FK Radnički Lukavac

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 21 maj 2018, 23:25

Pa ukoliko Buducnost udje onda i ispada samo jedan. Vjerujem da uz Celic ulazi i Odzak, ovaj put se Dizdarusa nece spasit. Svi ostali dzaba kupuju i zaduzuju se.
Al cirkus bi nastao kada Buducnost nebi usla a npr Slaven prokocka opstanak. Onda bi ovdje bio cirkus sirih razmjera :D
PS: S tribina bas i ne izgleda da se Radnicki igra! Vise to lici na patnju i mucenje...

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 21 maj 2018, 23:30

studeni je napisao/la:Pa ukoliko Buducnost udje onda i ispada samo jedan. Vjerujem da uz Celic ulazi i Odzak, ovaj put se Dizdarusa nece spasit. Svi ostali dzaba kupuju i zaduzuju se.
Al cirkus bi nastao kada Buducnost nebi usla a npr Slaven prokocka opstanak. Onda bi ovdje bio cirkus sirih razmjera :D
PS: S tribina bas i ne izgleda da se Radnicki igra! Vise to lici na patnju i mucenje...
Ukoliko kupuju onda su budale pogotovo ovi malo jaci, Buducnost Slogi nije prodala vec jednostavno pustila.

Dinamo, Bosna Kalesija, Dizdarusa, a mozda i Ingram i nisu za ove lige nikako.
Oni mozda i kupuju utakmice ili barem sudije.
Lokomotiva, Mramor i Sloga su nesto kvalitetniji od njih.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 21 maj 2018, 23:39

Bosna Kalesija je meni najlosija ekipa loja je gostovala u Lukavca. Smijesna ekipa. Al eto bilo je to u avgustu, u medjuvremenu su i vama bod uzeli, proigrali ljudi :)

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 22 maj 2018, 00:01

studeni je napisao/la:Bosna Kalesija je meni najlosija ekipa loja je gostovala u Lukavca. Smijesna ekipa. Al eto bilo je to u avgustu, u medjuvremenu su i vama bod uzeli, proigrali ljudi :)
I u Kalesiji smo vodili 0-1 na poluvremenu i bili bolji, odnos snaga na terenu je bio takav da je bilo samo pitanje koliko ćemo još u drugom poluvremenu dati, kad ono preokret, o tom igranju ja govorim :lol: .
A meni lično je Dinamo najlošija ekipa koja je gostovala u Lukavcu ove sezone, dali smo im 6 čini mi se za poluvrijeme i onda na poluvremenu povukli ručnu i to do kraja, a moglo smo dati i puno više.
Zadnja izmjena: Iraola, dana/u 22 maj 2018, 00:02, ukupno mijenjano 1 put.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 22 maj 2018, 00:01

studeni je napisao/la:Bosna Kalesija je meni najlosija ekipa loja je gostovala u Lukavca. Smijesna ekipa. Al eto bilo je to u avgustu, u medjuvremenu su i vama bod uzeli, proigrali ljudi :)
Na domacem terenu i na samom pocetku sezone, u ovom dijelu sezone koliko se sjecam primili sest komada u Banovicima.
Oni svake sezone vise na granici u ovoj ligi. Mislim da ima bar 4, 5 sezona u kojima su zavrsili 13-ti.
Prelosi su, Dinamo je takodje slab iako se u Banovicima dobro drzao ali jednostavno se vidi da nisu neki kvalitet.
Ingram je uzeo bod u Banovicima na pocetku sezone ali su opet losi, mesarska ekipa, to ih izvlaci.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LjumanM95 » 22 maj 2018, 22:25

Slozio bih se da je Bosna (K) najlosija ove sezone, ali eto guraju se opasno da ostanu. Cirkus je tamo kad se igra, imas osjecaj da je treca kantonalna u pitanju. A policija na stadion dolazi tek sredinom drugog poluvremena. :mrgreen:

I ovi nasi pustise Tojsicima, iako sam prizeljkivao (kao vjerujem i svi drugi navijaci) da se sezona zavrsi bez poraza. Ali tako je to kad nam klubove vode ljudi koji o fudbalu znaju koliko i prosjecan forumas o nuklearnoj energiji i uz to ih zaboli ona stvar za klubovima, njima je fino pa kad bi igrali u Medjuopstinskoj ligi.

Evo Gradina nesto pokusava sa medijskim nastupima i pritiscima i iskreno bih volio da to bude imalo nekog efekta, bez obzira na sve njihove gluposti ove sezone. Haman polako spremaju teren za narednu sezonu, iako su davno to trebali uraditi. Strogi su i nekorektni u nekim izjavama, a zna se na koji nacin i sa kakvim postivanjem propisa su nastupali prosle sezone, ali kao ljubitelj fudbala i navijac Buducnosti volio bih da potaknu neke promjene i da ne bude uzaludno sto dizu buku.

Od ostalih ekipa izdvojio bih Bosnu iz Mionice i Seonu, kao dvije ekipe koje igraju lijep i dopadljiv nogomet. Radnicki je i protiv nas pokazao da su dobra i cvrsta ekipa, ali eto za moj ukus previse defanzivna igra pa me nije dojmilo mnogo. :D Valjda stanete na noge naredne sezone, dovedete par ljudi poput Lovica ili Zooma, kojima je stalo i koji mogu puno toga ponuditi, pa se zaganjate sa Gradinom.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 22 maj 2018, 22:40

LjumanM95 je napisao/la:Slozio bih se da je Bosna (K) najlosija ove sezone, ali eto guraju se opasno da ostanu. Cirkus je tamo kad se igra, imas osjecaj da je treca kantonalna u pitanju. A policija na stadion dolazi tek sredinom drugog poluvremena. :mrgreen:

I ovi nasi pustise Tojsicima, iako sam prizeljkivao (kao vjerujem i svi drugi navijaci) da se sezona zavrsi bez poraza. Ali tako je to kad nam klubove vode ljudi koji o fudbalu znaju koliko i prosjecan forumas o nuklearnoj energiji i uz to ih zaboli ona stvar za klubovima, njima je fino pa kad bi igrali u Medjuopstinskoj ligi.

Evo Gradina nesto pokusava sa medijskim nastupima i pritiscima i iskreno bih volio da to bude imalo nekog efekta, bez obzira na sve njihove gluposti ove sezone. Haman polako spremaju teren za narednu sezonu, iako su davno to trebali uraditi. Strogi su i nekorektni u nekim izjavama, a zna se na koji nacin i sa kakvim postivanjem propisa su nastupali prosle sezone, ali kao ljubitelj fudbala i navijac Buducnosti volio bih da potaknu neke promjene i da ne bude uzaludno sto dizu buku.

Od ostalih ekipa izdvojio bih Bosnu iz Mionice i Seonu, kao dvije ekipe koje igraju lijep i dopadljiv nogomet. Radnicki je i protiv nas pokazao da su dobra i cvrsta ekipa, ali eto za moj ukus previse defanzivna igra pa me nije dojmilo mnogo. :D Valjda stanete na noge naredne sezone, dovedete par ljudi poput Lovica ili Zooma, kojima je stalo i koji mogu puno toga ponuditi, pa se zaganjate sa Gradinom.
Sutra ako nasi puste Lokomotivi, s takvim ponasanjem uopste nismo zasluzili igrati prvu federalnu.
Mislim, prije svega sam bio za da se odigra sezona bez poraza, a ako nece da igraju tako i hoce saradnju sa tim klubovima koji se bore za opstanak nek ubace 3-4 juniora koji nisu nikad igrali (i koji prema svemu sudeci nece nikad ni igrat), dodati im 4-5 s malom minutazom, dvojicu iskusnih pa ko ziv ko mrtav.
Ali ocito su neki u klubu preglupi da tako nesto skontaju.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LjumanM95 » 22 maj 2018, 22:48

Ma svaki normalan navijac je protiv toga i tako se i treba postavljat, ali vjerovatno igraju na to da ako ne udju u plej-ofu da ostanu u dobrim odnosima sa nekim ekipama. Uostalom, Banovicani od ispadanja iz Premijer lige u sezoni 2010/2011 pokazuju sta misle o takvoj politici kluba, znali su igrat pred 20 ljudi, to dovoljno govori.

Sto je najgore, takva ekipa ih otrese skoro u Kupu. :urnebes: :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 22 maj 2018, 23:40

LjumanM95 je napisao/la:Ma svaki normalan navijac je protiv toga i tako se i treba postavljat, ali vjerovatno igraju na to da ako ne udju u plej-ofu da ostanu u dobrim odnosima sa nekim ekipama. Uostalom, Banovicani od ispadanja iz Premijer lige u sezoni 2010/2011 pokazuju sta misle o takvoj politici kluba, znali su igrat pred 20 ljudi, to dovoljno govori.

Sto je najgore, takva ekipa ih otrese skoro u Kupu. :urnebes: :mrgreen:
Otprilike, mislim da smo najosjetljiviji u citavoj drzavi na dogovorene utakmice, ako sutra imalo bude smrdilo na dogovoreno nece ni 20 ljudi biti na drugom poluvrmenu.

LM1964
Postovi: 16
Pridružen/a: 01 jul 2017, 01:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LM1964 » 24 maj 2018, 12:59

Da se nadovezem na ovo oko pustanja utakmice, probaj se sjetiti sta je bilo u Miricini u prosloj polusezoni kad ste gostovali, pa onda se probaj sjetiti sta je bilo u Mahali kad ste gostovali. Cinjenica je da imate najbolju ekipu ali je isto tako cinjenica da ste dosta utakmica "zavrsili" u prvom dijelu sezone kako bi mogli mirno docekati zavrsnicu. Nemoj pricati o postenju, o nizu nepobjedivosti ako znas kako se to sve desilo. Ispostovali ste dogovor, hvala vam na tome i sretno u play off-u. Pozz

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 24 maj 2018, 14:32

LM1964 je napisao/la:Da se nadovezem na ovo oko pustanja utakmice, probaj se sjetiti sta je bilo u Miricini u prosloj polusezoni kad ste gostovali, pa onda se probaj sjetiti sta je bilo u Mahali kad ste gostovali. Cinjenica je da imate najbolju ekipu ali je isto tako cinjenica da ste dosta utakmica "zavrsili" u prvom dijelu sezone kako bi mogli mirno docekati zavrsnicu. Nemoj pricati o postenju, o nizu nepobjedivosti ako znas kako se to sve desilo. Ispostovali ste dogovor, hvala vam na tome i sretno u play off-u. Pozz
Da se razumijemo, gledao sam Lokomotivu ove sezone jednom, i to u kupu, ovu utakmicu nisam gledao jer znam sta me cekalo.
Isto tako smatram vas kvalitetnijom ekipom od ovih sto se bore za opstanak jer ste ekipa koja zna igrati fudbal i koja nije krkanska ekipa, za razliku od nekih ekipa koje se bore za opstanak i koje su dosle cak i u Banovice da se udaraju.
Druga stvar, mislim da niko ne glumi postenje, svi znamo da su ovoj ligi svi klubovi upetljani u razne igre, neko manje neko vise.
Generalno u Banovicima je publika protiv tih stvari, ko god uzeo bodove, cak i kad se nasteli Buducnosti.
U prvom dijelu sezone su bile jedno 2-3 utakmice koje je Buducnost doogovorila, i jedna gdje je imala zbog sudija nezasluzenu pobjedu.

Lokomotiva i Sloga su klubovi s kojima Buducnost ima prijateljske odnose i vjerujem da bi ovdje bilo pusteno bez obzira na prvi dio sezone.
Sljedece kolo igramo protiv Mramora u petak, i njima ce biti pusteno, a zadnje kolo Priluk, najvjerovatnije i njima.
Dinamu, Ingramu i Bosni mozda i nebi bilo pusteno jer su bili nekorektni

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hule_barca » 25 maj 2018, 14:40

Kako prođe Čikalo u Lukavcu, koliko sam vidio da je bio delegiran kao A1 sudija :D
FK "Mladost" Kikači

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LjumanM95 » 25 maj 2018, 17:25

LM1964 je napisao/la:Da se nadovezem na ovo oko pustanja utakmice, probaj se sjetiti sta je bilo u Miricini u prosloj polusezoni kad ste gostovali, pa onda se probaj sjetiti sta je bilo u Mahali kad ste gostovali. Cinjenica je da imate najbolju ekipu ali je isto tako cinjenica da ste dosta utakmica "zavrsili" u prvom dijelu sezone kako bi mogli mirno docekati zavrsnicu. Nemoj pricati o postenju, o nizu nepobjedivosti ako znas kako se to sve desilo. Ispostovali ste dogovor, hvala vam na tome i sretno u play off-u. Pozz
Nije niko druze rekao da je sve cisto-posteno, ni ove, a ni ranijih sezona. Svjesni su svi toga. I ne moze drugacije istini za volju, ko je kad usao regularno i posteno? Uvijek ima pustanja, kupoprodaja, lakrdija, svega sto odvraca publiku sa stadiona. Upucen sam u skoro sve sta se desavalo ove sezone, ali treba biti realan pa odgovoriti na jedno pitanje - kojem se jos klubu u drzavi desilo da dobije crveni karton u 30. sekundi meca ili u 6. minuti odlucujuce utakmice za ulazak u Premijer ligu? Mogao bih jos nabrajati i to podosta.

Poenta je da sad kad smo podmladili ekipu, kad se vise oslanjamo na igrace iz vlastite skole treba nastaviti tim 'zdravim' putem, pa makar opet ispali ako udjemo.

Ps. Izvinjavam se Lukavcanima na off-topicu i svaka cast za Siouxe koji su danas polozili cvijece na Kapiji.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 30 maj 2018, 19:55

Josh jedno sramocenje :clap:

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 30 maj 2018, 21:53

Sram ih bilo na današnjoj predstavi, aBd da velikoj većini vidimo leđa na kraju sezone, kako igračima tako i stručnom štabu. Očigledno da je Senad danas fino premirao i sudije, ali to nije ostavilo nekog uticaja s obzirom kakav je Radnički ove godine. Najstariji koji prate naš klub kažu da je ovo najgora sezona u historiji Radničkog (po tabeli) a i po igri.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 30 maj 2018, 22:00

hule_barca je napisao/la:Kako prođe Čikalo u Lukavcu, koliko sam vidio da je bio delegiran kao A1 sudija :D
Korektno je sudio kao i uvijek kada ga neko ne plati, a i da je loše sudio bio bi dočekan i ispraćen ko i svaki drugi sudija jer mi jednostavno drugačije ne znamo, a trebamo drugačije. Radnički osim kadrovskih promjena, treba primjenit još jednu novost, a to je maltretiranje sudija i to odma na kapiji Jošika, treba se sve vraćat milo za drago, jer koliko su igrači i stručni štab krivi, ima i sudijske krivice u tome.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hule_barca » 30 maj 2018, 22:15

Fina fudbalska predstava danas. Ulog je bio poprilično visok pa su obje ekipe čekale kiks protivnika. Domaćin dosta motivisan za razliku od gostiju koji kao da su igrali jednu nebitnu ligašku utakmicu gledajući zalaganje. Kada se sve sabere i oduzme, domaćin zasluženo pobijedio. Radnički je kulturno odigrao utakmicu, ali to je možda jedini plus. Imali su stativu u početku i u drugom poluvremenu jednu dobru i nekoliko polušansi, ali premalo za ugroziti domaće. Sudija je odsudio 55/45 po meni, mada se činilo da je spreman pomoći domaćinu ako zatreba, ali do toga nije došlo tako da nema smisla pričati nešto o njemu.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 31 maj 2018, 11:01

Slažem se, imali smo suđenje protiv sebe ali to nije opravdanje, naši su odigrali jako nezainteresovano. Na početku utakmice Almis dobija šaku u lice od beka, a sudije to naravno ne vide, kasnije drugi igrač udara po nogama Almisa bez lopte, sudija svira prekid igre i daje žuti obojici :urnebes: . U drugom poluvremenu Žućo je dobio udarac po cjevanici koji se čuo do tribine, ali vjerovali ili ne opet ništa. Svaki put kada je naš igrač dodirnuo njihovog u duelu sviran im je faul, kad je naša lopta dodirnula aut liniju sviran im je aut, a nemoguće ga je izbjeći jer teren ne zadovoljava dimenzije fudbalskog terena. Ali opet pored svega toga igrači Radničkog su krivci kao i treneri jer su djelovali nikad nezainteresovanije. Kikači su kulturna sredina i hvala im na dočeku i sve najbolje u budućnosti.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 02 jun 2018, 21:31

Sad kada se i zvanično završila sezona možemo analizirati, ali nema tu puno priče jednostavno loše i za zaborav. Što se tiče igračkog kadra, mislim da je golman dobar, stoperi nesigurni, a ionako mislim da će se Šuba oprostiti tako da nam trebaju 2 kvalitetna stopera, lijevo treba forsirati Buljića jer je talentovan, desno Brajče (da bar svi igraju kao on), u veznom je Pema doktor, ali treba jednog ili dvojicu i centralnog i defanzivnog veznog, Stjepanović je star, Murselović igra promjenjivo, ali nije toliko loš, Mehanović nije za te pozicije. Što se krila i napada tiče tu bi samo Almisa možda ostavio i tu nam trebaju kvalitetni igrači, svaka čast Jaretu, ali po prikazanom je njegovo prošlo, Dani mora ozbiljnije, Junuzović treba cijelo ljeto trenirati. Treba pogledati oko sebe po ovoj ligi, prvi pik po meni je onaj iz Kalesije što je najbolji strijelac lige (Mujkić) i takav igrač nama treba. Također nam treba i novi stručni štab.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 02 jun 2018, 21:35

Da se ima para onda sve rastjerat, od igraca preko trenera do uprave. A posto nema onda i ocekivanja nisu velika. Najvjerovatnije je i slijedece sezone patnja. Ako bude doslo do reorganizacija nizih liga, ovakvim radom nema nam ostanka u ovom rangu

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.