NK Krajišnik Velika Kladuša

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la harishp » 12 mar 2012, 14:52

Nije moguce da se bruka Sadikovica trenera Krajisnika zataskava koji nakon nerijesenog rezultata protiv Gradine rekao da poklanja Babi ratnom zlocincu.
Cak ce i NS FBIH u srijedu da razmatra o tom skandalu.
Tog budalu inace hajvan je iz Srebrenika treba pod hitno maknuti iz sporta.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la seven » 12 mar 2012, 15:27

harishp je napisao/la:Nije moguce da se bruka Sadikovica trenera Krajisnika zataskava koji nakon nerijesenog rezultata protiv Gradine rekao da poklanja Babi ratnom zlocincu.
Cak ce i NS FBIH u srijedu da razmatra o tom skandalu.
Tog budalu inace hajvan je iz Srebrenika treba pod hitno maknuti iz sporta.
pa čovjek demantirao i kaže da je sve izvučeno iz konteksta, ali ja mislim da je to sramota i bruka u bilo kom kontekstu

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la harishp » 12 mar 2012, 15:36

seven je napisao/la:
harishp je napisao/la:Nije moguce da se bruka Sadikovica trenera Krajisnika zataskava koji nakon nerijesenog rezultata protiv Gradine rekao da poklanja Babi ratnom zlocincu.
Cak ce i NS FBIH u srijedu da razmatra o tom skandalu.
Tog budalu inace hajvan je iz Srebrenika treba pod hitno maknuti iz sporta.
pa čovjek demantirao i kaže da je sve izvučeno iz konteksta, ali ja mislim da je to sramota i bruka u bilo kom kontekstu
Jake mu ''odbrane'',cuj konteksta.
Osudjeni i osumnjeceni ratni zlocinci nemaju sta ni u kontekstu da rade u vezi sporta.
Ova ce farsa biti zataskana kao i mnoge sto su se vec desile.
Dok se ne udari po dzepu,ili zaprijeti prdekanom.Vazda ce ovih gluposti,bruka i sramota biti.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

FKKrajina
Postovi: 1059
Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la FKKrajina » 12 mar 2012, 16:41

Jučer je iz pulskog zatvora nakon desetogodišnje kazne izašao Fikret Abdić – Babo, koji je u Velikoj Kladuši cijenjena ličnost i ima veliko poštovanje mnogih građana. I Abdić je simpatizer Krajišnika, pa su današnji bod iz Srebrenika posvetili upravo njemu.

- Da me neko ne shvati pogrešno, ne želim se petljati u politiku, ali nam je drago da imamo Babinu podršku. Dobro se zna šta je Babo u Krajišniku i šta on predstavlja za narod u tom gradu. Ovaj bod iz Srebrenika stoga posvećujemo njemu, kaže Sadiković za Sportin.ba.

Eto ga. Izjava njegova. Sta se tu ima izvuci iz konteksta:P

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la Padovan » 12 mar 2012, 17:39

Sramotan potez Sadikovica, ali neki bi ljudi za pare i guze dali, nadam će komisija propisno kazniti Sadikovica i NK Krajisnik zbog ovakvih izjava :roll: .
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 12 mar 2012, 17:56

Kako je naših 6 igrača fino pare u džep stavilo :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

FKKrajina
Postovi: 1059
Pridružen/a: 15 okt 2011, 22:28
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la FKKrajina » 12 mar 2012, 18:11

Benjo_AFC86 je napisao/la:Kako je naših 6 igrača fino pare u džep stavilo :D


To je uprava trebala sprijeciti. A sad lijepo te momke treba potjerati pod svaku cijenu, ako su uzeli lovu tu.

Tako su pokusali i kod nas u Cazinu na sve nacine. I s sudijama i s nasim igracima. Zamisli,premije su svojim igracima davali 1000 KM po igracu za 3 boda u Cazinu :) znaci love imaju :D

A na kraju ostali bez ta 3 i jos 3 :D otisli u minusP:
Zadnja izmjena: FKKrajina, dana/u 12 mar 2012, 18:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la NeRi_K » 12 mar 2012, 18:20

Benjo_AFC86 je napisao/la:Kako je naših 6 igrača fino pare u džep stavilo :D
Odmah se treba reci javno o kome se radi, jer onaj koji izda tako klub nije zasluzio nikako da igra.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la LjumanM95 » 12 mar 2012, 18:57

juventus 0244 je napisao/la:Sramotan potez Sadikovica, ali neki bi ljudi za pare i guze dali, nadam će komisija propisno kazniti Sadikovica i NK Krajisnik zbog ovakvih izjava :roll: .
Samo treba dobro opaliti po džepu. Sramota, ne znam šta se sve neće desiti bh. fudbalu? :roll: Tako da treba samo dobro kažnjavati ovakve ispade.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la spielführer_21 » 12 mar 2012, 20:57

juventus 0244 je napisao/la:Sramotan potez Sadikovica, ali neki bi ljudi za pare i guze dali, nadam će komisija propisno kazniti Sadikovica i NK Krajisnik zbog ovakvih izjava :roll: .
Nema se šta kazniti klub, kad to nije stav kluba već trenera. Ako je to izjavio treba ga kazniti, jer politici nije mjesto u sportu, samo je belaj što je tekst sklonjen sa sportina, a oni su to prvi objavili. Moguće da je i novinar usrao stvar..

Isto tako za @benjo_AFC: moraš pojasniti to da su vaši igrači uzeli pare, iznesi i imena ako si siguran. Kad se kupuje onda se kupuju tri boda a ne jedan, jer jedan ne znači plaho ni Krajišniku ni Gradini..
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

unisovac
Postovi: 137
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:37
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la unisovac » 13 mar 2012, 00:34

Benjo_AFC86 je napisao/la:Kako je naših 6 igrača fino pare u džep stavilo :D
sta je reci,nije valjda prodaja bodova

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la Padovan » 13 mar 2012, 01:09

spielführer_21 je napisao/la:Nema se šta kazniti klub, kad to nije stav kluba već trenera. Ako je to izjavio treba ga kazniti, jer politici nije mjesto u sportu, samo je belaj što je tekst sklonjen sa sportina, a oni su to prvi objavili. Moguće da je i novinar usrao stvar..
Sumnjivo mi je to malo, ne znam što bi jedan čovjek koji je došao sa strane (koliko znam nema veze sa VK) veličao ratnog zločinca i njemu posvećivao bod :roll: , tako da mi je ta prica malo :? , ili se želi ulizati nekim ljudima iz VK ili je dobio upute. Mozda se radi i o greški, i nadam se da je to u pitanju jer za takve izjave treba slati u zatvor.
LjumanM95 je napisao/la:Samo treba dobro opaliti po džepu. Sramota, ne znam šta se sve neće desiti bh. fudbalu? :roll: Tako da treba samo dobro kažnjavati ovakve ispade.
Upravo tako, pa će drugi put malo razmisliti prije nego što da neku izjavu.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

eminem22
Postovi: 105
Pridružen/a: 22 okt 2011, 17:10
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la eminem22 » 13 mar 2012, 21:45

Ma to je bilo za očekivati: Trener da kažem domaćin,gradina se obezbjedila sto se tiče ispadanja a krajišniku bod ko kuća.Oni su uvijek prodavali samo sad su malo poranili možda ih sinijeg ogulio ;)

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 14 mar 2012, 09:27

Ma nisam ja to ni izmislio nit sam ja to rekao ..

Iz kluba pojedinci pričaju i ja prenosim..

a naš gol je bio iz ofsajda bar 1metar , to sigurno ..

Naši tim je sastavljen od 90% domaćih igrača. I naši igrači neće tako lahko prodati utakmicu, i to su već ranije dokazali.. i uvijek se suprostave, zato kako kažu su ovo morali uraditi ..

Mada me više nije briga za njih, kakva Premiera nemamo para do Gradačca na gostovanje da odemo :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5211
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la LjumanM95 » 14 mar 2012, 20:18

Zbog izjava u medijima i povrede kodeksa ponašanja, pokrenut je postupak protiv Denisa Sadikovića, trenera NK KRAJIŠNIK i cjelokupan spis predmeta daje se u nadležnost Disciplinske komisije.
Sa stranice NS FBiH.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
unavita
Postovi: 852
Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la unavita » 14 mar 2012, 23:35

treba mu dozivotno zabraniti da se bavi trenerskim poslom.Nek ga vodi kuci svojoj pa nek mu posvecuje sta hoce.Klasicni tukac
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 17 mar 2012, 17:22

mozee li neko napisati kratak izvjestaj ...
1947!

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la spielführer_21 » 24 apr 2012, 12:34

Krajišnik napokon na poziciji koja ne vodi u 2. ligu (za sada), iduću igraju kući protiv nezgodnog Bratstva, a pobjedom bi mogli doći i do 11. mjesta. Konkurenti u borbi za opstanak igraju međusobno Sašk-Branitelj, a Jedinstvo gostuje u Banovićima.
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la gruezi » 24 apr 2012, 20:53

Ej fikretovci Hoce li vam babo dati koju marku da kupite tekmu

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: NK Krajišnik Velika Kladuša

Post Postao/la spielführer_21 » 24 apr 2012, 21:49

gruezi je napisao/la:Ej fikretovci Hoce li vam babo dati koju marku da kupite tekmu
Ako se Babo naljuti, eto Krajišnika za 2 godine u LP :mrgreen:
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.