FK Radnički Lukavac

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 04 mar 2018, 21:34

Ima li kakvih informacija kako prodjosmo u ova crna vremena? Sa kakvim sastavom ulazimo u drugi dio, kakve su promjene bile?
S obzirom na zadnja desavanja ocekivanja nisu velika al lijepo bi bilo znati sta se deshava

solvay
Postovi: 56
Pridružen/a: 12 maj 2013, 14:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la solvay » 08 mar 2018, 13:06

Posto smo jos uvijek pod blokadom racuna, ceka se da se rijesi to prvo pa cemo vidit sta i kako dalje.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 08 mar 2018, 23:00

Igracki kadar?

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 09 mar 2018, 10:58

Otišli D. Aljukić, Ad. Kasumović, Smajić, došli Emir Ikanović, Mladen Stjepanović, Eldar Junuzović, Emir Memić, Meris Ramić, ostatak ekipe isti kao u prvoj polusezoni. Ovo je nagrubo nabrojano, nisam provjeravao, mislim da nisam nikog zaboravio, a možda je još neko došao/otišao ovih dana pred početak, mada sumnjam.
U nedjelju se očekuje dosta gostujućih navijača i simpatizera, kao i domaćih. Igrači Prokosovića će dati 101% od sebe u, ako ne najvećoj onda u jednoj od najvećih utakmica u njihovoj historiji, tako da je ovo za Radnički pravi test. Neka su se napokon plavo-bijeli vratili nakon najduže zimske pauze na svijetu :bih:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 09 mar 2018, 15:51

Da li gdje imaju izvjestaji s vasih tekmi, interesuju me sastavi, koliko je koji igrac ubiljezio nastupa u prvom dijelu sezone?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 09 mar 2018, 20:44

ASD je napisao/la:Da li gdje imaju izvjestaji s vasih tekmi, interesuju me sastavi, koliko je koji igrac ubiljezio nastupa u prvom dijelu sezone?
Ma slabo ti to ko prati tako detaljno. Lokalni mediji su sa krizom rezultata prestali praviti izvjestaje. Liga starta za 2 dana a nigdje nikakve najave za to iako imamo lokalni derbi odmah u nedjelju.
A o savezu i sam znas, ista smo liga. Oni samo objave rezultat na siteu, nema izvjestaja iz Cometa kao u rangu iznad.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 09 mar 2018, 21:24

Zao mi je zbog toga, mislim da svaki klub treba imati stranicu kluba i facebook stranicu kluba gdje ce objavljivati sastave, rezultate i slike.
U rangu iznad to i nije potrebno jer je poprilicno ozbiljniji i savez i mediji, ali ovdje bi trebali ovi veci klubovi tipa Buducnost, Radnicki i Gradina da se malo potrude oko informisanja.

Kod Buducnosti je nesto bolja situacija, jer imamo zvanicnu stranicu koja je objavljivala sastave i izvjestaje sa vecine utakmica, licno nisam vidio sastave samo na utakmicama iz sestog i osmog kola, igrom slucaja smo igralo sesto kolo s vama pa zato pitam jesu li makar kod vas gdje objavljeni sastavi.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 11 mar 2018, 15:32

Pola sata, 0-1. Almis

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 11 mar 2018, 17:18

Pobijedi se, ostalo 0-1! Ovo je trebslo rijesit u prvom dok je bila iole normalna utakmica. Ono drugo poluvrijeme je cirkus, potpuno neki drugi sudija izasao.
Enes i Co su rak rana naseg fudbala. Nema napretka dok takvi likovi vode klubovi

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LjumanM95 » 11 mar 2018, 20:19

Žalosno šta lopovčine u crnom rade i to sve 'legitimno', još i likuju nakon utakmica. Gasi sve u pm pa nek prave lige sebi kod kuće za bližu rodbinu.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 11 mar 2018, 21:29

Ma nebi ni oni radili to sto rade da nije ljudi iz uprava pojedinih klubova. Danas od jedne mirne utakmice bez rezultatskog znacaja sudija napravi cirkus u drugih 45min. A sve zbog budaletine Enesa Memica. I sada dodjes u situaciju da Enes, Struja i slicni koriste ove klubove za pranje para i pokazivanja da su najveci u svom selu! Iza njih nista nece ostati osim par redova betona i zatrovanih odnosa sa svima. Ma sve je dno dna. Da ce barem djecu pustit da igraju

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 17 mar 2018, 21:49

Znalo se da će danas ići teško, jer bez Ramića, 2 Aljukića, Jareta i Almisa ekipa je u rangu ovog Ingrama (mislim na kvalitet koji će donijet pobjedu, borbenost je bila na nivou i sigurno su dali sve od sebe). Pored toga ni ne može se bolje da ovakvom terenu - danas smo u ekipi imali samo skakače, nijedan prodorni nije igrao,tako da su trebali centaršutevi, a svi centaršutevi su bili loši i glavni krivac je teren, valjda se nekad ukaže bar valjak na Jošiku, ostalo da ne spominjem. Ali eto borimo se samo za bolji plasman i za ove navijače koji prate klub i kod kuće i na strani, i nadam se da ćemo ove godine ispratit Budućnost ili Gradinu u viši rang, da nam sljedeće bude malo lakše u toj borbi. Što se sudija tiče, na Jošiku sudi kako ko hoće ni to se nije promijenilo.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 18 mar 2018, 10:42

Ma realnost, sta ces. Nije Radnicki nikakva sila za ovu ligu

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2490
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la HPCompaq » 19 mar 2018, 20:28

Koji je Radnički na tabeli? Imal šanse za ulazak nazad ?
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 19 mar 2018, 23:39

Nikakve. Ni po stanju na tabeli (-14) a ni po sastavu. Zadrzat cemo se malo ovdje

solvay
Postovi: 56
Pridružen/a: 12 maj 2013, 14:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la solvay » 07 apr 2018, 10:13

Onima koji prate FK Radnicki je poznato da se u zadnje vrijeme pored uobicajnih problema klub susrece i sa blokadom racuna koja je nastala zbog neplacenog poreza iz 1998 g. iz vremena kada je klub vodio Bajro Bacic. Njegovo "upravljanje" iz tog perioda je dovelo do trenutne situacije koja prijeti da dodje cak i do gasenja kluba. Pare za funkcionisanje kluba su obezbijedjene budzetom ali zbog blokade racuna klub ne moze da raspolaze sa njima. Nismo mi jedini klub sa blokadom ali smo jedini kojem je njegov maticni sportski savez odbija da se pare uplacuju preko njih. Ako bi kojim slucajem doslo do gasenja kluba ili ne znam kakvih drugih posljedica izazvanih blokadom i ovim nepristajanjem ljudi koji vode sportski savez da se preko njih odredjeni period uplacuju sredstva nek ostanu upisana imena ljudi koji su uz ostale "zasluzne" ( Bajro Bacic, Nermin Imamovic-Patara itd.) sahranili FK Radnicki:
Mirsad Halilagic, Teufik Arapcic, Amir Murgic, Fuad Muminovic, Emir Mukanovic i izvjesni Sele (cuvar na jezeru)

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 08 apr 2018, 11:10

Ko su vam 16, 15, 11, 9 i golman?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 14 apr 2018, 17:31

Poluvrijeme Radnicki-Dizdarusa 2-1, nakon preokreta.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 28 apr 2018, 19:09

Gasi svjetlo, ovo je vec rasulo! Ne znam jel primaju platu ili ne ali ovo je za raspustiti.
Jbt oni u sredini ne mogu nista liku od 120kg! Ma daj...

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la realancojk » 28 apr 2018, 19:28

studeni je napisao/la:Gasi svjetlo, ovo je vec rasulo! Ne znam jel primaju platu ili ne ali ovo je za raspustiti.
Jbt oni u sredini ne mogu nista liku od 120kg! Ma daj...
Može li druže komnetar ekipe Gradina? Kakvi su danas bili?
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.