Omladinska Liga BiH
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Omladinska Liga BiH
Ovu temu otvaram iskljucivo zbog toga sto se jako tesko na internetu pronalaze podaci o ovom takmicenju, pa eto da neke tabele ali i uspjehe nekih generacija sacuvamo od zaborava.
Na temi se moze naravno raspravljati i o utakmicama, jer se do sad pisalo samo na temama klubova.
Evo za pocetak da napisem tabelu Omladinske lige Grupa Sjever A:
Juniori
1. NK Zvijezda (Gradačac) 27 23 2 2 74:20 54 71
2. HNK Orašje 27 22 4 1 113:16 97 70
3. NK Bratstvo (Gračanica) 27 15 4 8 67:39 28 49
4. FK Modriča Alfa 27 14 2 11 67:50 17 44
5. SDFK Sloga (Doboj) 27 10 4 13 42:33 9 34
6. FK Jedinstvo (Brčko) 27 10 4 13 47:74 -27 34
7. FK Tekstilac Kort (Derventa)27 10 3 14 43:58 -15 33
8. UFK Ilićka 01 (Brčko) 27 7 5 15 43:70 -27 26
9. FK Borac (Šamac) 27 4 2 21 36:103 -67 14
10. FK Proleter (Teslić) 27 3 4 20 20:89 -69 13
Kadeti
1. SDFK Sloga (Doboj) 27 22 2 3 80:28 52 68
2. NK Zvijezda (Gradačac) 27 21 3 3 81:19 62 66
3. HNK Orašje 27 19 3 5 84:25 59 60
4. NK Bratstvo (Gračanica) 27 15 4 8 59:42 17 49
5. FK Modriča Alfa 27 14 4 9 61:44 17 46
6. FK Borac (Šamac) 27 7 4 16 42:65 -23 25
7. UFK Ilićka 01 (Brčko) 27 7 4 16 51:79 -28 25
8. FK Tekstilac Kort (Derventa)27 7 3 17 34:60 -26 24
9. FK Jedinstvo (Brčko) 27 5 2 20 28:102 -74 17
10. FK Proleter (Teslić) 27 3 1 23 21:77 -56 10
Omladinska liga Sjever B
Juniori
1. OFK Gradina (Srebrenik) 27 24 3 0 112:24 88 75
2. FK Drina (Zvornik) 27 16 4 7 78:47 31 52
3. OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)27 15 3 9 67:54 13 48
4. FK Sloga (Simin Han) 27 14 4 9 55:40 15 46
5. FK Budućnost (Banovići) 27 14 3 10 83:43 40 45
6. FK Radnički (Lukavac) 27 12 8 7 62:37 25 44
7. NK Slaven (Živinice) 27 9 3 15 44:53 -9 30
8. FK Sloga (Tojšići) 27 6 3 18 36:69 -33 21
9. FK Podrinje (Janja) 27 5 2 20 20:98 -78 17
10. FK Napredak (Donji Šepak)27 3 1 23 18:110 -92 10
11. FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)0 0 0 0 0:0 0 0
Kadeti
1. FK Budućnost (Banovići) 30 28 0 2 166:10 156 84
2. FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić) 30 27 1 2 142:9 133 82
3. FK Drina (Zvornik) 30 19 2 9 65:38 27 59
4. FK Podrinje (Janja) 30 17 5 8 80:46 34 56
5. FK Sloga (Tojšići) 30 13 5 12 73:76 -3 44
6. FK Sloga (Simin Han) 30 12 5 13 71:56 15 41
7. FK Radnički (Lukavac) 30 9 4 17 42:80 -38 31
8. OFK Gradina (Srebrenik) 30 7 6 17 41:72 -31 27
9. OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)30 7 5 18 28:69 -41 26
10. NK Slaven (Živinice) 30 6 3 21 30:92 -62 21
11. FK Napredak (Donji Šepak)30 1 2 27 15:205 -190 5
Na temi se moze naravno raspravljati i o utakmicama, jer se do sad pisalo samo na temama klubova.
Evo za pocetak da napisem tabelu Omladinske lige Grupa Sjever A:
Juniori
1. NK Zvijezda (Gradačac) 27 23 2 2 74:20 54 71
2. HNK Orašje 27 22 4 1 113:16 97 70
3. NK Bratstvo (Gračanica) 27 15 4 8 67:39 28 49
4. FK Modriča Alfa 27 14 2 11 67:50 17 44
5. SDFK Sloga (Doboj) 27 10 4 13 42:33 9 34
6. FK Jedinstvo (Brčko) 27 10 4 13 47:74 -27 34
7. FK Tekstilac Kort (Derventa)27 10 3 14 43:58 -15 33
8. UFK Ilićka 01 (Brčko) 27 7 5 15 43:70 -27 26
9. FK Borac (Šamac) 27 4 2 21 36:103 -67 14
10. FK Proleter (Teslić) 27 3 4 20 20:89 -69 13
Kadeti
1. SDFK Sloga (Doboj) 27 22 2 3 80:28 52 68
2. NK Zvijezda (Gradačac) 27 21 3 3 81:19 62 66
3. HNK Orašje 27 19 3 5 84:25 59 60
4. NK Bratstvo (Gračanica) 27 15 4 8 59:42 17 49
5. FK Modriča Alfa 27 14 4 9 61:44 17 46
6. FK Borac (Šamac) 27 7 4 16 42:65 -23 25
7. UFK Ilićka 01 (Brčko) 27 7 4 16 51:79 -28 25
8. FK Tekstilac Kort (Derventa)27 7 3 17 34:60 -26 24
9. FK Jedinstvo (Brčko) 27 5 2 20 28:102 -74 17
10. FK Proleter (Teslić) 27 3 1 23 21:77 -56 10
Omladinska liga Sjever B
Juniori
1. OFK Gradina (Srebrenik) 27 24 3 0 112:24 88 75
2. FK Drina (Zvornik) 27 16 4 7 78:47 31 52
3. OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)27 15 3 9 67:54 13 48
4. FK Sloga (Simin Han) 27 14 4 9 55:40 15 46
5. FK Budućnost (Banovići) 27 14 3 10 83:43 40 45
6. FK Radnički (Lukavac) 27 12 8 7 62:37 25 44
7. NK Slaven (Živinice) 27 9 3 15 44:53 -9 30
8. FK Sloga (Tojšići) 27 6 3 18 36:69 -33 21
9. FK Podrinje (Janja) 27 5 2 20 20:98 -78 17
10. FK Napredak (Donji Šepak)27 3 1 23 18:110 -92 10
11. FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)0 0 0 0 0:0 0 0
Kadeti
1. FK Budućnost (Banovići) 30 28 0 2 166:10 156 84
2. FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić) 30 27 1 2 142:9 133 82
3. FK Drina (Zvornik) 30 19 2 9 65:38 27 59
4. FK Podrinje (Janja) 30 17 5 8 80:46 34 56
5. FK Sloga (Tojšići) 30 13 5 12 73:76 -3 44
6. FK Sloga (Simin Han) 30 12 5 13 71:56 15 41
7. FK Radnički (Lukavac) 30 9 4 17 42:80 -38 31
8. OFK Gradina (Srebrenik) 30 7 6 17 41:72 -31 27
9. OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)30 7 5 18 28:69 -41 26
10. NK Slaven (Živinice) 30 6 3 21 30:92 -62 21
11. FK Napredak (Donji Šepak)30 1 2 27 15:205 -190 5
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Omladinska Liga Zapad
Juniori
1. FK Rudar (Prijedor) 24 20 3 1 82:8 74 63
2. FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)24 19 4 1 77:11 66 61
3. FK Kozara (Gradiška) 24 14 3 7 59:21 38 45
4. FK Krajina (Cazin) 24 13 2 9 49:44 5 41
5. NK Jedinstvo (Bihać) 23 8 5 10 28:34 -6 29
6. NK Sloga (Otoka) 24 8 2 14 25:51 -26 26
7. FK Sloboda (Novi Grad) 23 8 0 15 37:50 -13 24
8. FK Sloboda (Mrkonjić Grad) 24 4 0 20 16:77 -61 12
9. NK Podgrmeč (Sanski Most) 24 3 1 20 17:94 -77 10
10. NK Krajišnik (Velika Kladuša) 0 0 0 0 0:0 0 0
Kadeti
1. FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)24 19 1 4 73:13 60 58
2. FK Rudar (Prijedor) 24 18 2 4 58:18 40 56
3. NK Podgrmeč (Sanski Most)24 15 2 7 83:21 62 47
4. FK Krajina (Cazin) 24 14 3 7 46:29 17 45
5. FK Kozara (Gradiška) 24 14 1 9 49:25 24 43
6. FK Sloboda (Novi Grad) 24 7 2 15 23:46 -23 23
7. NK Jedinstvo (Bihać) 24 7 1 16 26:62 -36 22
8. NK Sloga (Otoka) 24 6 0 18 16:79 -63 18
9. FK Sloboda (Mrkonjić Grad)24 2 0 22 7:88 -81 6
10. NK Krajišnik (Velika Kladuša)0 0 0 0 0:0 0 0
Juniori
1. FK Rudar (Prijedor) 24 20 3 1 82:8 74 63
2. FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)24 19 4 1 77:11 66 61
3. FK Kozara (Gradiška) 24 14 3 7 59:21 38 45
4. FK Krajina (Cazin) 24 13 2 9 49:44 5 41
5. NK Jedinstvo (Bihać) 23 8 5 10 28:34 -6 29
6. NK Sloga (Otoka) 24 8 2 14 25:51 -26 26
7. FK Sloboda (Novi Grad) 23 8 0 15 37:50 -13 24
8. FK Sloboda (Mrkonjić Grad) 24 4 0 20 16:77 -61 12
9. NK Podgrmeč (Sanski Most) 24 3 1 20 17:94 -77 10
10. NK Krajišnik (Velika Kladuša) 0 0 0 0 0:0 0 0
Kadeti
1. FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)24 19 1 4 73:13 60 58
2. FK Rudar (Prijedor) 24 18 2 4 58:18 40 56
3. NK Podgrmeč (Sanski Most)24 15 2 7 83:21 62 47
4. FK Krajina (Cazin) 24 14 3 7 46:29 17 45
5. FK Kozara (Gradiška) 24 14 1 9 49:25 24 43
6. FK Sloboda (Novi Grad) 24 7 2 15 23:46 -23 23
7. NK Jedinstvo (Bihać) 24 7 1 16 26:62 -36 22
8. NK Sloga (Otoka) 24 6 0 18 16:79 -63 18
9. FK Sloboda (Mrkonjić Grad)24 2 0 22 7:88 -81 6
10. NK Krajišnik (Velika Kladuša)0 0 0 0 0:0 0 0
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Omladinska Liga Centar A
Juniori
1. FK Olimpik Sarajevo 50
2. FK Radnik Hadzici 39
3. FK Zeljeznicar Sarajevo 36
4. FK Sarajevo 35
5. FK Bosna Union Sarajevo 33
6. FK Novi Grad Sarajevo 32
7. FK Rudar Kakanj 26
8. FK Slavija I.Sarajevo 18
9. FK Gorazde 17
10. FK Sutjeska Foca 15
11. NK Bosna Visoko 12
Kadeti
1. FK Rudar Kakanj 46
2. FK Zeljeznicar Sarajevo 40
3. FK Radnik Hadzici 37
4. FK Olimpik Sarajevo 37
5. NK Bosna Visoko 35
6. FK Sarajevo 32
7. FK Novi Grad Sarajevo 27
8. FK Slavija I.Sarajevo 26
9. Fk Gorazde 19
10. FK Sutjeska Foca 15
11. FK Bosna Union 3
Omladinska Liga Centar B
juniori
1. NK Travnik 48
2. NK Iskra Bugojno 41
3. NK Kiseljak 38
4. NK Borac Jelah 37
5. NK Metalleghe BSI Jajce 34
6. FK Radnik Donji Vakuf 31
7. NK Zepce 28
8. FK Rudar Zenica 23
9. NK Tosk Tesanj 19
10. NK Novi Travnik 15
11. FK Vitez 4
Kadeti
1. NK Novi Travnik 46
2. NK Iskra Bugojno 42
3. NK Tosk Tesanj 40
4. Nk Travnik 39
5. NK Kiseljak 36
6. FK Rudar Zenica 29
7. Fk Radnik Donji Vakuf 26
8. NK Borac Jelah 22
9. Nk Metalleghe BSI Jajce 20
10. NK Zepce 17
11. FK Vitez 1
Juniori
1. FK Olimpik Sarajevo 50
2. FK Radnik Hadzici 39
3. FK Zeljeznicar Sarajevo 36
4. FK Sarajevo 35
5. FK Bosna Union Sarajevo 33
6. FK Novi Grad Sarajevo 32
7. FK Rudar Kakanj 26
8. FK Slavija I.Sarajevo 18
9. FK Gorazde 17
10. FK Sutjeska Foca 15
11. NK Bosna Visoko 12
Kadeti
1. FK Rudar Kakanj 46
2. FK Zeljeznicar Sarajevo 40
3. FK Radnik Hadzici 37
4. FK Olimpik Sarajevo 37
5. NK Bosna Visoko 35
6. FK Sarajevo 32
7. FK Novi Grad Sarajevo 27
8. FK Slavija I.Sarajevo 26
9. Fk Gorazde 19
10. FK Sutjeska Foca 15
11. FK Bosna Union 3
Omladinska Liga Centar B
juniori
1. NK Travnik 48
2. NK Iskra Bugojno 41
3. NK Kiseljak 38
4. NK Borac Jelah 37
5. NK Metalleghe BSI Jajce 34
6. FK Radnik Donji Vakuf 31
7. NK Zepce 28
8. FK Rudar Zenica 23
9. NK Tosk Tesanj 19
10. NK Novi Travnik 15
11. FK Vitez 4
Kadeti
1. NK Novi Travnik 46
2. NK Iskra Bugojno 42
3. NK Tosk Tesanj 40
4. Nk Travnik 39
5. NK Kiseljak 36
6. FK Rudar Zenica 29
7. Fk Radnik Donji Vakuf 26
8. NK Borac Jelah 22
9. Nk Metalleghe BSI Jajce 20
10. NK Zepce 17
11. FK Vitez 1
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Omladinska Liga Jug
Juniori
1. HNK Stolac 61
2. HNK Tomislav Tomislavgrad 53
3. FK Velez Mostar 44
4. NK Troglav 1918 Livno 43
5. HNK Rama Prozor 42
6. FK Igman Konjic 39
7. HSK Posusje 36
8. HNK Grude 35
9. HNK Branitelj Mostar 34
10. HNK Sloga GV/Usk. 23
11. FK Blagaj 21
12. HNK Brotnjo Citluk 11
13. HNK Capljina 4
Kadeti
1. FK Velez Mostar 64
2. HSK Posusje 63
3. NK Troglav 1918 Livno 56
4. HNK Tomislav Tomislavgrad 50
5. FK Igman Konjic 38
6. HNK Capljina 32
7. HNK Sloga GV/Usk. 27
8. HNK Stolac 26
9. HNK Grude 24
10. HNK Branitelj Mostar 24
11. FK Blagaj 16
12. HNK Rama Prozor 16
13. HNK Brotnjo Citluk 13
Juniori
1. HNK Stolac 61
2. HNK Tomislav Tomislavgrad 53
3. FK Velez Mostar 44
4. NK Troglav 1918 Livno 43
5. HNK Rama Prozor 42
6. FK Igman Konjic 39
7. HSK Posusje 36
8. HNK Grude 35
9. HNK Branitelj Mostar 34
10. HNK Sloga GV/Usk. 23
11. FK Blagaj 21
12. HNK Brotnjo Citluk 11
13. HNK Capljina 4
Kadeti
1. FK Velez Mostar 64
2. HSK Posusje 63
3. NK Troglav 1918 Livno 56
4. HNK Tomislav Tomislavgrad 50
5. FK Igman Konjic 38
6. HNK Capljina 32
7. HNK Sloga GV/Usk. 27
8. HNK Stolac 26
9. HNK Grude 24
10. HNK Branitelj Mostar 24
11. FK Blagaj 16
12. HNK Rama Prozor 16
13. HNK Brotnjo Citluk 13
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Finale Sjevera
Juniori
1.mec
Gradina - Zvijezda 3:1 (Mustafic, Kantic x2) (Terzic)
GRADINA: Hodžić, Poljaković, Kantić, Mahmutović, Đonlić, Mujanović, Mustafić, Džinić, Šabić, Karić, Džindić,
ZVIJEZDA: Aljkanović, Terzić, Turbić, Hećimović, Mehić, Piragić, Osmić, Pobrić, Mehić, Petrović, Perić.
2.mec Zvijezda - Gradina 1:2 (Mehic) (Kantic, Mustafic)
Kadeti
1.mec Sloga - Buducnost 0:3 ( Ar.Hasanbegovic, Husic, Ibrahimovic)
2.mec Buducnost - Sloga 3:0 (Krajisnik x2, Behric)
Juniori
1.mec
Gradina - Zvijezda 3:1 (Mustafic, Kantic x2) (Terzic)
GRADINA: Hodžić, Poljaković, Kantić, Mahmutović, Đonlić, Mujanović, Mustafić, Džinić, Šabić, Karić, Džindić,
ZVIJEZDA: Aljkanović, Terzić, Turbić, Hećimović, Mehić, Piragić, Osmić, Pobrić, Mehić, Petrović, Perić.
2.mec Zvijezda - Gradina 1:2 (Mehic) (Kantic, Mustafic)
Kadeti
1.mec Sloga - Buducnost 0:3 ( Ar.Hasanbegovic, Husic, Ibrahimovic)
2.mec Buducnost - Sloga 3:0 (Krajisnik x2, Behric)
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Finale Centra
Juniori
1.mec Travnik - Olimpik 0:0
2.mec Olimpik - Travnik 0:2
Kadeti
1.mec Rudar - Novi Travnik 3:1
2.mec Novi Travnik - Rudar 1:3
Juniori
1.mec Travnik - Olimpik 0:0
2.mec Olimpik - Travnik 0:2
Kadeti
1.mec Rudar - Novi Travnik 3:1
2.mec Novi Travnik - Rudar 1:3
Re: Omladinska Liga BiH
Svaka čast na trudu
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Zavrsnica Juniori sezona 2017/2018
Modrica - Rudar Prijedor 2:1 (0:4)
Slavija - Drina 2:1 (1:2) penali 4:3 za Slaviju
Stolac - Gradina 2:4 (1:1)
Travnik - Krajina 4:2 (0:0)
Finale FBIH: Travnik - Gradina 3:2
Finale RS: Slavija - Rudar 0:0 (5:4 za Slaviju poslije penala)
Finale: Travnik - Slavija 2:3
3.mjesto: Gradina - Rudar 2:4
Zavrsnica Kadeti 2017/2018
Buducnost - Velez 2:1
Zeljeznicar ST - Rudar Kakanj 4:1
Finale: Zeljeznicar - Buducnost 1:1 (3:2 poslije penala)
3.mjesto: Velez - Rudar 3:1
Modrica - Rudar Prijedor 2:1 (0:4)
Slavija - Drina 2:1 (1:2) penali 4:3 za Slaviju
Stolac - Gradina 2:4 (1:1)
Travnik - Krajina 4:2 (0:0)
Finale FBIH: Travnik - Gradina 3:2
Finale RS: Slavija - Rudar 0:0 (5:4 za Slaviju poslije penala)
Finale: Travnik - Slavija 2:3
3.mjesto: Gradina - Rudar 2:4
Zavrsnica Kadeti 2017/2018
Buducnost - Velez 2:1
Zeljeznicar ST - Rudar Kakanj 4:1
Finale: Zeljeznicar - Buducnost 1:1 (3:2 poslije penala)
3.mjesto: Velez - Rudar 3:1
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Hvalastudeni je napisao/la:Svaka čast na trudu
Morao sam, jer je ove podatke sada relativno lako naci, za par mjeseci ce vjerovatno vecina ovih podataka propasti, kao sto je propalo i prethodnih sezona.
Gore su tabele liga koje se priznaju za buducu drugu federalnu ligu, imaju Radnicki, Gradina, Buducnost i Sloga Tojsici.
Pionirska i pretpionirska liga TK su priznate, ali je podatke vec sad nemoguce naci jer budale vode stranicu saveza kao i savez.
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Omladinske Lige ZDK
Juniori
1 NK Novi Šeher 14 12 1 1 47 - 10 37 37
2 FK Rudar B 14 12 0 2 43 - 16 27 36
3 NK Natron 14 10 1 3 36 - 14 22 31
4 NK Krivaja 14 7 1 6 40 - 33 7 22
5 NK Fortuna 14 5 0 9 21 - 27 -6 15
6 NK Vis Simm-Bau 14 5 0 9 25 - 42 -17 15
7 NK Usora 14 2 2 10 18 - 55 -37 8
8 NK Don Bosco 14 0 1 13 6 - 39 -33 1
9 NK Napredak 0 0 0 0 0 - 0 0 0
Kadeti
1 NK Krivaja 14 12 1 1 68 - 19 49 37
2 FK Rudar B 14 10 2 2 65 - 8 57 32
3 NK Novi Šeher 14 10 1 3 50 - 21 29 31
4 NK Fortuna 14 6 1 7 37 - 30 7 19
5 NK Vis Simm-Bau 14 5 2 7 34 - 41 -7 17
6 NK Don Bosco 14 3 5 6 19 - 33 -14 14
7 NK Natron 14 3 2 9 25 - 60 -35 11
8 NK Napredak 0 0 0 0 0 - 0 0 0
9 NK Usora 14 0 0 14 2 - 88 -86 0
Pioniri, grupa A
1 FK Rudar K 18 16 1 1 74 - 7 67 49
2 FK Rudar B 18 13 2 3 54 - 18 36 41
3 NK Bosna 18 12 2 4 44 - 14 30 38
4 FK Rudar Z 18 11 1 6 53 - 22 31 34
5 NK Čelik 18 10 0 8 42 - 26 16 30
6 NK Stupčanica 18 7 1 10 51 - 49 2 22
7 NK ZSK2013 18 6 1 11 16 - 34 -18 19
8 NK Mladost 18 3 3 12 8 - 55 -47 12
9 NK Čaja 18 2 4 12 7 - 65 -58 10
10 NK Fortuna 18 0 5 13 7 - 66 -59 5
Pioniri, Grupa B
1 NK Krivaja 16 14 0 2 45 - 16 29 42
2 NK Don Bosco 16 12 2 2 49 - 15 34 38
3 NK TOŠK 16 11 1 4 54 - 16 38 34
4 NK Borac J 16 9 3 4 57 - 22 35 30
5 NK Natron 16 8 1 7 54 - 45 9 25
6 NK Novi Šeher 16 6 3 7 33 - 36 -3 21
7 NK Moševac 16 3 1 12 31 - 61 -30 10
8 NK Pobjeda 16 3 1 12 32 - 64 -32 10
9 NK Žepče 0 0 0 0 0 - 0 0 0
10 NK Nemila 16 0 0 16 15 - 95 -80 0
Predpioniri, Grupa A
1 FK Rudar K 18 17 0 1 72 - 9 63 51
2 NK Čelik 18 15 1 2 74 - 9 65 46
3 NK Bosna 18 12 2 4 63 - 9 54 38
4 NK Mladost 18 11 2 5 56 - 16 40 35
5 FK Rudar B 18 8 3 7 41 - 22 19 27
6 NK Čaja 18 8 1 9 31 - 32 -1 25
7 NK Stupčanica 18 5 0 13 22 - 64 -42 15
8 NK ZSK2013 18 4 3 11 16 - 65 -49 15
9 FK Rudar Z 18 2 1 15 9 - 95 -86 7
10 NK Fortuna 18 1 1 16 6 - 69 -63 4
Predpioniri, Grupa B
1 NK Borac J 16 14 1 1 77 - 3 74 43
2 NK Don Bosco 16 12 2 2 56 - 10 46 38
3 NK Natron 16 11 2 3 59 - 10 49 35
4 NK Krivaja 16 9 1 6 30 - 24 6 28
5 NK Novi Šeher 16 8 2 6 51 - 24 27 26
6 NK TOŠK 16 5 0 11 17 - 41 -24 15
7 NK Nemila 16 5 0 11 18 - 78 -60 15
8 NK Moševac 16 4 0 12 14 - 53 -39 12
9 NK Žepče 0 0 0 0 0 - 0 0 0
10 NK Pobjeda 16 0 0 16 6 - 85 -79 0
Finale pioniri Rudar-Krivaja 4:0 (7:1)
Finale pretpioniri Rudar-Borac Jelah 2:0 (3:1)
Rudar Kakanj, prvak ZDK u kategoriji pionira i predpionira (pobijedili u barazu Borac iz Jelaha i Krivaju, a prvaci su Omladinske lige Centar u kategoriji kadeta (pobijedili u barazu Novi Travnik), svaka cast Rudaru.
Svaka cast stranici saveza na dostupnosti podataka.
Juniori
1 NK Novi Šeher 14 12 1 1 47 - 10 37 37
2 FK Rudar B 14 12 0 2 43 - 16 27 36
3 NK Natron 14 10 1 3 36 - 14 22 31
4 NK Krivaja 14 7 1 6 40 - 33 7 22
5 NK Fortuna 14 5 0 9 21 - 27 -6 15
6 NK Vis Simm-Bau 14 5 0 9 25 - 42 -17 15
7 NK Usora 14 2 2 10 18 - 55 -37 8
8 NK Don Bosco 14 0 1 13 6 - 39 -33 1
9 NK Napredak 0 0 0 0 0 - 0 0 0
Kadeti
1 NK Krivaja 14 12 1 1 68 - 19 49 37
2 FK Rudar B 14 10 2 2 65 - 8 57 32
3 NK Novi Šeher 14 10 1 3 50 - 21 29 31
4 NK Fortuna 14 6 1 7 37 - 30 7 19
5 NK Vis Simm-Bau 14 5 2 7 34 - 41 -7 17
6 NK Don Bosco 14 3 5 6 19 - 33 -14 14
7 NK Natron 14 3 2 9 25 - 60 -35 11
8 NK Napredak 0 0 0 0 0 - 0 0 0
9 NK Usora 14 0 0 14 2 - 88 -86 0
Pioniri, grupa A
1 FK Rudar K 18 16 1 1 74 - 7 67 49
2 FK Rudar B 18 13 2 3 54 - 18 36 41
3 NK Bosna 18 12 2 4 44 - 14 30 38
4 FK Rudar Z 18 11 1 6 53 - 22 31 34
5 NK Čelik 18 10 0 8 42 - 26 16 30
6 NK Stupčanica 18 7 1 10 51 - 49 2 22
7 NK ZSK2013 18 6 1 11 16 - 34 -18 19
8 NK Mladost 18 3 3 12 8 - 55 -47 12
9 NK Čaja 18 2 4 12 7 - 65 -58 10
10 NK Fortuna 18 0 5 13 7 - 66 -59 5
Pioniri, Grupa B
1 NK Krivaja 16 14 0 2 45 - 16 29 42
2 NK Don Bosco 16 12 2 2 49 - 15 34 38
3 NK TOŠK 16 11 1 4 54 - 16 38 34
4 NK Borac J 16 9 3 4 57 - 22 35 30
5 NK Natron 16 8 1 7 54 - 45 9 25
6 NK Novi Šeher 16 6 3 7 33 - 36 -3 21
7 NK Moševac 16 3 1 12 31 - 61 -30 10
8 NK Pobjeda 16 3 1 12 32 - 64 -32 10
9 NK Žepče 0 0 0 0 0 - 0 0 0
10 NK Nemila 16 0 0 16 15 - 95 -80 0
Predpioniri, Grupa A
1 FK Rudar K 18 17 0 1 72 - 9 63 51
2 NK Čelik 18 15 1 2 74 - 9 65 46
3 NK Bosna 18 12 2 4 63 - 9 54 38
4 NK Mladost 18 11 2 5 56 - 16 40 35
5 FK Rudar B 18 8 3 7 41 - 22 19 27
6 NK Čaja 18 8 1 9 31 - 32 -1 25
7 NK Stupčanica 18 5 0 13 22 - 64 -42 15
8 NK ZSK2013 18 4 3 11 16 - 65 -49 15
9 FK Rudar Z 18 2 1 15 9 - 95 -86 7
10 NK Fortuna 18 1 1 16 6 - 69 -63 4
Predpioniri, Grupa B
1 NK Borac J 16 14 1 1 77 - 3 74 43
2 NK Don Bosco 16 12 2 2 56 - 10 46 38
3 NK Natron 16 11 2 3 59 - 10 49 35
4 NK Krivaja 16 9 1 6 30 - 24 6 28
5 NK Novi Šeher 16 8 2 6 51 - 24 27 26
6 NK TOŠK 16 5 0 11 17 - 41 -24 15
7 NK Nemila 16 5 0 11 18 - 78 -60 15
8 NK Moševac 16 4 0 12 14 - 53 -39 12
9 NK Žepče 0 0 0 0 0 - 0 0 0
10 NK Pobjeda 16 0 0 16 6 - 85 -79 0
Finale pioniri Rudar-Krivaja 4:0 (7:1)
Finale pretpioniri Rudar-Borac Jelah 2:0 (3:1)
Rudar Kakanj, prvak ZDK u kategoriji pionira i predpionira (pobijedili u barazu Borac iz Jelaha i Krivaju, a prvaci su Omladinske lige Centar u kategoriji kadeta (pobijedili u barazu Novi Travnik), svaka cast Rudaru.
Svaka cast stranici saveza na dostupnosti podataka.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 17 jul 2018, 12:17, ukupno mijenjano 1 put.
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Omladinske Lige SBK
Pioniri A
1.Bubamara 46
2.Sportprevent 43
3.Metalleghe 34
4.Globus 27
5. Iskra 25
6.Vlasic 21
7.Radnik DV 6
8.Karaula 6
9.Travnik 6
Pioniri B
1.Bilalovac 41
2.Romari 40
3.Busovaca 37
4.Rudar 25
5.Fk Vitez 21
6.Novi Travnik 20
7.Fojnica 13
8.Nova Bila 11
9.Kresevo 2
Predpioniri A
1.Sportprevent 39
2.Metalleghe 29
3.Radnik DV 28
4.Iskra 20
5.Travnik 18
6.Lasva 17
7.Vlasic 7
8.Vrbas 4
Gorica i Globus odustali
Predpioniri B
1.Romari 42
2.Nk Vitez 36
3.Bobovac 27
4.Fojnica 21
5.Novi Travnik 16
6.FK Vitez 13
7.Busovaca 12
8.Rudar 0
Kresevo i Rijeka odustali
Kadeti
1.Busovaca 18
2.Vlasic 12
3.Fojnica 3
4.Nova Bila 3
Jardol odustao
Pretpioniri finale Romari-Sportprevent 3:3 (penali 5:4 u korist Romari)
Pioniri finale Bubamara-Bilalovac 5:0
Pioniri A
1.Bubamara 46
2.Sportprevent 43
3.Metalleghe 34
4.Globus 27
5. Iskra 25
6.Vlasic 21
7.Radnik DV 6
8.Karaula 6
9.Travnik 6
Pioniri B
1.Bilalovac 41
2.Romari 40
3.Busovaca 37
4.Rudar 25
5.Fk Vitez 21
6.Novi Travnik 20
7.Fojnica 13
8.Nova Bila 11
9.Kresevo 2
Predpioniri A
1.Sportprevent 39
2.Metalleghe 29
3.Radnik DV 28
4.Iskra 20
5.Travnik 18
6.Lasva 17
7.Vlasic 7
8.Vrbas 4
Gorica i Globus odustali
Predpioniri B
1.Romari 42
2.Nk Vitez 36
3.Bobovac 27
4.Fojnica 21
5.Novi Travnik 16
6.FK Vitez 13
7.Busovaca 12
8.Rudar 0
Kresevo i Rijeka odustali
Kadeti
1.Busovaca 18
2.Vlasic 12
3.Fojnica 3
4.Nova Bila 3
Jardol odustao
Pretpioniri finale Romari-Sportprevent 3:3 (penali 5:4 u korist Romari)
Pioniri finale Bubamara-Bilalovac 5:0
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 17 jul 2018, 12:12, ukupno mijenjano 1 put.
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Omladinske lige SK
Juniori
1.Olimpik 41
2.Sokolac 35
3.Ilijas 34
4.jedinstvo 30
5.Zeljeznicar 24
6.Ozren 18
7.Romanija 14
8.Omladinac 8
9.Sask Napredak 5
Kadeti
1.Sarajevo1 52
2.Olimp 49
3.Ilijas 37
4.Zeljeznicar2 36
5.Zeljeznicar1 35
6.Vratnik 27
7.olimpik 27
8.Novi Grad 22
9.Sarajevo2 21
10.Juve 10
11.igman 0
Pioniri A
1.Sarajevo2 35
2.Olimpik1 33
3.Radnik 28
4.Sarajevo1 28
5.Novi Grad1 20
6.Betaclub1 20
7.Famos 16
8.Zeljeznicar1 15
9.Slavija1 5
Pioniri B
1.Zeljeznicar2 43
2.Ilijas1 37
3.Unis 29
4.Academica1 24
5.Sampion 24
6.Sarajevo3 23
7.Bosna Union 20
8.Famos V. 3
9.Jedinstvo 3
Pioniri C
1.Young Boys 41
2.Betaclub2 38
3.Ilijas2 26
4.Olimpik2 23
5.Slavija2 22
6.Top Gol 22
7.Zeljeznicar3 18
8.Novi Grad2 15
9.Omladinac 1
Pioniri D
1.Piksi 29
2.Dar 26
3.United 25
4.Stup 21
5.Atletiko 19
6.Sask Napredak 19
7.Vratnik 16
8.Academica2 6
Zavrsnica Pionira
FINALE 2.UTAKMICA 30.05.2018Sarajevo 2- Željezničar 2 3:1
FINALE 1.UTAKMICA 27.05.2018Željezničar 2 - Sarajevo 2 1:0
2. UTAKMICA ZAVRŠNICE 23.05.2018
Sarajevo 2-Young Boys 8:0
Željezničar 2-Piksi 3:0
1. UTAKMICA ZAVRŠNICE 19/20.05.2018
Young Boys-Sarajevo 2 0:1
Piksi-Željezničar 2 0:8
Juniori
1.Olimpik 41
2.Sokolac 35
3.Ilijas 34
4.jedinstvo 30
5.Zeljeznicar 24
6.Ozren 18
7.Romanija 14
8.Omladinac 8
9.Sask Napredak 5
Kadeti
1.Sarajevo1 52
2.Olimp 49
3.Ilijas 37
4.Zeljeznicar2 36
5.Zeljeznicar1 35
6.Vratnik 27
7.olimpik 27
8.Novi Grad 22
9.Sarajevo2 21
10.Juve 10
11.igman 0
Pioniri A
1.Sarajevo2 35
2.Olimpik1 33
3.Radnik 28
4.Sarajevo1 28
5.Novi Grad1 20
6.Betaclub1 20
7.Famos 16
8.Zeljeznicar1 15
9.Slavija1 5
Pioniri B
1.Zeljeznicar2 43
2.Ilijas1 37
3.Unis 29
4.Academica1 24
5.Sampion 24
6.Sarajevo3 23
7.Bosna Union 20
8.Famos V. 3
9.Jedinstvo 3
Pioniri C
1.Young Boys 41
2.Betaclub2 38
3.Ilijas2 26
4.Olimpik2 23
5.Slavija2 22
6.Top Gol 22
7.Zeljeznicar3 18
8.Novi Grad2 15
9.Omladinac 1
Pioniri D
1.Piksi 29
2.Dar 26
3.United 25
4.Stup 21
5.Atletiko 19
6.Sask Napredak 19
7.Vratnik 16
8.Academica2 6
Zavrsnica Pionira
FINALE 2.UTAKMICA 30.05.2018Sarajevo 2- Željezničar 2 3:1
FINALE 1.UTAKMICA 27.05.2018Željezničar 2 - Sarajevo 2 1:0
2. UTAKMICA ZAVRŠNICE 23.05.2018
Sarajevo 2-Young Boys 8:0
Željezničar 2-Piksi 3:0
1. UTAKMICA ZAVRŠNICE 19/20.05.2018
Young Boys-Sarajevo 2 0:1
Piksi-Željezničar 2 0:8
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Predpioniri A
1.Sarajevo1 55
2.Zeljeznicar1 54
3.Sarajevo2 44
4.Slavija 39
5.Famos H. 34
6.Novi Grad 28
7.Radnik 27
8.Famos V 19
9.Unis 15
10.Mladost Zupca 6
11.Jedinstvo 0
Predpioniri B
1.Sarajevo3 60
2.Top Gol 49
3.Olimp 43
4.Academica 39
5.Bambinosi 36
6.Zeljeznicar2 31
7.Vrbanjusa 27
8.Atletiko 16
9.Biser 8
10.Vogosca 8
11.Omladinac 4
Predpioniri C
1.Zeljeznicar 3 55
2.Sampion 53
3.Valter 49
4.Sarajevo 5 43
5.Young Boys 41
6.Mlade Nade 34
7.Dar 33
8.Tempo Ilijas 26
9.Sarajevo4 18
10.Derbi 11
11.Moscanica 6
12.Sask Napredak 5
FINALE 2. UTAKMICA 30.05.2018Sarajevo 1 - Željezničar 1 0:0
FINALE 1. UTAKMICA 27.05.2018 Željezničar 1 - Sarajevo 1 0:1
2. UTAKMICA ZAVRŠNICE
Sarajevo 1-Željezničar 2 8:0
Željezničar 1-Sarajevo 3 2:0
1. UTAKMICA ZAVRŠNICE 19/20.05.2018
Željezničar 2-Sarajevo 1 0:1
Sarajevo 3-Željezničar 1 1:0
1.Sarajevo1 55
2.Zeljeznicar1 54
3.Sarajevo2 44
4.Slavija 39
5.Famos H. 34
6.Novi Grad 28
7.Radnik 27
8.Famos V 19
9.Unis 15
10.Mladost Zupca 6
11.Jedinstvo 0
Predpioniri B
1.Sarajevo3 60
2.Top Gol 49
3.Olimp 43
4.Academica 39
5.Bambinosi 36
6.Zeljeznicar2 31
7.Vrbanjusa 27
8.Atletiko 16
9.Biser 8
10.Vogosca 8
11.Omladinac 4
Predpioniri C
1.Zeljeznicar 3 55
2.Sampion 53
3.Valter 49
4.Sarajevo 5 43
5.Young Boys 41
6.Mlade Nade 34
7.Dar 33
8.Tempo Ilijas 26
9.Sarajevo4 18
10.Derbi 11
11.Moscanica 6
12.Sask Napredak 5
FINALE 2. UTAKMICA 30.05.2018Sarajevo 1 - Željezničar 1 0:0
FINALE 1. UTAKMICA 27.05.2018 Željezničar 1 - Sarajevo 1 0:1
2. UTAKMICA ZAVRŠNICE
Sarajevo 1-Željezničar 2 8:0
Željezničar 1-Sarajevo 3 2:0
1. UTAKMICA ZAVRŠNICE 19/20.05.2018
Željezničar 2-Sarajevo 1 0:1
Sarajevo 3-Željezničar 1 1:0
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 03 jul 2018, 19:15, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Omladinska Liga BiH
kako ovde u omladinskim kategorijama mogu zajedno igrati RS i fBIH taako mogu i seniori just say
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Medjuzupanijska liga LK i ZHK
Pioniri
1 HNK TOMISLAV 24 21 2 1 114 21 +93 65
2 NK"TROGLAV 1918" 24 20 1 3 105 16 +89 61
3 HŠK POSUŠJE 24 15 2 7 60 26 +34 47
4 HNK KUPRES 24 15 2 7 53 25 +28 47
5 NK SLOGA 24 13 1 10 77 36 +41 40
6 HNK SLOGA 24 12 3 9 57 43 +14 39
7 HNK GRUDE 24 12 0 12 50 43 +7 36
8 NK ŠIROKI BRIJEG 24 10 3 11 50 38 +12 33
9 HNK DRINOVCI 24 10 2 12 42 47 -5 32
10 NK ŠATOR 24 8 1 15 32 64 -32 25
11 NK ŠUJICA 24 7 2 15 35 67 -32 23
12 HNK Blato 24 2 1 21 9 162 -153 7
13 NK KAMEŠNICA 24 1 0 23 16 112 -96 3
Predpioniri
1 NK"TROGLAV 1918" 24 21 2 1 125 22 +103 65
2 HNK TOMISLAV 24 21 1 2 128 16 +112 64
3 NK ŠIROKI BRIJEG 24 20 2 2 86 18 +68 62
4 HŠK POSUŠJE 24 18 2 4 85 18 +67 56
5 HNK GRUDE 24 13 4 7 53 42 +11 43
6 NK KAMEŠNICA 24 12 0 12 46 53 -7 36
7 HNK Blato 24 8 1 15 44 72 -28 25
8 NK SLOGA 24 7 2 15 39 73 -34 23
9 NK ŠUJICA 24 6 5 13 19 63 -44 23
10 HNK SLOGA 24 5 2 17 26 75 -49 17
11 HNK DRINOVCI 24 5 2 17 19 77 -58 17
12 HNK KUPRES 24 4 2 18 16 84 -68 14
13 NK ŠATOR 24 3 1 20 21 94 -73 10
Pioniri
1 HNK TOMISLAV 24 21 2 1 114 21 +93 65
2 NK"TROGLAV 1918" 24 20 1 3 105 16 +89 61
3 HŠK POSUŠJE 24 15 2 7 60 26 +34 47
4 HNK KUPRES 24 15 2 7 53 25 +28 47
5 NK SLOGA 24 13 1 10 77 36 +41 40
6 HNK SLOGA 24 12 3 9 57 43 +14 39
7 HNK GRUDE 24 12 0 12 50 43 +7 36
8 NK ŠIROKI BRIJEG 24 10 3 11 50 38 +12 33
9 HNK DRINOVCI 24 10 2 12 42 47 -5 32
10 NK ŠATOR 24 8 1 15 32 64 -32 25
11 NK ŠUJICA 24 7 2 15 35 67 -32 23
12 HNK Blato 24 2 1 21 9 162 -153 7
13 NK KAMEŠNICA 24 1 0 23 16 112 -96 3
Predpioniri
1 NK"TROGLAV 1918" 24 21 2 1 125 22 +103 65
2 HNK TOMISLAV 24 21 1 2 128 16 +112 64
3 NK ŠIROKI BRIJEG 24 20 2 2 86 18 +68 62
4 HŠK POSUŠJE 24 18 2 4 85 18 +67 56
5 HNK GRUDE 24 13 4 7 53 42 +11 43
6 NK KAMEŠNICA 24 12 0 12 46 53 -7 36
7 HNK Blato 24 8 1 15 44 72 -28 25
8 NK SLOGA 24 7 2 15 39 73 -34 23
9 NK ŠUJICA 24 6 5 13 19 63 -44 23
10 HNK SLOGA 24 5 2 17 26 75 -49 17
11 HNK DRINOVCI 24 5 2 17 19 77 -58 17
12 HNK KUPRES 24 4 2 18 16 84 -68 14
13 NK ŠATOR 24 3 1 20 21 94 -73 10
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 04 jul 2018, 14:42, ukupno mijenjano 1 put.
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Lijepo si ti ovo nabacao djece,aj da te vidim za kantonalnu goražde
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Poprilicno sam siguran da to cudo (najveca svjetska misterija) ne postoji.SarcofagoVenom je napisao/la:Lijepo si ti ovo nabacao djece,aj da te vidim za kantonalnu goražde
Ni u omladinskim kategorijama ne postoji tako nesto nego postoji liga drinske regije.
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Tamo se nešto dešava,,neki sukob u savezu,klubovi,pozicija,opozicija0=nema lopte.ASD je napisao/la:Poprilicno sam siguran da to cudo (najveca svjetska misterija) ne postoji.SarcofagoVenom je napisao/la:Lijepo si ti ovo nabacao djece,aj da te vidim za kantonalnu goražde
Ni u omladinskim kategorijama ne postoji tako nesto nego postoji liga drinske regije.
Ostale lige su poznate,ćak i neke koje su sličnog ako i ne goreg renomea
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- ASD
- Postovi: 26228
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
Zahvaljujuci radu ili neradu ljudi koji vode stranicu fudbalskog saveza TK, ne mogu se naci tabele omladinskih liga.
Jedino sto sam nasao je sa sluzbene stranice Buducnosti, ali su tabele nepotpune, zbog preglednosti cu umjesto bodova pisati omjere pobjeda-nerijesenih i poraza.
Pioniri
1.Buducnost 19-1-2 (22 utakmice)
2.Zvijezda 15-1-3 (19 utakmica)
3.Sloboda 14-3-3 (20 utakmica)
4.Eurogol 12-1-6 (19 utakmica)
5.Radnicki 9-5-4 (18 utakmica)
6.Bambi 9-2-6 (17 utakmica)
7.Colibri 8-4-8 (20 utakmica)
8.Sloga SH 6-3-10 (19 utakmica)
9.Tempo 5-4-10 (19 utakmica)
10.Betaclub Tango 3-5-12 (20 utakmica)
11.Slaven 3-4-13 (20 utakmica)
12.Bratstvo 2-3-14 (19 utakmica)
13.Gradina 2-2-16 (20 utakmica)
Pretpioniri
1.Buducnost 16-3-2 (21 utakmica)
2.Bambi 16-1-0 (17 utakmica)
3.Sloboda 14-5-1 (20 utakmica)
4.Sloga SH 13-1-5 (19 utakmica)
5.Colibri 11-3-7 (21 utakmica)
6.Eurogol 9-2-7 (18 utakmica)
7.Slaven 9-2-7 (18 utakmica)
8.Bratstvo 6-3-10 (19 utakmica)
9.Gradina 5-1-14 (20 utakmica)
10.Zvijezda 4-2-12 (18 utakmica)
11.Betaclub Tango 3-2-14 (19 utakmica)
12.Tempo 3-1-15 (19 utakmica)
13.Radnicki 0-2-15 (17 utakmica)
Kadeti
1.Betaclub Tango 14-1-1
2.Doboj Istok 11-2-3
3.Tempo 10-2-3
4.Memici 6-0-5
5.Proleter 5-1-4
6.Memici 7-0-6
7.Mladost Brijesnica 6-2-8
8.Bosna Kalesija 5-2-8
9.Jedintvo Lukavica 5-1-9
10.Gornji Rainci 3-2-11
11.Mramor 3-1-8
12.Svatovac (istupio)
Poprilicno sam siguran da je Buducnost prvak TK u selekciji pionira, a Bambi u selekciji pretpionira.
Za kadete ne znam ko je prvak, a za juniore nemam blage da li se igrala ove sezone, pretpostavljam da nije.
Siguran sam da postoji i druga kvalitativna liga pionira i pretpionira.
Pronasao sam podatak da pionirsku ligu grupa 2 igraju sljedeci klubovi (Eurofudbal, Doboj istok, OFK Tuzla, Mladost Tinja, Omega, Mramor, Konjuh i Zeljeznicar)
Jedino sto sam nasao je sa sluzbene stranice Buducnosti, ali su tabele nepotpune, zbog preglednosti cu umjesto bodova pisati omjere pobjeda-nerijesenih i poraza.
Pioniri
1.Buducnost 19-1-2 (22 utakmice)
2.Zvijezda 15-1-3 (19 utakmica)
3.Sloboda 14-3-3 (20 utakmica)
4.Eurogol 12-1-6 (19 utakmica)
5.Radnicki 9-5-4 (18 utakmica)
6.Bambi 9-2-6 (17 utakmica)
7.Colibri 8-4-8 (20 utakmica)
8.Sloga SH 6-3-10 (19 utakmica)
9.Tempo 5-4-10 (19 utakmica)
10.Betaclub Tango 3-5-12 (20 utakmica)
11.Slaven 3-4-13 (20 utakmica)
12.Bratstvo 2-3-14 (19 utakmica)
13.Gradina 2-2-16 (20 utakmica)
Pretpioniri
1.Buducnost 16-3-2 (21 utakmica)
2.Bambi 16-1-0 (17 utakmica)
3.Sloboda 14-5-1 (20 utakmica)
4.Sloga SH 13-1-5 (19 utakmica)
5.Colibri 11-3-7 (21 utakmica)
6.Eurogol 9-2-7 (18 utakmica)
7.Slaven 9-2-7 (18 utakmica)
8.Bratstvo 6-3-10 (19 utakmica)
9.Gradina 5-1-14 (20 utakmica)
10.Zvijezda 4-2-12 (18 utakmica)
11.Betaclub Tango 3-2-14 (19 utakmica)
12.Tempo 3-1-15 (19 utakmica)
13.Radnicki 0-2-15 (17 utakmica)
Kadeti
1.Betaclub Tango 14-1-1
2.Doboj Istok 11-2-3
3.Tempo 10-2-3
4.Memici 6-0-5
5.Proleter 5-1-4
6.Memici 7-0-6
7.Mladost Brijesnica 6-2-8
8.Bosna Kalesija 5-2-8
9.Jedintvo Lukavica 5-1-9
10.Gornji Rainci 3-2-11
11.Mramor 3-1-8
12.Svatovac (istupio)
Poprilicno sam siguran da je Buducnost prvak TK u selekciji pionira, a Bambi u selekciji pretpionira.
Za kadete ne znam ko je prvak, a za juniore nemam blage da li se igrala ove sezone, pretpostavljam da nije.
Siguran sam da postoji i druga kvalitativna liga pionira i pretpionira.
Pronasao sam podatak da pionirsku ligu grupa 2 igraju sljedeci klubovi (Eurofudbal, Doboj istok, OFK Tuzla, Mladost Tinja, Omega, Mramor, Konjuh i Zeljeznicar)
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Omladinska Liga BiH
TK Pioniri
1 FK BUDUĆNOST 24 21 1 2 71 16 +55 64
2 FK SLOBODA 24 18 3 3 55 13 +42 57
3 NK ZVIJEZDA 24 18 1 5 66 30 +36 55
4 OFK EUROGOL 24 15 2 7 49 20 +29 47
5 FK RADNIČKI 24 11 5 8 52 39 +13 38
6 SK BAMBI 24 11 4 9 47 28 +19 37
7 ŠNNK COLIBRI 24 10 5 9 40 28 +12 35
8 ŠNNK TEMPO 24 7 4 13 32 58 -26 25
9 FK TUZLA CITY 24 6 4 14 26 59 -33 22
10 SK BETACLUB-TANGO 24 5 5 14 34 55 -21 20
11 NK SLAVEN 24 5 5 14 21 43 -22 20
12 OFK GRADINA 24 4 2 18 19 77 -58 14
13 NK BRATSTVO 24 3 3 18 25 71 -46 12
TK Prepioniri
1 SK BAMBI 24 22 1 1 92 8 +84 67
2 FK BUDUĆNOST 24 19 3 2 94 12 +82 60
3 FK SLOBODA 24 18 5 1 92 10 +82 59
4 FK TUZLA CITY 24 16 1 7 85 23 +62 49
5 ŠNNK COLIBRI 24 13 3 8 68 40 +28 42
6 NK SLAVEN 24 12 2 10 45 34 +11 38
7 OFK EUROGOL 24 11 2 11 47 38 +9 35
8 NK BRATSTVO 24 8 3 13 34 67 -33 27
9 OFK GRADINA 24 8 1 15 27 37 -10 25
10 NK ZVIJEZDA 24 6 2 16 21 80 -59 20
11 ŠNNK TEMPO 24 4 1 19 14 80 -66 13
12 SK BETACLUB-TANGO 24 3 2 19 18 97 -79 11
13 FK RADNIČKI 24 2 2 20 12 123 -111 8
1 FK BUDUĆNOST 24 21 1 2 71 16 +55 64
2 FK SLOBODA 24 18 3 3 55 13 +42 57
3 NK ZVIJEZDA 24 18 1 5 66 30 +36 55
4 OFK EUROGOL 24 15 2 7 49 20 +29 47
5 FK RADNIČKI 24 11 5 8 52 39 +13 38
6 SK BAMBI 24 11 4 9 47 28 +19 37
7 ŠNNK COLIBRI 24 10 5 9 40 28 +12 35
8 ŠNNK TEMPO 24 7 4 13 32 58 -26 25
9 FK TUZLA CITY 24 6 4 14 26 59 -33 22
10 SK BETACLUB-TANGO 24 5 5 14 34 55 -21 20
11 NK SLAVEN 24 5 5 14 21 43 -22 20
12 OFK GRADINA 24 4 2 18 19 77 -58 14
13 NK BRATSTVO 24 3 3 18 25 71 -46 12
TK Prepioniri
1 SK BAMBI 24 22 1 1 92 8 +84 67
2 FK BUDUĆNOST 24 19 3 2 94 12 +82 60
3 FK SLOBODA 24 18 5 1 92 10 +82 59
4 FK TUZLA CITY 24 16 1 7 85 23 +62 49
5 ŠNNK COLIBRI 24 13 3 8 68 40 +28 42
6 NK SLAVEN 24 12 2 10 45 34 +11 38
7 OFK EUROGOL 24 11 2 11 47 38 +9 35
8 NK BRATSTVO 24 8 3 13 34 67 -33 27
9 OFK GRADINA 24 8 1 15 27 37 -10 25
10 NK ZVIJEZDA 24 6 2 16 21 80 -59 20
11 ŠNNK TEMPO 24 4 1 19 14 80 -66 13
12 SK BETACLUB-TANGO 24 3 2 19 18 97 -79 11
13 FK RADNIČKI 24 2 2 20 12 123 -111 8
Ulaz besplatan izlaz se plaća
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.