FK UNIS Vogošća

Avatar
Medixon
Postovi: 139
Pridružen/a: 25 okt 2009, 10:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

FK UNIS Vogošća

Post Postao/la Medixon » 31 avg 2010, 00:48

Pretrazio sam forum , i nisam vidio da ovaj fudbalski klub ima svoju temu , a ja mislim da je zasluzuje.

Mozda nisam prava osoba koja bi trebala otvorit temu o ovom klubu , al eto imao sam neku potrebu u sebi.

Ono sto znam , da se Vogosca , a samim tim i sport u Vogosci naglo razvija , relativno je mala , al ima dosta stanovnika , prije su svi znali za Vogoscu jer na ulazu u Vogoscu , bila ogroma fabrika "UNIS-PRETIS" i "TAS" svi znate za te fabrike , radilo je na hiljade ljudi , imam neke rodbine u Vogosci , pa navratim redovno , Vogosca je idealna za sportiste , ima sve sto treba , veoma finu dvoranu zvanu "Amel Beckovic" dobila je ime koliko znam po momku koji je dao zivot braneci Vogoscu , Sarajevo, BiH ( ako se ne varam ) takodje i stadion , jeste da je mali , ali je solidan za njihove potrebe , ime stadiona je "Hakija Mrso" Hakija Mrso je bio prije ratni igrac ovog kluba , ali je poginuo u ratu.
U Vogosci imaju razne sportske sekcije koje su uspjesne , nisu medju najboljima ali su tu negdje , FK Unis Vogosca , KK Vogosca (Z/M) , RK Vogosca (Z/M) , OK Vogosca ( Z/M ) i jos par sekcija.

FK Unis , se trenutno takmici u Drug Ligi Centar ( ako se ne varam ) , usao je protekle sezone, prvak ove lige ide u Prvu Ligu Federacije ( koliko znam il nesto slicno ) imaju veoma dobrog sponzora "AFA-RACING"D.O.O.TOYOTA.
Cak imaju i navijacku skupinu nazvanu Djavoli , koji svoj tim vecinom bodre na domacim utakmicima.

Ako vas sto zanima nadjite na facebooku , ima par grupa o klubu i ostalo..takodje i na google ima dosta informacija..

Salalalalaalal , Unis Vogosca!

slika
A ti me pitaš zašto neću u evropu, **** vas Amsterdam duvam skank u bloku!

Avatar
Medixon
Postovi: 139
Pridružen/a: 25 okt 2009, 10:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Medixon » 31 avg 2010, 00:55

Vogošćani izbacili GOŠK

U srijedu su odigrane utakmice završnice Kupa NS Federacije BiH, a najveće iznenađenje priredili su fudbaleri UNIS-a iz Vogošće koji su svladali člana Prve lige FBiH, GOŠK iz Gabele.
Voljom žrijeba četiri ekipe plasirali su se direktno u završnicu Kupa BiH, to su: Jedinstvo - Bihać, Omladinac - Mionica, Orašje iz Orašja i TOŠK iz Tešnja. Njima su se pridružili Doboj Istok, Sloga, Vitez i Branitelj.

KLOKOTNICA: Doboj Istok - Odžak 102 penali 6:4 regularno 2:2, JAJCE: Maestral 95 - Sloga (Uskoplje) 0:6, VITEZ: Vitez - Krajišnik 3:0, RODOČ: Branitelj - Grude 4:0, SARAJEVO: Bosna - Usora igraju 19.08 i VOGOŠĆA: UNIS - GOŠK 2:1.

sportsport.ba

baj d vej ;

U Nedelju je odigrano I Kolo Druge Lige Centar , Unis je na stadionu "Hakija Mrso" docekao Fk Borac Jelah i pobjedio ih sa 4:0 , golove postigli : Nekic 2 , Mujic i Smajic po jedan...
A ti me pitaš zašto neću u evropu, **** vas Amsterdam duvam skank u bloku!

burek pita
Postovi: 300
Pridružen/a: 12 avg 2009, 19:45
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la burek pita » 31 avg 2010, 10:47

najveci rival im je ozren iz semizovca i koliko znam ove godine su u istoj ligi

Avatar
Medixon
Postovi: 139
Pridružen/a: 25 okt 2009, 10:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Medixon » 31 avg 2010, 13:28

burek pita je napisao/la:najveci rival im je ozren iz semizovca i koliko znam ove godine su u istoj ligi
To je normlano , jer su udaljeni svega 3-4 kilometra :D
A ti me pitaš zašto neću u evropu, **** vas Amsterdam duvam skank u bloku!

jordan 23
Postovi: 253
Pridružen/a: 23 okt 2009, 23:02
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la jordan 23 » 31 avg 2010, 13:36

Medixon je napisao/la:Pretrazio sam forum , i nisam vidio da ovaj fudbalski klub ima svoju temu , a ja mislim da je zasluzuje.

Mozda nisam prava osoba koja bi trebala otvorit temu o ovom klubu , al eto imao sam neku potrebu u sebi.

Ono sto znam , da se Vogosca , a samim tim i sport u Vogosci naglo razvija , relativno je mala , al ima dosta stanovnika , prije su svi znali za Vogoscu jer na ulazu u Vogoscu , bila ogroma fabrika "UNIS-PRETIS" i "TAS" svi znate za te fabrike , radilo je na hiljade ljudi , imam neke rodbine u Vogosci , pa navratim redovno , Vogosca je idealna za sportiste , ima sve sto treba , veoma finu dvoranu zvanu "Amel Beckovic" dobila je ime koliko znam po momku koji je dao zivot braneci Vogoscu , Sarajevo, BiH ( ako se ne varam ) takodje i stadion , jeste da je mali , ali je solidan za njihove potrebe , ime stadiona je "Hakija Mrso" Hakija Mrso je bio prije ratni igrac ovog kluba , ali je poginuo u ratu.
U Vogosci imaju razne sportske sekcije koje su uspjesne , nisu medju najboljima ali su tu negdje , FK Unis Vogosca , KK Vogosca (Z/M) , RK Vogosca (Z/M) , OK Vogosca ( Z/M ) i jos par sekcija.

FK Unis , se trenutno takmici u Drug Ligi Centar ( ako se ne varam ) , usao je protekle sezone, prvak ove lige ide u Prvu Ligu Federacije ( koliko znam il nesto slicno ) imaju veoma dobrog sponzora "AFA-RACING"D.O.O.TOYOTA.
Cak imaju i navijacku skupinu nazvanu Djavoli , koji svoj tim vecinom bodre na domacim utakmicima.

Ako vas sto zanima nadjite na facebooku , ima par grupa o klubu i ostalo..takodje i na google ima dosta informacija..

Salalalalaalal , Unis Vogosca!

slika
pa vi sportsko druustvo.jos malo i imacete u svom udruzenju klubova ,kao sd zeljeznicar i usd bosna.
VOLIM TE ŽELJO

Avatar
Medixon
Postovi: 139
Pridružen/a: 25 okt 2009, 10:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Medixon » 31 avg 2010, 13:41

jordan 23 je napisao/la:
Medixon je napisao/la:Pretrazio sam forum , i nisam vidio da ovaj fudbalski klub ima svoju temu , a ja mislim da je zasluzuje.

Mozda nisam prava osoba koja bi trebala otvorit temu o ovom klubu , al eto imao sam neku potrebu u sebi.

Ono sto znam , da se Vogosca , a samim tim i sport u Vogosci naglo razvija , relativno je mala , al ima dosta stanovnika , prije su svi znali za Vogoscu jer na ulazu u Vogoscu , bila ogroma fabrika "UNIS-PRETIS" i "TAS" svi znate za te fabrike , radilo je na hiljade ljudi , imam neke rodbine u Vogosci , pa navratim redovno , Vogosca je idealna za sportiste , ima sve sto treba , veoma finu dvoranu zvanu "Amel Beckovic" dobila je ime koliko znam po momku koji je dao zivot braneci Vogoscu , Sarajevo, BiH ( ako se ne varam ) takodje i stadion , jeste da je mali , ali je solidan za njihove potrebe , ime stadiona je "Hakija Mrso" Hakija Mrso je bio prije ratni igrac ovog kluba , ali je poginuo u ratu.
U Vogosci imaju razne sportske sekcije koje su uspjesne , nisu medju najboljima ali su tu negdje , FK Unis Vogosca , KK Vogosca (Z/M) , RK Vogosca (Z/M) , OK Vogosca ( Z/M ) i jos par sekcija.

FK Unis , se trenutno takmici u Drug Ligi Centar ( ako se ne varam ) , usao je protekle sezone, prvak ove lige ide u Prvu Ligu Federacije ( koliko znam il nesto slicno ) imaju veoma dobrog sponzora "AFA-RACING"D.O.O.TOYOTA.
Cak imaju i navijacku skupinu nazvanu Djavoli , koji svoj tim vecinom bodre na domacim utakmicima.

Ako vas sto zanima nadjite na facebooku , ima par grupa o klubu i ostalo..takodje i na google ima dosta informacija..

Salalalalaalal , Unis Vogosca!

slika
pa vi sportsko druustvo.jos malo i imacete u svom udruzenju klubova ,kao sd zeljeznicar i usd bosna.
Pola'ko :D

Grupa na facebooku je veoma aktivna , sve novosti vezane za FK Unis Vogosca , su tamo ; http://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 782&ref=ts

Pogledajte galeriju , ima dosta starih slika , novih, ima neki navijacki slika , stadiona i ostalog..
A ti me pitaš zašto neću u evropu, **** vas Amsterdam duvam skank u bloku!

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la dzenan01 » 31 avg 2010, 21:38

Mislim da je tema na pogrešnom mjestu, jer ovaj klub ne igra u Prvoj ligi Fbih :?
Inače, volio bih da ovaj klub uspije, a čini mi se i da su imali neku navijačku skupinu :?
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Hairlija » 31 avg 2010, 21:40

dzenan01 je napisao/la:Mislim da je tema na pogrešnom mjestu, jer ovaj klub ne igra u Prvoj ligi Fbih :?
Inače, volio bih da ovaj klub uspije, a čini mi se i da su imali neku navijačku skupinu :?
slika

:lol: :lol:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la dzenan01 » 31 avg 2010, 22:02

Hairlija je napisao/la:
dzenan01 je napisao/la:Mislim da je tema na pogrešnom mjestu, jer ovaj klub ne igra u Prvoj ligi Fbih :?
Inače, volio bih da ovaj klub uspije, a čini mi se i da su imali neku navijačku skupinu :?
slika

:lol: :lol:
Jel ovo sa bazena svratili :mrgreen:
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Medixon
Postovi: 139
Pridružen/a: 25 okt 2009, 10:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Medixon » 01 sep 2010, 11:59

Nema teme za nizeligase , a Unis bi trebao biti tu , mislim zasluzuje svoju temu na ovom forumu..
A ti me pitaš zašto neću u evropu, **** vas Amsterdam duvam skank u bloku!

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9844
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Nail for Real » 01 sep 2010, 12:02

Djavoli :lol: :lol:
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Hairlija
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 apr 2010, 18:46
Lokacija: RajvoSA,north
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Hairlija » 01 sep 2010, 15:59

Nail for Real je napisao/la:Djavoli :lol: :lol:
Ma koliko znam ovi djavoli su grupa koju cine HZ i TM mjesano iz Vogosce,valjda ljudi to rade vise radi furke :?
Mada po slikama su bolji od skripara i vukova :mrgreen: :!:
GDJE GOD DA SMO UVJEK SMO KORAK ISPRED VAS
Zijad Blekic jedan je od nas!
FK Sarajevo-Ljubav Zivota
Cijeli zivot kompleksi, mastas kako hordas si, teski su to momenti, sve bi dao da promjenis, ali ko zna sta jos dolazi, neki novi porazi :D

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la FC BAYERN » 01 sep 2010, 16:05

gle im dresova ko u barce :lol:

Avatar
edotm87
Postovi: 469
Pridružen/a: 10 dec 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la edotm87 » 01 sep 2010, 16:13

Djavoli= Horde zla Vogosca... :D sami ofirate svoje...
BRAVE HEART 1979-2005

Avatar
doci
Moderator
Postovi: 555
Pridružen/a: 17 maj 2008, 20:55
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la doci » 01 sep 2010, 17:10

Tema je Fk Unis Vogosca!

a ne HZ Vogosca ili Tm Vogosca!
:!: :!:

jocker12
Postovi: 100
Pridružen/a: 17 apr 2010, 22:29
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la jocker12 » 01 sep 2010, 20:17

Vogosca u pogledu sporta ima veoma,veoma mnogo potencijala jer se u zadnjih par godina dosta toga radilo na tom polju. Npr. KK Vogosca je do prije par sezona bila solidan ucesnik lige koja se tad zvala "Liga 12" ja mislim.Znam kada je KK Bosna gostovala,dvorana bila prepuna.FK Unis u zadnjih 5-6 godina tapka u jednom te istom mjestu,ima napretka ali eto...Znam vecinu ovih momaka "djavoli" naravno da su to pomjesani tm i hz ali raja prava,za svoj klub pored ova 2 "velika" navijaju,sto je veoma lijepo.Ja bih iskreno volio kada bi Unis otisao u prvu ligu,ondje gdje je Ozren prije nekoliko sezona bio. ;)

Avatar
Medixon
Postovi: 139
Pridružen/a: 25 okt 2009, 10:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Medixon » 01 sep 2010, 20:53

Da kazem sto se tice Djavola , sastavljeni su od hz i tm , mislim mjesani su , i ako u Vogosoci ima vise pitara , pa je normala da i u Djavolima ima vise pitara..

Tolko od mene ;)
A ti me pitaš zašto neću u evropu, **** vas Amsterdam duvam skank u bloku!

Avatar
Medixon
Postovi: 139
Pridružen/a: 25 okt 2009, 10:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Medixon » 05 sep 2010, 23:46

Utakmica prvenstvena : Pobjeda ( Tesanjka )v Unis ( Vogosca ) 4:4

Golove postigli ; Nekic , Guso , Mujkic , Kapetanovic.
A ti me pitaš zašto neću u evropu, **** vas Amsterdam duvam skank u bloku!

Avatar
Bojan_MFC
Postovi: 2
Pridružen/a: 16 jul 2010, 19:20
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Bojan_MFC » 08 sep 2010, 13:42

Pozdrav, eto nas u Kupu. Da li bi mogao da okačiš grb UNIS-a ako imaš?

Avatar
Medixon
Postovi: 139
Pridružen/a: 25 okt 2009, 10:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Fk Unis Vogosca

Post Postao/la Medixon » 21 sep 2010, 14:50

Evo Unis protiv Olimpica u kupu , moze se reci gradski derbi , bit ce gusto..da hoce vukovi doc ..
A ti me pitaš zašto neću u evropu, **** vas Amsterdam duvam skank u bloku!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.