FK Budućnost Banovići

Bazinga12345
Kontakt:

PostPostao/la Bazinga12345 » 10 jun 2018, 20:53

Steta jbg.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 20:54

studeni WroteColonJel ovo bilo "lako cemo"! Jbg nije vam ovo trebalo

Nisam gledao drugu utakmicu, ali jednostavno je prosla bolje ekipa.

U prvoj utakmici je u prvih mislim 30 minuta Buducnost vodila 2:0 i sve je licilo kako ce to zavrsiti sa 5 golova u mrezi gostiju, ali eto uslo se u drugo poluvrijeme i vidjelo se da je Novi Travnik duplo spremnija ekipa i da su igraci Buducnosti disali na skrge, gosti zasluzili bar jedan gol u prvom mecu, golman spasavao Buducnost.
Cak je bio i crveni za Novi Travnik (zasluzen) ali su sa igracem manje gosti ti koji su napadali jer su igraci Buducnosti disali na skrge.

Nisam jos nista pricao sa igracima, ali vidim da je Novi Travnik zabijao golove u drugom poluvremenu pa vjerujem da ni tamo sprema nije bila odgovarajuca.
Niko vjerujem nema odgovor kako tako ekipa koja citave sezone dominira najvise zbog spreme izgleda tako nespremno.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 20:58

Wandelanoite WroteColonZadnjih mjesec dana nisu igrali poštene utakmice, sve puštali to im se obilo o glavu. Seljačka ekipa, kratko i jasno, nisu zaslužili ni da idu u ovo doigravanje.

A ko bi zasluzeno isao u doigravanje?
Gradina?
Ona Gradina koja kuci ni sa sudijama ne moze dobiti Buducnost?

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 10 jun 2018, 21:08

ASD WroteColon
Wandelanoite WroteColonZadnjih mjesec dana nisu igrali poštene utakmice, sve puštali to im se obilo o glavu. Seljačka ekipa, kratko i jasno, nisu zaslužili ni da idu u ovo doigravanje.

Gradina?

Da je prvenstvo regularno Gradina bi imala 7,8 bodova vise od Budućnosti, pogotovo ekipa iz prve polusezone koja se ne bi rasula pojačana sa par igraca. Vama je najveci krivac zadnjih 4,5 utakmica koje ste pustili, a ko je igrao fudbal zna kako je igrati te utakmice i ispali ste iz ritma. Drugi krivac je NSTK koji je sa Readom Mehanovicem, Mirnesom Mujanovicem, Hanicem, Vrbicem, Mujkicem...(mogao bi navoditi do sutra) srozao nekad daleko najjaču Drugu ligi do tog nivoa da bi Buducnost vjerovatno ispala i od jadnog Posusja.
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 21:20

Wandelanoite WroteColon
ASD WroteColon

Gradina?

Da je prvenstvo regularno Gradina bi imala 7,8 bodova vise od Budućnosti, pogotovo ekipa iz prve polusezone koja se ne bi rasula pojačana sa par igraca. Vama je najveci krivac zadnjih 4,5 utakmica koje ste pustili, a ko je igrao fudbal zna kako je igrati te utakmice i ispali ste iz ritma. Drugi krivac je NSTK koji je sa Readom Mehanovicem, Mirnesom Mujanovicem, Hanicem, Vrbicem, Mujkicem...(mogao bi navoditi do sutra) srozao nekad daleko najjaču Drugu ligi do tog nivoa da bi Buducnost vjerovatno ispala i od jadnog Posusja.

Protiv Buducnosti je samo jedna ekipa imala lose sudjenje, a to je Gradina, cinjenica.
Uzvraceno je na drugoj strani gdje je Buducnost dobila crveni karton u pocetku utakmice ali jednostavno Gradina nije imala kvalitet da pobijedi.

Ali su zato se protiv Buducnosti i Mujkic i Mehanovic i Hanic, trojica koje si nabrojao proslavili.

Pa jel normalno da Buducnost dobija crvene kartone na gostovanjima, sve na pocetku utakmice, mislim da ih je 4 bilo u ovoj polusezoni i da niko nije mogao pobijediti Buducnost od tih ekipa.
Na jednom mecu igrac koji za sezonu nije imao grubog starta dobio crveni u 30-toj sekundi meca.

Kada je zadnjih mjesec dana u pitanju, da je bilo kako treba, Buducnost bi bjezala Gradini na kraju 20 bodova.

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 10 jun 2018, 21:30

ASD WroteColon
Wandelanoite WroteColon
ASD WroteColon
Gradina?

Protiv Buducnosti je samo jedna ekipa imala lose sudjenje, a to je Gradina, cinjenica.
Uzvraceno je na drugoj strani gdje je Buducnost dobila crveni karton u pocetku utakmice ali jednostavno Gradina nije imala kvalitet da pobijedi.

Ali su zato se protiv Buducnosti i Mujkic i Mehanovic i Hanic, trojica koje si nabrojao proslavili.

Pa jel normalno da Buducnost dobija crvene kartone na gostovanjima, sve na pocetku utakmice, mislim da ih je 4 bilo u ovoj polusezoni i da niko nije mogao pobijediti Buducnost od tih ekipa.
Na jednom mecu igrac koji za sezonu nije imao grubog starta dobio crveni u 30-toj sekundi meca.

Kada je zadnjih mjesec dana u pitanju, da je bilo kako treba, Buducnost bi bjezala Gradini na kraju 20 bodova.

Pokrali ste Seonu, pokušali pokrasti Ingrama, dalje nije bilo potrebe jer ste sa sobom imali Slogu iz Tojsica, Priluk, Svatovac, Bosnu Mionicu, Prokosovice, Lokomotivu Miricinu, Mramor. 7 klubova od 15 je igralo za vas, a i ti to dobro znas + je NSTK stao iza vas. Svoju pravu jačinu ste sad pokazali.
MES QUE UN CLUB!

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 21:34

Wandelanoite WroteColon
Pokrali ste Seonu, pokušali pokrasti Ingrama, dalje nije bilo potrebe jer ste sa sobom imali Slogu iz Tojsica, Priluk, Svatovac, Bosnu Mionicu, Prokosovice, Lokomotivu Miricinu, Mramor. 7 klubova od 15 je igralo za vas, a i ti to dobro znas + je NSTK stao iza vas. Svoju pravu jačinu ste sad pokazali.

Hahah, imas video kako smo pokrali Ingrama, cist gol nam nije sviran, a Svatovac nam uzeo bod u Banovicima uz naravno crveni karton.
Bosna Mionica igrala u Banovicima, bio dogovoren zajednicki rucak ali nista od tog nije bilo, u Mionici nam udarili igraca.
Slogu dobili u Banovicima samo.
Toliko o tome.

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 10 jun 2018, 21:38

ASD WroteColon
Wandelanoite WroteColon

Hahah, imas video kako smo pokrali Ingrama, cist gol nam nije sviran, a Svatovac nam uzeo bod u Banovicima uz naravno crveni karton.
Bosna Mionica igrala u Banovicima, bio dogovoren zajednicki rucak ali nista od tog nije bilo, u Mionici nam udarili igraca.
Toliko o tome.

Kod kuce utakmicu 1:1 sa Ingramom ste zabili neregularan gol, Svatovac vam je dao utakmicu u prvoj polusezoni i pokrao Gradinu poslije radi vas kad je Golac odradio kontrolu sa federalnog saveza, a Read posao na terenu, Bosna vam dala isto u prvoj polusezoni, cak su vam i Nurdine firme mljekara i Wagner Automotiv i sponzori. Poslije u drugoj polusezoni zbog PDA-SDA su se Svatovac i Mionica okrenuli protiv vas. Slogi ste dali utakmicu u Tojsicima u drugoj polusezoni tj. vas prvi poraz, a oni vama u Banovicima.
MES QUE UN CLUB!

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 21:42

Wandelanoite WroteColon
ASD WroteColon
Wandelanoite WroteColon

Toliko o tome.

Kod kuce utakmicu 1:1 sa Ingramom ste zabili neregularan gol, Svatovac vam je dao utakmicu u prvoj polusezoni i pokrao Gradinu poslije radi vas kad je Golac odradio kontrolu sa federalnog saveza, a Read posao na terenu, Bosna vam dala isto u prvoj polusezoni, cak su vam i Nurdine firme mljekara i Wagner Automotiv i sponzori. Poslije u drugoj polusezoni zbog PDA-SDA su se Svatovac i Mionica okrenuli protiv vas. Slogi ste dali utakmicu u Tojsicima u drugoj polusezoni tj. vas prvi poraz, a oni vama u Banovicima.

Jesi li gledao utakmicu protiv Ingrama.
Igrac sa brojem 7 (desno krilo) koji je imao zuti karton neda izvesti brzi prekid igracu Buducnosti u izglednoj situaciji za kontru.
Doslo do koskanja poslije toga, on prouzrokovao, igrac Buducnosti sam dobija zuti karton?

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 10 jun 2018, 22:49

Kako god prvak nominalno najjace druge lige ispada od prvaka najslabije druge lige. Mnogo lose!
Neko je srozao kvalitet sjevera, i to dobro. Al savezu TK je bitno da se lova okrece, da sudije uzimaju lopatom, da ove seoske mecene iz Poljica, Prokosovica, Seone, Priluka, Malesica itd otvoreno kupuju i prodaju. Kao sto rece Derdemez 80% utakmica se zna izhod al svi zmire. Zato i imamo nespremne i nemotivisane ekipe, za sta da se bore kada uprave sve rjesavaju

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 22:55

studeni WroteColonKako god prvak nominalno najjace druge lige ispada od prvaka najslabije druge lige. Mnogo lose!
Neko je srozao kvalitet sjevera, i to dobro. Al savezu TK je bitno da se lova okrece, da sudije uzimaju lopatom, da ove seoske mecene iz Poljica, Prokosovica, Seone, Priluka, Malesica itd otvoreno kupuju i prodaju. Kao sto rece Derdemez 80% utakmica se zna izhod al svi zmire. Zato i imamo nespremne i nemotivisane ekipe, za sta da se bore kada uprave sve rjesavaju

Ma Sjever je realno slabiji od Zapada, prije nije bilo tako, ali trenutno je tako, pogledati ekipe koje igraju ovu ligu, imamo 3 ekipe i sela, na Zapadu imamo vise tih ekipa, a manje sela.

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 10 jun 2018, 23:09

Bolja ekipa je prošla, barem u ovom dvomeču. Danas NT 4 šuta u okvir i 4 gola. Amaterske greške, ljudi se šetaju po kaznenom, prime loptu i gol. Mi ofanzivno ko qrac i gol smo dali iz prekida.

Odlična brojka Banovićana na tribini danas, nije nas nikad ni u Prvoj na gostovanju bilo više.

I prebili su nas ljudi na terenu, onako smo mi trebali igrat prvi meč. Osveti nam se qrcobolja zadnjih 15 minuta s igračem više.

Atmosfera danas vrhunska, kao premijerligaški meč. Možemo od naučiti od ljudi kako se kod kuće bodri svoj tim.

PS. Pišemo se do boljih vremena.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 23:13

LjumanM95 WroteColonBolja ekipa je prošla, barem u ovom dvomeču. Danas NT 4 šuta u okvir i 4 gola. Amaterske greške, ljudi se šetaju po kaznenom, prime loptu i gol. Mi ofanzivno ko qrac i gol smo dali iz prekida.

Odlična brojka Banovićana na tribini danas, nije nas nikad ni u Prvoj na gostovanju bilo više.

I prebili su nas ljudi na terenu, onako smo mi trebali igrat prvi meč. Osveti nam se qrcobolja zadnjih 15 minuta s igračem više.

Atmosfera danas vrhunska, kao premijerligaški meč. Možemo od naučiti od ljudi kako se kod kuće bodri svoj tim.

Kakav je gol bio kod nas?
Jel iko odigrao makar solidan mec.

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 10 jun 2018, 23:22

ASD WroteColon
LjumanM95 WroteColonBolja ekipa je prošla, barem u ovom dvomeču. Danas NT 4 šuta u okvir i 4 gola. Amaterske greške, ljudi se šetaju po kaznenom, prime loptu i gol. Mi ofanzivno ko qrac i gol smo dali iz prekida.

Prekid, slobodan i nakon gužve Berbić je ubaci u gol nekako. I onda Mahmutović ruši njihovog igrača za penal, kontakt je bio, sad je li baš za najstrožu kaznu ne znam, ali po kriteriju prema kojem je nama sviran u prvom meču - jeste bio penal. I opet ubrzo prvi ozbiljniji napad i zabiše nam. Preskakanjem sredine stigoše do preokreta. Na kraju od 10 minuta igralo se možda 2-3, ostalo sve zadržavanje vremena.

Zadnja linija borbena, pogotovo Berbić, ali džaba kad su iz njihovih grešaka pali golovi. Ofanzivno Zulić i Sulejmanović, borbeni, trudili se al' ne ide. Trumić isto tako dobar.

I da, crveni Zulić nakon tuče igrača na terenu. Iskreno, morao je dati ili obojici ili nijednom. Ali hajde odsudio je objektivno po mom mišljenju, a mi ne bi drugi zabili ni sa 15 igrača.

PS. Sad kad se nešto skontam, ako njihova dvojica makar nisu zaradila crvene yebi ga onda. Zulić jeste udario igrača, ali je isto tako bio udaren + što je i Fazlić bio napadnut od par igrača. Sijevalo sa svih strana. To je najveća greška na našu štetu.
Zadnja izmjena: LjumanM95, dana/u 10 jun 2018, 23:26, ukupno mijenjano 1 put.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 23:26

LjumanM95 WroteColon
ASD WroteColon

Prekid, slobodan i nakon gužve Berbić je ubaci u gol nekako. I onda Mahmutović ruši njihovog igrača za penal, kontakt je bio, sad je li baš za najstrožu kaznu ne znam, ali po kriteriju prema kojem je nama sviran u prvom meču - jeste bio penal. I opet ubrzo prvi ozbiljniji napad i zabiše nam. Preskakanjem sredine stigoše do preokreta. Na kraju od 10 minuta igralo se možda 2-3, ostalo sve zadržavanje vremena.

Zadnja linija borbena, pogotovo Berbić, ali džaba kad su iz njihovih grešaka pali golovi. Ofanzivno Zulić i Sulejmanović, borbeni, trudili se al' ne ide. Trumić isto tako dobar.

I da, crveni Zulić nakon tuče igrača na terenu. Iskreno, morao je dati ili obojici ili nijednom. Ali hajde odsudio je objektivno po mom mišljenju, a mi ne bi drugi zabili ni sa 15 igrača.

Ofanzivci se mogu truditi koliko hoce, jednostavno ne znaju.
Ne moze se reci ne ide svaku utakmicu, nisu obojica zajedno dali 10 golova, od tog bar 8 tap in golovi ekipama sa dna tabele.
Jedini igrac koji ima kvalitet gore je izgleda Idrizovic, dao je dosta dobrih golova, ali izgleda njemu fali borbenosti i malo manje misica.

Samo jednu zelju imam za sljedecu sezone, da kadeti koji ulaze u juniore (ovi bolji) igraju uporedo za prvi tim i juniore.
Makar deseti zavrsili, makar ce nam igrati talentovani igraci u ofanzivi.
Djeca su masine, daju prosjecno preko 5 golova po utakmici, ne znam da li to ima u drzavi i u jednom uzrastu, u bilo kojoj ligi.
Armin Hasanbegovic dao 37 golova u ligi, a cini mi se da je i u pionirima bio prvi strijelac lige, ako ne bude igrao ove sezone za prvi tim nek se klub ugasi komotno.

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 10 jun 2018, 23:32

Yebi ga svi su se borili trudili koliko su mogli. Ne može se niko krivit za nedostatak talenta. Domaći pregrubi, dva puta je sijevalo sa svih strana na terenu, zamal i na tribini. :lol: Ne znam, nisam pametan nikako, ogadio mi se fudbal danas.

Moraju im dati šansu, ali je pitanje koliko će moći naučiti i napredovati sa ekipama poput Mahale i Malešića. Nek igraju samo domaće tekme. :lol:
Zadnja izmjena: LjumanM95, dana/u 10 jun 2018, 23:34, ukupno mijenjano 1 put.

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 10 jun 2018, 23:33

studeni WroteColonKako god prvak nominalno najjace druge lige ispada od prvaka najslabije druge lige. Mnogo lose!

Upravo to je i najveci problem, pa u ovoj ligi si godinama unazad imao igrače koji su mogli lagano igrati Premijer ligu, dok danas daj boze da imas 5 igraca za Federalne. Bas neki dan pričam s Mitketom koji mi se žali kako je liga sve slabija i slabija, a prvi on uzima od klubova, dijeli sudijama i vrši kriminal nad ligom. Kad se sjetim prije par godina kakvih je igraca bilo Hamzic u Kalesiji ubijao Zvijezda ga odvede covjek bi najbolji vezni PL par godina, u Tojsicima uvijek bilo dobrih igraca, evo i ovaj Civic sto dođe u Slobodu prije 3,4 sezone igrao upravo ovu ligu, Dino Besirevic i Samir Memisevic jedan iz Priluka, a drugi Iz Slavena odoše u Radnik i napraviše to sto napraviše, Aletic evo u GOSK-u prije par sezona igrao u Ingramu, Bekric, Moranjkic, Skahic svi igrali ovu ligu dalje da ne nabrajam. Ovo danas je kriminal od lige, kod privatnika mozes uzet bod samo sa tri igraca na UKC, da ne pričam o sva tri boda, sudije otvoreno traže pare, snimaju se i nikom nista. Za sve je kriv savez koji je nekad dobru ligu sveo na najniže moguće grane i danas imamo to sto imamo da je ovo bilo prije 4,5 godina Buducnost bi sa 4,5 golova razlike proslo ovaj dvomeč.
MES QUE UN CLUB!

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 23:38

LjumanM95 WroteColonYebi ga svi su se borili trudili koliko su mogli. Ne može se niko krivit za nedostatak talenta. Domaći pregrubi, dva puta je sijevalo sa svih strana na terenu, zamal i na tribini. :lol: Ne znam, nisam pametan nikako, ogadio mi se fudbal danas.

Moraju im dati šansu, ali je pitanje koliko će moći naučiti i napredovati sa ekipama poput Mahale i Malešića. Nek igraju samo domaće tekme. :lol:

Igraca se ne moze kriviti, ali trenera ili upravu moze sto dovode igrace nivoa kantonalne lige ili druge federalne, nama treba ipak bolje.

Ja nisam mogao ici, zao mi je ne mogu opisati, a kad sam cuo rezultat isto kao da mi je sve pomrlo, valja gledat onu kukuruz ligu i sto je najgore opet mladi igraci nece igrati.
Ove sezone je samo jedan junior igrao, sljedece sezone hocu da vidim pet najmanje jer je generacija talentovana boli glava. :D

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 10 jun 2018, 23:41

ASD WroteColon
LjumanM95 WroteColonYebi ga svi su se borili trudili koliko su mogli. Ne može se niko krivit za nedostatak talenta. Domaći pregrubi, dva puta je sijevalo sa svih strana na terenu, zamal i na tribini. :lol: Ne znam, nisam pametan nikako, ogadio mi se fudbal danas.

Igraca se ne moze kriviti, ali trenera ili upravu moze sto dovode igrace nivoa kantonalne lige ili druge federalne, nama treba ipak bolje.

Ja nisam mogao ici, zao mi je ne mogu opisati, a kad sam cuo rezultat isto kao da mi je sve pomrlo, valja gledat onu kukuruz ligu i sto je najgore opet mladi igraci nece igrati.
Ove sezone je samo jedan junior igrao, sljedece sezone hocu da vidim pet najmanje jer je generacija talentovana boli glava. :D

I bolje što nisi išao. Trener nije zatvorio utakmicu kad je trebalo (kod 2-1), pa je nabijaj, zadržavaj vrijeme i to je to. Nego ubacuje Dedića da idemo kao po drugi gol, a i ovaj jedan jedva dali.

Pitanje je da li ću imati živaca za još jednu sezonu u Drugoj ligi. Zanimljivije će biti pratiti Omaziće.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 10 jun 2018, 23:44

LjumanM95 WroteColon
ASD WroteColon

I bolje što nisi išao. Trener nije zatvorio utakmicu kad je trebalo (kod 2-1), pa je nabijaj, zadržavaj vrijeme i to je to. Nego ubacuje Dedića da idemo kao po drugi gol, a i ovaj jedan jedva dali.

Pitanje je da li ću imati živaca za još jednu sezonu u Drugoj ligi. Zanimljivije će biti pratiti Omaziće.

Koga je jos ubacivao osim Dedica?

Ma ja cu najvjerovatnije ici, ali generalno se gubi jos jedna godina dana, liga je odron.
Jedina prednost sto mozemo sljedece sezone preko kupa napasti Evropu. :lol:

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.