FK Radnički Lukavac

hrubesch
Kontakt:

PostPostao/la hrubesch » 27 apr 2019, 18:43

Solvay....Jasno i glasno reci (napisi) ko su ti "sportski"radnici i koji je period.U skorijoj istoriji bilo je i pozitivnih stvari i ljudi u klubu, da sad ne nabrajam.Ovo samo zbog onih manje informisanih. Pozzz i napred Radnicki.

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 27 apr 2019, 18:48

Covjek je rekao na koji period su se odnosile tuzbe. Manje vise se zna ko je bio u klubu tada.

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 28 apr 2019, 18:56

Ponovo poraz nakon preokreta! Al ocekivan poraz

solvay
Kontakt:

PostPostao/la solvay » 29 apr 2019, 06:02

hrubesch WroteColonSolvay....Jasno i glasno reci (napisi) ko su ti "sportski"radnici i koji je period.U skorijoj istoriji bilo je i pozitivnih stvari i ljudi u klubu, da sad ne nabrajam.Ovo samo zbog onih manje informisanih. Pozzz i napred Radnicki.

Pa bilo bi najbolje da si ipak nabrojo cisto da imamo oko cega vodit polemiku. Jer ako uradis jednu dobru a tri lose stvari onda ...............

Ja mislim da sam u prethodnih dvije godine i par mjeseci vise puta "jasno,glasno i citljivo" navodio ko je pravio dugove i u kojem periodu i sta se desavalo u klubu a za sta ja imam informacije (ako neko misli i zna da nisu tacne, neka demantuje).Ali sudske tuzbe su ipak tu i poprilicno uvjerljive.
Takodjer sam transparentno koliko sam u mogucnosti iznosio info kakvo je stanje na Josiku u periodu od Jan 2017.
Ko umije i hoce da cita mogao je sasvim jasno da uvidi sta se desava i zbog koga. Prije svega radi istine a i zbog ovih momaka koji su trenutno u klubu i oni najbolje znaju kroz kakve probleme prolaze da bi Radnicki opstao, kad kazem opstao mislim fizicki, ne u 2. 3. ili 4. ligi sto na kraju krajeva sada nije ni bitno.
Ja nigdje nisam naveo da nije bilo pozitivnih ljudi i primjera. Zalosno je sto je dosta tih ljudi potroseno i otisli (otjerani) su razocarani ( i ovome sam pisao). Ja bih najvise volio da mi svi sjedemo zajedno za jedan okrugli sto pa da iznesemo sva saznanja i optuzbe koje imamo, jer ovako vecina prica iza ledja a kese zube jedni drugima kad se vide na ulici. Ja licno sam za to da se ako je moguce uvede finansijska policija u klub da se ispita poslovanje kluba od 95-e do danasnjeg dana.
I na kraju krajeva da se iznese sve ono sto "carsija" prica i zna. Ko je i za koliko prodavao utakmice, kome, kada i zasto?
Takodjer posto iste ove stavove iznosim na fb dobijam informaciju da odredjeni ljudi dobijaju prijetnje njima licno i njihovim porodicama zbog stvari koje ja pisem u svoje ime. Ja ovim putem (ovo cu objaviti i na fb) pozivam te iste da prijetnje upute meni jer samo ja stojim iza ovih stavova, vecina zna iza kojeg profila stojim na fb a i ovdje sam stavljao ime ili inicijale na kraju napisanog ako je nesto "skakljivo"
Pozzz
Neven

P.S. "Istina je voda duboka"

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 04 maj 2019, 18:49

Radnicki-Bosna K. 3-5
Braco draga al nam ovi sramote klub. Pa niko nezna igrat

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 04 maj 2019, 19:08

Iskreno, ne mogu da vjerujem da su vam dali 5 golova, ta Kalesija mi nije nesto.

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 04 maj 2019, 19:55

Mozes onda zamislit kakav je Radnicki kad im Bosna uvali 4 komada za poluvrijeme! Ma sramota, zreli za kantonalne lige. Barem ovi sto sad igraju, manekeni

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 04 maj 2019, 20:12

studeni WroteColonMozes onda zamislit kakav je Radnicki kad im Bosna uvali 4 komada za poluvrijeme! Ma sramota, zreli za kantonalne lige. Barem ovi sto sad igraju, manekeni

Pa pretjerujes, ima puno losijih ekipa, po kvalitetu ste u najgorem slucaju neko 5-6 mjesto. Problem je ta situacija u klubu zbog koje pate rezultati.
Recimo, po meni su Aljukic, Derdemez, onaj mali Becirovic u sredini (fali mu samo snage), Subic, itekako kvalitetni.
Ima nekih koji mogu vise, ali ima nekih koji su tu dosli zbog situacije u klubu, necu da navodim imena ali su igraci za druge kantonalne (objektivno).

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 04 maj 2019, 21:19

Nema pretjerivanja. Upravo oni sto su najkvalitetniji najcesce i zakazu. Murselovic igrac manje, Dani bljesne samo protiv nekog amaterskog beka, stoperski par Subic-Dautovic kriminalni. Pola poraza smo dozivjeli nakon preokreta, i danas se desio takav jedan. Puno li je primit na zadnje dvije domace 9 golova :)
I da, zaboravih na jedan sitan detalj. Naredne dvije su gostujuce, eto Radnickog na 14-o mjesto. Pa onda cemo gledat i nadat se da Sloboda i Celik dobiju licencu inace bi se moglo desiti da igramo slijedece sezone sa Devetakom, Omazicima, Sericima i sl. Al koga to u klubu briga!

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 04 jun 2019, 12:56

Zavrsi se i ovaj horor hvala Bogu. Valjda su se rijesili najvecih dugova, nadat se da ce slijedeca sezona biti bolja. Ne mora se ici na ulazak al da se barem bude blize vrhu, da nas ne nabija svaka mjesna zajednica!

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.