FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 06 maj 2018, 00:58

Nije bio faul, a kamoli start za karton, ali eto. Inace navukli im sve sto su mogli ali dzaba kad ne znaju. Nama svirali samo sto je ocigledno bas. Uglavnom, pokazali smo zasto smo prvi i zasto smo jos uvijek bez poraza.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 maj 2018, 19:04

Buducnost pobijedila Lokomotivu sa 4:1 u cetvrtfinalu kupa i nastavila niz neporazenosti u ovoj sezoni.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 13 maj 2018, 00:07

U 26.kolu na domacem terenu Buducnost porazila Dinamo sa 2:0, mora se priznati da su pruzili dobar otpor gosti i da nije bilo lako ih dobiti.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 16 maj 2018, 22:18

Kadeti dobili u Simin hanu sa 4:2, a juniori sa 4:1.
U nedjelju odlucujuci mec nasi kadeti igraju kuci protiv Zvijezde 09.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 18 maj 2018, 17:00

U kupu igramo 30.og kuci protiv Ingrama.
Znaci, ne ova sad srijeda sto dolazi nego ona tamo.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 20 maj 2018, 00:41

Buducnost upisala prvi poraz u Tojsicima, 1:0 za domacu Slogu.
Ne bih se cudio ni da je puateno s obzirom da su se odmarali najbolji igraci.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 23 maj 2018, 19:54

2:3 :lol: iz 1 u 2

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 25 maj 2018, 17:46

Jedva cekam taj baraz, ova zadnja kola su Bogu plakat, danas se igra u Mramoru, sljedece subote u Priluku, i onda 9. i 13. taj baraz.

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la sef_mafije » 29 maj 2018, 15:47

ASD je napisao/la:
sef_mafije je napisao/la:
ASD je napisao/la:Kadeti jedu protivnike, 7:0 pobijedili Gradinu.
Za tri, cetiri godine nadam se odlicnim zasticenim godistima u prvoj ligi federacije iz ove ekipe.

Ako ih ne "uniste" ovi "nasi" strucnjaci iz kluba gdje niko nikad fudbala nije zaigro osim Kumana.

:clap:
Nije se ni Kuman nesto istakao kao trener, ispao je iz dva ranga, iz drugog cak 2 puta.
A nije nesto ni afirmisao igrace.
Mada, kako cujem, poprilicno je jeftiniji od drugih trenera na trzistu,

Koliko para toliko muzike hhehe
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 30 maj 2018, 11:57

U play offu protiv Novog Travnika.
Prvi mec kuci.

Da budem iskren, ovakav zrijeb sam najmanje peizeljkivao.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 30 maj 2018, 22:18

Blijeda partija u kupu, pobijedili smo 4:2 ali slaba igra, iskren da budem u losoj smo formi trenutno, nismo vec dugo pruzili neku dobru igru.

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la sef_mafije » 31 maj 2018, 13:20

Mi ako zelimo da napredujemo u PL ili da ostanemo u 1. ligi (Nadam se da cemo dobiti N. Travnik) dobro se moramo pojacati inace cemo propast ko grcka :)
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 31 maj 2018, 15:15

Kakva Premijer liga, to je za nas ispricana prica u skorijoj buducnosti, nemamo mi para za tog a i stadion ce za koju godinu postati neuslovan.
Fali nam stadionu dosta stvari, a i kad izgradimo valja to odrzavati.
Za prve federalne ce nam trebati pojacanja ali o tom po tom, treba prvo proci Novi Travnik, ta nam je utakmica biti ili ne biti, ako se ne plasiramo otici ce neki igraci, vec imaju najave ali ni to nije toliko losa stvar, s obzirom da nam kadeti dobro igraju i dobro bi doslo da im se da sansa

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 03 jun 2018, 19:51

Seniorski tim juce i zvanicno zavrsio sezonu u drugoj ligi federacije Sjever sa 7 bodova ispred Gradine.
Do kraja sezone su ostale jos 3 utakmice, 2 u play offu protiv Novog Travnika i jedna u kupu protiv Mladosti iz Kikaca.

Juniorski tim danas pobjedio Slogu iz Gornjeg Crnjelova sa 3:0, a kadetski tim sa 5:0.
u zadnjem kolu nase omladinske selekcije idu u Zivinice na gostovanje Slavenu.
Kadeti ako uzmu bod oni ce biti novi prvaci kadetske lige Sjever B i igrat ce vjerovatno protiv Sloge Doboj za prvaka Sjevera.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 06 jun 2018, 13:51

slika

Ne valja nikako, asistent i delegat su iz Gorazda, a na drugoj utakmici, Gorazde ima asistenta iz Novog Travnika, a delegata iz Busovace.
Valjda nece biti otimanja. :roll:

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Iraola » 07 jun 2018, 14:49

Samo ofanzivno i za gol više, ni sudija im neće pomoći. Sretno!
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 jun 2018, 20:50

Rezultat dobar igra bas i ne, previse gresaka u zadnjoj liniji, melja se lopta pred nasim golom, sva sreca pa nas nisu kaznili za to. Novi Travnik dobra ekipa, iskreno nista mi nismo bolji od njih, danas smo imali vise iskustva i Mujkica na golu i to nam je donijelo povoljan rezultat. I kako bezmudasta igra sa igracem vise. Imas prostora koliko hoces, da zabijes jos jedan i skoro pa zavrsis sve. Ali jok hajmo cuvat rezultat i valjat se, valjda nam se to ne obije od glavu.

Posjeta za svaku pohvalu, atmosfera mrtvacka.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 jun 2018, 20:52

Buducnost-Novi Travnik 2:0

Onako, lose smo odigrali, pogotovo drugo poluvrijeme gdje smo ostali bez snage, gosti su zasluzili sigurno da umjesto nula pise neki pozitivan broj.
Situaciju kad je penal bio nisam vidio, crveni karton je svakako zasluzen, ako ne ovdje onda prije kad nje njihov zadnji igrac u odbrani sprijecio kontru.
Sto se tice faulova, tu nas je malo sudija pogurao u drugom poluvremenu kada smo disali na skrge sa igracem vise. :lol:

Novi Travnik je dobra ekipa i zasluzuju rang vise.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 jun 2018, 20:55

Joj ni ja nisam vidio sta se desilo kod penala. Je li svirao faul ili je neko rukom igrao? Nisu se gosti ni bunili previse. Sto se crvenog tice, bilo je pitanje vremena kad ce 6ica ili 22ica napolje, mozda cak i trenerov crveni jer je svega par minuta ranije glavni opomenuo tog igraca. Covjek mu hladno nabroja zbog cega crveni i sasvim zasluzeno. Malo su grublje igrali, tri puta su prekidali nasu kontru faulovima za kartona, a jednom je cak mislim i njihov zadnji igrac srusio naseg, ali eto.

Ps. Svirao je vala i njima milion faulova oko sesnaesterca, ali nisu znali iskoristiti.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 jun 2018, 21:06

LjumanM95 je napisao/la:Joj ni ja nisam vidio sta se desilo kod penala. Je li svirao faul ili je neko rukom igrao? Nisu se gosti ni bunili previse. Sto se crvenog tice, bilo je pitanje vremena kad ce 6ica ili 22ica napolje, mozda cak i trenerov crveni jer je svega par minuta ranije glavni opomenuo tog igraca. Covjek mu hladno nabroja zbog cega crveni i sasvim zasluzeno. Malo su grublje igrali, tri puta su prekidali nasu kontru faulovima za kartona, a jednom je cak mislim i njihov zadnji igrac srusio naseg, ali eto.

Ps. Svirao je vala i njima milion faulova oko sesnaesterca, ali nisu znali iskoristiti.
To jeste, sto se tice faulova sudjenje je bilo ravnopravno cak i bolje u njihovu korist, a kad smo mi pali, bgm nas je drzao u zivotu, tamo zadnjih 10-ak minuta, bilo je smijesnih faulova (moguce da je i dobro simulirano ali ne vjerujem da ce to proci tamo) sto nam tamo nece svirati sigurno i trebamo biti spremni na takve situacije.

Valjda u srijedu budemo bolje tempirali snagu, da ne disemo na skrge u drugom poluvremenu i to sa igracem vise.
Jedini igrac koji mi se danas posebno svidio je Zulic, on je trcao svih 90 minuta.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.