FK Radnički Lukavac

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 28 avg 2018, 14:02

Čini mi se da je 8 Junuzović, to je Eldar i igra centarfora, a drugi Junuzović je Edin i igra lijevo/desno krilo. Nukić je zadnji vezni, a Subašić više nije igrač Radničkog koliko ja znam.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 01 sep 2018, 18:24

Jos jedno sramotno izdanje, tragikomicna ekipa Radnickog. 0-0 protiv desetkovane Sloge, kraj

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 09 sep 2018, 20:18

Danas u dobrom dijelu utakmice pogrešan pristup igri mada je vjerovatno najzaslužnije bilo da je neriješeno. Njihov gol je autogol Šube kojeg je dobro zapucao, a pored toga imali su nekoliko šansi nakon što su naši driblali kao posljednji igrači nazad i izgubili loptu. Mi smo imali 2 šanse preko Edina Junuzovića, vjerovatno našeg najboljeg igrača danas, koji je prošao protivničkog beka ali oba puta griješi i ne uspije dodati Almisu koji bude u mat poziciji. Tri šuta sa distance su fulali Nukić 2x i jednom Amer Bećirović. Čist penal nam nije sviran. Vidilo se odmah da smo fizički spremniji ali niko to od naših igrača i trenera nije znao iskoristiti, nažalost.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 10 sep 2018, 20:18

Ja se divim tvojim diplomatskim postovima, izgleda si vezan za ekipu! :)
Nemamo mi ni ekipe ni igre, gore je ovo nego prošle sezone. Ne znam za Priluk al ova ostala 3 gola smo dali iz prekida. Malo bolja ekipa i nema nas nigdje. Odbrana loša, napad bezidejan a sredine nemamo, jbg. Al koliko para toliko i muzike, valja se nervirat i ovu sezonu

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 10 sep 2018, 23:17

Baš tako koliko para toliko i muzike. Dobio sam informaciju da sad se u pitanje dovodi i formiranje zajedničke 2. Lige FBiH što je najavljivano prije početka ove sezone i sasvim su realne šanse da od toga ne bude ništa, tako da se nećemo dodatno sramotiti ukoliko ne izborimo neko od prvih 6/7/8 mjesta, naravno ako se to ostvari. Sjećam se 2011. čini mi se godine prije nego što smo se vratili u 1. Ligu FBiH sezonu prije smo imali sličnih problema na svim poljima, pa sljedeće godine smo sklopili tu ekipu koja nas je vratila. Ako se problemi ponavljaju, nek se sljedeće sezone i to ponovi, nadat se nema nam druge, muka je pogledat Premijerligu i kakva sela sve igraju tamo.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 10 sep 2018, 23:20

Naravno ne vrijeđam sela, svaka čast njima na tom podvigu, samo su imali tu sreću da neko ulaže u njih.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 11 sep 2018, 14:39

Igrati treci rang nije sramota, realno, i Buducnosti i Gradini i Radnickom je dugorocno izgleda mjesto ovdje.
Ako pratite desavanja u Premijer ligi, stadioni moraju imati reflektore, semafore, dovoljan broj stolica, uredjene prostorije i sta ja znam vec.
To zahtijeva ogromna ulaganja, i to ne par sezona, nego desetljece.
Mi smo eto imali stadion koji adovojava UEFA-ine kriterije, sad poslije 20 godina ne zadovoljava ni Premijer ligu.
TI trendovi ce se ubrz preseliti i na federalnu ligu.
Zahtijevat ce se na infrastrukturi, na profesionalnim ugovorima i na sta ja znam vise cemu.
Liga ce se morati skratiti na 10 klubova jer je nemoguce imati 16 normalnih klubova u onoj ligi.

Eh sad, treci rang nije sramota igrati, igrali su u 3.ligi i puno vece ekipe od nasih, i dan danas igraju.
Ali je sramota da Radnicki, Buducnost i Gradina igraju ovakvu ligu.
Kada bi se skratila federalna liga i tim ekipama se pridruzili recimo Slaven, Bratstvo ili cak Orasje, plus ekipe iz Sarajevskog, ZDK ili Gorazde, to bi bila jedna zanimljiva liga koja bi se mogla pratiti.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 15 sep 2018, 17:52

Treba li kome bodova? Ima u Lukavcu pojeftino.Radnički-Lokomotiva 1-2.
Jad i čemer od ekipe, još gola iz igre nismo dali. Nema ovdje ni E od ekipe

barbrez
Postovi: 111
Pridružen/a: 24 mar 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la barbrez » 16 sep 2018, 10:14

sve ovo sto se desava sa radnickim nije sramota ovo je vise od sramote. svi oni koji su zelili da radnicki srozaju sto vise dosli su na svoje. sa radnickim se igraju i sprdaju na nsem kantonu, mjesne zajednice, sela, zaseoci, mahale itd. svi oni koji su zelili da uniste teren na josiku sada likuju. i u ovoj ligi imamo najgori teren. vise je trave na bh prugama nego na josiku. svi oni koji su zelili da rastjeraju navijace sa josika sada slave. i od ono malo prisutnih2/3 su gostujuci navijaci... sta reci na kraju za te mravojede koji su htjeli mi to priznati ili ne jaci i brojniji od nas koji radnicki pratimo bez obzira na ligu i ime protivnika.. nadam se da njihovo nece dugo trajati i da cemo se uskoro kao nekada radovati na josiku. sretno radnicki.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 16 sep 2018, 21:03

Ma ne vrijedi se nervirati. Jbg nisu momci krivi što ne znaju bolje, kriv je onaj što ih okupi ovako! Vjerujem da ni njima nije drago što se ovako sramote.
Btw za nepovjerovati je da ekipa koja trenira 70 dana ima snage za jedno poluvrijeme!

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 22 sep 2018, 10:27

Dolazite li danas?
Sta ocekujete?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 22 sep 2018, 16:00

ASD je napisao/la:Dolazite li danas?
Sta ocekujete?
:) Da nije bilo Miričana, na prošloj utakmici 30 ljudi bi gledalo istu. Znači slabo će to biti i danas. A ako misliš na Siouxe, koliko vidim oni se više ne okupljaju. Znači čekamo slijedeću euforiju!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 22 sep 2018, 18:56

Borbenost i koncentracija na nivou. Radnički je uzeo ono po šta je i došao. Najviše sam oduševljen veznim duom Murselović-Mehanović koji nisu stali 90 minuta plus onih 10-15 nadoknade. Fizički smo nadmoćniji od velike većine ekipa u ovoj ligi, što se vidi u skok igri, ali dosta škripi što se tiče kreativnosti, u većinskom dijelu utakmice ona bude na katastrofalnom nivou, a prosjek donekle izvlače Aljukić i Junuzović mlađi. Sve pohvale za koncentrisanog golmana i stopere, neumorne bekove, borben vezni red, brza krila i napadača koji daje sve od sebe iako to mora bar duplo bolje. Od sljedećeg kola se vraćaju Nukić i Halilagić, što će još doprinijeti na širini, kreativnosti i borbenosti. Lavovski su se borili svi do jednog, nadam se da će tako nastaviti, samo treba biti oštriji i direktniji kad imamo loptu, mi uglavnom valjamo loptu umjesto da gazimo prema golu.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 22 sep 2018, 19:49

Ja još čekam da vidim taj kvalitet kod Junuzovića Jr. Ono što pokazuje na domaćim utakmicama je ništa posebno. Pegla loptu, predriblat ne može banderu a kamoli živog beka a ni brzinom ne ostvaruje prednost. Znači ništa posebno
Btw čestitke na bodu. Samo da se ne zavaraju da znaju

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 22 sep 2018, 20:03

Iraola je napisao/la:Borbenost i koncentracija na nivou. Radnički je uzeo ono po šta je i došao. Najviše sam oduševljen veznim duom Murselović-Mehanović koji nisu stali 90 minuta plus onih 10-15 nadoknade. Fizički smo nadmoćniji od velike većine ekipa u ovoj ligi, što se vidi u skok igri, ali dosta škripi što se tiče kreativnosti, u većinskom dijelu utakmice ona bude na katastrofalnom nivou, a prosjek donekle izvlače Aljukić i Junuzović mlađi. Sve pohvale za koncentrisanog golmana i stopere, neumorne bekove, borben vezni red, brza krila i napadača koji daje sve od sebe iako to mora bar duplo bolje. Od sljedećeg kola se vraćaju Nukić i Halilagić, što će još doprinijeti na širini, kreativnosti i borbenosti. Lavovski su se borili svi do jednog, nadam se da će tako nastaviti, samo treba biti oštriji i direktniji kad imamo loptu, mi uglavnom valjamo loptu umjesto da gazimo prema golu.
Po meni Aljukic vam je odigrao za 10, savrsena utakmica.
Osim njega sva 3 u veznom redu su odlicno odigrala, 13 je jak na lopti.
U odbrani bih izdvojio desnog beka koji je puno pretrcao i presjekao lopti i stopera 15 koji je uvijek pravovremeno reagovao.
Vi ste sigurno medju 3 najbolje ekipe lige, samo mozda igracima fali motiva i ambicije, recimo i prosle sezone ste kod nas odigrali dobru utakmicu, vjerujem zato sto igracima drugacije igrati protiv gradskih i seoskih ekipa, to im daje motiv i ambicije.

Sto se nas tice, igramo dosta ofanzivno jer imamo kvalitetnu zadnju liniju.
Golman, 2 stopera i lijevi bek su bili odlicni igraci za prve federalne pa su logicno tehnicki iznad ostalih igraca pa cim otmu loptu gledaju da se ide naprijed i kreiraju napad, to nam je najveca prednost.
Poprilicno lako oduzimaju loptu i postavljaju napad.
Naprijed smo imali 2 igraca koja su se izdvajala, jednog su na dugu pauzu od fudbala poslali Kalesijski virtuozi proslo kolo, a drugi nas je nenadano napustio pred ovu utakmicu.
Vjerujem da nismo u ofanzivi nista bolji od recimo vas, ili bar ne osjetno bolji, samo smo mozda uigraniji. Tu ste nas mozda malo i precijenili.

Nadam se da cete se i vi iz ovog cuda brzo izvuci.

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Manijakdolopate » 22 sep 2018, 20:26

ASD je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Borbenost i koncentracija na nivou. Radnički je uzeo ono po šta je i došao. Najviše sam oduševljen veznim duom Murselović-Mehanović koji nisu stali 90 minuta plus onih 10-15 nadoknade. Fizički smo nadmoćniji od velike većine ekipa u ovoj ligi, što se vidi u skok igri, ali dosta škripi što se tiče kreativnosti, u većinskom dijelu utakmice ona bude na katastrofalnom nivou, a prosjek donekle izvlače Aljukić i Junuzović mlađi. Sve pohvale za koncentrisanog golmana i stopere, neumorne bekove, borben vezni red, brza krila i napadača koji daje sve od sebe iako to mora bar duplo bolje. Od sljedećeg kola se vraćaju Nukić i Halilagić, što će još doprinijeti na širini, kreativnosti i borbenosti. Lavovski su se borili svi do jednog, nadam se da će tako nastaviti, samo treba biti oštriji i direktniji kad imamo loptu, mi uglavnom valjamo loptu umjesto da gazimo prema golu.
Po meni Aljukic vam je odigrao za 10, savrsena utakmica.
Osim njega sva 3 u veznom redu su odlicno odigrala, 13 je jak na lopti.
U odbrani bih izdvojio desnog beka koji je puno pretrcao i presjekao lopti i stopera 15 koji je uvijek pravovremeno reagovao.
Vi ste sigurno medju 3 najbolje ekipe lige, samo mozda igracima fali motiva i ambicije, recimo i prosle sezone ste kod nas odigrali dobru utakmicu, vjerujem zato sto igracima drugacije igrati protiv gradskih i seoskih ekipa, to im daje motiv i ambicije.

Sto se nas tice, igramo dosta ofanzivno jer imamo kvalitetnu zadnju liniju.
Golman, 2 stopera i lijevi bek su bili odlicni igraci za prve federalne pa su logicno tehnicki iznad ostalih igraca pa cim otmu loptu gledaju da se ide naprijed i kreiraju napad, to nam je najveca prednost.
Poprilicno lako oduzimaju loptu i postavljaju napad.
Naprijed smo imali 2 igraca koja su se izdvajala, jednog su na dugu pauzu od fudbala poslali Kalesijski virtuozi proslo kolo, a drugi nas je nenadano napustio pred ovu utakmicu.
Vjerujem da nismo u ofanzivi nista bolji od recimo vas, ili bar ne osjetno bolji, samo smo mozda uigraniji. Tu ste nas mozda malo i precijenili.

Nadam se da cete se i vi iz ovog cuda brzo izvuci.
Kakav Aljukić?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 22 sep 2018, 20:36

Možda Deni!

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 22 sep 2018, 20:46

Pa da onaj mladji, lijevo krilo, desetka. Danas je odigrao perfektnu utakmicu, vracao se u defanzivu, pravio pritisak na nasu odbranu, tehnicki zadrzavao loptu kad je bilo potrebno.
Jel 4 Mehanovic? igrao proslu tekmu u Banovicima koliko se sjecam desnog beka, nije lose odigrao, samo treba malo pametniji biti, ide startati i kad moze i kad ne moze, tako moze lako crveni karton zaraditi.

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 22 sep 2018, 20:58

Da, to je Dani, a jeste Mehanović prošlu igrao desnog beka, on uvijek starta tako pa šta bude bude :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 29 sep 2018, 21:36

Vjerovatno najbolja partija u dosadašnjem dijelu sezone. Jedina mrlja su totalno bespotrebni prekršaji zbog kojih smo možda ostalih bez jedno 2 igrača za sljedeću utakmicu, i to kartonirani smo na kraju kada je utakmica bila riješena. Nisu igrači osjetili kad treba povući ručnu, a ni trener koji niti opominje niti mijenja takve. Sljedeće je gostovanje u Mramoru, gdje od početka treba dati do znanja da smo došli po bodove i ne odustajati, jer mi moramo diktirati utakmica zato što smo fizički spremniji.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.