FK Butmir

Odgovori
Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

FK Butmir

Post Postao/la Wert » 24 mar 2010, 18:14

Tim koji ima talente, nema pare. Jednostvno takva situacija, prosle sezone kako se dobro sjecam, zavrsli na prvom mjestu, al ostali u istom rangu zbog finansijske situacije. Uslovi su lošiji, kako teren tako i prostorije. Sportski kolektiv u Butmiru se zove "Mehmed Efendić Mengo", kao i Stadion na kojem igra FK Butmir.
Evo vam link fejsbukove grupe, na kojoj imate vise slika i informacija!
http://www.facebook.com/home.php?#!/gro ... 221&ref=ts
slika
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Avatar
kalimero
Postovi: 616
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la kalimero » 24 mar 2010, 18:17

Wert je napisao/la:Tim koji ima talente, nema pare. Jednostvno takva situacija, prosle sezone kako se dobro sjecam, zavrsli na prvom mjestu, al ostali u istom rangu zbog finansijske situacije. Uslovi su lošiji, kako teren tako i prostorije. Sportski kolektiv u Butmiru se zove "Mehmed Efendić Mengo", kao i Stadion na kojem igra FK Butmir.
Evo vam link fejsbukove grupe, na kojoj imate vise slika i informacija!
http://www.facebook.com/home.php?#!/gro ... 221&ref=ts
slika
Ne mogu da vjerujem otvori temu za tim iz kantonalne lige.
AMAR OSIM!

Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Wert » 24 mar 2010, 18:26

Ocito nisi ni procitao tekst, Butmir zasluzuje da igra u vecoj ligi, samo nema pare, kad ima tim iz Engleske treće lige (Millwall), sto nebi i Butmir, bar je naš klub.
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 24 mar 2010, 18:38

Jeste bio prvi i igrao je play off za ulazak, ali su izgubili od Zupce, koja je dalje izgubila od Pofalickog ja mislim..
Dakle nije do para, nego nisu uspjeli proci Mladost iz Zupce..
Bio sam na obje utakmice, dobar je to tim, sa par dobrih pojedinaca..
Trener im je pravo bezze.. :)
Heh..
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Wert » 24 mar 2010, 18:48

Eto upoznat si bolje od mene izgleda, nadam se da ces biti redovan na ovoj temi. Ekipa jest dobra, zato sam i otvorio temu, znao sam da ove momke neko prati... Pozz...
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Butmiran » 25 mar 2010, 11:59

Ova ekipa Butmira nije losa uopste, sve su to fini momci, iako i ne zasluzuju svi da igraju(posebno kapiten) ali u ovom klubu dvojica ljudi vrse sve funkcije.Prije par godina je pokrenuta jedna akcija gdje su se okupili svi stari igraci, ljudi koji vole ovaj klub i ljudi koji su spremni ulagati, ali niko nece da ulaze, jer sav novac kupe ova dvojica navedenih.
Sjecam se tamo devedesetih dok sam bio mali na svakoj utakmici je bilo po 1000+ gledalaca i tad je i ostvaren najveci uspjeh u historiji FK Butmir, plasman u 2.ligu Federacije, ako se ne varam.Igrani su i turniri, sjecam se jedne godine igrali su Butmir, Sarajevo, Zeljo i Famos Hrasnica.Znam da je Sarajevo oderalo Famosa, dali im 6-7 golova, a desila se i velika senzacija kada je Butmir dobio Zelju 3:0.Kasnije je u finalu Butmir izgubio na penale od Sarajeva.Imam negdje na kaseti snimljenu utakmicu Butmir - Zeljo, probacu nekad prebaciti na DVD i isjeci golove i postaviti ovdje.To su bila zlatna vremena, tad je i prvi crnac zaigrao za FK Butmir. :D Kao djeca smo se uvijek salili na njegov racun.Ja kad sam ga prvi put vidio imao sam mozda 2-3 godine i znam da sam viknuo nani rahmetli : "Nano vidi ovog majmuna" :mrgreen: .Citav stadion se povaljao od smijeha. :mrgreen:
Ja vjerujem da ce doci bolja vremena za Butmir, prosle sezone je malo falilo, ali mislim samo kad bi se vratli pravi ljudi u klub i FK Butmir bi postao bar stabilan u 2. ligi Federacije.
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Wert » 25 mar 2010, 17:00

Butmiran, ovo je klub iz tvog mjesta, očekujem da ces i ti biti redovan na ovoj temi, svaka cast za post :D
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Butmiran » 25 mar 2010, 22:15

A odakle si ti i kako znas za ovaj klub? I Baja isto?
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 25 mar 2010, 22:20

Butmiran je napisao/la:A odakle si ti i kako znas za ovaj klub? I Baja isto?
Ja sam iz Sarajeva, drug mi je igrao dugo tamo (Adi Alic), a cak sam i ja sam 3 puta bio na treningu prosle godine..
8-) 8-)
Nisam nesto upoznat sa prijasnjim stanjem u ovom klubu, samo poznajem igrace, i znam otprilike kakav je ko..
8-)
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
kalimero
Postovi: 616
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la kalimero » 25 mar 2010, 22:28

Baja_Zvjerka je napisao/la:Jeste bio prvi i igrao je play off za ulazak, ali su izgubili od Zupce, koja je dalje izgubila od Pofalickog ja mislim..
Dakle nije do para, nego nisu uspjeli proci Mladost iz Zupce..
Bio sam na obje utakmice, dobar je to tim, sa par dobrih pojedinaca..
Trener im je pravo bezze.. :)
Heh..
Hoces reci da je Zajko Mujanovic(Gvardiola) bezze? :mrgreen:
AMAR OSIM!

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 25 mar 2010, 22:37

Ma bas je bezze.. 8-) 8-) 8-)
Lik pojma o treniranju nema, po meni..
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Butmiran » 25 mar 2010, 22:45

Ma kao trener, hajd, nije da veze nema, ali on vrsi 5 funkcija u klubu, potpomognut svojim drugom Sejom .
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

Avatar
Wert
Postovi: 402
Pridružen/a: 21 feb 2010, 15:48
Lokacija: South
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Wert » 25 mar 2010, 23:10

Sejo je živa legenda! Ja nisam baš iz Butmira, al volim taj klub i mjesto, ima tu nešto, kontaš :D
Kad imaš novac, svi te vole brate, svi žele s tobom život svoj da prate, kofol ti ime ne blate, a ima ih ko salate, jer fakat pare, pare svima drag si brate!

Avatar
Butmiran
Postovi: 795
Pridružen/a: 13 sep 2008, 11:42
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la Butmiran » 25 mar 2010, 23:14

Wert je napisao/la:Sejo je živa legenda! Ja nisam baš iz Butmira, al volim taj klub i mjesto, ima tu nešto, kontaš :D
Otklen si ti? :mrgreen:
Svijet kada ruši se grade nisi sam, uvijek uz tebe sam ja spreman život da ti dam!


R.I.P. VEDRAN PULJIĆ

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la semcho » 26 jun 2017, 07:39

Jest ova tema uspavala se, sedam godina covjece.
Ima li kakvih novosti, ambicija, sto se tice ove ekipe?

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Butmir

Post Postao/la FoSte95 » 26 jun 2017, 08:47

semcho je napisao/la:Jest ova tema uspavala se, sedam godina covjece.
Ima li kakvih novosti, ambicija, sto se tice ove ekipe?
ma kakav Butmir, nema od toga ništa. Druga polovina lige kantona Sarajevo. Oni ti sa Igmanom sa Ilidže igraju derbije začelja :wtf:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.