FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 28 jul 2018, 20:23

Sesti pripremni mec, pobjeda u finalu turnira u Prokosovicima protiv Radnickog rezultatom 2:1 (Zulic i Mahmutovic)

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Iraola » 29 jul 2018, 10:54

ASD je napisao/la:Sesti pripremni mec, pobjeda u finalu turnira u Prokosovicima protiv Radnickog rezultatom 2:1 (Zulic i Mahmutovic)
Je li neko pratio utakmicu, ko je dao gol za Radnički, kakav je bio Radnički?
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 04 avg 2018, 20:37

Sedmi pripremni mec, Buducnost-Sloga Tojsici 3:0 (Idrizovic, Zukic, Dedic)
U srijedu igramo finale kupa TK protiv Mladosti iz Kikaca na stadionu Bare u Simin Hanu.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 05 avg 2018, 14:22

Kadeti i juniori Budućnosti odigrali se prijateljsku utakmicu protiv Zvijezde iz Gradačca,a u obje kategorije ubjedljive pobjede upisale su naše ekipe.

Kadeti:
Budućnost - Zvijezda 4:0
Strijelci: Ahmed Hasanbegović, Almedin Đerzić, Dean Sliško i Samir Mehić

Juniori:
Budućnost - Zvijezda 5:0
Strijelci: Armin Hasanbegović x2, Safet Ibrahimović, Elvis Berbić, Haris Šahbazović
Mislim da smo ove sezone najbolja skola fudbala na Sjeveru, cak mislim da ni premijerligaske Zvijezda09, Sloboda ili Radnik nisu nista bolji od nas.
Samo se nadam da cemo na kraju sezone sve uciniti ukoliko se plasiramo na zavrsnicu da se ta zavrsnica odigra u Banovicima.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 12 avg 2018, 12:01

Osmi pripremni mec, turnir u Mramoru, prvi poraz, rezultat 1:0 za Bosnu iz Mionice.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 12 avg 2018, 18:05

Deveti pripremni mec, pobjeda rezultat od 4:0 protiv domaceg Mramora na turniru u istoimenom mjestu.(Ćehajić,Mujić,Mahmutović i Fazlić)

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 18 avg 2018, 20:12

Prvi bodovi :D

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5206
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 18 avg 2018, 23:08

Promašismo 5-6 zicera. Igra ništa posebno, dominirali smo, al' je u pitanju yebeni Dinamo. Fali nam veznjak, a sreća da ne uđosmo bili bi samo za nabijanja.

PS. Opet nas i napadač yebe, Dedić ga zabi i maši dva mrtva zicera.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 18 avg 2018, 23:25

LjumanM95 je napisao/la:Promašismo 5-6 zicera. Igra ništa posebno, dominirali smo, al' je u pitanju yebeni Dinamo. Fali nam veznjak, a sreća da ne uđosmo bili bi samo za nabijanja.

PS. Opet nas i napadač yebe, Dedić ga zabi i maši dva mrtva zicera.
Dedic se malo popravio, prosle sezone nije ni ulazio u sanse, a evo u prvom mecu gol. :D

Veznjak nam treba podhitno, imamo samo jednog u timu.
Ovo je danas ocajno bilo, slabo se kretalo u veznom redu i dosta pogresnih pasova.
Napravili smo sanse zahvaljujuci tome sto je protivnik dosta slabiji.

Omladinski pogon nula bodova, dzaba su onu djecu vodali po pripremama kad se zna da ce tesko docekati sansu.

edit: Kuman iz sezone u sezonu sve gori i gori.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5206
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 18 avg 2018, 23:32

ASD je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Promašismo 5-6 zicera. Igra ništa posebno, dominirali smo, al' je u pitanju yebeni Dinamo. Fali nam veznjak, a sreća da ne uđosmo bili bi samo za nabijanja.

PS. Opet nas i napadač yebe, Dedić ga zabi i maši dva mrtva zicera.
Dedic se malo popravio, prosle sezone nije ni ulazio u sanse, a evo u prvom mecu gol. :D

Veznjak nam treba podhitno, imamo samo jednog u timu.
Ovo je danas ocajno bilo, slabo se kretalo u veznom redu i dosta pogresnih pasova.
Napravili smo sanse zahvaljujuci tome sto je protivnik dosta slabiji.

Omladinski pogon nula bodova, dzaba su onu djecu vodali po pripremama kad se zna da ce tesko docekati sansu.
Ma opet mu napraviše tri zicera i samo jedan zabi, valjda je zbog toga i bio klupa. :D Protivnik je nula bodova, onakve promašaje bi svaka ekipa iz Prve lige kaznila, ali ovi jednostavno nemaju kvalitete. Fali veznjak i to tipa Ikanovića, Lugavića ili Imamovića. Onda pustiš malo Mustafića naprijed, a Smajlović klupa jer nije ništa pokazao.

To i jeste najžalosnije, vjerujem da bi oni Hasanbegovići danas zabili po dva gola da su bili umjesto Dedića.

I da pohvalim novog stopera, dobar igrač pravo, prejak u skok igri. Takav nam je trebao.

Pa situacija 3 na 2 pred kraj i frajer im hladno govori izbacite loptu. :cry: :crazy:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 18 avg 2018, 23:38

LjumanM95 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Promašismo 5-6 zicera. Igra ništa posebno, dominirali smo, al' je u pitanju yebeni Dinamo. Fali nam veznjak, a sreća da ne uđosmo bili bi samo za nabijanja.

PS. Opet nas i napadač yebe, Dedić ga zabi i maši dva mrtva zicera.
Dedic se malo popravio, prosle sezone nije ni ulazio u sanse, a evo u prvom mecu gol. :D

Veznjak nam treba podhitno, imamo samo jednog u timu.
Ovo je danas ocajno bilo, slabo se kretalo u veznom redu i dosta pogresnih pasova.
Napravili smo sanse zahvaljujuci tome sto je protivnik dosta slabiji.

Omladinski pogon nula bodova, dzaba su onu djecu vodali po pripremama kad se zna da ce tesko docekati sansu.
Ma opet mu napraviše tri zicera i samo jedan zabi, valjda je zbog toga i bio klupa. :D Protivnik je nula bodova, onakve promašaje bi svaka ekipa iz Prve lige kaznila, ali ovi jednostavno nemaju kvalitete. Fali veznjak i to tipa Ikanovića, Lugavića ili Imamovića. Onda pustiš malo Mustafića naprijed, a Smajlović klupa jer nije ništa pokazao.

To i jeste najžalosnije, vjerujem da bi oni Hasanbegovići danas zabili po dva gola da su bili umjesto Dedića.

I da pohvalim novog stopera, dobar igrač pravo, prejak u skok igri. Takav nam je trebao.
Smajlovic je igrac za ove lige, gdje moze peglati loptu do besvijesti, ne mora se otkrivati i ne mora raditi na fizickoj spremi.
Idealan za tog, neka ekipa tipa Priluk odlicna za njeg, ovdje samo smeta.

Pa da, meni je zalosno bilo vidjeti da protiv neke Mahale prva izmjena bude desni bek. Nema ko s klupe uci, a omladinci ni medju 20 igraca ne mogu upasti. :urnebes:

Stoper odlican, smiren, ako nista bar taj dio smo dole popravili jer je puno bolji igrac od Sehica.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5206
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 18 avg 2018, 23:43

Zato što je zadnjih 10-ak minuta čuvao rezultat, iako smo svaki napad imali makar jednog igrača viška. :lol: Realizacija nula bodova.

Klupa je da se musliman prekrsti, a toliko je mladih igrača koji će ostavit srce na terenu da bi se pokazali. Frajer ima neke zamisli, a nije realno da igračima mora govoriti gdje da se kreću iako su prošli pripreme i već su tu duže vremena. Pa šta ste radili čitavo ljeto u pm.

Ne znam svega mi eto, ja sam haman među onih 50 najretardiranijih navijača pa i dalje ovo pratim, al' u 5. minuti mi se ogadi fudbal. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 19 avg 2018, 00:05

Ja sam se danas 90 minuta pitao sta ovo meni treba u zivotu, sve kontam ima toliko utakmica na TV-u, koju god da sam upalio ne moze biti gore od ovog fudbala sto se moze vidjeti u ovoj ligi.

Ma nije realno koliko je kao trener propao. U trenerskim pocecima je bio solidan trener za federalne lige, a sad ima dobre sanse da ga i ovdje nadigravaju.
Eto koliko cujem jos ima dobru spremu igraca, ali kontam kao neko ko je igrao fudbal u jakoj ligi i klubu bi trebao forsirati neke skolovane igrace, koji mogu nesto postici, a ne igrace koji osim Buducnosti ne mogu vise nigdje igrati, osnove fudbala nemaju.
Hebes igraca kojem moras objasnjavati na utakmici nesto sto je trebao nauciti u pionirima.

edit: Koji mu je fazon sa ovim mijenjanjem pozicija igraca, pa bar 5 igraca ne igra na svojoj poziciji, nije ni cudo da se ne znaju kretati.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5206
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 19 avg 2018, 00:15

Nisi ti haman gledao druže tekmu Budućnost-Podgrmeč. Duel direktno za opstanak i frajeru od prve igra igrač kojeg je doveo iz Srnice. Dobija lik crveni nakon pola sata igre. U nastavku kao ganjamo rezultat i frajer stavlja Čergu u napad. :lol: :urnebes: Ne moram napominjati da smo izgubili utakmicu, pa se onda vadili pobjedama u gostima u zadnjim kolima iako tri godine prije toga nismo donijeli boda sa strane. :urnebes:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 19 avg 2018, 00:26

Gdje mi napomenu to, momak mu je prije crvenog ispao par puta sto nas je moglo kostati, taj crveni je najbolja stvar koja se desila
Te sezone mu svasta nesto nije stimalo, cak i gori smo bili od one sezone kad smo ispali pa nas Malesici izvadise.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 24 avg 2018, 14:40

Nakon dugo vremena imamo reprezentativca.
Almedin Djerzic dobio poziv u kadetsku Reprezentaciju.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 25 avg 2018, 20:25

Buducnost-Seona 2:0

Zadovoljan sam igrom u prvom poluvremenu, igrom u drugom poluvremenu i izmjenama nisam zadovoljan.
Vezni nam fali, imamo igraca manje u veznom redu.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 01 sep 2018, 21:58

Pobjeda u Mramoru sa 1:o, strijelac Idrizovic B.
Prije 3 dana, pobjeda u kupu, u Tolisi sa 5:0, Dedic 3 gola, pogodili jos Fazlic i Idrizovic B.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 sep 2018, 18:39

Nova pobjeda, 3:0 protiv Svatovca.
Nije losa Svatovac ekipa, malo pali u drugom poluvremenu.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 15 sep 2018, 20:08

Peto kolo, peta pobjeda, ovaj put u Kalesiji sa 2:1.

Dedic ove godine zabija dosta golova, to prosle godine nismo imali.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.