FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 13 okt 2017, 17:09

LjumanM95 je napisao/la:Da ih pustimo kraju, dosta im je njihove muke što ih odma spustiše ljudi na zemlju. :lol:

Je l' ko upoznat sa Dinamom, kakva je situacija tamo, može li se igrati (i nadati bodovima :D ), kakvo je stanje terena?
Zavisi, od dosta faktora. S obzirom da prvi puta gostujete, par savjeta:
- teren manjih dimenzija, dosta solidan i ravan za igru, ali poprilicno su manje dimenzije pa imas osjecaj cim lopta predje centar da je sansa za gol. Dosta centriraju u kazneni prostor prema Turbicu. Prosle godine su imali 3-4 iskusna igraca, stoper-veznjak-napadac npr po 33-35 god, igrali se u premier ligi, a ostalo mladji momci. Ne znam kakvi su ove sezone. Prvi puta kad im je Svatovac gostovao, gubili smo 2-0 na poluvremenu, do 70 minuta se vratili na 2-2, i onda eurogolom sa oko 35 metara smo pobijedili 2-3.
Vec druge godine, vrag odnio šalu, dosta nabrijani bili, malo grublje igrali, i 3-0 izgubimo. Rezultat 1-0 bio cak do 80 minuta...

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 13 okt 2017, 17:22

NKSvatovacPoljice je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Da ih pustimo kraju, dosta im je njihove muke što ih odma spustiše ljudi na zemlju. :lol:

Je l' ko upoznat sa Dinamom, kakva je situacija tamo, može li se igrati (i nadati bodovima :D ), kakvo je stanje terena?
Zavisi, od dosta faktora. S obzirom da prvi puta gostujete, par savjeta:
- teren manjih dimenzija, dosta solidan i ravan za igru, ali poprilicno su manje dimenzije pa imas osjecaj cim lopta predje centar da je sansa za gol. Dosta centriraju u kazneni prostor prema Turbicu. Prosle godine su imali 3-4 iskusna igraca, stoper-veznjak-napadac npr po 33-35 god, igrali se u premier ligi, a ostalo mladji momci. Ne znam kakvi su ove sezone. Prvi puta kad im je Svatovac gostovao, gubili smo 2-0 na poluvremenu, do 70 minuta se vratili na 2-2, i onda eurogolom sa oko 35 metara smo pobijedili 2-3.
Vec druge godine, vrag odnio šalu, dosta nabrijani bili, malo grublje igrali, i 3-0 izgubimo. Rezultat 1-0 bio cak do 80 minuta...
:thumbup: :thumbup:

Evo vidim i sa Dinamom (Zagreb) su izdržali prvo poluvrijeme, a u nastavku potop. Znači da fizički i nisu baš spremni, tu bi mogla biti naša šansa. Gori im pod nogama, neće sigurno dopustiti da olako ostanu bez bod(ov)a. Mi ako mislimo nastaviti jurišati na prvo mjesto, pobjeda mora biti cilj.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 15 okt 2017, 17:20

Tako se igra i kad te pokradu i ostaneš sa igračem manje odma u prvoj minuti, ti igraš i zabiješ 4 komada, nema kmečanja. :thumbup:

Pljuvanje, udaranje i namještanje, za samoprozvane poštenjačine.
Zadnja izmjena: LjumanM95, dana/u 15 okt 2017, 20:46, ukupno mijenjano 1 put.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 15 okt 2017, 19:46

Ali presmijesni su mi komentari na njihovim stranicama, svi koji komentarisu do jednog misle kako Gradina ima daleko najjacu ekipu ali ih hebe sto igraju jedini posteni i sto su svi protiv njih. :urnebes:

Ja sto sam uspio upratiti, 3 ekipe s njihove opstine su bar medju 4 najdivlje ekipe u lige. :lol:

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 15 okt 2017, 20:17

Kao što smo i govorili, dokazaše svoje poštenje i kulturu. :thumbup: A slijedeće kolo valja na megdan Svatovcu. :urnebes: :urnebes:

A da su najjači, uputili bi bar jedan udarac u okvir gola protiv nas. Jednu su dobru priliku imali i to igrač promaši loptu sa pola metra. :D Seona i Ingram u 5-10 deka s njima, Bosna (M) i Svatovac po meni kvalitetniji.

Imamo odličnu situaciju da polusezonu završimo bez poraza, do kraja igramo sa Slogom i Mramorom kući, dok u goste idemo Lokomotivi i Priluku.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 15 okt 2017, 20:29

Posle utakmice u Donjoj Mahali domaći navijači fizički su napali šefa stručnog štaba Munevera Rizvića "Tim povodom za sutra 16.10.2017. zakazana je vanredna sjednica uprave kluba na kojoj će se od nogometnog saveza tražiti odgovornost odgovornih lica a od nadležnih organa pokretanje krivičnog postupka protiv istih".
Sef stručnog štaba Munever Rizvic zadobio je teže tjelesne povrede konstatovane od strane dežurnih ljekara bolnice u Orašju.
Sa naše zvanične fejsbuk stranice. :roll: :puke: Svaku po penal da bude, samo se izvuć iz ove kaljuge. Biće kazni i suspenzija.

Da vidimo sad silne medije i portale kako će prenijeti ovu vijest ili su teške tjelesne povrede i crveni kartoni u prvoj minuti normalna stvar i već viđene lakrdije na drugoligaškim terenima.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 15 okt 2017, 20:37

Nije valjda da štimate utakmice u toj kukuruz ligi, rekoše mi u savezu poslali ste praznu kasetu protiv Gradine da bi se lafo zaštitili i vi se počeli koristit seljačkim fazonima.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 15 okt 2017, 20:39

Wandelanoite je napisao/la:Nije valjda da štimate utakmice u toj kukuruz ligi, rekoše mi u savezu poslali ste praznu kasetu protiv Gradine da bi se lafo zaštitili i vi se počeli koristit seljačkim fazonima.

Samo mi štimamo, neviđene scene i lakrdije na drugoligaškim terenima.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 15 okt 2017, 21:42

I mi isto, pustimo da nas je** ko stigne! Hej, kako ce Gradina dobiti fasung u nedjelju!
Za obicno odgurivanje glavnog sudca od strane Berbica, proseta se lik do delegata, i uputiše se ka svlacionici. Naravno, tu i bi kraj! Cekala se policija,10-15 policajaca ih izvelo iz prostorija, niko ih nije dodirnuo, a umrli su od straha! Medju njima i Frano Culap, "postenjacina" koja nam je proslo kolo sudija u Dizdarusi, i nakon sto su nasi momci pobijedili 0-1, on je nazvao naseg direktora kluba i trazio 500 KM za "dvicu".

Mustafa - covjek koji delegira sudije, i Gradina su kreatori ove seljacke igre! Bit ce krvi do koljena!

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la realancojk » 16 okt 2017, 17:35

NKSvatovacPoljice je napisao/la:I mi isto, pustimo da nas je** ko stigne! Hej, kako ce Gradina dobiti fasung u nedjelju!
Za obicno odgurivanje glavnog sudca od strane Berbica, proseta se lik do delegata, i uputiše se ka svlacionici. Naravno, tu i bi kraj! Cekala se policija,10-15 policajaca ih izvelo iz prostorija, niko ih nije dodirnuo, a umrli su od straha! Medju njima i Frano Culap, "postenjacina" koja nam je proslo kolo sudija u Dizdarusi, i nakon sto su nasi momci pobijedili 0-1, on je nazvao naseg direktora kluba i trazio 500 KM za "dvicu".

Mustafa - covjek koji delegira sudije, i Gradina su kreatori ove seljacke igre! Bit ce krvi do koljena!
A onda se sjetis da treba doci u Srebrenik ;) ;)
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 16 okt 2017, 18:43

realancojk je napisao/la:
NKSvatovacPoljice je napisao/la:I mi isto, pustimo da nas je** ko stigne! Hej, kako ce Gradina dobiti fasung u nedjelju!
Za obicno odgurivanje glavnog sudca od strane Berbica, proseta se lik do delegata, i uputiše se ka svlacionici. Naravno, tu i bi kraj! Cekala se policija,10-15 policajaca ih izvelo iz prostorija, niko ih nije dodirnuo, a umrli su od straha! Medju njima i Frano Culap, "postenjacina" koja nam je proslo kolo sudija u Dizdarusi, i nakon sto su nasi momci pobijedili 0-1, on je nazvao naseg direktora kluba i trazio 500 KM za "dvicu".

Mustafa - covjek koji delegira sudije, i Gradina su kreatori ove seljacke igre! Bit ce krvi do koljena!
A onda se sjetis da treba doci u Srebrenik ;) ;)
Ako dodju u Srebrenik najmanje Gradini trebaju problemi, jer Svatovcu nije problem ostati u ovoj ligi nekoliko godina, dok Gradini jeste.
Ratne sjekire su otkopane s pola lige, s takvom politikom ce se uci samo ako niko drugi ne bude zelio, minimum 2-3 godine necete vidjeti play offa.

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 17 okt 2017, 15:19

realancojk je napisao/la:
NKSvatovacPoljice je napisao/la:I mi isto, pustimo da nas je** ko stigne! Hej, kako ce Gradina dobiti fasung u nedjelju!
Za obicno odgurivanje glavnog sudca od strane Berbica, proseta se lik do delegata, i uputiše se ka svlacionici. Naravno, tu i bi kraj! Cekala se policija,10-15 policajaca ih izvelo iz prostorija, niko ih nije dodirnuo, a umrli su od straha! Medju njima i Frano Culap, "postenjacina" koja nam je proslo kolo sudija u Dizdarusi, i nakon sto su nasi momci pobijedili 0-1, on je nazvao naseg direktora kluba i trazio 500 KM za "dvicu".

Mustafa - covjek koji delegira sudije, i Gradina su kreatori ove seljacke igre! Bit ce krvi do koljena!
A onda se sjetis da treba doci u Srebrenik ;) ;)
A onda vratis film iz prošle sezone, kada ste nas masakrirali na svom terenu, kad vam je gorilo za opstanak. Pokrali ste nas, Miričinu, Tojšiće i dr.
Slobodno nam možete prirediti cirkus, ali zapamtite, šta slijedi ako ne uđete u veći rang? Opet dolazite u Poljice, a onda što bi naš narod rekao, "vadimo zakopano oružje iz rata"
:wave:

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la realancojk » 17 okt 2017, 16:41

NKSvatovacPoljice je napisao/la:
realancojk je napisao/la:
NKSvatovacPoljice je napisao/la:I mi isto, pustimo da nas je** ko stigne! Hej, kako ce Gradina dobiti fasung u nedjelju!
Za obicno odgurivanje glavnog sudca od strane Berbica, proseta se lik do delegata, i uputiše se ka svlacionici. Naravno, tu i bi kraj! Cekala se policija,10-15 policajaca ih izvelo iz prostorija, niko ih nije dodirnuo, a umrli su od straha! Medju njima i Frano Culap, "postenjacina" koja nam je proslo kolo sudija u Dizdarusi, i nakon sto su nasi momci pobijedili 0-1, on je nazvao naseg direktora kluba i trazio 500 KM za "dvicu".

Mustafa - covjek koji delegira sudije, i Gradina su kreatori ove seljacke igre! Bit ce krvi do koljena!
A onda se sjetis da treba doci u Srebrenik ;) ;)
A onda vratis film iz prošle sezone, kada ste nas masakrirali na svom terenu, kad vam je gorilo za opstanak. Pokrali ste nas, Miričinu, Tojšiće i dr.
Slobodno nam možete prirediti cirkus, ali zapamtite, šta slijedi ako ne uđete u veći rang? Opet dolazite u Poljice, a onda što bi naš narod rekao, "vadimo zakopano oružje iz rata"
:wave:
toliko vam je GRADINA trn u oku da 2-3 stranice pdf posvetite GRADINI :) :) živ ti i zdrav bio, 'posveti se svom klubu, koji nikad prekid nije napravio, koji su oličenje pravog domaćinstva. svako dobro :)
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 17 okt 2017, 17:26

Pa ybg druže i ovi vaši klaunovi što vode kojekakve oyebine od stranica skoro svaki post upućuju nama i to u negativnom kontekstu. :lol: Al' dobro to je objektivnost, a mi smo kompleksaši. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la realancojk » 17 okt 2017, 17:36

LjumanM95 je napisao/la:Pa ybg druže i ovi vaši klaunovi što vode kojekakve oyebine od stranica skoro svaki post upućuju nama i to u negativnom kontekstu. :lol: Al' dobro to je objektivnost, a mi smo kompleksaši. :mrgreen:
Nisam se mislio upuštat u raspravu s vama s ove stranice, ali kad sam pročitao gdje prozivate OFK Gradinu o namiještanju mi je bilo vrhhh..Vi iz Banovića nekog da prozivate o namiještanju :lol: :lol: :lol: Vidimo se na proljeće ;)
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 17 okt 2017, 17:44

realancojk je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Pa ybg druže i ovi vaši klaunovi što vode kojekakve oyebine od stranica skoro svaki post upućuju nama i to u negativnom kontekstu. :lol: Al' dobro to je objektivnost, a mi smo kompleksaši. :mrgreen:
Nisam se mislio upuštat u raspravu s vama s ove stranice, ali kad sam pročitao gdje prozivate OFK Gradinu o namiještanju mi je bilo vrhhh..Vi iz Banovića nekog da prozivate o namiještanju :lol: :lol: :lol: Vidimo se na proljeće ;)
Pa ne budi licemjer, reci to isto i za Vas. Ja nigdje ne rekoh da smo mi sve ove sezone igrali pošteno i čak sam se i sam prvi nasmijao na par sudijskih odluka u našu korist. Ali problem je što sam ja objektivan, dok Vaši licemjeri ne žele priznati neke stvari koje cijela liga zna. Ko o čemu qrva o poštenju, što bi rekla narodna poslovica. Ne znam postoji li klub u ovoj državi koji je dobio crveni karton u prvoj yebenoj minuti, kao i klub kome se u odlučujućoj utakmici prvenstva daje crveni karton u 6. minuti. A jedne sezone smo ostali bez penala za cijelih 30 susreta.

Vidimo se. :thumbup: :wave:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la realancojk » 17 okt 2017, 17:58

LjumanM95 je napisao/la:
realancojk je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Pa ybg druže i ovi vaši klaunovi što vode kojekakve oyebine od stranica skoro svaki post upućuju nama i to u negativnom kontekstu. :lol: Al' dobro to je objektivnost, a mi smo kompleksaši. :mrgreen:
Nisam se mislio upuštat u raspravu s vama s ove stranice, ali kad sam pročitao gdje prozivate OFK Gradinu o namiještanju mi je bilo vrhhh..Vi iz Banovića nekog da prozivate o namiještanju :lol: :lol: :lol: Vidimo se na proljeće ;)
Pa ne budi licemjer, reci to isto i za Vas. Ja nigdje ne rekoh da smo mi sve ove sezone igrali pošteno i čak sam se i sam prvi nasmijao na par sudijskih odluka u našu korist. Ali problem je što sam ja objektivan, dok Vaši licemjeri ne žele priznati neke stvari koje cijela liga zna. Ko o čemu qrva o poštenju, što bi rekla narodna poslovica. Ne znam postoji li klub u ovoj državi koji je dobio crveni karton u prvoj yebenoj minuti, kao i klub kome se u odlučujućoj utakmici prvenstva daje crveni karton u 6. minuti. A jedne sezone smo ostali bez penala za cijelih 30 susreta.

Vidimo se. :thumbup: :wave:
Rečenica u kojoj tvrdiš da si ti objektivan a ostali licemjerni govori o tvom psihološkom profilu ;) Svako dobro ;)
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 17 okt 2017, 18:03

:lol: :urnebes:

Sjajni argumenti, bravo. :thumbup: Nigdje ne rekoh svi ostali, nego ovi klaunovi što i pored snimaka i tvrdnji osoba iz ostalih klubova o vašim krađama i lopovlucima prošle sezone, govore da ste vi pošteni i časni, dok ostali nisu, jer su eto vas pokrali ove sezone. Kako siješ tako žanješ. Uživajte pošteni u 'čistim' utakmicama poput onih protiv Tojšića, Svatovca... :thumbup:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la realancojk » 17 okt 2017, 18:05

LjumanM95 je napisao/la::lol: :urnebes:

Sjajni argumenti, bravo. :thumbup: Nigdje ne rekoh svi ostali, nego ovi klaunovi što i pored snimaka i tvrdnji osoba iz ostalih klubova o vašim krađama i lopovlucima prošle sezone, govore da ste vi pošteni i časni, dok ostali nisu, jer su eto vas pokrali ove sezone. Kako siješ tako žanješ. Uživajte pošteni u 'čistim' utakmicama poput onih protiv Tojšića, Svatovca... :thumbup:
Nego de mi reci koliko tona uglja košta opstanak u prvoj ligi? :rol: :rol:
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 17 okt 2017, 18:06

Malo skuplje nego lakrdije protiv Tojšića, Svatovca, Miričine itd. :urnebes: :urnebes:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.