FK Krajina Cazin

bavarian_bk
Postovi: 4856
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la bavarian_bk » 01 sep 2013, 13:23

Koliko je ulaz . Planiram doći danas pa da znam :D

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1505
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la RealMoudrid » 01 sep 2013, 13:27

bavarian_bk je napisao/la:Koliko je ulaz . Planiram doći danas pa da znam :D
O drug, nema te odavno :)

Maksimalno 3 marke, jer je tolika cijena karte bila u Prvoj ligi Federacije.
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

bavarian_bk
Postovi: 4856
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la bavarian_bk » 01 sep 2013, 13:31

RealMoudrid je napisao/la:
bavarian_bk je napisao/la:Koliko je ulaz . Planiram doći danas pa da znam :D
O drug, nema te odavno :)

Maksimalno 3 marke, jer je tolika cijena karte bila u Prvoj ligi Federacije.
Ah , zena , djeca i te stvari ... :P

Ma dobro , nije puno , kod nas u Krupi je 2 . Taman da prvi put pogledam Bratstvo nakon kraja svoje karijere :lol:

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la BaDa12 » 01 sep 2013, 13:38

bavarian_bk je napisao/la:
RealMoudrid je napisao/la:
bavarian_bk je napisao/la:Koliko je ulaz . Planiram doći danas pa da znam :D
O drug, nema te odavno :)

Maksimalno 3 marke, jer je tolika cijena karte bila u Prvoj ligi Federacije.
Ah , zena , djeca i te stvari ... :P

Ma dobro , nije puno , kod nas u Krupi je 2 . Taman da prvi put pogledam Bratstvo nakon kraja svoje karijere :lol:
Ja sad čitam o ovoj utakmici, i pomislih na forumaša igrača iz Krupe. Baš kontam hoćeš li igrat da te ispratimo, kad ono... :P

Inače, vidjela sam plakate u gradu, 3 KM je ulaz.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

bavarian_bk
Postovi: 4856
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la bavarian_bk » 01 sep 2013, 13:44

Ako ćete biti na tekmi , ja ću ustati i govoriti "bavaaariaaaan " :lol: Znaćete onda koji sam :D

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1505
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la RealMoudrid » 01 sep 2013, 13:45

Čuvaj se ljutih šejtana...
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

bavarian_bk
Postovi: 4856
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la bavarian_bk » 01 sep 2013, 13:47

Iskusio sam ja kako je kad se cazinljani naljute na svojoj koži :D Jes da sam i ja jednim dijelom cazinljanin pa su i oni dobili ali ja sam najgore proš'o :lol:

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1505
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la RealMoudrid » 01 sep 2013, 13:49

To neki grad Cazinlj :mrgreen:

Jes, uvijek su nam se djeca međusobno tukla. Prašite se. Ali neka, treba se naviknuti :mrgreen:
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la BaDa12 » 01 sep 2013, 13:50

@Mourinho, napravi event o utakmici na facebooku, pa nek se prijavi @bavarian, da ga lakše identificiramo, u slučaju ne daj Bože. :lol:

A, Šejtani su davno izgubili svoju vatru... Vidjet ćemo danas koliko će gledatelja biti. Kamo sreće da bude koji red pun.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
RealMoudrid
Postovi: 1505
Pridružen/a: 22 dec 2012, 16:14
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la RealMoudrid » 01 sep 2013, 13:54

Kako nema šejtana? A onih par dječaka što su prošle sezone sa bubnjem uzvikivali uprava napolje? :mrgreen:

Uglavnom, fotografija bavariana locirana :)

slika
2012/2013

Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 1:3
Real Madrid - Barcelona 2:1
Barcelona - Real Madrid 2:2
Real Madrid - Barcelona 1:1
Barcelona - Real Madrid 3:2

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la BaDa12 » 01 sep 2013, 14:08

Nisam bila na mnogo domaćih utakmica prošle sezone, uglavnom ove septembarske ili neke na praznik, zato ne znam za šejtanski podmladak. :D

Valjda će biti ljudi na stadionu, sa ili bez bubnja. :mrgreen:
Bavarian i ostali, dobrodošli.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

merdanovic
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 avg 2012, 03:38
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la merdanovic » 08 sep 2013, 13:34

2. kolo Druge lige FBiH Zapad

NK MAESTRAL BSI - FK KRAJINA Cazin 7:0

Strijelci: Balić 3, Čejvan, Sivonjić, Ljušanin, Mujak

Jel ovo istina,tako stoji na fb stranici Maestrala?
Ako je ovo istina(a vjerovatno jeste) ja ne znam koji qrac igramo uopšte ako protiv ovako smiješnih ekipa gubimo 7 razlike..

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la badblueboylivno » 08 sep 2013, 13:41

S obzirom da je to službena stranica Maestrala, nema smisla da ljudi koji to vode to ispale tako bezveze. A Maestral je najavio borbu za prvo mjesto, sređivanje stadiona, a imaju ovo
slika
Hayley <3

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la BaDa12 » 16 sep 2013, 16:54

Utakmica sa Ključem jučer toliko interesantna, da sam i ja imala kontakt s loptom. Stopostotan učinak, naravno! :mrgreen:

Inače, poraz Krajine 0:1.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Mirzoni89 » 16 sep 2013, 18:45

Moze li se ista napraviti sa Krajinom, moze li se bar imalo klub stabilizirati, jer vidim da ce ovo biti borba za opstanak, mozel ko pogurati, ima li tih privatnika, dajte Cazin je na kantonu najjaci finansijski grad...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

merdanovic
Postovi: 661
Pridružen/a: 28 avg 2012, 03:38
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la merdanovic » 16 sep 2013, 21:58

Mirzoni89 je napisao/la:Moze li se ista napraviti sa Krajinom, moze li se bar imalo klub stabilizirati, jer vidim da ce ovo biti borba za opstanak, mozel ko pogurati, ima li tih privatnika, dajte Cazin je na kantonu najjaci finansijski grad...
Sa trenutnom upravom(ako se to može nazvati upravom),načelnikom i sportskim savezom(koji nista ne radi,osim sto jedinu pozitivnu stvar Dundo Bears ostavlja bez pomoći) ne može se ništa napraviti.
Naravno da ima privatnika koji bi pomogli ali niko nije lud davati novac koji nikad neće biti utrošen kako treba.
Inače u Cazinu smo već mogli biti stabilni u košarki i rukometu u Premijerligi da nam uprave nisu stranačke i da se neguraju "tatini sinovi" koji nikad nece nestati u sportu,bar ne u Cazinu.
Ali šta je tu je.Krajina ce biti u vrhu,bez obzira na loš start vjerujem da može biti prva ako se jos koji igrač vrati,ali ko ce igrati kad ljudi koji trebaju da obezbjede novac to nisu sposobni da urade zadnje 2 godine.

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la Amar Dzeko » 20 sep 2013, 20:40

RealMoudrid je napisao/la:Kako nema šejtana? A onih par dječaka što su prošle sezone sa bubnjem uzvikivali uprava napolje? :mrgreen:
Bas su simpa :mrgreen:

Ja sam bio na utakmici prosle sezone protiv Slobode, kad su Fukare dosle u lijepom broju a njih 4-5 djecaka cijelo vrijeme ih provociraju :lol:
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la bosnacazin » 06 okt 2013, 18:49

evo da napisem sta o krajini, ako ima neko koga to ikako zanima :mrgreen:
danas je Krajina igrala 6.kolo protiv Vitez iz Bužima i pobijedila tesko 2:1 (golovi Redzic i Ljeljak).Težak teren, teška utakmica slaba posjeta ....reklo bi se prosjek ove lige. U krajinu se vratio Keran na gol, a tu su i dva nova igraca koja su i jedina pojacanja za ovu sezonu: Sanid Halilović, igro vec za Krajinu, solidan i za 1.lige FBih a za ovo predobar, a drugi igrac je Haris Hrkic, stoper koji je stigao iz Une K.Vakuf, nekada igro za Jedinstvo i u19 repku. Sve trojica su danas bili dobri i s njima se Krajina cini kakva-takva ekipa, jos kad se vrate endi puskar i medo nuhic, mogla bi krajina igrati vazniju ulogu u ovoj ligi. Nekima se mozda sve ovo cini smjesno sto pisem, al u odnosu na onu ekipu s kojom je krajina pocela pripreme ovo je dobro, predobro ;)

2343
Postovi: 151
Pridružen/a: 08 nov 2011, 13:59

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la 2343 » 06 okt 2013, 18:59

bosnacazin je napisao/la:evo da napisem sta o krajini, ako ima neko koga to ikako zanima :mrgreen:
danas je Krajina igrala 6.kolo protiv Vitez iz Bužima i pobijedila tesko 2:1 (golovi Redzic i Ljeljak).Težak teren, teška utakmica slaba posjeta ....reklo bi se prosjek ove lige. U krajinu se vratio Keran na gol, a tu su i dva nova igraca koja su i jedina pojacanja za ovu sezonu: Sanid Halilović, igro vec za Krajinu, solidan i za 1.lige FBih a za ovo predobar, a drugi igrac je Haris Hrkic, stoper koji je stigao iz Une K.Vakuf, nekada igro za Jedinstvo i u19 repku. Sve trojica su danas bili dobri i s njima se Krajina cini kakva-takva ekipa, jos kad se vrate endi puskar i medo nuhic, mogla bi krajina igrati vazniju ulogu u ovoj ligi. Nekima se mozda sve ovo cini smjesno sto pisem, al u odnosu na onu ekipu s kojom je krajina pocela pripreme ovo je dobro, predobro ;)
Sva trojica su beton za tu ligu. Ova dvojica iz Bihaću su dobri igrači, i da im neke druge stvari nisu važnije u životu, mogli su biti strašni igrači. Ovako imaju taj talenat, al ostaju na tom, što može prolaziti u ovim našim ligama. Keran sigurno pojačanje. Ne znam kako je pripremljen, ali za te lige sigurno golman br. 1 (m'da nezz ni ko igra u ostalim ekipama). Haj nek je krenulo na bolje, nebil se vratili u ovu "našu" ligu. Btw., koji ste na tabeli ?? Pozz ...

Avatar
bosnacazin
Postovi: 369
Pridružen/a: 02 avg 2011, 21:45
Kontakt:

Re: FK Krajina Cazin

Post Postao/la bosnacazin » 06 okt 2013, 22:52

slazem se da su beton za ovu ligu al kad su 100 % spremni, k'o sto si reko druge su im stvari vaznije od karijera. Sve trojica vjerovatno nisu trenirala preko ljeta ( tek su se prije 2 sedmice priključili treninzima krajine) tako da su u slaboj kondiciji al valjda ce i to doci na svoje. Sto se tice tabele tu smo slabi, sa ovom pobjedom smo dosli na 8. mjesto (7 bodova zaostatka za vodecim Maestralom) al to je razumljivo obzirom s kakvom smo ekipom igrali prvih 3-4 kola, vecinom su to bili proslogodisnji kadeti i juniori, al se polako i to sredilo, vratili su se neki iskusniji i dosli ovi iz Bihaca + kad se vrate dvojica povrijeđenih bice to solidna ekipa za ove lige.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.