FK UNIS Vogošća

r3m1
Postovi: 538
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la r3m1 » 04 sep 2013, 20:32

U nedjelju pocinje Prva Kantonalna liga u kojoj se takmici ove godine NK UNIS.
Rezultate UNIS-a mozete pratiti na http://www.fsks.ba/index.php/takmicenja ... va-b-grupa" onclick="window.open(this.href);return false; .
Trener je Dzemo Smjecanin, ekipa je mlada i zeljna uspjeha.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la BosnianKingdom » 14 nov 2015, 16:39

Iako sam iz Vogošće, nemam mnogo informacija o Unisu. Zadnje sto znam je da su nakon ispadanja iz prve lige federacije, poslije naredne sezone odustali od seniorskog takmičenja i nastavili samo sa omladincima. Saznao sam da su se poslije vratili sa seniorima,ali to je bilo to. Takodjer su se žalili na nebrigu opštine za sport.

Da li mi neko moze dati više informacija o dešavaju oko Unisa trenutno?
Sabrine mi moje!

vogosca123
Postovi: 12
Pridružen/a: 16 mar 2015, 00:26
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la vogosca123 » 14 nov 2015, 22:56

Unis se sada takmici u Kantonalnoj ligi i u vrhu su Grupe A... mozes im pratiti rezultate na www.fsks.ba... danas su igrali zadnju utakmicu jesenjeg dijela i rasturili su Vrbanjusu. mislim da ce snimak te utakmice biti sutra dostupan na youtube kanalu tv vogosca pa pogledaj

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la BosnianKingdom » 15 nov 2015, 09:24

Hvala prijatelju.
Sabrine mi moje!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Mancini » 23 mar 2016, 21:25

Iznenađenje. UNIS-Ozren 1:2. :)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

r3m1
Postovi: 538
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la r3m1 » 25 mar 2016, 12:08

Mancini je napisao/la:Iznenađenje. UNIS-Ozren 1:2. :)

Zasto bi bilo iznenadjenje, Unis mozda ove sezone bolje kotira na tabeli i ima bolje rezultate, ali to ni po cemu ne znaci da su pretendenti za osvajanje lige i mjesta za promovisanje u sljedecu ligu, ista je garnitura ljudi dole godinama vec.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Mancini » 25 mar 2016, 14:13

r3m1 je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Iznenađenje. UNIS-Ozren 1:2. :)

Zasto bi bilo iznenadjenje, Unis mozda ove sezone bolje kotira na tabeli i ima bolje rezultate, ali to ni po cemu ne znaci da su pretendenti za osvajanje lige i mjesta za promovisanje u sljedecu ligu, ista je garnitura ljudi dole godinama vec.
Pa kako su ih pobijedili onako ubjedljivo u Svrakama u jesenjoj polusezoni?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

r3m1
Postovi: 538
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la r3m1 » 25 mar 2016, 14:38

Mancini je napisao/la:
r3m1 je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Iznenađenje. UNIS-Ozren 1:2. :)

Zasto bi bilo iznenadjenje, Unis mozda ove sezone bolje kotira na tabeli i ima bolje rezultate, ali to ni po cemu ne znaci da su pretendenti za osvajanje lige i mjesta za promovisanje u sljedecu ligu, ista je garnitura ljudi dole godinama vec.
Pa kako su ih pobijedili onako ubjedljivo u Svrakama u jesenjoj polusezoni?
To je bilo prvo kolo, druga prica, za jednu polusezonu u ovim klubovima se moze desiti promjena citave generacije.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la BosnianKingdom » 01 jun 2016, 19:50

Šta bi na kraju sa mojim sugrađanima,ne pratim ih, ali volio bi znati..
Sabrine mi moje!

r3m1
Postovi: 538
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la r3m1 » 27 feb 2019, 14:49

BosnianKingdom je napisao/la:Šta bi na kraju sa mojim sugrađanima,ne pratim ih, ali volio bi znati..
Ništa posebno, solidni u kantonalnoj ligi, prošle godine igrali finale play-off za drugu ligu Centar ali su izgubili, tako da su i dalje u kantonu, mada ne cujem da imaju neke posebne ambicije.
Trenutno u Vogosci postoje dva premijerligaša, košarka i rukomet, tako da je pažnja slabije okrenuta ka fudbalskom timu koji bi svakako trebao vecu finansijsku pomoc da barem dodju do federalne lige ciji stalni ucesnik treba, i zaslužuju, da budu.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la BosnianKingdom » 28 feb 2019, 00:17

r3m1 je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:Šta bi na kraju sa mojim sugrađanima,ne pratim ih, ali volio bi znati..
Ništa posebno, solidni u kantonalnoj ligi, prošle godine igrali finale play-off za drugu ligu Centar ali su izgubili, tako da su i dalje u kantonu, mada ne cujem da imaju neke posebne ambicije.
Trenutno u Vogosci postoje dva premijerligaša, košarka i rukomet, tako da je pažnja slabije okrenuta ka fudbalskom timu koji bi svakako trebao vecu finansijsku pomoc da barem dodju do federalne lige ciji stalni ucesnik treba, i zaslužuju, da budu.
Da, pratio sam play off prosle sezone, malo je falilo, ali realno bili su slabiji protivnik. Sto kazes za rukomet i kosarku, ima mjesta, kosarka ove sezone dosta bolja od prethodne kad smo se borili za opstanak, rukomet ima jaku konkurenciju. Fudbal zaostaje, i unis i ozren, ali nadam se da ce doci bolja vremena...
Sabrine mi moje!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la miky_hz » 30 jun 2020, 15:40

Da malo update uradimo. :bih:

Unis je novi clan druge lige FBiH Centar..Ekipu ce iduce sezone voditi Zijad Svrakic,Dzemo Smjecanin ce biti pomocnik. Stadiona se sredjuje malo po malo.Stolice su zamjenjene,puno to ljepse izgleda.Sam travnjak su u ovoj pauzi bas "zategnuli".

slika

Novi dres za iducu sezonu. slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la miky_hz » 01 jul 2020, 00:06

Ibro Hodzic nova jedinica na golu,došao je i Anes Haurdic.


Sve pitare okuplja Unis :njanjanja:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Bistrik
Postovi: 1452
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Bistrik » 01 jul 2020, 15:16

nadam se da će UNIS ostati u ovoj ligi nekoliko sezona, da neispadne odmah.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la belosevic28 » 03 jul 2020, 14:01

Amel Handzic takodje potpisao za UNIS.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5494
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Hajdeee » 07 jul 2020, 21:34

To neki kapital uletio u ovaj klub?
O cemu se radi? Vec slijedece sezone napad na visi rang?
- FKS -

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la miky_hz » 07 jul 2020, 23:16

Hajdeee je napisao/la:
07 jul 2020, 21:34
To neki kapital uletio u ovaj klub?
O cemu se radi? Vec slijedece sezone napad na visi rang?

Malo su se ukljucili ovi Rundini "Amerikanci" da ih nazovem,ovi sto po Americi rade turneje i organiziju kampove i dovode ove tipa Jahic kod nas sto je bio dosao itd.Sad je neki bas momak dosao spic od 19 godina preko te relacije,ovo ostalo su ovi nasi "gradski " sto su prestali neki ozbiljan fudbal igrati ova 3-4 (Handzic,Haurdic,Hodza golman i jos par njih) ostalo su momci iz Vogosce.Rano je za napadat visi rang,ali eto nek se kotrlja . Bolje je nego sto je bilo.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la MortemHz » 08 jul 2020, 13:46

miky_hz je napisao/la:
07 jul 2020, 23:16
Hajdeee je napisao/la:
07 jul 2020, 21:34
To neki kapital uletio u ovaj klub?
O cemu se radi? Vec slijedece sezone napad na visi rang?

Malo su se ukljucili ovi Rundini "Amerikanci" da ih nazovem,ovi sto po Americi rade turneje i organiziju kampove i dovode ove tipa Jahic kod nas sto je bio dosao itd.Sad je neki bas momak dosao spic od 19 godina preko te relacije,ovo ostalo su ovi nasi "gradski " sto su prestali neki ozbiljan fudbal igrati ova 3-4 (Handzic,Haurdic,Hodza golman i jos par njih) ostalo su momci iz Vogosce.Rano je za napadat visi rang,ali eto nek se kotrlja . Bolje je nego sto je bilo.
Misliš da će teško igrati u Federaciji u neko dogledno vrijeme?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la miky_hz » 08 jul 2020, 14:50

MortemHz je napisao/la:
08 jul 2020, 13:46
miky_hz je napisao/la:
07 jul 2020, 23:16
Hajdeee je napisao/la:
07 jul 2020, 21:34
To neki kapital uletio u ovaj klub?
O cemu se radi? Vec slijedece sezone napad na visi rang?

Malo su se ukljucili ovi Rundini "Amerikanci" da ih nazovem,ovi sto po Americi rade turneje i organiziju kampove i dovode ove tipa Jahic kod nas sto je bio dosao itd.Sad je neki bas momak dosao spic od 19 godina preko te relacije,ovo ostalo su ovi nasi "gradski " sto su prestali neki ozbiljan fudbal igrati ova 3-4 (Handzic,Haurdic,Hodza golman i jos par njih) ostalo su momci iz Vogosce.Rano je za napadat visi rang,ali eto nek se kotrlja . Bolje je nego sto je bilo.
Misliš da će teško igrati u Federaciji u neko dogledno vrijeme?
Sad nece sigurno prvu sezonu,mislim da ima tu boljih ekipa.Za dalje nemogu reci ,i ovo je veliki napredak u odnosu na prije.Jos je ovo sve novo sa ovim ljudima sto se ukljujucu neznam iskreno sta je konacni cilj i na koji nivo to misle da dignu.Mada eto cujem da govore da je ovo tek pocetak price ,pa sta ce biti vidjet cemo.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK UNIS Vogošća

Post Postao/la miky_hz » 10 jul 2020, 23:57

DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.