FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 20 okt 2018, 18:15

Da se prijavim i cestitam sam sebi, 8 (nezgodan) mi je godina na forumu. Ostari ni u šta :D

Doveli smo se do ničega.
Igra katastrofa, fizička sprema 0 bodova, tehnika-taktika 0 bodova.
Sve pokazano na utakmici protiv jel' bi Mionica je ravno NULI (0). Ukoliko se nastavi ovim tempom crno nam se pise kao i Gradini (boc) :opaopa:
1947!

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 20 okt 2018, 20:59

Ljumani_Banovici je napisao/la:Da se prijavim i cestitam sam sebi, 8 (nezgodan) mi je godina na forumu. Ostari ni u šta :D

Doveli smo se do ničega.
Igra katastrofa, fizička sprema 0 bodova, tehnika-taktika 0 bodova.
Sve pokazano na utakmici protiv jel' bi Mionica je ravno NULI (0). Ukoliko se nastavi ovim tempom crno nam se pise kao i Gradini (boc) :opaopa:
Protiv Mionice je najslabija igra u zadnje dvije sezone, u rangu onih partija iz prve federalne kad nam je omrzla liga. :D
Do tad smo igrali veoma dobro, protiv Gradine su momci odigrali vrhunsku utakmicu u gostima u nemogucim uslovima za igru.

Malo imamo problema u igrackom kadru, nije se doveo kvalitetan veznjak, otisla su nam dvojica u Slaven, a treci se povrijedio.
Imamo samo jednog igraca koji igra odlicnu sezonu u veznom redu, to je Fazlic.
Moramo dovesti minimum jedno pojacanje tu.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 27 okt 2018, 20:48

Za ovo izdanje danas moze se samo reci "Kumane odlazi".

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 27 okt 2018, 21:01

ASD je napisao/la:Za ovo izdanje danas moze se samo reci hvala Prokosovici na pustenoj utakmici.
Eto cemu se trebate zahvaliti.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 27 okt 2018, 21:05

Da, utakmica je dogovorena, to je bilo ocigledno.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 nov 2018, 11:49

LjumanM95 je napisao/la:.
Imas li koju insajdersku u vezi danasnje utakmice?

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5206
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 11 nov 2018, 09:41

Očekivao sam mnogo više od Čelića. Mi odigrali finu utakmicu i onoliko koliko je trebalo. Napokon da nekoga nadigramo u veznom redu.

Možda zadnji gol da je sumnjiv (zbog ofsajda), stvarno ne upratih situaciju nikako, al' vidio sam da su se gosti opasno bunili. Pored toga, izgleda da im je ovo prva utakmica koju su pošteno izgubili. :D
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 11 nov 2018, 09:51

LjumanM95 je napisao/la:Očekivao sam mnogo više od Čelića. Mi odigrali finu utakmicu i onoliko koliko je trebalo. Napokon da nekoga nadigramo u veznom redu.

Možda zadnji gol da je sumnjiv (zbog ofsajda), stvarno ne upratih situaciju nikako, al' vidio sam da su se gosti opasno bunili. Pored toga, izgleda da im je ovo prva utakmica koju su pošteno izgubili. :D
Nisam ni ja to najbolje vidio, pa ne mogu nista reci, a bunili su se i kod drugog gola gdje nije bio ofsajd.
Cak su se bunili i kod one situacije kad smo trcali kontru 3 na 1, kad nas je sudija ostetio ofsajdom, citav stadion je vidio da nije bio ofsajd jer se sve desavalo kraj linije na centru. :lol:

Po meni nisu bili ni losi, na pocetku su igrali visok presing i mogli nam zabiti gol, na srecu nisu i mogli smo im uvaliti peticu, ne znam kako se to nije iskoristilo.
Nasi su na ovoj utakmici bili nabrijani jer prvi put igraju pred vise od 50 gledalaca. :lol:
Bilo je preko 2 stoje.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 16 nov 2018, 17:15

U kupu nam dolaze Serici, odavni nam nisu Sericani dolazili na stadion, jos od vremena kad je Kamber igrao za nas. :D

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 17 nov 2018, 21:40

Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:Kakvo moljenje, Buducnost je sa svim problemima sa ozljedima, gdje je pola polusezone igrala bez 3-4 najbolja igraca prvak polusezone bez posljednjeg kola. U drugom dijelu sezone ekipa ce biti puno jaca.
Ako se igra 3 za 3, Buducnost tu gubi bodove ali prednost je sto nekim se igracima spasi karijera, a da se mene pita i navijace Buducnosti, svi znaju sta se misli o tome, i treneru koji vodi ekipu.
Mada, ne moram ja to tebi pricati,dovoljno je da pitas ljude, navijace drugih ekipa.
Ljudi iz Srebrenika pisali kako ce Celic ubiti Buducnost i da ih samo sudjenje moze sprijeciti u tome.
Ljudi iz Celica poslije tekme govore kako je Buducnost ipak prejaka. :D
Isto je reklo i 10 drugih ekipa.
Sudjenje u Banovicima perfektno, samo Gradina prosle sezone zbog jednog sudca seljacine imala lose sudjenje. S druge strane, Buducnost kod mozda 2-3 ekipe ima normalno sudjenje.
Nemoj pricat gluposti, znas ti dobro da to nije 3 za 3 nego vam ekipe daju utakmice radi PDA i Kuke tj. politicki. Ja ne znam ko je to pricao nit u Srebreniku nekoga zanima Buducnost niti se prica da Gradina ide na ulazak jer realno je da se nema para ni blizu da se igra Prva liga samo se moze uci i ispasti odma i opet nisi nista dobio.

Evo ti jedna informacija pa provjeri, Keno Bajraktarevic je od Buducnosti dobio 1000KM za utakmicu protiv Celica.

Sutra vam je isto dogovorena utakmica, a nije za 3 za 3 ;)
Dobio 1000 KM za sudjenje koje je korektno bilo i gdje je Celic puka sreca spasila da ne prime 5 komada?
Jesi li ti gledao tu tekmu i pitao ljude iz Celica kakva je tekma bila.
Eno igraci Celica na njihovoj stranici potvrdili da je Buducnost za njih bila prevelik zalogaj.
I da Keno je smecar.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5206
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 18 nov 2018, 00:12

Daj care ne pričaj gluposti i nebuloze. Koliko si upućen vidjeli smo prošle sezone kad si govorio za oduzimanje bodova i da će Gradina bit u trci s nama do kraja. :lol:

Eto kao Potok vam se nije sklonio prošle sezone, čisto pošteno sve.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Manijakdolopate » 18 nov 2018, 13:27

Danas dobijate utakmicu u Miricini, dug od prosle sezone.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 18 nov 2018, 13:33

Gledam sastav i u rosteru imaju 3 juniora, Kuman ih ne vodi nikad iako su par godina medju najuspjesnijim na kantonu.
Pretpostavljam da ima istine u toj prici iako mi nije jasno zasto se to radi.
Lokomotiva, Celic ili Mladost Buducnosti nisu konkurencija jer cak i da budu prvi ne mogu igrati prvu federalnu naredne sezone.

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Manijakdolopate » 19 nov 2018, 09:41

ASD je napisao/la:Gledam sastav i u rosteru imaju 3 juniora, Kuman ih ne vodi nikad iako su par godina medju najuspjesnijim na kantonu.
Pretpostavljam da ima istine u toj prici iako mi nije jasno zasto se to radi.
Lokomotiva, Celic ili Mladost Buducnosti nisu konkurencija jer cak i da budu prvi ne mogu igrati prvu federalnu naredne sezone.
Zbog cega?

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 19 nov 2018, 15:21

Manijakdolopate je napisao/la:
ASD je napisao/la:Gledam sastav i u rosteru imaju 3 juniora, Kuman ih ne vodi nikad iako su par godina medju najuspjesnijim na kantonu.
Pretpostavljam da ima istine u toj prici iako mi nije jasno zasto se to radi.
Lokomotiva, Celic ili Mladost Buducnosti nisu konkurencija jer cak i da budu prvi ne mogu igrati prvu federalnu naredne sezone.
Zbog cega?
Nemaju sve omladinske selekcije.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la studeni » 19 nov 2018, 17:33

Samo Budućnost, Radnički i Gradina imaju uslove za Prvu ligu. I ranije su imali Tojšići ako se ne varam

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 19 nov 2018, 18:22

studeni je napisao/la:Samo Budućnost, Radnički i Gradina imaju uslove za Prvu ligu. I ranije su imali Tojšići ako se ne varam
Zalosno, ali tako je.
U trecem rangu moraju svi klubovi imati zadovoljavajuce omladinske selekcije, ostali neka igraju kantonalnu ligu.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 27 nov 2018, 15:15

Nakon polusezone:

Seniori: 1.mjesto
Juniori: 2.mjesto
Kadeti: 1.mjesto
Pioniri: 2.mjesto
Predpioniri: sredina tabele.

U odnosu na proslu sezonu:

Seniori: 1.mjesto
Juniori: 5.mjesto
Kadeti: 1.mjesto
Pioniri: 1.mjesto
Predpioniri: 2.mjesto

Ne znam sta se desava sa predpionirima ali situacija je daleko od obecavajuce, sredina tabele nije nesto s cime se Buducnost moze zadovoljiti.
Pioniri ce tesko uzeti prvo mjesto, jer djeca iz privatnog kluba kod Lukavca imaju bolji raspored.
Kadeti se vec sada mogu nazivati prvacima lige, a juniori imaju odlican raspored i sve osim prvog mjesta bi bilo ravno katastrofi.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 30 nov 2018, 16:32

Evo jedne slike iz najljepsih vremena naseg kluba.

slika
Budućnost Banovići - Dinamo Zagreb 3:2, 1/16 Kupa maršala Tita 1986, kapiteni Suad Kalesić i Marko Mlinarić.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2448
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Skojevska » 30 nov 2018, 16:40

Sta je sa Muhameda Mujica ljudi?
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.