FK Radnički Lukavac

hrubesch
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 apr 2016, 16:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hrubesch » 04 apr 2017, 15:46

Budzet jest bio 80 hiljada, kad smo ulazili. A raspitaj se koliko je jos para dato iz dzepa, da bi bili prvi. Salih Delic je bio predsjednik NS TK, a mi smo se borili sa Mramorom. U Tinji nam istjera tri igraca, a mi njima tri komada.Ulagalo se i te kako, zato smo imali na kraju 18 bodova razlike.Stvorili smo prijatelje u ligi, a ranije su nas svuda dočekivali na noz.Sto se tice nacelnika i obecanja za budzet, ok, ali ipak tu nema stopostotnih sigurnosti. Jedan novi detalj.Nadjena je plastika kao hedija u Njemackoj, ali opstina nije spremna da plati sleper,2000€.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 04 apr 2017, 16:00

hrubesch je napisao/la:Budzet jest bio 80 hiljada, kad smo ulazili. A raspitaj se koliko je jos para dato iz dzepa, da bi bili prvi. Salih Delic je bio predsjednik NS TK, a mi smo se borili sa Mramorom. U Tinji nam istjera tri igraca, a mi njima tri komada.Ulagalo se i te kako, zato smo imali na kraju 18 bodova razlike.Stvorili smo prijatelje u ligi, a ranije su nas svuda dočekivali na noz.Sto se tice nacelnika i obecanja za budzet, ok, ali ipak tu nema stopostotnih sigurnosti. Jedan novi detalj.Nadjena je plastika kao hedija u Njemackoj, ali opstina nije spremna da plati sleper,2000€.
Naravno da je iz dzepa izletilo ali isto tako smo , kao sto kazes " stvorili prijatelje" a to je nepotrebno u situaciji kada se ne boris za ulazak u visi rang i kada pare prije svega trosis na infrastrukturu. Onda nema mazanje nikoga. Plus ovih 194 K trenutno nije zadnja cifra. Fabrika sode placa prevoz ima jos tu neke sice sa strane , plus akcije koji bi Siouxi mogli organizovati ,,, Pogledajte Tekstilac iz Dervente sta rade i kako su ljudi organizovani za plastikaru. Zar mislite da mi ono ne mozemo uciniti na istu foru? Svi znamo kakvi su uslovi u RS i da njihovi klubovi u prvoj ligi rs prezivljavaju sa 100 K godisnje. To za sto pricas za plastikaru nemam pojma ali brate kod nacelnika se ne ide tako sto ces reci ej treba nam sleper...bez projekta bez icega , bez plana ikakvog , a na kraju krajeva nasoj upravi je cilj opstanak u ovoj kaljuzi posto po to...tako da ocekujem da u ovoj polusezoni potrosimo vecinu para od budzeta predvidjenog za 2017 godinu kao sto je i onaj navijac Sarajeva potrosio prosle sezone pa su nam djeca igrala jesenas za kiflu.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 04 apr 2017, 16:10

Ko nam to poklanja plastiku :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 04 apr 2017, 16:22

Ajde ba,i da ostanemo u ligi,slijedece sezone ispadamo milion posto,eto ti celika vjerovatno,mozda olimpik...velez ce se tad jos pojacat,zvijezda,bosna visoko...a znamo i da milion posto ako ostanemo da se necemo pojacati za naredne sezone..tako da ispadanje nam slijedi ili ove godine ili slijedece,trece opcije nema.. tako da najbolja opcija i jeste ispasti iz ove lige,odigrati sa lokalnim momcima cisto da budu u ligi,ulagati sve moguce pare na infrastrukturu kao sto je gore spominjao sodaacm da se ne ponavlja ista prica i onda pozvati igrace da igraju,jer ce onda svi vidjeti i napredak... ko ce ti bolan doci igrat kad prvo sto vidi je njiva.. nije niko lud.. a ako se to ostvari,pa se uradi plastika,ljudi moji eto odma novih sponzora,eto privatnika,milion posto.. pa svi vole doci ulagat u zdravu sredinu,u neki projekat dobar... a ne davati pare nekim ljudima u klubu,pa kao ulozit ce se u nesto i pare zavrse ko zna gdje,i normalno da ce se ulagaci odmakuti od kluba.. jest tuzno sto cemo vjerovatno ispasti,ali hebiga...

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 04 apr 2017, 16:25

Iraola je napisao/la:Ko nam to poklanja plastiku :D
berlinska Hertha,navodno Radnicki je pruzio par dobrih partija u ligi a to se celnicima berlinskog kluba svidjelo pa da nam poklone nesto,znaju oni da nam nista ne znaci,ali eto cisto kao mali znak paznje. :roll: :roll: :facepalm: :facepalm:

reala17
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 feb 2017, 12:19
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la reala17 » 04 apr 2017, 17:55

Ako je tacna informacija za poklon plastiku, a problem tih 2000€, za sleper.
Predlazem da skupimo mi umjesto da kritikujemo i damo svoj doprinos za bolje sutra. Ja dajem prvi. Trebamo nas 40 pokloniti klubu po 100 KM i pocinjemo rjesavati probleme, jedan po jedan.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 04 apr 2017, 18:08

I od mene 100 maraka.Eto imamo 5%.
Samo Sioux 1989

reala17
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 feb 2017, 12:19
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la reala17 » 04 apr 2017, 20:57

Nesto nam je slab odziv, a svi znamo kako treba uprava i sta treba trener.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 04 apr 2017, 21:32

Hm zanimljivo spinovanje. Znaci ako ne dash sadaku u klub, nemas pravo komentarisati stanje. Da vas nema trebalo bi vas izmislit
Btw nije to SAMO 2000, nece se plastika sama postavit na onu njivu od pomocnog

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 04 apr 2017, 21:53

Lako je se sakriti iza nika i pametovati.Nekim ljudima i da je berluskoni predsjednik nebi bilo dobro.Da je murinjo trener nije dobro.Da imamo mesija,ronalda i zlatana nebi valjalo.Pokrijte se usima dusmani i zacutite vise.Ako imate volju gledati poljice i prokosovice na josiku otidjite u svoja sela pa ih gledajte na domacim utakmicama.Samo nam jos puracic fali.Drago mi je da vecina vas sjedi na zapadu jer tu uvijek sjede naj veci kriticari,seljaci i politicari.Sve neprijatelji Radnickog.
Samo Sioux 1989

reala17
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 feb 2017, 12:19
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la reala17 » 04 apr 2017, 22:01

Studeni, :plac: nije ovo spinovanje. Mi smo na istoj strani. Znam ja da nije problem samo plastika, ali se od necega treba poceti. Pun mi je k ljubitelja Radnickog koji cak ni ne gledaju utakmice, ili su nesro ko fol oko uprave a ni ulaznicu neće platiti. Ocigledno je da oni koji vole Radnicki moraju nesto i sami uraditi. Ja sam samo dao ideju i dajem svoj doprinos. Ako neko ima bolju ideju neka iznese ali ne mozemo samo tipkati i iznositi probleme.

Avatar
BROJ1
Postovi: 286
Pridružen/a: 20 feb 2012, 18:02
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la BROJ1 » 04 apr 2017, 22:07

sodaacm je napisao/la:
hrubesch je napisao/la:Budzet jest bio 80 hiljada, kad smo ulazili. A raspitaj se koliko je jos para dato iz dzepa, da bi bili prvi. Salih Delic je bio predsjednik NS TK, a mi smo se borili sa Mramorom. U Tinji nam istjera tri igraca, a mi njima tri komada.Ulagalo se i te kako, zato smo imali na kraju 18 bodova razlike.Stvorili smo prijatelje u ligi, a ranije su nas svuda dočekivali na noz.Sto se tice nacelnika i obecanja za budzet, ok, ali ipak tu nema stopostotnih sigurnosti. Jedan novi detalj.Nadjena je plastika kao hedija u Njemackoj, ali opstina nije spremna da plati sleper,2000€.
Naravno da je iz dzepa izletilo ali isto tako smo , kao sto kazes " stvorili prijatelje" a to je nepotrebno u situaciji kada se ne boris za ulazak u visi rang i kada pare prije svega trosis na infrastrukturu. Onda nema mazanje nikoga. Plus ovih 194 K trenutno nije zadnja cifra. Fabrika sode placa prevoz ima jos tu neke sice sa strane , plus akcije koji bi Siouxi mogli organizovati ,,, Pogledajte Tekstilac iz Dervente sta rade i kako su ljudi organizovani za plastikaru. Zar mislite da mi ono ne mozemo uciniti na istu foru? Svi znamo kakvi su uslovi u RS i da njihovi klubovi u prvoj ligi rs prezivljavaju sa 100 K godisnje. To za sto pricas za plastikaru nemam pojma ali brate kod nacelnika se ne ide tako sto ces reci ej treba nam sleper...bez projekta bez icega , bez plana ikakvog , a na kraju krajeva nasoj upravi je cilj opstanak u ovoj kaljuzi posto po to...tako da ocekujem da u ovoj polusezoni potrosimo vecinu para od budzeta predvidjenog za 2017 godinu kao sto je i onaj navijac Sarajeva potrosio prosle sezone pa su nam djeca igrala jesenas za kiflu.
https://radioderventa.com/kampanja-kvad ... -1-200-m2/ evo kako rade u Derventi,,,,Pricaju stariji a vidio sam i slika , 70 i neke derbiji Tekstilac-Radnicki za ulazak u republicku....Sportski pozdrav iz Dervente3....Klub svijetl tradicije zasluzuje bolje....Kod nas se kaljuzalo u ligama gdje na gostovanja ides sa topografskom kartom i geometrom, dok nisu došli ljudi koji vole sport i imaju pare, ozbiljni ljudi, privrednici, teren je uvijek bio solidan, sredila se tribinica ko bombonica 500 pokrivenih stolica, sada se ide na pomocni teren da sve selekcije mogu da treniraju i po meni je ovo vrh, mada pojedini najavljuju i premijer ligu al da bi se igralo u Derventi još 2500 stolica, plus reflektori i ostale prostorije i ako odigras godinu i ispadnes, ostanu dugovi....Vjerujem u ovu ekipu ljudi koja vodi klub

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 04 apr 2017, 22:08

Nista onda, sve je super i sve je za pet. Drago mi je da ste zadovoljni stanjem, igrom i rezultatima tima. Nema mjesta za kritiku :thumbup:

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 04 apr 2017, 22:50

Anamneko je napisao/la:Lako je se sakriti iza nika i pametovati.Nekim ljudima i da je berluskoni predsjednik nebi bilo dobro.Da je murinjo trener nije dobro.Da imamo mesija,ronalda i zlatana nebi valjalo.Pokrijte se usima dusmani i zacutite vise.Ako imate volju gledati poljice i prokosovice na josiku otidjite u svoja sela pa ih gledajte na domacim utakmicama.Samo nam jos puracic fali.Drago mi je da vecina vas sjedi na zapadu jer tu uvijek sjede naj veci kriticari,seljaci i politicari.Sve neprijatelji Radnickog.
Mislim druze da ovaj put nisi upravu,ni sa jednom tvojom recenicom se ne slazem (naravno tebe to ne zanima),niko ne voli gledati poljice,puracic i te seljacke ekipe,svi bi mi volili gledati radnicki u premier ligi,ali budimo realni,trenutno stanje je katastrofa i ne vodi nicemu,ne znam mozda se tebi svidja da radnicki ostaje u ovoj ligi i da samo stoji u mjestu,znaci da se nista ne desava,a publika ? evo krecem od sebe,na jugu sam svaku utakmicu,na gostovanju sam 99% utakmica,u mostaru nas bila trojica,u gorazdu cetvorica i tako da ne nabrajam,znaci sta je sa nama siouxima? protiv veleza brojka sramota... i onda tebe je stid igrati protiv poljica a imas publiku koja cak nije ni priblizna (brojcano) pa cak ni tim selima.. pa vise kod njih dodje ljudi na utakmice,jel ti to nesto govori malo drug? Sta cemo sa terena? igrati na njivi citav zivot? izvini,ali meni se ne da vise gledati ova liga i namjestanja iskreno,ako cemo nesto raditi daj da se pare trose na infrastrukturu ali da ispadnemo,ili ako ima neko sposoban onda da igramo sa ovom njivom,nadjite privatnike i ajmo u premier ligu...svako bi od nas volio normala da imamo i stadion dobar i publiku konstantnu i da igramo premier ligu,pa cak da je i osvojimo,jer znam da smo mi lukavcani veoma ambiciozni haha ... ne znam,razmisli malo,ali jedino rjesenje je ispadanje i ulaganje ako nista makar jednu godinu...i to ako nista,ono najminimalnije vrijeme... ali to je dugorocan projekat,samo kazem.. ne napadam te,samo kazem da razmislis malo,imas izvjestaj zoom je postavio podavno kolika je godisnja potrosnja kluba..to su enormne cifre,i ne znam da li si upucen,ali mi sa nasim budzetom jedva disemo,i to ne bi disali da se ne doda jos koja marka odnosno zaprosi kooja marka sa strane,znaci ni taj budzet opstinski nam ne bi mogao biti koliko je skupa liga..a sta vi hocete? da i u takvom stanju sa tim bijednim parama ostajemo u ovoj ligi u ko fol hocemo promjene? od cega?

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 04 apr 2017, 23:24

Ja samo ne vidim kako je ispadanje korak naprijed.Igraliste je katastrofa zadnjih 20 godina.Katastrofa nama katastrofa gostima.Znaci nije do terena.Plastike,tribine,urci palci,ljudi u kojem vremenu vi zivite.Plastka na pomocnom ne moze pomoci ako nemas juniora,nemas kadeta,nemas pionira.Pa koji ce nam moj plastika ako u OP imamo 25 igraca od kojih pola po svim standardima treba da igraju sah.Ja bih volio da imamo sve sto vi spominjete ali dok se arapcici u to ne ugrade mrka kapa.Otvorite oci i probudite se ljudi.Samo borba dok ima sanse.Tri boda do opstanka su samo.To znaju oni koji idu na Josik.Kako tako dobiti gorazde a za dalje kako bude.
Samo Sioux 1989

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 05 apr 2017, 15:55

Zato sto ispadanjem u nizu ligu eliminises sve te troskove,odnosno sve ti ostaje u dzepu da preusmjeris u nesto drugo,u ovom slucaju da se radi infrastruktura jer je najvaznija,po meni je veca sramota igrati ovu ligu sa njivom,na tribini 50 ljudi nego da ispadnem jednu ili dvije godine pa uci opet u istu ovu ligu ali sa sredjenim stadionom..ionako nista necemo propustiti..Upravu si za OP,ali evo ja prvi svog sina ne bi pustio da trenira po onome,jer sam ja na tom istom i pomocnom i glavnom igrao sve selekcije do prije koju godinu...i znam kako je igrati pod onakvim uslovima,i vjeruj da nikom ne bi pozelio ovo sto mi imamo.. odnosno nemamo.. a garantujem ti kad bi uradili plastiku da bi vise clanova u klubu bilo,svako voli dobar ambijent i dobre uslove vjeruj mi,al svako ima svoje misljenje,postujem

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 05 apr 2017, 16:08

;) hajde dobro,dzaba je nama pricat.
Samo Sioux 1989

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 05 apr 2017, 22:11

Sve ima svoje prednosti i nedostatke, mane i vrline, pa tako i ovo. Nekome se sviđa nešto, a drugima nešto drugo, svako ima svoju ideju. S jedne strane u ovoj ligi (nažalost) svake godine imamo sve veća imena bh. fudbala, ovo je drugi rang fudbalskog takmičenja u BiH, klubovi stiču određenu vrstu popularnosti i imamo nešto kvalitetnije utakmice. S druge strane liga je preskupa, 2. Liga FBiH se od ove razlikuje samo po imenima i veličini timova (osim naravno po troškovima) igra se sa "selima" ili je to ipak samo inferiornost! Kao što i @Brigada89 kaže kada bi napravili plastiku popravilo bi se stanje od seniora do pjetlića. Sa parama koje je obećao načelnik može se fino našminkati naš već lijepo oblikovani stadion i što je najvažnije popraviti teren. Izgleda da igranje u 3. bh. ligi mora biti cijena, ali šta je tu je, i sljedeće, i one tamo sezone bi se borili za opstanak i sve tako dok ne bi ispali. A svi znamo da nas je prošle godine spasio ishod Premijer lige. Pošto mnogo lukavčana idu u inostranstvo trbuhom za kruhom, i prije a i danas, popravljanja stanja u klubu bez ispadanja bi nas mogao spasiti samo neki navijač s parama :D .
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 05 apr 2017, 22:17

Sta je ono, kakva je ono odbrana :damn:

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 05 apr 2017, 22:25

:angel: :crazy: :crazy: prvi gol ni pjetlici nebi onako primili,drugi i treci su smijesni,cetvrti se i ne vidi od onog nosoroga na tribini.Idemo dalje sa improvizacijom.Nekada i uspije.
Samo Sioux 1989

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.