HNK Branitelj Mostar

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 18 avg 2015, 13:07

Nemamo navijaca pa nikome nismo zanimljivi,a iz samog kluba ima malo informacija,jer nema stranice nicega da se raja.informira,sve ono rekla kazala
HNK Branitelj Mostar 1992

sebalos
Postovi: 70
Pridružen/a: 04 okt 2013, 22:33
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la sebalos » 18 avg 2015, 14:04

HNKBranitelj je napisao/la:Nemamo navijaca pa nikome nismo zanimljivi,a iz samog kluba ima malo informacija,jer nema stranice nicega da se raja.informira,sve ono rekla kazala
Valjda ce biti bolje...imate par mladih igraca Zrinjskog koje bi trebalo popratiti ovako neznamo ili igraju ili ne...jer dosli su tu da se kale a i ostali dio ekipe je nepoznanica...

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 22 avg 2015, 13:28

Najveci je problem sto mi imamo preko 100 djecaka u nasoj omladinskoj skoli i nijedan nakon juniorskog stazane dobija priliku u prvome timu,a moze se to i sa njima ostati u ligi,samo je pohvalno sto bar igraju momci iz Zrinjskog i dobijaju minutazu,zalosno je da dovodimo neke Mikulice,Lukomirke,Cakare,Mace,Pace amaterske igrace a ne damo nasim djecacima priliku,a imamo jedne od najboljih uvijeta u cjeloj BiH,dve velika terena sa travom i dva mala terena sa umjetnom travom,odgovorno tvrdim da u ovoj zemlji to jedino ima Široki Brijeg i eventualno Zeljo i Sarajevo
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 23 avg 2015, 00:51

Poraz od Orasja 1-0,po informacijama nismo imali nikakve sanse danas,labudovi bolji puno

Branitelj: Vasilj, Renato, Bartulica, Papaz, Brlenić, Vehabović, Galić, Bilać, Jazvin, Bebanić, Lukomirak

Puno amaterskih igraca
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 13 sep 2015, 13:37

Nadam se da je danas vrijeme za prvu pobjedu ove godine,svi su spremni i zdravi
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 20 jan 2016, 18:28

Branitelj starta sa pripremama, pet novih imena

slika

Danas će sa pripremama za proljetni dio sezone u Prvoj ligi FBiH krenuti i Branitelj iz Mostara. Trener Ivan Bubalo na Rodoču će okupiti tim koji će biti znatno izmijenjen u odnosu na proteklu polusezonu, a zasad su došla petorica novih fudbalera među kojima su dva Brazilca koja će boraviti na probnom radu. Za Branitelj će u narednoj polusezoni nastupati stoper Semir Čilić koji se vraća u mostarski klub nakon epizode u Turbini iz Jablanice, a vrijedi istaći da su iz Sloge Ljubuški stigli desni bočni Mario Ljubić i napadač Ante Pinjuh. Branitelj je prvi dio okončao na 14. poziciji i do kraja sezone će voditi grčevitu borbu za opstanak u Prvoj ligi BiH.
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la Android » 20 jan 2016, 18:30

Kakav je Antonio Milicevic, hoce li biti ista od njega
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 22 jan 2016, 13:13

Android je napisao/la:Kakav je Antonio Milicevic, hoce li biti ista od njega
Pa za jednog 19-godisnjka posjeduju zavidnu brzinu,tehniku u pregled igre,mislim da mu treba pruziti priliku i da ce ovaj decko to znati uzvratiti

Ako dodju najavljeni igraci,HNK Branitelj sigurno ostaje u ovoj Ligi
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
FaustinoAsprilla
Postovi: 934
Pridružen/a: 31 dec 2015, 10:13
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la FaustinoAsprilla » 22 jan 2016, 13:32

HNKBranitelj je napisao/la:
Android je napisao/la:Kakav je Antonio Milicevic, hoce li biti ista od njega
Pa za jednog 19-godisnjka posjeduju zavidnu brzinu,tehniku u pregled igre,mislim da mu treba pruziti priliku i da ce ovaj decko to znati uzvratiti

Ako dodju najavljeni igraci,HNK Branitelj sigurno ostaje u ovoj Ligi
nisam bas skonto za ovu sezonu, zna li se koliko klubova ispada (znam da ovisi o premijer ligi dosta) i hoce li se skracivati federalna liga?

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: RE: Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la Android » 22 jan 2016, 18:02

HNKBranitelj je napisao/la:
Android je napisao/la:Kakav je Antonio Milicevic, hoce li biti ista od njega
Pa za jednog 19-godisnjka posjeduju zavidnu brzinu,tehniku u pregled igre,mislim da mu treba pruziti priliku i da ce ovaj decko to znati uzvratiti

Ako dodju najavljeni igraci,HNK Branitelj sigurno ostaje u ovoj Ligi
Hvala

Sretno vam u nastavku sezone, nadam se da cete izboriti ostanak ;)
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 31 jan 2016, 11:19

FaustinoAsprilla je napisao/la:
HNKBranitelj je napisao/la:
Android je napisao/la:Kakav je Antonio Milicevic, hoce li biti ista od njega
Pa za jednog 19-godisnjka posjeduju zavidnu brzinu,tehniku u pregled igre,mislim da mu treba pruziti priliku i da ce ovaj decko to znati uzvratiti

Ako dodju najavljeni igraci,HNK Branitelj sigurno ostaje u ovoj Ligi
nisam bas skonto za ovu sezonu, zna li se koliko klubova ispada (znam da ovisi o premijer ligi dosta) i hoce li se skracivati federalna liga?
Zavisi sve od situacije koliko ce ekipa ispasti iz PL BiH,a da su skupina Federacija
Iz cetiri lige ispod ulaze dva kluba,jer medjusobno razigravaju 4 prvaka
HNK Branitelj Mostar 1992

adnan6595
Postovi: 351
Pridružen/a: 16 mar 2014, 12:04
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la adnan6595 » 12 feb 2016, 23:23

Bilo bi steta da Branitelj ispadne,ne znam šta se desi od onakvog kluba...
The Maniacs 1987
FK Željezničar

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 22 feb 2016, 21:15

adnan6595 je napisao/la:Bilo bi steta da Branitelj ispadne,ne znam šta se desi od onakvog kluba...
ne ispadamo mi,ostaje branchester

http://www.transfermarkt.de/admir-avdic ... eler/46274

:clap: :clap:
HNK Branitelj Mostar 1992

adnan6595
Postovi: 351
Pridružen/a: 16 mar 2014, 12:04
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la adnan6595 » 22 feb 2016, 21:57

HNKBranitelj je napisao/la:
adnan6595 je napisao/la:Bilo bi steta da Branitelj ispadne,ne znam šta se desi od onakvog kluba...
ne ispadamo mi,ostaje branchester

http://www.transfermarkt.de/admir-avdic ... eler/46274

:clap: :clap:
Avdic je imao povredu neku,opet 2 Jablaničana imate Čilic i Avdic
The Maniacs 1987
FK Željezničar

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 22 feb 2016, 22:03

adnan6595 je napisao/la: :clap: :clap:

Avdic je imao povredu neku,opet 2 Jablaničana imate Čilic i Avdic
Čilić je bio već dosta puta u Mostaru ,čak je i bivši junior Zrinjskog,ovo mu je domaći teren
Jablaničani su uvijek pakleni igrači bili ;) :clap:
Došao nam je na posudbu i Marin Vranjić,pa tu je i konačno jedan pravi špic Ante Pinjuh i uz več standarde Brlenića,Galića mislim da ostanak neće doći u pitanje
HNK Branitelj Mostar 1992

adnan6595
Postovi: 351
Pridružen/a: 16 mar 2014, 12:04
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la adnan6595 » 22 feb 2016, 22:14

HNKBranitelj je napisao/la:
adnan6595 je napisao/la: :clap: :clap:

Avdic je imao povredu neku,opet 2 Jablaničana imate Čilic i Avdic
Čilić je bio već dosta puta u Mostaru ,čak je i bivši junior Zrinjskog,ovo mu je domaći teren
Jablaničani su uvijek pakleni igrači bili ;) :clap:
Došao nam je na posudbu i Marin Vranjić,pa tu je i konačno jedan pravi špic Ante Pinjuh i uz več standarde Brlenića,Galića mislim da ostanak neće doći u pitanje
Cilic generacija Šunjica,Aničica u Zrinjskom igrao za u19 reprezentaciju,bio je i golman Ramic,i Vila,Zahirovic sve jablanicani cak su jednom 4 skupa igrali,i zato u Jablanici vole Branitelj
The Maniacs 1987
FK Željezničar

sebalos
Postovi: 70
Pridružen/a: 04 okt 2013, 22:33
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la sebalos » 04 mar 2016, 14:08

Kakvo je stanje u Branitelju pred pocetak prvenstva? Hoce li biti pobjeda u nedjelju...

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 06 mar 2016, 13:46

sebalos je napisao/la:Kakvo je stanje u Branitelju pred pocetak prvenstva? Hoce li biti pobjeda u nedjelju...
Po meni sigurna pobjeda,imamo dosta bolju momčan nego na jesen, mislim čak pobjeda sa hendikepom
Bit će malo ružan teren, al kako nama tako i njima

Pinjuh 2x :D :D :clap: :clap:
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la HNKBranitelj » 07 mar 2016, 18:29

samo 0-0
kriminalno losa igra
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
EroHercEro
Postovi: 166
Pridružen/a: 14 mar 2014, 11:09
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: HNK Branitelj Mostar

Post Postao/la EroHercEro » 23 mar 2016, 00:50

HNK Branitelj: Olivere svima je novac potreban, ali treba čuvati obraz i karijeru

U 75-oj minuti jučerašnjega susreta protiv nogometnoga kluba Orašje naši nogometaši su učinili ono najnepopularnije za sport, ali sasvim opravdano, napustili su teren
To što nam je sudačka četvorka, predvođena Oliverom Kožulom radila u tih 75. minuta nema ni u najlošijim filmovima. Nakon niza dosuđivanja destruktivnih prekršaja, izravan povod je bio kada gostujući igrač vuče, udara i ruši našega igrača Renata pred očima suca, Kožul samo odmahuje rukom, u kontri gostiju u istoj minuti svira nepostojeći prekršaj iz kojega Orašje postiže 3-ći pogodak.

Moram napomenuti kako je Branitelj vodio 2:0 golovima Ante Pinjuha i onda kreće rašomonija Olivera Kožula. No Oliver je samo ona zadnja, izvršna karika u lancu, Predsjednik i dopredsjednik sudačke komisije, Vlado Dominković i Hajrudin Gubeljić i delegiraju i ocjenjuju suce. Čisti sukob interesa i nepotizam. Ne bi nas čudilo da Kožul nakon ove utakmice dobije prijedlog za FIFI-inu licencu.

Sada je sve na NS Federacije, ovo nije prvi slučaj, ne želimo vjerovati kako nekomu smeta uspješan klub koji u 5 uzrasta okuplja više od 400 predpionira, pionira, kadeta, juniora i seniora.

Stav Uprave kluba je kako ćemo odustati od daljnjega natjecanja ako se sucima ne oduzme licenca, no moram reći kako tu odluku ne može donijeti Uprava, ali ćemo je svakako predložiti našoj Skupštini koja odlučuje o tomu.

Na koncu želimo poručiti roditeljima i djeci koja treniraju na našem središtu u Rodoču, kako ćemo svakako nastaviti sa omladinskom školom, i možda nekada kada se stvore uvjeti vratiti se u sustav NS Federacije. Branitelj nije nastao jučer i neće ga srušiti oni koji su došli "jučer"!!!

Cijela uprava Branitelja je bila prisutna na utakmici, i mislim kako smo donijeli pravu odluku, jer nakon očitih i namjernih grešaka Kožula, to je i za njega bilo najbolje. Suze i bijes naših igrača u svlačionici, koji su jučer odigrali jednu od najboljih utakmica teško je opisati.

Kakvo je suđenje bilo, najbolje govori činjenica da sastanak delegata, promatrača suđenja i sudaca, koji nakon utakmice inače traje 10-tak minuta, jučer se razvukao na sat i pol.

Inače glavni akteri ovoga susreta nažalost nisu nogometaši Branitelja i Orašja već suci: Oliver Kožul, Stipo Velić, Stjepan Konta i Frano Jelić.

Na koncu zamoljen sam od svih članova Uprave i igrača Branitelja prenijeti jednu poruku:

"Olivere novac je svima potreban, ali treba čuvati obraz i karijeru", stoji u priopćenju HNK Branitelja.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.