FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 apr 2018, 19:56

Ma iskreno, mislim da je razlog pobjede majstorija jednog naseg igraca.
Sut je bio odlican, em je bilo igraca oko njeg, em je sutao iz zgloba i bilo je poprilicno precizno, mislim da je lopta zavrsila u maloj mrezi.
Nije golmanu uopste bilo lako za procijeniti.
U prvom poluvremenu smo imali dvije stative, ali te dvije stative i ovaj gol su sve bili rezultat suteva iz daleka, akcija nismo nista odigrali.
zadnja linija vam je odlicno stajala i vezni red je bio odlican, mislim da nas vezni red je odigrao najslabiju utakmicu sezone, jer su eto prvi put nabasali na sebi ravne. (tu ne racunamo na neke meceve na gostovanjima gdje ni vezni red Barce nebi mogao 3 pasa spojiti).
Nama je zadnjih nekoliko sezona realizacija najveci problem, golman, odbrana i 2 vezna igraca su bili uvijek odlicni za prve federalne, ali napadacki dio ekipe kriminalan, uvijek falilo bar 2- 3 igraca. Nekad imamo napadaca, a nemamo krila, nekad imamo dobro krilo, ali nemamo napadaca.
To je par sezona smijesno izgledalo.

Sto se tice vas, mislim da imate kvaitetnih igraca, ali imate i nekolicinu onih koji nisu dostojni dresa Radnickog.(sto zbog neiskustva, sto zbog toga jer su kvalitetom rang ove lige, a uz druzno postovanje ligi to nije kvalitet koji treba Radnickom
Ukoliko mi udjemo ove sezone, vi ste sigurno prvi favorit za ulazak.( u to ces se uvjerit protiv Gradine, a i vidio si protiv Bosne, te dvije ekipe su slabije i od Radnickog i od Buducnosti, ono realno).
Sto se tice tima, mislim da vam je malo i sprema problem, kad ste primili gol, igraci su vam se totalno predaii, nisu nista ni pokusavali.
To su razlozi oscilacije u igri.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 apr 2018, 20:04

LjumanM95 je napisao/la:@ASD

Pojačanja će biti sigurno, mora, ako se ne misle odmah vraćati u ovaj jad i čemer od lige. Sreća je pa imamo Gogića koji je zaštićeno godište i sigurno će naredne sezone moći iznijeti teret Prve lige. Kad bi imali još jednog takvog mladog kvalitetnog igrača, imali bi veliku prednost zbog tog pravila tri igrača U-21. Al' polako, dugo je ljeto, a trebalo bi biti i uzbudljivo. :D

@Iraola

Ma sumnjam da bi i koji drugi golman odbranio ono, strašan udarac je bio. Doduše, činjenica je da se ovaj 'malac' nije ni pomjerio, al' je do tog trenutka bio dosta siguran kao da ima 100 ovakvih utakmica u nogama. :D

I nema ljudi od toga ništa, kakvih crnih 0-3 za Radnički i 1-1 u Mionici. I laiku je jasno šta je u pitanju i kakav će biti epilog. To se opet malo lože ovi iz Srebrenika, nikako da skontaju da ih niko ne yebe ni 1%. :lol:
Od igraca cujem kako ima kuveta u Selimovicu, ne znam zasto mu Kuman ne dadne sansu.

Nego, da ne pitam igrace, jel znas sastav koji je igrao u Mionici?

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 09 apr 2018, 21:41

Vuče on neku povredu, nije još 100% spreman, al' ne sumnjam da će dobiti priliku kad se potpuno oporavi.

Ne znam sastav.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 13 apr 2018, 12:52

Grivice u kupu. :D

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 15 apr 2018, 18:23

Gdje nam je onaj insajder što jede propozicije takmičenja? :lol: :lol:

22. zaredom bez poraza, sad je i definitivno gotovo prvenstvo. :wave: :wave: Slijedeće gostovanje će biti (pre)teško, Dizdaruša je davljenik, a i danas smo opet dobrano kartonirani, al' možemo sebi sad priuštit i koji poraz. :thumbup:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 15 apr 2018, 19:23

Steta zbog baraza, idealna prilika da se ubaci djecurlija u tim. :D

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la sef_mafije » 18 apr 2018, 22:17

ASD je napisao/la:Kadeti jedu protivnike, 7:0 pobijedili Gradinu.
Za tri, cetiri godine nadam se odlicnim zasticenim godistima u prvoj ligi federacije iz ove ekipe.

Ako ih ne "uniste" ovi "nasi" strucnjaci iz kluba gdje niko nikad fudbala nije zaigro osim Kumana.

:clap:
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 18 apr 2018, 23:27

sef_mafije je napisao/la:
ASD je napisao/la:Kadeti jedu protivnike, 7:0 pobijedili Gradinu.
Za tri, cetiri godine nadam se odlicnim zasticenim godistima u prvoj ligi federacije iz ove ekipe.

Ako ih ne "uniste" ovi "nasi" strucnjaci iz kluba gdje niko nikad fudbala nije zaigro osim Kumana.

:clap:
Nije se ni Kuman nesto istakao kao trener, ispao je iz dva ranga, iz drugog cak 2 puta.
A nije nesto ni afirmisao igrace.
Mada, kako cujem, poprilicno je jeftiniji od drugih trenera na trzistu,

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 21 apr 2018, 18:56

Nova 3 boda, bravo momci, sad se moze reci da smo u play offu.
Na jugu, zapadu i centru se jos ne zna ko ce u play off.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 21 apr 2018, 21:53

Fin stadiončić u Dizdaruši, ovakvo nešto treba većini klubova iz lige. Inače, ljudi gospodski podnijeli poraz i čestitali, a na kraju utakmice i počastili naše ćevapima. :tokralju: Aferim, da ima i ovakvih ekipa u ligi, iako im gori pod nogama. Nadam se da će uspjeti izboriti opstanak.

Zakuhalo se u ostale tri lige, biće zanimljivo vidjeti kako će se odvijati situacija. Jedino smo mi sigurni učesnici plej-ofa.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 21 apr 2018, 22:18

Stadioncic je bombona. :ljepota:

Nego, Omazici ce od sljedece sezone najvjerovatnije biti u prvoj kantonalnoj ligi, to bi moglo biti dobro za nas, da tamo igraju nasi bivsi juniori koji nisu dovoljno dobri za nas pa ukoliko se ko pokaze vratiti ga nama.
samo nisam bas najbolje upoznat sa kvalitetom prve kantonalne lige, da li je to puno losije od druge federalne, bar ovog donjeg dijela.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 22 apr 2018, 01:19

Ma mislim da nije neka velika razlika, i da ima dosta ekipa koje su i kvalitetnije od recimo Kalesije ili Mahale. Više je izraženija razlika u kvalitetu između Prve i Druge lige.

Fino je da ćemo napokon imati ekipu u Prvoj kantonalnoj, ali je pitanje koliko će ovaj projekat sa Omazićima trajati i da li će imati bilo kakvu podršku Budućnosti. Razlog je opštepoznat.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 25 apr 2018, 19:45

Neka ostane zapisano u vremenu posto rijetko igramo meceve protiv opstinskih rivala, da smo danas protiv Grivica u 1/8 finala kupa TK nastupili u sastavu:

............Ćehajić-Mujić-Dedić..............
...........Gogić-Delić-Smajlović..........
-------Turić--Džinić--Šehić--Idrizović----
--------------------Husić----------------------

Nije bilo izmjena, strijelci: Smajlovic x2, Cehajic x2, Sehic, Mujic.
Igrac utakmice, mislim da se svi slazu da je to Smajlovic, postigao dva lijepa pogotka i imao jednu asistenciju iz kornera za pogodak Sehica.
Mujic imao gol i asistenciju, a asistencije kod Cehajicevih golova upisali Delic i Dzinic.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 28 apr 2018, 21:43

Danas x protiv Svatovca, po meni najzanimljivija utakmica ove sezone koju sam gledao, bilo je puno suteva i puno borbe.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 28 apr 2018, 22:40

Zanimljiva utakmica pravo. Po meni ovaj današnji sudija jedan od kvalitetnijih u ovoj ligi, koliko sam ja upratio takmičenje. Objektivno odsuđeno u velikom dijelu utakmice. Druga je stvar što se očekuje domaćinsko suđenje, jer eto liga je takva, ali čovjek je odsudio baš po mjeri.

I dalje 10 nedostižnih bodova prednosti.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 28 apr 2018, 22:46

Sudjenje po meni odlicno, utakmica odlicna, cak smo i mi dobro igrali stvorili smo puno dobrih sansi, golman im je bio na nivou.
Velika steta sto ona bomba od Idrizovica ne udje.
Ono sto me ove sezone raduje sto imamo dosta igraca koji znaju sutnuti loptu i upucuju dosta kvalitetnih suteva izvan 16, prosle sezone recimo su se vanjski sutevi ocekivali samo od Trumica.
Fazlic ima poprilicno dobar sut, a Idrizovic ima bolji sut od 99% igraca lige iznad.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 28 apr 2018, 23:22

I jos nesto, trebalo bi malog Cehajica vratiti u klub, nezgodan je skroz, a ono sto je najbitnije igrac je zasticenog godista.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 30 apr 2018, 19:22

U kupu igramo protiv Lokomotive za 9 dana.

slika

Ne unam koliko je ovo posteno, koliko vidim sve jace ekipe igraju kao domacini. :D

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 03 maj 2018, 14:58

Juce kadeti dobili Napredak Donji Sepak sa 13:0, bilo bi jos golova da sudija nije ranije prekinuo zbog ogromnog pljuska. :lol:
Dali 121 gol u 20 utakmica, primili samo 6. :clap: :clap:

Taj talenat se mora iskoristiti, u blizoj proslosti nismo znali.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 05 maj 2018, 20:01

Buducnost izvukla bod u Srebreniku i nastavila niz neporazenosti. :clap:

Ponovo nam se dogadja da dobijamo crveni karton na poceku utakmice.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.