FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 jun 2018, 21:12

Ne znam kako smo onako fizicki pali, ali jos jedan dokaz da Druga liga Sjever nije nikakvo mjerilo kvaliteta. Cim je dosla iole spremnija ekipa fakticki smo visili, pa i sa igracem vise. A i simulirali su jasta, bespotrebno. Umjesto da krenemo naprijed po jos jedan gol.

U prednosti smo, ako zabijemo tamo to bi i mogao biti kraj. Nadam se da ce ponoviti borbu i zalaganje kao u Srebreniku.

Ne znam sta je Mlaco gledao (ako jeste) pa prica o nekoj sjajnoj atmosferi. :urnebes:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 jun 2018, 21:28

LjumanM95 je napisao/la:Ne znam kako smo onako fizicki pali, ali jos jedan dokaz da Druga liga Sjever nije nikakvo mjerilo kvaliteta. Cim je dosla iole spremnija ekipa fakticki smo visili, pa i sa igracem vise. A i simulirali su jasta, bespotrebno. Umjesto da krenemo naprijed po jos jedan gol.

U prednosti smo, ako zabijemo tamo to bi i mogao biti kraj. Nadam se da ce ponoviti borbu i zalaganje kao u Srebreniku.

Ne znam sta je Mlaco gledao (ako jeste) pa prica o nekoj sjajnoj atmosferi. :urnebes:
Toliko sjajna atmosfera da se kajem sto nisam na drugu tribinu otisao.

Nego, s kojim si igracima danas zadovoljan, ko je po tebi podbacio.
Po meni utakmica totalno drugacija od drugih koje smo igrali, fizicki i psihicki prezahtjevna u odnosu na druge pa se zbog toga puno grijesilo s pasovima.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 jun 2018, 21:36

Zulic dosta dobar danas, imao je par finih prodora, a pred kraj nestalo snage, Gogic isto jako dobar, Sulejmanovic trudio se borio imao i jednu priliku, a iz zadnje linije Berbic iako se na pocetku malo prepao nakon prve greske, te standarni Mahmutovic i Dzinic. Trumic tu i tamo, imao je nekoliko gresaka koje se od njega ne ocekuju.

Idrizovic je debelo podbacio, iako je bio mozda nas najbolji igrac u drugoj polusezoni. Smajlovic isto tako ne moze se sastavit sa loptom ono vremena sto je igrao.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 jun 2018, 21:48

LjumanM95 je napisao/la:Zulic dosta dobar danas, imao je par finih prodora, a pred kraj nestalo snage, Gogic isto jako dobar, Sulejmanovic trudio se borio imao i jednu priliku, a iz zadnje linije Berbic iako se na pocetku malo prepao nakon prve greske, te standarni Mahmutovic i Dzinic. Trumic tu i tamo, imao je nekoliko gresaka koje se od njega ne ocekuju.

Idrizovic je debelo podbacio, iako je bio mozda nas najbolji igrac u drugoj polusezoni. Smajlovic isto tako ne moze se sastavit sa loptom ono vremena sto je igrao.
Da, Idrizovic je najvise podbacio, bas zbog toga sto je bio najbolji igrac u drugom dijelu sezone.
Smajlovic takodje jer se radi o tehnicki jakom igracu, a lopta mu bjezala.
Dodao bih i Mustafica, nije odigrao toliko losu utakmicu koliko se od njeg ocekuje, to jest da bude jedan od najboljih.

Od igraca koje bih izdvojio, slazem se za Zulica i Gogica, sjajne utakmice, Dzinic i Mahmutovic su takvi uvijek :D,
Sulejmanovic preveliku borbenost pokazao.

Sto se Trumica tice, prvo poluvrijeme najbolji, drugo poluvrijeme mozda i najgori, jednostavno je fizicki medju najmanje spremnim pa vise ne moze da odigra 90 minuta na vrhunskom nivou.

Sto se tice nase spreme, ne znam sta je to, nikako da je definisem, nekad izgledamo prespremni, a nekad totalno nespremni, i to uglavnom svi tako izgledaju, nema nekih odstupanja izmedju igraca, ubijedjen sam da je to do sistema, nesto ne stima.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 jun 2018, 21:59

Ne znam fakat. Eto recimo protiv Kalesije u gostima, kao i danas zadnjih 15-20 minuta nas ubili, ostali bez snage. Dodjose ljudi ovdje pojeli smo ih, znaci nisu mogli meda. :rol:

Prije ce biti da je stvar psihe. :urnebes:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 jun 2018, 22:03

LjumanM95 je napisao/la:Ne znam fakat. Eto recimo protiv Kalesije u gostima, kao i danas zadnjih 15-20 minuta nas ubili, ostali bez snage. Dodjose ljudi ovdje pojeli smo ih, znaci nisu mogli meda. :rol:

Prije ce biti da je stvar psihe. :urnebes:
Ovo danas nije moglo biti stvar psihe, jednostavno se vidjelo da igraci nemaju snage da osutaju loptu, i da poslije sprinta prema golu obicno se trazi pomoc fizioterapeuta.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 jun 2018, 22:06

Ma sprdam se malo, jer nema logicnog objasnjenja. :D

Kako god, sad se sprema ne moze korigovati, neka daju maksimum dole, valjda bude prostora za neku kontru jer nam samo gol treba.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 08 jun 2018, 00:05

Ma samo da bi to proci, ima onda vremena za popravke.

Da budem iskren, ovoj ekipi ne treba puno igraca da bi je se nadogradilo, sljedece sezone se Kovacevic vraca od ozljede, tu je mladi Selimovic.
Maksimum jedan defanzivac nam treba i to desni bek ukoliko Mahmutovic ostane da igra stopera.

U veznom redu ne treba nista dirati, Mustafic, Trumic i Gogic su odlican vezni red.

Pokusati vratiti Pirica, makar na posudbu i dovesti jednog klasicnog napadaca.
Po mogucnosti da desni bek i napadac budu zasticena godista jer tri moraju poceti.

edit: mozda i vratiti Cehajica iz Svatovca, on je mislim 98-o godiste.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 jun 2018, 18:56

Prvi mec play offa za prvaka sjevera u selekciji kadeta.

Sloga Doboj-Buducnost 0:3

Strijelci:
Armin Hasanbegovic
Edib Husic
Safet Ibrahimovic

:clap: :clap:

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la semcho » 10 jun 2018, 18:40

Sretno, Buducnost!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la studeni » 10 jun 2018, 20:01

Jel ovo bilo "lako cemo"! Jbg nije vam ovo trebalo

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 10 jun 2018, 20:06

Zadnjih mjesec dana nisu igrali poštene utakmice, sve puštali to im se obilo o glavu. Seljačka ekipa, kratko i jasno, nisu zaslužili ni da idu u ovo doigravanje.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la atomac123 » 10 jun 2018, 20:44

E jbg Buducnost, radovao sam se gostovanju u Banovicima. Em nam je blizu, em se rado sjecam bivsih utakmica u Banovicima, vazda fina atmosfera. Nije vam ovo trebalo kao sto neko gore rece!
TŽV!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la HPCompaq » 10 jun 2018, 20:46

Šteta za Budućnost...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Bazinga12345 » 10 jun 2018, 20:53

Steta jbg.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 20:54

studeni je napisao/la:Jel ovo bilo "lako cemo"! Jbg nije vam ovo trebalo
Nisam gledao drugu utakmicu, ali jednostavno je prosla bolje ekipa.

U prvoj utakmici je u prvih mislim 30 minuta Buducnost vodila 2:0 i sve je licilo kako ce to zavrsiti sa 5 golova u mrezi gostiju, ali eto uslo se u drugo poluvrijeme i vidjelo se da je Novi Travnik duplo spremnija ekipa i da su igraci Buducnosti disali na skrge, gosti zasluzili bar jedan gol u prvom mecu, golman spasavao Buducnost.
Cak je bio i crveni za Novi Travnik (zasluzen) ali su sa igracem manje gosti ti koji su napadali jer su igraci Buducnosti disali na skrge.

Nisam jos nista pricao sa igracima, ali vidim da je Novi Travnik zabijao golove u drugom poluvremenu pa vjerujem da ni tamo sprema nije bila odgovarajuca.
Niko vjerujem nema odgovor kako tako ekipa koja citave sezone dominira najvise zbog spreme izgleda tako nespremno.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 20:58

Wandelanoite je napisao/la:Zadnjih mjesec dana nisu igrali poštene utakmice, sve puštali to im se obilo o glavu. Seljačka ekipa, kratko i jasno, nisu zaslužili ni da idu u ovo doigravanje.
A ko bi zasluzeno isao u doigravanje?
Gradina?
Ona Gradina koja kuci ni sa sudijama ne moze dobiti Buducnost?

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 10 jun 2018, 21:08

ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Zadnjih mjesec dana nisu igrali poštene utakmice, sve puštali to im se obilo o glavu. Seljačka ekipa, kratko i jasno, nisu zaslužili ni da idu u ovo doigravanje.
A ko bi zasluzeno isao u doigravanje?
Gradina?
Ona Gradina koja kuci ni sa sudijama ne moze dobiti Buducnost?
Da je prvenstvo regularno Gradina bi imala 7,8 bodova vise od Budućnosti, pogotovo ekipa iz prve polusezone koja se ne bi rasula pojačana sa par igraca. Vama je najveci krivac zadnjih 4,5 utakmica koje ste pustili, a ko je igrao fudbal zna kako je igrati te utakmice i ispali ste iz ritma. Drugi krivac je NSTK koji je sa Readom Mehanovicem, Mirnesom Mujanovicem, Hanicem, Vrbicem, Mujkicem...(mogao bi navoditi do sutra) srozao nekad daleko najjaču Drugu ligi do tog nivoa da bi Buducnost vjerovatno ispala i od jadnog Posusja.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 21:20

Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Zadnjih mjesec dana nisu igrali poštene utakmice, sve puštali to im se obilo o glavu. Seljačka ekipa, kratko i jasno, nisu zaslužili ni da idu u ovo doigravanje.
A ko bi zasluzeno isao u doigravanje?
Gradina?
Ona Gradina koja kuci ni sa sudijama ne moze dobiti Buducnost?
Da je prvenstvo regularno Gradina bi imala 7,8 bodova vise od Budućnosti, pogotovo ekipa iz prve polusezone koja se ne bi rasula pojačana sa par igraca. Vama je najveci krivac zadnjih 4,5 utakmica koje ste pustili, a ko je igrao fudbal zna kako je igrati te utakmice i ispali ste iz ritma. Drugi krivac je NSTK koji je sa Readom Mehanovicem, Mirnesom Mujanovicem, Hanicem, Vrbicem, Mujkicem...(mogao bi navoditi do sutra) srozao nekad daleko najjaču Drugu ligi do tog nivoa da bi Buducnost vjerovatno ispala i od jadnog Posusja.
Protiv Buducnosti je samo jedna ekipa imala lose sudjenje, a to je Gradina, cinjenica.
Uzvraceno je na drugoj strani gdje je Buducnost dobila crveni karton u pocetku utakmice ali jednostavno Gradina nije imala kvalitet da pobijedi.

Ali su zato se protiv Buducnosti i Mujkic i Mehanovic i Hanic, trojica koje si nabrojao proslavili.

Pa jel normalno da Buducnost dobija crvene kartone na gostovanjima, sve na pocetku utakmice, mislim da ih je 4 bilo u ovoj polusezoni i da niko nije mogao pobijediti Buducnost od tih ekipa.
Na jednom mecu igrac koji za sezonu nije imao grubog starta dobio crveni u 30-toj sekundi meca.

Kada je zadnjih mjesec dana u pitanju, da je bilo kako treba, Buducnost bi bjezala Gradini na kraju 20 bodova.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 10 jun 2018, 21:30

ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:
A ko bi zasluzeno isao u doigravanje?
Gradina?
Ona Gradina koja kuci ni sa sudijama ne moze dobiti Buducnost?
Da je prvenstvo regularno Gradina bi imala 7,8 bodova vise od Budućnosti, pogotovo ekipa iz prve polusezone koja se ne bi rasula pojačana sa par igraca. Vama je najveci krivac zadnjih 4,5 utakmica koje ste pustili, a ko je igrao fudbal zna kako je igrati te utakmice i ispali ste iz ritma. Drugi krivac je NSTK koji je sa Readom Mehanovicem, Mirnesom Mujanovicem, Hanicem, Vrbicem, Mujkicem...(mogao bi navoditi do sutra) srozao nekad daleko najjaču Drugu ligi do tog nivoa da bi Buducnost vjerovatno ispala i od jadnog Posusja.
Protiv Buducnosti je samo jedna ekipa imala lose sudjenje, a to je Gradina, cinjenica.
Uzvraceno je na drugoj strani gdje je Buducnost dobila crveni karton u pocetku utakmice ali jednostavno Gradina nije imala kvalitet da pobijedi.

Ali su zato se protiv Buducnosti i Mujkic i Mehanovic i Hanic, trojica koje si nabrojao proslavili.

Pa jel normalno da Buducnost dobija crvene kartone na gostovanjima, sve na pocetku utakmice, mislim da ih je 4 bilo u ovoj polusezoni i da niko nije mogao pobijediti Buducnost od tih ekipa.
Na jednom mecu igrac koji za sezonu nije imao grubog starta dobio crveni u 30-toj sekundi meca.

Kada je zadnjih mjesec dana u pitanju, da je bilo kako treba, Buducnost bi bjezala Gradini na kraju 20 bodova.

Pokrali ste Seonu, pokušali pokrasti Ingrama, dalje nije bilo potrebe jer ste sa sobom imali Slogu iz Tojsica, Priluk, Svatovac, Bosnu Mionicu, Prokosovice, Lokomotivu Miricinu, Mramor. 7 klubova od 15 je igralo za vas, a i ti to dobro znas + je NSTK stao iza vas. Svoju pravu jačinu ste sad pokazali.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.