FK Radnički Lukavac

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 29 sep 2018, 22:35

Mora se momcima čestitat na pobjedi, dobra utakmica. Sad samo da nastave seriju. Mramor je loš al ne treba čudit ako "proigraju" baš sad, jbg.
Žuti ko žuti, Franjo bi to podijelio svakako. Meni je veći problem što se prave nerezonski faulovi u zoni za opasne centaršuteve. A bilo je danas tih situacija gdje se ruši igrač bez razmišljanja, go smo primili nakon jedne takve situacije.

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 06 okt 2018, 18:50

Svaka čast momcima to je Radnički koji želimo da gledamo. Ne treba stati na ovome i treba još jače protiv Svatovca jer su oni puno bolja ekipa od Mramora. Mogli smo još više dati da smo bili pametniji i u završnici i u kontranapadima, ali i ovo je odlično :bih:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 06 okt 2018, 20:21

Još nešto, svaka čast Softi. Svidjelo mi se što je u vrhu napada igrao Halilagić koji je brži i okretniji od Junuzovića, a istovremeno i jak. I Elo stalno daje golove, a kada se vrati Almis i on je korisniji kao špic nego kao krilo. Krila su nam dobra, iako su danas fulali svašta, ali bitno je da konstantno stvaramo prilike, golovi će doći s takvom ofanzivom.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 06 okt 2018, 21:56

I rezultatski cete biti bolji nego prosle sezone, za dvije sezone ste prva federalna.

kakav je teren u Mramoru?

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 06 okt 2018, 22:01

Malo lošiji nego inače, primjeti se na dijelovima odskače lopta ali opet je među najboljim u ligi.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 13 okt 2018, 18:35

Dobro je, izvukli smo bod danas! Gosti bolji prvo, trebali nam zabit 3-4 gola. M boljii drugo al opet spašavali živu glavu na kraju i to je to. Realan rezultat na kraju.
Opet smo na -2, nema kvaliteta za ići u plus!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 14 okt 2018, 11:45

Sve ono što je bilo lijepo u Mramoru, jučer je bilo kontra. U većem dijelu utakmice bezvoljno, glupe greške su nas koštale bodova. Greške koje se trebaju oprostit Brajčetu koji napravi par grešaka u čitavoj sezoni i ostavlja srce na terenu. S druge strane Halilagić je odigrao dobro u Mramoru i postigao gol i prvi sam pomislio moglo bi biti nešto od njega, ali se jučer vidjelo da je pao koliko se može pasti, čak neće ni potrčati za loptom ako mu ne dođe u noge. Softa je izvršio izmjene i izveo je 3 najbolja strijelca ekipe i jedine igrače koji su u dosadašnjem dijelu sezone pronalazili načine za golove i asistencije. Suđenje standardno loše protiv Radničkog, pogotovo kod kuće, ali može im se kad su vidili da to uvijek glat odrađuju.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 14 okt 2018, 17:42

Mislim da Mramor ipak nije mjerilo, juče su opet primili 7 komada! Prije će biti da je jučerašnja utakmica naša realnost, možda nekad bljesnemo al to je to. Bez igrača sredine terena sa indolentnim napadom i nesigurnom odbranom teško je više i očekivati.
Čekam slijedeću sezonu!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 14 okt 2018, 19:04

Mramor nije mjerilo, ali igrali smo sa raznim odronima zadnjih godina pa se ne sjećam kad smo zadnji put nekome dali 3 gola u gostima i mogli zabiti još pa sam pomislio da ekipa može. Tačno da u svakoj liniji fali po jedan kvalitetan igrač, fali i stav trenera da dođe i kaže idemo na pobjedu gdje god dođemo jer mi smo Radnički, a da iza njega stoji par ljudi u UO sa ambicijama. Dobro je rekao onaj trener Džanić da je Radnički tipični primjer kluba koji je na budžetu Opštine, i da se nekada moglo s tim novcima vedriti i oblačiti ligama, a danas je to samo preživljavanje. Kako svaka priprčina ima nekog tajkuna, biznismena, kamiondžiju, pa prave historijske rezultate, nadograđuju stadione, samo izgleda u Lukavcu izgleda ne može da se pojavi niko.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Manijakdolopate » 20 okt 2018, 19:42

Pa momci iz sode, zamrli smo totalno na forumu.

Danas 5 golova u mrezi protivnika, u srijedu x u Kalesiji, zivnite malo

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 20 okt 2018, 19:58

I onda dodje malo kvalitetnija ekipa i pokaže ti koliko si ustvati loš (Svatovac)!
Za danas čestitke momcima, rutinski odrađena utakmica.

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 20 okt 2018, 21:27

Mislim da cete ove sezone zavrsiti u samom vrhu.

Nego, sutra igraju u Banovicima juniori i kadeti Buducnosti i Radnickog, razmisljam da idem gledati, ima li koji prvotimac da igra za vase juniore?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 20 okt 2018, 22:24

Ma kako je ova liga slaba, samo malo je dovoljno da se bude u vrhu. Ovaj ovakav Radnički bi vam sad puhao za vrat da ima samo malo boljeg golmana, da ne prima svaki šut izvan 16m!
A što se tiče juniora, možda neki od ovih sa klupe da igra za njih. Ništa značajno

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 20 okt 2018, 22:58

studeni je napisao/la:Ma kako je ova liga slaba, samo malo je dovoljno da se bude u vrhu. Ovaj ovakav Radnički bi vam sad puhao za vrat da ima samo malo boljeg golmana, da ne prima svaki šut izvan 16m!
A što se tiče juniora, možda neki od ovih sa klupe da igra za njih. Ništa značajno
Kako sam ja upratio (a imam poprilicno dobro oko), najslabije dvije karike u timu su vam golman i napadac.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 20 okt 2018, 23:40

I vezni red, kojeg btw nemamo :)

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 21 okt 2018, 00:35

6 u nizu bez poraza zvuči dobro obzirom na sve okolnosti. Jučer je bilo rutinski, a u Kalesiji se moglo i trebalo pobijediti, ali šta je tu je (prvi put direktno krivim sudije, a ne naše, koji su svojim odlukama uticali na rezultat direktno). Golman nam jeste u lošoj formi, prošle sezone je bio bolji i sigurniji. Što se tiče veznog reda, borbenost je na nivou, ali fali kreativnosti. Napadača imamo, a to je Almis, samo da se što prije oporavi. Do sada je kod nas igrao uglavnom krilo i opet bio najbolji strijelac i jedan od najboljih igrača. A sada kad su tu Dani i Junuz mlađi po krilima, on mora igrati špica, jer kada je igrao špica u Mramoru bio je ubjedljivo najbolji strijelac lige, pa treba ga tu forsirati. Ima brzinu, šut i skok, sve što je potrebno, a i bolje saigrače nego što je imao u Mramoru. Sad nas očekuje utakmica protiv Malešića, teška kao protiv Svatovca i samo ozbiljnim pristupom se mogu uzeti bodovi.
Što se tiče juniora, ovi koji trenutno dobijaju prilike (Bašić, Subašić i sl.) ne da nisu iskoristili prilike, nego su katastrofalno reagovali kad god im se pružila šansa. Opet je Subašić najbolji strijelac omladinske lige, pa tamo mu izgleda ide.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Sportimo
Postovi: 78
Pridružen/a: 03 apr 2016, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Sportimo » 21 okt 2018, 13:53

Ljudi dragi sta se desava sa terenom,sa nekada jako dobrim terenom na kojem je I reprezentacija igrala...pa imamo strucnjaka za tu BOTANIKU u Lukavcu,zar se nemoze dobiti savjet I pomoc...ono je Boze sacuvaj,postala livada

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 21 okt 2018, 16:12

Pa sjećam se kada su čovjeka koji je uključivao i postavljao prskalice pitali prije 1-2 godine zašto se to radi ljeti u po dana po najvećoj temperaturi, on kaže da je svjestan štetnosti, ali da mu je naređeno da tako radi. Sad da li je stvarno naređeno pa da se namjerno uništi, ili neko tu lažem to ne znam. Imamo sve uslove da imamo prosječan teren, da bar zelene trave ima, ali ništa ne poduzimamo, po trenutnom stanju ja nisam vidio gori travnjak nažalost.
Krenulo nas je zadnjih utakmica, moglo je i bolje, ali i gore tako da treba biti zadovoljan. Iz kola u kolo favoriti kiksaju, pa eto i danas Budućnost i Lokomotiva, prišli smo im na 5 bodova čini mi se. Ovo ne smijemo ispustiti, treba ići jako sljedeću utakmicu, dati sve od sebe pa šta bude. Nadam se i velikoj podršci, na strani nas je uglavnom više, nadam se da će biti i kod kuće :D .
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 21 okt 2018, 17:46

Radnički - Dinamo DM

Teren je stvarno užas.
a ovako je nekad bilo. i na terenu i na tribinama
Zadnja izmjena: studeni, dana/u 21 okt 2018, 17:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 21 okt 2018, 17:48


Radnički - Sloboda 1-0

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.