NK Žepče

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 21 okt 2014, 18:44

Adi_Zepce WroteColonDa se nadovezem na ovu pricu oko stadiona. Sjecam se da je u avazovom Sportu izasao bio tekst kako ce Zepce imati "super moderan " stadion. Planirano je bilo reflektor, el. semafor i jos jedna tribina (vjerovatno ona iz gola gdje je semafor), kao i umjetna trava. To za travu je bas ono bilo poznato. Ocito je netko se od "lokalnih" mocnika ogrebao o to :D

Jel se mozda ti sjecas da je nekad bila postavljena neka montazna tribina tamo iza onog gola gdje je sad semafor? Ja to ne pamtim, moguce da u to doba nisam isao na utakmice il nesto slicno, al neki dan pricamo u vezi stadiona i netko mi rece da je gore bila neka montazna, a cini mi se da sam i prije nekad cuo istu pricu.

rishaaa

PostPostao/la rishaaa » 21 okt 2014, 18:47

Signore WroteColon
Adi_Zepce WroteColonDa se nadovezem na ovu pricu oko stadiona. Sjecam se da je u avazovom Sportu izasao bio tekst kako ce Zepce imati "super moderan " stadion. Planirano je bilo reflektor, el. semafor i jos jedna tribina (vjerovatno ona iz gola gdje je semafor), kao i umjetna trava. To za travu je bas ono bilo poznato. Ocito je netko se od "lokalnih" mocnika ogrebao o to :D

Jel se mozda ti sjecas da je nekad bila postavljena neka montazna tribina tamo iza onog gola gdje je sad semafor? Ja to ne pamtim, moguce da u to doba nisam isao na utakmice il nesto slicno, al neki dan pricamo u vezi stadiona i netko mi rece da je gore bila neka montazna, a cini mi se da sam i prije nekad cuo istu pricu.

Bila je ona kao skela,malo nešto bilo.. na sve ličilo osim na tribinu :D To je bilo samo na jednoj tekmi,koliko se sjećam :D
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 21 okt 2014, 19:00

Bas si glavu razbijam kako ne znam, al ako je jednu tekmu bilo onda i moguce da se ne sjecam. Nije bas da sam stigao na svaku utakmicu :mrgreen:

Kontakt:

PostPostao/la avatar » 22 okt 2014, 13:08

Ma za tu se umjetnu svasta pricalo ali rekose da je ta umjetna zavrsila u zenici na kamberovica polju nez koliko tu ima istine ali sve je moguce i sve je za ockeivat od ovis nasih bivsih uprava...po pricama radi tog projekta se klub i raspao pare su pobrane a nista nije napravljeno, to da je sve napravljeno kako je receno klub bi mogao zivjeti samo od toga...ali ett nekom nije bilo u interesu ;)

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 01 mar 2015, 12:00

Pocele pripreme :mrgreen:

slika

Ocekujem par kvalitetnih dolazaka, a da uz to ne bude odlazaka :mrgreen:

rishaaa

PostPostao/la rishaaa » 01 mar 2015, 13:00

Div sa Krajnjače se budi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Adi_Zepce
Kontakt:

PostPostao/la Adi_Zepce » 02 mar 2015, 12:52

@Signore
Jel Kiki otisao?. Procitao sam da je otisao u GOSK iz Dubrovnika?. Ima li istine u tome?
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 02 mar 2015, 14:39

Adi_Zepce WroteColon@Signore
Jel Kiki otisao?. Procitao sam da je otisao u GOSK iz Dubrovnika?. Ima li istine u tome?

Da, bas sam danas saznao. On je otisao u GOSK, a Core u Hrvatski Dragovoljac. Osim njih dva vise nitko nije otisao negdje dalje, samo je pitanje koliko ce ekipe ostat na okupu. Ima onih koji su ovdje, a nece vise igrat.

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 11 mar 2015, 17:01

Novi trener NK Žepče je Damir Hadžić

http://www.postaja.ba/index.php/vijesti/sport/12270-novi-trener-nk-zepce-je-damir-hadzic

Sto li odje*ase Brasnica :roll:

Za vikend se igrali s Usorom. Nasi dobili 2-1.

Adi_Zepce
Kontakt:

PostPostao/la Adi_Zepce » 13 mar 2015, 00:29

Signore WroteColonNovi trener NK Žepče je Damir Hadžić

http://www.postaja.ba/index.php/vijesti/sport/12270-novi-trener-nk-zepce-je-damir-hadzic

Sto li odje*ase Brasnica :roll:

Za vikend se igrali s Usorom. Nasi dobili 2-1.

Mozda se Brasnicu nije vise dalo zezati :mrgreen:
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 14 mar 2015, 21:46

Tko ce ga znat. Ionako mi se nije nesto pretjerano svidjao :mrgreen: Slusam da su nasi rasturili Usoru u ovoj prijateljskoj neki dan. Osim Coreta i Kikija nitko od bitnijih igraca ne fali. Igralo je dosta juniora i kadeta.

Takodjer cujem i da se Tetovo rasulo, Skomorac ih napustio i jos neki igraci, al necu se puno uzdat u informaciju :mrgreen:

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 28 mar 2015, 23:50

Sutra konacno krece liga. Nisam u toku vec desetak dana, ne znam jesul igrali i sa kim osim s Usorom one dvije, al mislim da se Nemila mora dobiti. Ne vjerujem da cu stic to pogledat, umoran sam od posla, red je da jednu nedjelju konacno ko covjek odmorim tako da cu s nestrpljenjem iscekivat vijesti iz Zenice :mrgreen:

rishaaa

PostPostao/la rishaaa » 30 mar 2015, 00:17

Rezutati 8. kola:
Nemila: Nemila – Žepče 0:3,

Sastav: J.Jurić, E.Preldžić(70' M.Marinčić), T.Jukić(85' M.Jorgić), K.Jukić, I.Prlić, A.Tadić, V.Lučić, I.Kresić(80' V.Kremenjaš), J.Slišković, I.Šimić i N.Tadić

Makljenovac: Proleter – Gradina 4:2,
Tetovo: Borac – Kosmos 2:0,
Kosova: Vis – Napredak 2:1.

Poredak:

Borac 22
Žepče 19
Napredak 16,
Vis 14
Kosmos 9
Proleter 4
Gradina 4
Nemila 3

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 30 mar 2015, 13:25

Bit ce tesko s obzirom da Zepce cekaju tri jako teska gostovanja - Vis, Napredak i Kosmos.

Vis nije ni malo naivna ekipa, dobro guraju, nisu ni ovdje lose igrali, al neka pobjeda od jedan razlike bi se mogla izvuci. Napredak je ocajan. Uzeli su ovdje bod, a trebali su primit 7-8 komada. Realno je da takvu ekipu u gostima dobijemo, ali Sije su poznate kao tesko gostovanje za sve pa se tog pribojavam. S Kosmosom je ovdje bilo muke. Igra nasih nije bila bajna, ali se na kraju ipak pobjedilo. Bit ce tesko upisat svih devet bodova.

Kod kuce imamo Proleter, Gradinu i Borac. Proleter i Gradina bi realno trebali bit ispraceni s bar 20 komada, na svojim terenima su primili 16 pa je red ovdje jos malo dodat. Zadnje kolo s Borcom bi moglo bit odlucujuce. Ne znam kako ce oni igrat sad kad im je otislo par igraca, al nije da u ovoj ligi to toliko znaci. Realno je da ce dobit sve domace, a od tezih gostovanja imaju tek taj Napredak u Sijama i imaju doci u zadnjem kolu u Zepce.

rishaaa

PostPostao/la rishaaa » 30 mar 2015, 18:15

Ma Borac nema love,taman i da završe prvi... Viši rang traži i malo više love... A ne znam da li je neko voljan da ulaze u Borac,pored Rudara i Čelika... :D

SGD53
Kontakt:

PostPostao/la SGD53 » 30 mar 2015, 18:47

Jel taj Ivešić što je otišao u GOŠK, nekada što je igrao u Zrinjskom ?
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

rishaaa

PostPostao/la rishaaa » 30 mar 2015, 18:51

SGD53 WroteColonJel taj Ivešić što je otišao u GOŠK, nekada što je igrao u Zrinjskom ?

Jeste,i za Travnik i Vitez,kasnije igrao za neki klub u Australiji i sad je iz Žepča otišao u Gošk iz Dubrovnika!

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 04 apr 2015, 17:10

Zepce - Proleter 8-0

S pola snage :mrgreen:

Adi_Zepce
Kontakt:

PostPostao/la Adi_Zepce » 04 apr 2015, 21:52

Signore WroteColonZepce - Proleter 8-0

S pola snage :mrgreen:

Mislim da Proleterovi igraci Boga mole da Zepce ode u visi rang :mrgreen:

www.valencia-balkan.net

Signore
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 05 apr 2015, 00:38

Ovo danas mi je izgledalo bas preko volje. Rutinski odradjena utakmica. Da su nasi htjeli mogli su zabit jos ovoliko.

Proleter nek zapne protiv Borca i ispunimo im zeljiu :mrgreen:

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.