FK Krajina Cazin

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 01 jun 2010, 01:47

Fudbalski klub Krajina iz Cazina je osnovan 1932. godine. Trenutno se klub takmiči u Drugoj ligi FBiH, u kojoj je osigurao prvo mjesto i iduce sezone ce igrati Prvu ligu FBiH.
Ove sezone je Krajina vrlo sigurno stigla do prvog mjesta, dva kola prije kraja lige ima impresivnu gol-razliku 78:8.

Tokom svog postojanja Krajina je najveće uspjehe zabilježila ulaskom u Premijer ligu u sezoni 1999/00. Osvojili su 11. mjesto. Iduće sezone, nakon duge trke za bodovima Krajina je na kraju završila na predzadnjem mjestu i napustila najviši rang takmičenja. Od tada se klub bori za opstanak, i čak ispada u treći rang takmičenja - Drugu ligu FBiH Zapad II. U sezoni 2005/06. Krajina se uspjela vratiti u Prvu ligu FBiH osvojivši prvo mjesto u Drugoj ligi Zapad, medjutim ponovo ispada u nizi rang. Zadnjih nekoliko sezona su obiljezili ulasci u Prvu ligu FBiH, ali i ispadanja iz iste, jer je Krajina bili prejaka za Drugu, a preslaba za Prvu ligu FBiH.
U zadnjih godinu-dvije financijski i organizaciono je klub napredovao, i cilj je ostati nekoliko sezona u Prvoj ligi FBiH.

Od nesto poznatijih igraca, za klub nastupaju Edin Smajic (tri nastupa za reprezentaciju BiH 1999. godine) i Aldin Zlotrg, bivsi igrac i najbolji strijelac Celika, te dva puta najbolji strijelac Prve lige FBiH.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Gazija<
Postovi: 34
Pridružen/a: 31 maj 2010, 16:12
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Gazija< » 01 jun 2010, 19:33

Jel se vaši navijači zovu "Šejtani"
Jesu li jos u poslu il ih nema po tekmama!

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 01 jun 2010, 20:38

Gazija< je napisao/la:Jel se vaši navijači zovu "Šejtani"
Jesu li jos u poslu il ih nema po tekmama!
Da, navijaci se zovu "Šejtani". Dok je klub bio u Prvoj ligi, grupa je bila aktivna, odradili su i nekoliko gostovanja, isli i u Hercegovinu, u Zepce. Ali, nakon ispadanja u Drugu ligu, posjeta na utakmicama se naravno dosta smanjila, a ni Sejtani nisu organizovano bili na tribini. Valjda ce se ponovo aktivirati, jer se klub vraca u Prvu ligu.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

{Horde ZL@}1987
Postovi: 98
Pridružen/a: 21 apr 2010, 09:57
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la {Horde ZL@}1987 » 01 jun 2010, 20:44

gollum je napisao/la:
Gazija< je napisao/la:Jel se vaši navijači zovu "Šejtani"
Jesu li jos u poslu il ih nema po tekmama!
Da, navijaci se zovu "Šejtani". Dok je klub bio u Prvoj ligi, grupa je bila aktivna, odradili su i nekoliko gostovanja, isli i u Hercegovinu, u Zepce. Ali, nakon ispadanja u Drugu ligu, posjeta na utakmicama se naravno dosta smanjila, a ni Sejtani nisu organizovano bili na tribini. Valjda ce se ponovo aktivirati, jer se klub vraca u Prvu ligu.
brate ja sam iz krupe pa de stavi onu himnu krajine sto pjevaju šejtani ako moze da vidim

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 01 jun 2010, 21:03

Ne znam na koju mislis.
Idemo, sinovi? :lol:
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Casillas » 02 jun 2010, 00:19

Gazija< je napisao/la:Jel se vaši navijači zovu "Šejtani"
Jesu li jos u poslu il ih nema po tekmama!
Da, zovu se Sejtani. Nema ih nikad na tekmama, barem domacim, a vjerovatno ni na gostujucim.
gollum je napisao/la:
Da, navijaci se zovu "Šejtani". Dok je klub bio u Prvoj ligi, grupa je bila aktivna, odradili su i nekoliko gostovanja, isli i u Hercegovinu, u Zepce. Ali, nakon ispadanja u Drugu ligu, posjeta na utakmicama se naravno dosta smanjila, a ni Sejtani nisu organizovano bili na tribini. Valjda ce se ponovo aktivirati, jer se klub vraca u Prvu ligu.
Mogu li barem znati ko si ti? :) I znas li kako je Podgrmec odigrao protov Sloge u proslom kolu. Ako su kiksali, Krajini treba samo jedan bod sad u subotu.
gollum je napisao/la:Ne znam na koju mislis.
Idemo, sinovi? :lol:
Vjerovatno je mislio na tu.

@ Ovaj sto pita - Je li na ovu mislis:

Idemo sinovi...Idemo sinovi hej hej hej!!! Nek se pjesma širom svijeta cuje KRAJINA
KRAJINA i kad gubi i kad pobjeduje KRAJINA KRAJINA kad se obruè oko gola steze KRAJINA KRAJINA
nek se tresu protivnièke mreze KRAJINA KRAJINA i kod kuæe i na strani najbolji su cazinjani
cuvajte se protivnici jer najbolji su krajisnici.Kad ŠEJTANI zapjevaju glasno KRAJINA KRAJINA
pobjeda je nasa to je jasno KRAJINA KRAJINA s krajinom je sva cazinska raja KRAJINA KRAJINA

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Casillas » 02 jun 2010, 00:34

Evo ovdje imas par pjesama za download:

http://www.cazin.net/index.php?option=c ... Itemid=107


Nego da se ja vratim temi. Proslo kolo smo na gostovanju kod Mutnice iz Pjanica ostvarili dobar rezultat. Pobjedili smo 0:2 i opet bez primljenog gola idemo kuci. Naravno, gol je zabio Aldin Zlotrg... a jedan je zabio i Dino Racic koji nije bas najbolje ove sezone odigro.

@ gollum - je li ides na utakmice? Nisam isao u Pjanice jer je bila Paprikasijada, ali sad se protiv Brekovice u zadnjem kolu na domacem terenu to ne propusta... onda poslije toga idemo Zelji u goste.

Ako je Podgrmec bas kiksao, mi smo u Prvoj ligi FBiH. Treba nam bod, a kiksali smo u samo dvije utakmice ove sezone. Mislim da cemo ubiti Brekovicu sa pet razlike najmanje.

Sto se tice dosadasnjeg utiska, ja cu izdvojiti par igraca. Keranovic nakon povrede lakta sjajno brani i manje od 10 golova primio u cijeloj sezoni. Palic odlican kao stoper, i kako Endija Puskara nema, Smajic je ujedno dobar kao i on. Mislim da je igrac sezone definitivno Renail Husic. Nas lijevi bek je igrao sjajno svaku utakmicu. Amel Racic i Dino Racic su bili dobri, ali ne tako DOBRI kao bekovi.

Sto se tice Puskara, bilo je dobro dok je igrao stopera pa je Smajic igrao zadnjeg veznog, ali dobro je i sad dok nam Dzele onako igra cvrsto i vrsi pritisak na sudije. To ga je kostalo tri crvena ove sezone. Vrijedi jos izdvojiti Pavkovica i Zlotrga, mada su i Bajramovic, Aladin Sisic, Albert Racic, Hamo Kaukovic, Ermin Nuhanovic, Nuhic i svi ostali bili dobri, jer se vidi da su rezultati predobri.

Ono cemu se jos mogu nadati jest dobra i uspjesna sezona naredne godine. Svakako bi mogli ocekivati odlazak vaznih igraca, jer ovakav performans Palica, Smajica i Zlotrga, pa i Husica je za svaku pohvalu. Sjecam se kad su nam Biscani preoteli "mladog" Smajica koji je nosi broj 13.. bio je to nas najbolji igrac prije cetiri godine. Lako bi nam i sad neke mogli uzeti.

Jos da napomenem da smo nedavno unistili Mladost iz Polja na domacem terenu rezultatom 5:1 u kupu, a nesto prije toga smo ih na gostovanju dobili rezultatom 0:1.

Po pravilu, utakmica se je trebala odigrati kod nas na stadionu, ali kako je kod prve utakmice Mladost bila primorana promijeniti teren jer su se na njihovom odvijali radovi, kompromis je postignut i zamijenjeni su domaci tereni u ta dva kola.

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 02 jun 2010, 00:39

Casillas je napisao/la: I znas li kako je Podgrmec odigrao protov Sloge u proslom kolu. Ako su kiksali, Krajini treba samo jedan bod sad u subotu.
Podgrmec i Sloga su igrali 1:1. Dakle, fali jos bod, iako sam gore napisao da je prvo mjesto osigurano, jer igraju protiv Brekovice. Svoji smo. :)

A, evo i trazene pjesme:

http://www.youtube.com/watch?v=0V8UWUxa__E
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

{Horde ZL@}1987
Postovi: 98
Pridružen/a: 21 apr 2010, 09:57
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la {Horde ZL@}1987 » 02 jun 2010, 00:45

gollum je napisao/la:
Casillas je napisao/la: I znas li kako je Podgrmec odigrao protov Sloge u proslom kolu. Ako su kiksali, Krajini treba samo jedan bod sad u subotu.
Podgrmec i Sloga su igrali 1:1. Dakle, fali jos bod, iako sam gore napisao da je prvo mjesto osigurano, jer igraju protiv Brekovice. Svoji smo. :)

A, evo i trazene pjesme:

http://www.youtube.com/watch?v=0V8UWUxa__E

ovu sam trazio nisam je cuo ima 2 godine

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Casillas » 02 jun 2010, 00:59

{Horde ZL@}1987 je napisao/la:
ovu sam trazio nisam je cuo ima 2 godine
Pretpostavio sam da je jedna od tih, ali sam htio prvo klasik ovdje postaviti. Uglavnom, sejtani kao grupa postoje, ali ih nikad nema na utakmicama
gollum je napisao/la:
Podgrmec i Sloga su igrali 1:1. Dakle, fali jos bod, iako sam gore napisao da je prvo mjesto osigurano, jer igraju protiv Brekovice. Svoji smo. :)
A i da nismo svoji i da smo najljuci rivali, ovdje je 90% klubova padalo sa pet ili sest primljenih golova.. neki i sa sedam i osam.. Protiv Vrnograca je bio uzitak gledati kako ih mladi Kaukovic vrti okolo i kako im zabija iz slobodnjaka :D

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 02 jun 2010, 01:12

Casillas je napisao/la:@ gollum - je li ides na utakmice? Nisam isao u Pjanice jer je bila Paprikasijada, ali sad se protiv Brekovice u zadnjem kolu na domacem terenu to ne propusta... onda poslije toga idemo Zelji u goste.
Nekad bio redovan na domacim i na dosta gostujucih utakmica, ali trenutno nisam u Cazinu, tako da ne idem. Ali, primam informacije na razne nacine.
Nadam se da ces mi i ti pomoci :) , hvala na ovoj mini-analizi sezone.
Casillas je napisao/la: Sjecam se kad su nam Biscani preoteli "mladog" Smajica koji je nosi broj 13.. bio je to nas najbolji igrac prije cetiri godine. Lako bi nam i sad neke mogli uzeti.
Ovdje si vjerovatno mislio na Edina Sejdica. :)
Dobar igrac, mogli bi ga i vratiti da ne propada u Jedinstvu. :P
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Casillas » 02 jun 2010, 01:48

gollum je napisao/la:
Nekad bio redovan na domacim i na dosta gostujucih utakmica, ali trenutno nisam u Cazinu, tako da ne idem. Ali, primam informacije na razne nacine.
Nadam se da ces mi i ti pomoci :) , hvala na ovoj mini-analizi sezone.

Ovdje si vjerovatno mislio na Edina Sejdica. :)
Dobar igrac, mogli bi ga i vratiti da ne propada u Jedinstvu. :P
E jes jes, to smo bas raspravljali, pa se niko ne moze prezimena sjetiti. Sejdic, Sejdic.. ime sam znao :D

On je bio strasan, defintivno tad najbolji u Krajini.

Idem sad u subotu na utakmicu pa cu pisati izjvestaj na cazin.net, pa cu ovdje kopirati, a bogami ubacit cu i koju slicicu sa utakmice, da se i ti malo prisjetis naseg kluba i igraca :)

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Casillas » 02 jun 2010, 01:54

Nego da te pitam @gollum - je li ti poznato slucajno ko je najbolji strijelac lige? Zlotrg je najbolji strijelac Krajine a kako smo zabili 78 golova, od cega cak 10 u posljednje dvije utakmice, mislim da bi on trebao biti na vrhu.

Zna li neko slucajno kako se zove golman Podgrmeca, jer je on, iako je dosta primio za razliku od Keranovica, po meni ponajbolji golman lige.

gollum
Postovi: 1446
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la gollum » 02 jun 2010, 17:56

Casillas je napisao/la:Nego da te pitam @gollum - je li ti poznato slucajno ko je najbolji strijelac lige? Zlotrg je najbolji strijelac Krajine a kako smo zabili 78 golova, od cega cak 10 u posljednje dvije utakmice, mislim da bi on trebao biti na vrhu.

Zna li neko slucajno kako se zove golman Podgrmeca, jer je on, iako je dosta primio za razliku od Keranovica, po meni ponajbolji golman lige.
Nisam siguran za najboljeg strijelca, ali je vjerovatno Zlotrg. Seferovic iz Podgrmeca je zabio 22-23 gola, ali koliko sam pratio, rekao bih da Aldin ima vise.

A, golmani Podgrmeca su Mirza Hamzabegovic (1990. godiste) i Anes Podunavac (1991. godiste). Branili su ove sezone i jedan i drugi, pa ne znam ko je prvi golman niti koji je branio u Cazinu.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Amar Dzeko » 02 jun 2010, 20:51

Casillas je napisao/la:Evo ovdje imas par pjesama za download:

http://www.cazin.net/index.php?option=c ... Itemid=107


Nego da se ja vratim temi. Proslo kolo smo na gostovanju kod Mutnice iz Pjanica ostvarili dobar rezultat. Pobjedili smo 0:2 i opet bez primljenog gola idemo kuci. Naravno, gol je zabio Aldin Zlotrg... a jedan je zabio i Dino Racic koji nije bas najbolje ove sezone odigro.

@ gollum - je li ides na utakmice? Nisam isao u Pjanice jer je bila Paprikasijada, ali sad se protiv Brekovice u zadnjem kolu na domacem terenu to ne propusta... onda poslije toga idemo Zelji u goste.

Ako je Podgrmec bas kiksao, mi smo u Prvoj ligi FBiH. Treba nam bod, a kiksali smo u samo dvije utakmice ove sezone. Mislim da cemo ubiti Brekovicu sa pet razlike najmanje.

Sto se tice dosadasnjeg utiska, ja cu izdvojiti par igraca. Keranovic nakon povrede lakta sjajno brani i manje od 10 golova primio u cijeloj sezoni. Palic odlican kao stoper, i kako Endija Puskara nema, Smajic je ujedno dobar kao i on. Mislim da je igrac sezone definitivno Renail Husic. Nas lijevi bek je igrao sjajno svaku utakmicu. Amel Racic i Dino Racic su bili dobri, ali ne tako DOBRI kao bekovi.

Sto se tice Puskara, bilo je dobro dok je igrao stopera pa je Smajic igrao zadnjeg veznog, ali dobro je i sad dok nam Dzele onako igra cvrsto i vrsi pritisak na sudije. To ga je kostalo tri crvena ove sezone. Vrijedi jos izdvojiti Pavkovica i Zlotrga, mada su i Bajramovic, Aladin Sisic, Albert Racic, Hamo Kaukovic, Ermin Nuhanovic, Nuhic i svi ostali bili dobri, jer se vidi da su rezultati predobri.

Ono cemu se jos mogu nadati jest dobra i uspjesna sezona naredne godine. Svakako bi mogli ocekivati odlazak vaznih igraca, jer ovakav performans Palica, Smajica i Zlotrga, pa i Husica je za svaku pohvalu. Sjecam se kad su nam Biscani preoteli "mladog" Smajica koji je nosi broj 13.. bio je to nas najbolji igrac prije cetiri godine. Lako bi nam i sad neke mogli uzeti.

Jos da napomenem da smo nedavno unistili Mladost iz Polja na domacem terenu rezultatom 5:1 u kupu, a nesto prije toga smo ih na gostovanju dobili rezultatom 0:1.

Po pravilu, utakmica se je trebala odigrati kod nas na stadionu, ali kako je kod prve utakmice Mladost bila primorana promijeniti teren jer su se na njihovom odvijali radovi, kompromis je postignut i zamijenjeni su domaci tereni u ta dva kola.
sve je ovo lijepo i ta statistika ali ova liga u kojoj krajina igra je nista..tako da kada udjete u prvu ligu onda ce se igraci morati dokazati a dokazati cete se ako imate pare ;) ..a ova liga je sem par klubova amaterska liga tako da sve to tvoje pada u vodu..MUTNICA, BREKOVICA, POLJE itd. ccc sramota je hvaliti se da ste njih pobjedili.. xD
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
kalimero
Postovi: 616
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la kalimero » 02 jun 2010, 20:56

Ovaj klub za mene veze negativne emocije nakon sto su Zelju dobili u sezoni(1:0) 1999-2000 i na kraju Jedinstvo prvak. :(
AMAR OSIM!

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Casillas » 02 jun 2010, 20:57

Amar Dzeko je napisao/la: sve je ovo lijepo i ta statistika ali ova liga u kojoj krajina igra je nista..tako da kada udjete u prvu ligu onda ce se igraci morati dokazati a dokazati cete se ako imate pare ;) ..a ova liga je sem par klubova amaterska liga tako da sve to tvoje pada u vodu..MUTNICA, BREKOVICA, POLJE itd. ccc sramota je hvaliti se da ste njih pobjedili.. xD
Cinjenica je ta da ja Krajinu ne ubrajam u jaci rang, tako da su pobjede nad tim timovima za mene odlicne. Osim toga, niko se ne hvali sa tim pobjedama, tako da to tvoje vodu ne pije.

Neki kazu dobro ce Krajina proci tamo, imaju ljude u savezu, pusti ti ljude kad su to sve privatnici poput I. Adilagica, I. Durica i njima slicnih.

Prosle godine smo ispali jer smo prvenstveno gubili bodove u lakim utakmicama kod kuce, ali mislim da se to vise nece dozvoliti igracima, pogotovo sad kad je sef strucnog staba, Hakija Beganovic, dosta pojacao rad ovog kluba.

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Casillas » 02 jun 2010, 21:17

kalimero je napisao/la:Ovaj klub za mene veze negativne emocije nakon sto su Zelju dobili u sezoni(1:0) 1999-2000 i na kraju Jedinstvo prvak. :(
Nisam tad imao priliku gledati Krajinu jer sam imao samo devet godina pa i kad se ode na stadion samo se bezveze skace po tribinama. To su bila vremena. Krajina kao premijerligaski klub.. auuu. Sjecam se utakmica par godina nakon te, ali nazalost toga bas i ne.

To je definitivno najbolja generacija naseg kluba, a tad su aktivni bili najpoznatiji sejtani :) Herla, Hadzarkin i Halid .. nasa tri poznata sugradjanina. Jedan je nazalost preminuo :(

Inace, ovo je klub koji je dosta donio ovom gradu i koji je najvjerovatnije najveca inistuticija koju mi imamo.
Prije Krajine su postojali tim Cazin i reprezentacija Cazina, koja je jednom NO Bihac pobjedila 12:0, a 1928. godine je Cazin igrao protiv Otoke. Jednom je Hakija Pozderac govorio o toj utakmici pa je rekao kako je sudac sudio nesto na terenu, a golman gostiju je rekao "Ohande malo" i uzeo bocu rakije i potegao :)

Krajina je inace prvu utakmicu odigrala 1933. godine, 23. jula, protiv ekipe Velike Kladuse i tad je Krajina ostvarila ujedno i prvu pobjedu - 3:0.

Neke starije generacije od mene se ponajvise sjecaju utakmice protiv Zeljeznicara, a one generacije koje ovih dana slave 35. ili 40 godisnjicu mature se posebno sjecaju utakmice odigrane 1980. godine, tacnije 2.maja na Gradskom stadionu. Krajina je tad igrala protiv Radnika iz Hadzica, i pobjedili su 3:0, a prije utakmice je prvi put odana pocast nekoj preminuloj osobi - mozete pretpsotaviti da je rijec o Titu

inace to je jedna od uspjesnijih sezona naseg kluba jer smo bili cetvrti u bosanskoj ligi...1982. godine smo u Republickoj ligi bili prva momcad na jesenjem dijelu prvenstva, i to vrlo neocekivano. Moram se pohvaliti :D pa reci da je u to doba igrao i Emir Sarvan, moj rodjak koji trenutno zivi u Zenici.

Osim njega, ima tu jos poznatih imena za nas Cazinjan, poput Mehe Pobora i Nurke Nozica

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Amar Dzeko » 02 jun 2010, 21:18

oke, da onda preformulisem konstataciju :

SPOMENUTI pobjedu nad mladosti iz POLJA je za jedan tako ambiciozan tim kao sto vidim da krajina jeste tj. navijaci njenog kluba jesu je ipak malo smijesno.. jedine ozbiljne ekipe sa kojima se krajina takmici i eto hajde moze hvaliti da su ih dobili kad je vec zaglavila u ovoj slaboj ligi su podgrmec, bratstvo, sloga, ripac i kljuc.. a i te ekipe su za klasu ako ne i vise slabije od timova iz prve lige sa kojima ce se krajina takmiciti..o tom govorim ;)

sretno vam u prvoj ligi, hajd valjda cete se tamo ustabiliti pa onda sta bude :)
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
Casillas
Postovi: 901
Pridružen/a: 12 dec 2009, 17:22
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Casillas » 02 jun 2010, 21:27

Amar Dzeko je napisao/la:oke, da onda preformulisem konstataciju :

SPOMENUTI pobjedu nad mladosti iz POLJA je za jedan tako ambiciozan tim kao sto vidim da krajina jeste tj. navijaci njenog kluba jesu je ipak malo smijesno.. jedine ozbiljne ekipe sa kojima se krajina takmici i eto hajde moze hvaliti da su ih dobili kad je vec zaglavila u ovoj slaboj ligi su podgrmec, bratstvo, sloga, ripac i kljuc.. a i te ekipe su za klasu ako ne i vise slabije od timova iz prve lige sa kojima ce se krajina takmiciti..o tom govorim ;)

sretno vam u prvoj ligi, hajd valjda cete se tamo ustabiliti pa onda sta bude :)
Krajina sigurno ima mladu i perspektivnu momcad, i onaj ko ju je gledao prije par mjeseci protiv Celika zna o cemu govorim.

Uglavnom, naravno da je klub "los" ako igra u regionalnim ligama, ali ako vec igramo tu, moramo bodriti svoj tim, igrali oni protiv Brekovice ili protiv Zeljeznicara...

Ja sam siguran da Krajina dogodine nece ispasti iz Prve lige FBiH, sto je velik uspjeh.

Dosta je glupih ispadanja zbog nekih timova kao sto je npr. Stanic Kresevo :mrgreen:

Sad bi covjek pomislio da si iz Kladuse ili Bihaca :roll:

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.