
11. Academica2 22 4 1 17 17:76 13
12. Omladinac 22 1 1 20 7:84 4

Avatar
ASD
Postovi: 10424
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 17 jun 2019, 13:15

TK Kadeti 1

1 BC Tango Lukavac 10 9 0 1 38 : 2 36 27
2 Mladost V. Brijesnica 11 8 1 2 30 : 14 16 25
3 Doboj I. Klokotnica 10 5 1 4 19 : 14 5 16
4 Prokosovići 10 5 0 5 21 : 17 4 15
5 Jedinstvo Lukavica 9 5 0 4 20 : 21 -1 15
6 Stjepan Polje 10 1 1 8 9 : 37 -28 4
7 Lokomotiva Miričina 10 0 1 9 3 : 35 -32 1

TK Kadeti 2

1 Bosna Kalesija 7 5 2 0 31 : 8 23 17
2 Rijeka Šerići 7 5 2 0 25 : 10 15 17
3 Bijeljevac Miljanovci 8 4 2 2 19 : 14 5 14
4 Proleter Slavinovići 8 1 0 7 5 : 25 -20 3
5 Memići 8 1 0 7 8 : 31 -23 3

Kadetska liga BRCKO DC

1 Čelić 7 6 0 1 35 : 5 30 18
2 Izbor Brčko 7 5 1 1 29 : 8 21 16
3 Trešnjevka Maoča 7 4 1 2 23 : 7 16 13
4 Napredak Omerbegovača 7 2 1 4 6 : 12 -6 7
5 Voćar Šatorovići 7 2 1 4 11 : 21 -10 7
6 Gornji Rahić 7 0 0 7 1 : 52 -51 0


Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.