Ligaška takmičenja Federacije BiH

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 778
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33

PostPostao/la gospodin Seljakovic » 22 apr 2011, 18:30

tabele ovih natjecanja mozete naci u novinama 'Sport', tako da nepricajte da nema u pisanim medijima ;)
ove novine izlaze utorkom i petkom, nisam siguran koji danom bude raspored i tabele, sjecam se dok sam nekad igrao u juniorima i kadetima ;)

http://www.nsfbih.ba/takmicenje.html
a tu mozete pogledat tabele na nivou federacije, a vjerujem da se kantonalne mogu nac na sluzbenim stranicama kantonalnih saveza

Avatar
tm84
Postovi: 1716
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska

PostPostao/la tm84 » 21 jun 2011, 10:32

ne mogu nigdje naci prvake sljedecih kantona i timova koji su usli u drugu ligu fbih

HNK
TK
USK
SK
BPK
LK/ZHK

da li neko zna prvake ovih kantonalnih liga?
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 778
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33

PostPostao/la gospodin Seljakovic » 21 jun 2011, 10:51

tm84 WroteColonne mogu nigdje naci prvake sljedecih kantona i timova koji su usli u drugu ligu fbih

HNK
TK
USK
SK
BPK
LK/ZHK

da li neko zna prvake ovih kantonalnih liga?



prvak TK - DOBOJ ISTOK
prvak SK - MAESTRAL 95

za ostale cu se raspitat ;)

Avatar
tm84
Postovi: 1716
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska

PostPostao/la tm84 » 21 jun 2011, 11:02

gospodin Seljakovic WroteColon
tm84 WroteColonne mogu nigdje naci prvake sljedecih kantona i timova koji su usli u drugu ligu fbih

HNK
TK
USK
SK
BPK
LK/ZHK

da li neko zna prvake ovih kantonalnih liga?



prvak TK - DOBOJ ISTOK
prvak SK - MAESTRAL 95

za ostale cu se raspitat ;)


SK Sarajevski kanton :D

nasao sam do sada samo zdk, pk i sbk i sad tk
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26

PostPostao/la ŠB.TRN » 21 jun 2011, 11:11

Prvak ZHŽ I HBŽ je Bigeste iz Ljubuskog.Posušje završilo na drugom mjestu.
Prvak HNŽ je nekakav Klis iz Konjica,al nisam siguran!!! ;) ;) ;)

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 778
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33

PostPostao/la gospodin Seljakovic » 21 jun 2011, 11:30

tm84 WroteColon
gospodin Seljakovic WroteColon
tm84 WroteColonne mogu nigdje naci prvake sljedecih kantona i timova koji su usli u drugu ligu fbih

HNK
TK
USK
SK
BPK
LK/ZHK

da li neko zna prvake ovih kantonalnih liga?



prvak TK - DOBOJ ISTOK
prvak SK - MAESTRAL 95

za ostale cu se raspitat ;)


SK Sarajevski kanton :D

nasao sam do sada samo zdk, pk i sbk i sad tk



ahaa, ja sam mislio da je rijec i srednje-bosanskom ;)

na sluzbnoj stranisi FS KS ima tabela nakon 5 odigranih kola, prvi je bio Pofalički s 13 bodova iz 5 kola .. ako su nastavili kako su usli u prvenstvo onda su vjerovatno i osvojili ;)

Avatar
gospodin Seljakovic
Postovi: 778
Pridružen/a: 15 apr 2011, 00:33

PostPostao/la gospodin Seljakovic » 21 jun 2011, 14:12

u Drugu Ligu Federcije - Jug ulazi NK BIGESTE IZ LJUBUSKOG, navodno nisu osvojili prvenstvo, vec imaju para, a tko im je prvak ovaj momak sto sam ga pitao ne zna

ŠB.TRN
Postovi: 1547
Pridružen/a: 13 jul 2010, 14:26

PostPostao/la ŠB.TRN » 22 jun 2011, 17:33

gospodin Seljakovic WroteColonu Drugu Ligu Federcije - Jug ulazi NK BIGESTE IZ LJUBUSKOG, navodno nisu osvojili prvenstvo, vec imaju para, a tko im je prvak ovaj momak sto sam ga pitao ne zna

Sta mantate,jesam li u postu iznad napisao tko je prvak nasih zupanija????
Prvak je Bigeste jer su najbolji i 3-4 boda ispred Posusja!!!Kakvih para majko mila!!!?? ;) ;) ;)

zmaj0712
Postovi: 109
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11
Kontakt:

PostPostao/la zmaj0712 » 25 jun 2011, 19:23

Kada sam postavio ovu temu na forum očekivao sam pomoć, ali je ona izostala. Međutim, nije izostao interes za niže rangove takmičenja na nivou Federacije BiH. Do konkretne pomoći nekog od posjetilaca foruma nastaviću da objavljujem prikupljene rezultate i tabele. Iako neki misle da je jednostavno obuhvatiti čitavu Federaciju sa nižim ligama uvjerili ste se da to nije tako.

Evo rezultata i tabela uz opasku da neki rezultati nedostaju, pa očekujem da popunimo praznine.

1.ŽUPANIJSKA LIGA POSAVINE
14.KOLO 20.mart 2011.
Korpar – Mladost S. 2:0
Frankopan – Mladost V. 5:1
19.srpanj – Dizdaruša 0:4
Napredak – HNK Kostrč 2:0
Mladost D. – Bok 4:0
Mladost DS. – Tramošnica 4:0
Posavina 108 – Dinamo 75 1:1
15.KOLO 27.mart 2011.
Posavina 108 – Korpar 4:0
Dinamo 75 – Mladost DS. 0:0
Tramošnica – Mladost D. 1:2
Bok – Napredak 0:2
HNK Kostrč – 19.srpanj 0:0
Dizdaruša – Frankopan 2:0
Mladost V. – Mladost S. 3:2
16.KOLO 03.april 2011.
Korpar – Mladost V. 3:1
Mladost S. – Dizdaruša 0:0
Frankopan – HNK Kostrč 3:1
19.srpanj – Bok 2:0
Napredak – Tramošnica 3:1
Mladost D. – Dinamo 75 2:0
Mladost DS. – Posavina 108 5:1
17.KOLO 10.april 2011.
Mladost DS. – Korpar 2:1
Posavina 108 – Mladost D. 1:1
Dinamo 75 – Napredak 1:2
Tramošnica – 19.srpanj 1:0
Bok – Frankopan 1:0
HNK Kostrč – Mladost S. 2:1
Dizdaruša – Mladost V. 4:1
18.KOLO 17.april 2011.
Korpar – Dizdaruša 1:3
Mladost V. – HNK Kostrč 2:0
Mladost S. – Bok 3:1
Frankopan – Tramošnica 1:0
19.srpanj – Dinamo 75 1:1
Napredak – Posavina 108 1:1
Mladost D. – Mladost DS. 0:0
19.KOLO 23.april 2011.
Mladost D. – Korpar 3:0
Mladost DS. – Napredak 1:1
Posavina 108 – 19.srpanj 3:0
Dinamo 75 – Frankopan 1:1
Tramošnica – Mladost S. 0:0
Bok – Mladost V. 5:1
HNK Kostrč – Dizdaruša 2:0
20.KOLO 30.april 2011.
Korpar – HNK Kotrč 0:1
Dizdaruša – Bok 4:0
Mladost V. – Tramošnica 2:3
Mladost S. – Dinamo 75 4:5
Frankopan – Posavina 108 1:0
19.srpanj – Mladost DS. 3:0
Napredak – Mladost D. 2:1
21.KOLO 08.maj 2011.
Napredak – Korpar 2:0
Mladost D. – 19.srpanj 1:1
Mladost DS. – Frankopan 0:2
Posavina 108 – Mladost S. 1:0
Dinamo 75 – Mladost V. 3:1
Tramošnica – Dizdaruša 2:3
Bok – HNK Kostrč 1:0
22.KOLO 15.maj 2011.
Korpar – Bok 3:2
HNK Kostrč – Tramošnica 3:0
Dizdaruša – Dinamo 75 3:1
Mladost V. – Posavina 108 3:0
Mladost S. – Mladost DS. 2:0
Frankopan – Mladost D. 1:1
19.srpanj – Napredak 2:0
23.KOLO 22.maj 2011.
19.srpanj – Korpar 3:1
Napredak – Frankopan 6:1
Mladost D. – Mladost S. 1:2
Mladost DS. – Mladost V. 4:0
Posavina 108 – Dizdaruša 2:3
Dinamo 75 – HNK Kostrč 3:1
Tramošnica – Bok 1:0
24.KOLO 29.maj 2011.
Korpar – Tramošnica 3:1
Bok – Dinamo 75 5:1
HNK Kostrč – Posavina 108 4:0
Dizdaruša – Mladost DS. 1:1
Mladost V. – Mladost D. 1:0
Mladost S. – Napredak 2:3
Frankopan – 19.srpanj 1:0
25.KOLO 05.juni 2011.
Frankopan – Korpar 4:0
19.srpanj – Mladost S. 3:2
Napredak – Mladost V. 5:1
Mladost D. – Dizdaruša 1:4
Mladost DS. – HNK Kostrč 3:3
Posavina 108 – Bok 5:4
Dinamo 75 – Tramošnica 2:1
26.KOLO 12.juni 2011.
Korpar – Dinamo 75 4:0
Tramošnica – Posavina 108 2:2
Bok – Mladost DS. 2:1
HNK Kostrč – Mladost D. 2:0
Dizdaruša – Napredak 1:0
Mladost V. – 19.srpanj 1:2
Mladost S. – Frankopan 1:0
642 gola – 3,53 prosjek

TABELA
1.Dizdaruša 26 19 2 5 73:27 59 Ulazi
2.Napredak Matići 26 19 2 5 67:32 59
3.Mladost Domaljevac 26 11 7 8 47:30 40
4.Mladost Donji Svilaj 26 10 7 9 45:38 37
5.Mladost Vidovice 26 12 0 14 45:59 36
6.Bok 26 10 4 12 37:44 34
7.Mladost Sibovac 26 10 4 12 54:46 34
8.HNK Kostrč 26 10 4 12 41:48 34
9.19.Srpanj Oštra Luka 26 9 5 12 31:49 32
10.Posavina 108 Bosanska Bijela 26 10 3 13 51:58 31 (-2)
11.Tramošnica 26 9 4 13 34:47 31
12.Korpar Grebnice 26 9 3 14 37:65 30
13.Frankopan Hrvatska Špionica 26 9 3 14 37:49 30 Ispada
14.Dinamo 75 Prijedor 26 8 6 12 43:50 30 Ispada
Novi članovi: Odžak 102, Sloga Prud (2.liga FBIH Sjever) i Sloga Prud (2.ŽL Posavina).

1.LIGA TK - SJEVER
14.KOLO 20.mart 2011.
Stjepan Polje – Orahovica 78 2:1
Čelić – Sloboda 2:1
Doboj Istok – Mladost 1:3
Međiđa – Vražići 2:1
Vida – Gornji Rahić 3:2
Jedinstvo L. – Izbor 1:0
15.KOLO 27.mart 2011.
Izbor – Vida 5:0
Gornji Rahić – Međiđa 1:0
Vražići – Doboj Istok 1:1
Mladost – Čelić 1:0
Sloboda – Stjepan Polje 2:0
Orahovica 78 – Jedinstvo V. 2:1
16.KOLO 03.april 2011.
Jedinstvo V. – Sloboda 3:0
Stjepan Polje – Mladost 3:0
Čelić – Vražići 1:0
Doboj Istok – Gornji Rahić 3:1
Međiđa – Izbor 3:2
Vida – Jedinstvo L. 3:0
17.KOLO 10.april 2011.
Jedinstvo L. – Međiđa 1:0
Izbor – Doboj Istok 0:1
Gornji Rahić – Čelić 7:0
Vražići – Stjepan Polje 3:0
Mladost – Jedinstvo V. 2:0
Sloboda – Orahovica 78 1:0
18.KOLO 17.april 2011.
Orahovica 78 – Mladost 6:1
Jedinstvo V. – Vražići 4:0
Stjepan Polje – Gornji Rahić 1:0
Čelić – Izbor 3:1
Doboj Istok – Jedinstvo L. 7:0
Međiđa – Vida 2:1
19.KOLO 20.april 2011.
Vida – Doboj Istok 0:3 pf. (0:1 – prekid)
Jedinstvo L. – Čelić 1:0
Izbor – Stjepan Polje 1:0
Gornji Rahić – Jedinstvo V. 4:0
Vražići – Orahovica 78 3:1
Mladost – Sloboda 3:1
20.KOLO 24.april 2011.
Sloboda – Vražići 3:2
Orahovica 78 – Gornji Rahić 2:0
Jedinstvo V. – Izbor 2:0
Stjepan Polje – Jedinstvo L. 4:1
Čelić – Vida 7:0
Doboj Istok – Međiđa 6:0
21.KOLO 30.april 2011.
Međiđa – Čelić 1:0
Vida – Stjepan Polje 2:0
Jedinstvo L. – Jedinstvo V. 2:0
Izbor – Orahovica 78 4:1
Gornji Rahić – Sloboda 5:0
Vražići – Mladost 3:1
22.KOLO 08.maj 2011.
Mladost – Gornji Rahić 3:2
Sloboda – Izbor 3:1
Orahovica 78 – Jedinstvo L. 5:1
Jedinstvo V. – Vida 3:2
Stjepan Polje – Međiđa 3:0
Čelić – Doboj Istok 0:3 pf.
23.KOLO 14.maj 2011.
Doboj Istok – Stjepan Polje 5:1
Međiđa – Jedinstvo V. 3:0 pf. (3:1 – prekid)
Vida – Orahovica 78 2:0
Jedinstvo L. – Sloboda 6:0
Izbor – Mladost 1:0
Gornji Rahić – Vražići 2:0
24.KOLO 21.maj 2011.
Vražići – Izbor 2:0
Mladost – Jedinstvo L. 2:0
Sloboda – Vida 4:1
Orahovica 78 – Međiđa 4:1
Jedinstvo V. – Doboj Istok 1:0
Stjepan Polje – Čelić 4:2
25.KOLO 29.maj 2011.
Čelić – Jedinstvo V. 2:1
Doboj Istok – Orahovica 78 3:0 pf.
Međiđa – Sloboda 2:1
Vida – Mladost 2:0
Jedinstvo L. – Vražići 2:0
Izbor – Gornji Rahić 1:0
26.KOLO 05.juni 2011.
Gornji Rahić – Jedinstvo L. 7:1
Vražići – Vida 1:2
Mladost – Međiđa 4:0
Sloboda – Doboj Istok 4:2
Orahovica 78 – Čelić 0:2
Jedinstvo V. – Stjepan Polje 6:2
549 golova – 3,52 prosjek

TABELA
1.Doboj Istok Klokotnica 24 13 2 9 58:30 41 Q
2.Orahovica 74 24 12 2 10 50:34 38
3.Čelić 24 12 1 11 39:34 37
4.Međiđa 24 12 1 11 42:51 37
5.Vražići 24 11 2 11 42:33 35
6.Mladost Brijesnica 24 11 2 11 44:45 35
7.Stjepan Polje 24 11 2 11 43:48 35
8.Gornji Rahić 24 11 1 12 46:29 34
9.Izbor Brčko 24 11 1 12 34:29 34
10.Vida Gradačac 24 11 1 12 41:50 34
11.Sloboda Kerep 24 11 1 12 34:64 34
12.Jedinstvo Vučkovci 24 11 0 13 44:48 33
13.Jedinstvo Lukavica 24 11 0 13 32:54 33 Ispada
Novi članovi: Posavina Brod (2.liga TK-Sjever)

1.LIGA TK - JUG
14.KOLO 20.mart 2011.
Teočak – Gornji Rainci 0:0
Mladost 78 – Mladost P. 0:2
Husinski Rudar – OFK Sloga 1:0
DSK – Vrana 4:0
Prokosovići – Željezničar 5:0
Svatovac – Konjuh 1:0
15.KOLO 27.mart 2011.
Konjuh – Prokosovići 1:3
Željezničar – DSK 1:1
Vrana – Husinski Rudar 2:0
OFK Sloga – Mladost 78 2:1
Mladost P. – Teočak 3:0
Gornji Rainci – Rudar 2:0
16.KOLO 03.april 2011.
Rudar – Mladost P. 1:1
Teočak – OFK Sloga 2:1
Mladost 78 – Vrana 1:0
Husinski Rudar – Željezničar 2:0
DSK – Konjuh 3:1
Prokosovići – Svatovac 4:0
17.KOLO 10.april 2011.
Svatovac – DSK 3:0
Konjuh – Husinski Rudar 3:0
Željezničar – Mladost 78 4:1
Vrana – Teočak 5:0
OFK Sloga – Rudar 3:0
Mladost P. – Gornji Rainci 4:1
18.KOLO 17.april 2011.
Gornji Rainci – OFK Sloga 1:1
Rudar – Vrana 6:0
Teočak – Željezničar 3:0
Mladost 78 – Konjuh 4:0
Husinski Rudar – Svatovac 1:1
DSK – Prokosovići 2:0
19.KOLO 20.april 2011.
Prokosovići – Husinski Rudar 3:1
Svatovac – Mladost 78 1:0
Konjuh – Teočak 2:1
Željezničar – Rudar 1:1
Vrana – Gornji Rainci 2:1
OFK Sloga – Mladost P. 2:2
20.KOLO 24.april 2011.
Mladost P. – Vrana 5:1
Gornji Rainci – Željezničar 5:2
Rudar – Konjuh 3:0
Teočak – Svatovac 2:1
Mladost 78 – Prokosovići 2:2
Husinski Rudar – DSK 3:0
21.KOLO 30.april 2011.
DSK – Mladost 78 3:0
Prokosovići – Teočak 2:1
Svatovac – Rudar 2:0
Konjuh – Gornji Rainci 0:3 pf.
Željezničar – Mladost P. 3:1
Vrana – OFK Sloga 3:2
22.KOLO 08.maj 2011.
OFK Sloga – Željezničar 2:1
Mladost P. – Konjuh 8:2
Gornji Rainci – Svatovac 5:0
Rudar – Prokosovići 1:0
Teočak – DSK 1:0
Mladost 78 – Husinski Rudar 6:0
23.KOLO 14.maj 2011.
Husinski Rudar – Teočak 1:0
DSK – Rudar 3:2
Prokosovići – Gornji Rainci 3:0
Svatovac – Mladost P. 3:0 pf. (1:1 – prekid)
Konjuh – OFK Sloga 1:2
Željezničar – Vrana 3:0
24.KOLO 21.maj 2011.
Vrana – Konjuh 2:0
OFK Sloga – Svatovac 3:2
Mladost P. – Prokosovići 2:1
Gornji Rainci – DSK 5:4
Rudar – Husinski Rudar 1:0
Teočak – Mladost 78 4:0
25.KOLO 29.maj 2011.
Mladost 78 – Rudar 1:0
Husinski Rudar – Gornji Rainci 4:0
DSK – Mladost P. 0:2
Prokosovići – OFK Sloga 3:0
Svatovac – Vrana 2:1
Konjuh – Željezničar 2:4
26.KOLO 05.juni 2011.
Željezničar – Svatovac 1:0
Vrana – Prokosovići 1:0
OFK Sloga – DSK 5:2
Mladost P. – Husinski Rudar 3:0 pf.
Gornji Rainci – Mladost 78 1:1
Rudar – Teočak 1:0
526 golova – 3,37 prosjek

TABELA
1.Mladost Puračić 24 14 4 6 57:34 46 Q
2.Prokosovići 24 14 3 7 52:23 45
3.Svatovac Poljice 24 12 1 11 34:35 37
4.Rudar Bukinje 24 11 3 10 38:28 36
5.Željezničar Dobošnica 24 11 3 10 44:44 36
6.Husinski Rudar Husino 24 11 2 11 31:34 35
7.Gornji Rainci 24 10 4 10 45:39 34
8.Mladost 78 Vukovije 24 10 4 10 40:38 34
9.OFK Sloga Sapna 24 10 4 10 42:48 34
10.DSK Devetak 24 10 3 11 49:48 33
11.Vrana Banović Selo 24 11 0 13 33:49 33
12.Teočak 24 9 2 13 33:49 29
13.Konjuh Kladanj 24 5 3 16 22:54 15 (-3) Ispada
Novi članovi: Mladost Gnojnica (2.liga TK-Zapad) i Sloga Simin Han (2.liga TK-Jug)

Plej-of za prvaka: 19.juni 2011.
Doboj-Istok Klokotnica – Mladost Puračić 0:0 – penali: 3:4
Mladost Puračić ulazi.

zmaj0712
Postovi: 109
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11
Kontakt:

PostPostao/la zmaj0712 » 25 jun 2011, 19:35

KANTONALNA LIGA ZDK
12.KOLO 27.mart 2011.
Stupčanica – Napredak 5:1
Vis – Novi Šeher 1:0
Nemila – Omladinac 2:1
Gradina – Proleter 1:1
13.KOLO 03.april 2011.
Gradina – Stupčanica 0:1
Proleter – Nemila 1:0
Omladinac – Vareš 2:2
Rudar – Napredak 2:2
14.KOLO 10.april 2011.
Stupčanica – Rudar 3:2
Napredak – Novi Šeher 3:1
Vis – Omladinac 7:0
Vareš – Proleter 3:0 pf.
Nemila – Gradina 4:1
15.KOLO 17.april 2011.
Nemila – Stupčanica 0:1
Gradina – Vareš 3:1
Proleter – Vis 2:1
Novi Šeher – Rudar 1:2
16.KOLO 24.april 2011.
Stupčanica – Novi Šeher 4:0
Napredak – Omladinac 3:0 pf.
Vis – Gradina 1:0
Vareš – Nemila 2:0
17.KOLO 02.maj 2011.
Vareš – Stupčanica 1:3
Nemila – Vis 1:1
Proleter – Napredak 4:0
Omladinac – Rudar 0:3 pf.
18.KOLO 08.maj 2011.
Novi Šeher – Omladinac 3:0 pf.
Rudar – Proleter 6:0
Napredak – Gradina 4:1
Vis – Vareš 3:1
19.KOLO 15.maj 2011.
Vis – Stupčanica 1:2
Nemila – Napredak 0:1
Gradina – Rudar 0:1
Proleter – Novi Šeher 9:0
20.KOLO 22.maj 2011.
Stupčanica – Omladinac 3:0 pf.
Novi Šeher – Gradina 5:2
Rudar – Nemila 3:0
Napredak – Vareš 0:0
21.KOLO 29.maj 2011.
Vis – Napredak 0:2
Vareš – Rudar 0:0
Nemila – Novi Šeher 5:1
Proleter – Omladinac 3:0 pf.
22.KOLO 05.juni 2011.
Stupčanica – Proleter 3:0 pf.
Omladinac – Gradina 0:3 pf.
Novi Šeher – Vareš 3:0 pf.
Rudar – Vis 6:1

TABELA
1.Stupčanica Olovo 18 14 0 4 41:14 42 Ulazi
2.Rudar Zenica 18 13 2 3 53:17 41
3.Napredak Šije 18 10 5 3 35:22 35
4.Proleter Makljenovac 18 10 2 6 38:26 32
5.Vis Kosova 18 8 3 7 28:26 27
6.Vareš 18 6 4 8 21:27 22
7.Novi Šeher 18 5 2 11 22:51 17
8.Nemila 18 5 1 12 20:31 16
9.Omladinac Poriječani 18 4 3 11 20:43 15 Odustali
10.Gradina Mravići 18 3 2 13 20:43 11
11.Moštre Odustali
Novi članovi: Krivaja Zavidovići i Pobjeda Tešanjka (Druga liga FBIH – Centar).

1.LIGA KANTONA SARAJEVO
12.KOLO 27.mart 2011.
Pofalićki – Saobraćajac 3:0
Partizan – Jug 3:0
Koševsko Brdo – Vrbanjuša 2:2
Butmir – Igman 2:1
Iskra – Ilijaš 3:4
13.KOLO 03.april 2011.
Ilijaš – Butmir 6:0
Igman – Koševsko Brdo 1:4
Vrbanjuša – Partizan 1:1
Jug – Pofalićki 0:2
Saobraćajac – Omladinac 2:1
14.KOLO 10.april 2011.
Omladinac – Jug 2:1
Pofalićki – Vrbanjuša 0:0
Partizan – Igman 6:0
Koševsko Brdo – Ilijaš 0:2
Butmir – Iskra 2:1
15.KOLO 17.april 2011.
Iskra – Koševsko Brdo 4:0
Ilijaš – Partizan 1:5
Igman – Pofalićki 0:1
Vrbanjuša – Omladinac 6:4
Jug – Saobraćajac 1:4
16.KOLO 24.april 2011.
Saobraćajac – Vrbanjuša 3:0
Omladinac – Igman 2:2
Pofalićki – Ilijaš 1:1
Partizan – Iskra 1:3
Koševsko Brdo – Butmir 1:4
17.KOLO 30.april 2011.
Butmir – Partizan 3:3
Iskra – Pofalićki 1:2
Ilijaš – Omladinac 4:2
Igman – Saobraćajac 0:3
Vrbanjuša – Jug 1:0
18.KOLO 07.maj 2011.
Jug – Igman 4:4
Saobraćajac – Ilijaš 2:4
Omladinac – Iskra 2:3
Pofalićki – Butmir 5:4
Partizan – Koševsko Brdo 3:3
19.KOLO 14.maj 2011.
Koševsko Brdo – Pofalićki 0:5
Butmir – Omladinac 2:3
Iskra – Saobraćajac 0:3 pf.
Ilijaš – Jug 6:3
Igman – Vrbanjuša 3:2
20.KOLO 21.maj 2011.
Vrbanjuša – Ilijaš 3:4
Jug – Iskra 3.0
Saobraćajac – Butmir 4:2
Omladinac – Koševsko Brdo 1:2
Pofalićki – Partizan 4:0
21.KOLO 28.maj 2011.
Partizan – Omladinac 3:3
Koševsko Brdo – Saobraćajac 0:1
Butmir – Jug 2:0
Iskra – Vrbanjuša 0:3 pf.
Ilijaš – Igman 6:0
22.KOLO 04.juni 2011.
Igman – Iskra 3:0 pf.
Vrbanjuša – Butmir 3:0 pf.
Jug – Koševsko Brdo 2:3
Saobraćajac – Partizan 2:2
Omladinac – Pofalički 0:3 pf.

TABELA
1.Ilijaš 20 17 2 1 70:24 53 Ulazi
2.Pofalički Sarajevo 20 15 5 0 52:13 50
3.Saobraćajac Sarajevo 20 14 3 3 47:18 45
4.Butmir 20 9 3 8 41:42 30
5.Vrbanjuša Sarajevo 20 8 3 9 42:45 27
6.Iskra Sarajevo 20 8 2 10 43:42 26 Odustali
7.Partizan Sarajevo 20 5 6 9 43:47 23
8.Igman Ilidža 20 6 2 12 24:50 20
9.Jug Sarajevo 20 5 1 14 28:45 16
10.Omladinac Doglodi 20 4 3 13 33:48 15
11.Koševsko Brdo Sarajevo 20 3 2 15 23:72 11
Novi članovi: Famos Hrasnica (2.liga FBIH – Centar), Jedinstvo Lješevo, Moščanica, Hrid Sarajevo (2.liga Kantona Sarajevo).

KANTONALNA LIGA BPK (GORAŽDE)

nema podataka.

LIGA HNK
10.KOLO 28.novembar 2010.
Jasenica – Sloga
Buna – Blagaj
Klis – Kruševo
FK Bjelopoljac – Međugorje
11.KOLO 05.decembar 2010.
Međugorje – Lipanjske zore
Kruševo – FK Bjelopoljac
Cim – Klis 2:1
Sloga – Buna
12.KOLO 10.april 2011.
Klis – Međugorje 3:0
Lipanjske zore – FK Bjelopoljac
Cim – Jasenica
Kruševo – Sloga
Blagaj – Buna 4:0
13.KOLO 17.april 2011.
Kruševo – Međugorje 4:0
Sloga – Jasenica 2:1
Buna – Klis 3:2
Lipanjske zore – Cim 2:0
FK Bjelopoljac – Blagaj 0:4
14.KOLO 24.april 2011.
FK Bjelopoljac – Klis 0:3 pf. (2:1)
Kruševo – Buna 1:1
Međugorje – Sloga 3:0
Jasenica – Lipanjske zore 1:2
Blagaj – Cim 0:3
15.KOLO 30.april 2011.
FK Bjelopoljac – Kruševo 1:2
Klis – Cim 3:1
Buna – Međugorje 3:0
Blagaj – Jasenica 5:1
Lipanjske zore – Sloga 2:1
16.KOLO 08.maj 2011.
Međugorje – FK Bjelopoljac 5:2
Jasenica – Klis 0:4
Buna – Sloga 2:3
Blagaj – Lipanjske zore 4:2
Cim – Kruševo 0:1
17.KOLO 15.maj 2011.
Međugorje – Cim 2:3
Kruševo – Jasenica 5:0
Klis – Lipanjske zore 3:0
FK Bjelopoljac – Buna 5:2
Sloga – Blagaj 2:0
18.KOLO 22.maj 2011.
Jasenica – Međugorje 3:0
Buna – Cim 0:3
Sloga – FK Bjelopoljac 2:0
Blagaj – Klis 1:1
Kruševo – Lipanjske zore 2:3
19.KOLO 29.maj 2011.
Jasenica – Buna 0:0
Lipanjske zore – Međugorje 3:0
Klis – Sloga 4:0
Blagaj – Kruševo 2:4
Cim – FK Bjelopoljac 3:0
20.KOLO 05.juni 2011.
Kruševo – Klis 1:1
Sloga – Cim 2:7
Jasenica – FK Bjelopoljac 3:0
Blagaj – Međugorje 0:3
Buna – Lipanjske zore 1:4
TABELA
1.Klis Buturović Polje 18 12 4 2 48:16 40 Ulazi
2.Cim Mostar 18 13 1 4 49:17 40
3.Lipanjske zore Domanovići 18 13 1 4 48:32 40
4.Blagaj 18 10 1 7 46:29 31
5.Kruševo 18 8 5 5 37:23 29
6.Buna Blagaj 18 8 2 8 45:41 26
7.Međugorje 18 6 1 11 30:48 19
8.Jasenica 18 3 3 12 13:39 12
9.Sloga Trebižat 18 4 0 14 14:59 12
10.FK Bjelopoljac Bjelo Polje 18 3 2 13 26:52 11
11.HNK Bjelopoljac Bjelo Polje Odustali
12.Soko Drežnica Odustali
Novi članovi: Rama Prozor (2.liga FBIH – Jug).
NAPOMENA: Nedostaju rezultati 10. 11. i 12.kola

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA ZHŽ/ŽUPANIJE 10
10.KOLO 03.april 2011.
Rakitno – Posušje 0:2
Bužan – Bigeste 0:1
Šujica – Junak 3:1
Vir – Rujani Čelebići 92 2:1
11.KOLO 10.april 2011.
Vir – Rakitno 2:2
Rujani Čelebići 92 – Šujica 2:0
Junak – Bužan 1:1
Šator – Posušje 2:2
12.KOLO 17.april 2011.
Rakitno – Šator 1:2
Posušje – Bigeste 0:0
Bužan – Rujani Čelebić 92 0:0
Šujica – Vir 2:0
13.KOLO 23.april 2011.
Šujica – Rakitno 3:0 pf.
Vir – Bužan 2:2
Junak – Posušje
Bigeste – Šator 3:0
14.KOLO 30.april 2011.
Rakitno – Bigeste 0:3 pf.
Šator – Junak 3:1
Posušje – Rujani Čelebić 92 3:0 pf.
Bužan – Šujica
15.KOLO 08.maj 2011.
Bužan – Rakitno 3:0 pf.
Vir – Posušje
Rujani Čelebić 92 – Šator 2:2
Junak – Bigeste 1:3
16.KOLO 15.maj 2011.
Rakitno – Junak 0:3 pf.
Bigeste – Rujani Čelebić 92 4:0
Šator – Vir 4:0
Posušje – Šujica
17.KOLO 22.maj 2011.
Bužan – Posušje 1:0
Šujica – Šator 0:2
Vir – Bigeste 2:0
Rujani Čelebić 92 – Junak 1:0
18.KOLO 29.maj 2011.
Rakitno – Rujani Čelebić 92 0:3 pf.
Junak – Vir 5:1
Bigeste – Šujica 6:1
Šator – Bužan 5:0

TABELA
1.Bigeste 16 13 2 1 53: 7 41 Ulazi
2.Posušje 16 11 4 1 53: 9 37
3.Šator 16 8 3 5 29:26 27
4.Vir 16 8 2 6 32:25 26
5.Bužan 16 5 3 8 18:30 18
6.Šujica 16 5 2 9 23:40 17
7.Junak 16 5 2 9 25:46 17
8.Rujani Čelebić 16 4 3 9 22:38 15
9.Rakitno 16 1 3 12 10:44 3 (-3) Odustali
Novi članovi: Blato Ljuti Dolac (2.liga FBIH – Jug).

NAPOMENA: Nedostaju rezultati nekih utakmica.

KANTONALNA LIGA SBK
8.KOLO 17.april 2011.
Jardol PC 96 – Novi Travnik 1:1
Rudar – Maestral 95 0:1
Dnoluka – Kačuni 3:4
Karaula – Mladost 2:2
9.KOLO 23.april 2011.
Mladost – Jardol PC 96 1:2
Kačuni – Karaula 3:1
Maestral 95 – Dnoluka 0:0
Novi Travnik – Rudar 2:1
10.KOLO 30.april 2011.
Rudar – Jardol PC 96 1:2
Dnoluka – Novi Travnik 3:0 pf.
Karaula – Maestral 95 2:3
Kačuni – Mladost 3:1
11.KOLO 08.maj 2011.
Mladost – Rudar 4:0
Maestral 95 – Kačuni 4:0
Novi Travnik – Karaula 2:1
Jardol PC 96 – Dnoluka 5:3
12.KOLO 15.maj 2011.
Maestral 95 – Mladost 3:1
Kačuni – Novi Travnik 0:3 pf.
Karaula – Jardol PC 96 0:0
Dnoluka – Rudar 4:0
13.KOLO 22.maj 2011.
Novi Travnik – Maestral 95 1:2
Jardol PC 96 – Kačuni 3:2
Rudar – Karaula 4:0
Dnoluka – Mladost 0:1
14.KOLO 29.maj 2011.
Mladost – Novi Travnik 1:2
Karaula – Dnoluka 3:0
Kačuni – Rudar 2:1
Maestral 95 – Jardol PC 96 3:0

TABELA
1.Maestral 95 Jajce 14 11 2 1 40:12 35 Ulazi
2.Kačuni 14 8 1 5 33:26 25
3.Jardol PC 96 14 5 6 3 25:24 21
4.Novi Travnik 14 6 2 6 16:26 20
5.Mladost Nević Polje 14 5 2 7 26:25 17
6.Karaula 14 4 3 7 20:30 15
7.Rudar Han Bila 14 4 1 9 20:27 13
8.Dnoluka 14 3 3 8 22:32 12
Novi članovi: Brnjaci (2.liga FBIH – Zapad 1)

KANTONALNA LIGA USK
12.KOLO 03.april 2011.
Borac – Una 1925 1:4
Gomila – Bajer 99 2:1
Čoralići – Bakšaiš 1:1
Sloga 1937 – Rudar 1:2
Omladinac S. – Omladinac 75 0:0
13.KOLO 10.april 2011.
Omladinac 75 – Sloga 1937 1:1
Rudar – Čoralići 1:2
Bakšaiš – Gomila 2:3
Bajer 99 – Una 1925 0:1
14.KOLO 17.april 2011.
Borac – Bajer 99
Una 1925 – Bakšaiš
Gomila – Rudar
Čoralići – Omladinac 75
15.KOLO 24.april 2011.
Omladinac S. – Borac
Omladinac 75 – Gomila
Rudar – Una 1925
Bakšaiš – Bajer 99
16.KOLO 30.april 2011.
Borac – Bakšaiš 4:0
Bajer 99 – Rudar
Una 1925 – Omladinac 75
Sloga 1937 – Omladinac S. 1:0
17.KOLO 08.maj 2011.
Sloga 1937 – Borac 1:5
Omladinac S. – Čoralići
Omladinac 75 – Bajer 99
Rudar – Bakšaiš 1:4
18.KOLO 15.maj 2011.
Borac – Rudar 4:1
Bakšaiš – Omladinac 75 1:1
Gomila – Omladinac S. 2:1
Čoralići – Sloga 1937 3:1
19.KOLO 22.maj 2011.
Čoralići – Borac 2:1
Sloga 1937 – Gomila 1:1
Omladinac S. – Una 1925 2:3
Omladinac 75 – Rudar 3:0 pf.
20.KOLO 29.maj 2011.
Borac – Omladinac 75
Bajer 99 – Omladinac S. 0:1
Una 1925 – Sloga 1937 6:0
Gomila – Čoralići 3:0 pf. (2:2 – prekid)
21.KOLO 05.juni 2011.
Gomila – Borac 3:0 pf.
Čoralići – Una 1925 2:6
Sloga 1937 – Bajer 99 7:4
Omladinac S. – Bakšaiš 1:3
22.KOLO 12.juni 2011.
Rudar – Omladinac S. 6:6
Bakšaiš – Sloga 1937 0:3
Bajer 99 – Čoralići 0:3
Una 1925 – Gomila 6:1

TABELA
1.Una 1925 Kulen Vakuf 18 17 0 1 74:15 51 Ulazi
2.Omladinac 75 Pokoj 17 11 4 2 46:14 37 Ulazi
3.Borac Izačić 17 9 1 7 39:34 28
4.Una 1988 Ćoralići 18 7 6 5 33:34 27
5.Gomila Stijena 18 7 1 10 29:37 22
6.Sloga 1937 Kralje 18 6 3 9 23:36 21
7.Rudar Kamengrad 18 6 3 9 34:52 21
8.Bakšaiš Bihać 18 5 4 9 35:48 19
9.Omladinac Sanica 18 4 4 10 25:38 16
10.Bajer 99 Velagići 18 3 2 13 23:53 11
Novi članovi: ABC Podzvizd, Rasdnički 1936 Ripač (2.liga FBIH – Zapad 2).

NAPOMENA: Nedostaju rezultati utakmica 14. 15. 16. i 17.kola.
U tabeli nedostaje rezultat utakmice 20.kola Borac - Omladinac 75.

zmaj0712
Postovi: 109
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11
Kontakt:

PostPostao/la zmaj0712 » 05 avg 2011, 19:51

DRUGA ŽUPANIJSKA LIGA POSAVINE
TABELA
1.Sloga Prud 22 17 3 2 71:18 54 Ulazi
2.Dubrave 22 13 3 6 54:38 42
3.Mladi Zadrugar Donji Rahić 22 11 4 7 61:44 37
4.9.Lipanj Bazik 22 10 5 7 41:43 35
5.Vitanovići 78 22 10 5 7 45:48 35
6.Posavina Posavska Mahala 22 9 6 7 48:41 33
7.HAŠK Napredak Ulović 22 9 4 9 48:46 31
8.Posavac Ugljara 22 9 3 10 55:50 30
9.Dragovoljac Novo Selo 22 7 4 11 30:40 25
10.Hrvatski Dragovoljac Boće 22 3 8 11 36:50 17
11.Radnik Hrvatska Tišina 22 4 4 14 31:66 16
12.Ravne Zovik 22 5 1 16 34:70 16
13.Kopanice Odustali

14.KOLO 20.mart 2011.
Posavac – Mladi Zadrugar 2:3
Sloga – Posavina 0:0
Dragovoljac – H.Dragovoljac 2:0
Napredak – 9.lipanj 2:2
Radnik – Vitanovići 78 1:1
15.KOLO 27.mart 2011.
Ravne Zovik – Napredak 2:4
9.lipanj – Dragovoljac 4:1
H.Dragovoljac – Sloga 1:2
Posavina – Posavac 2:5
Mladi Zadrugar – Dubrave 4:1
16.KOLO 03.april 2011.
Dubrave – Posavina 0:0
Posavac – H.Dragovoljac 2:2
Sloga – 9.lipanj 3:0
Dragovoljac – Ravne Zovik 3:0
Napredak – Vitanovići 78 2:0
17.KOLO 10.april 2011.
Radnik – Napredak 2:0
Vitanovići 78 – Dragovoljac 2:1
Ravne Zovik – Sloga 1:7
9.lipanj – Posavac 2:0
H.Dragovoljac – Dubrave 2:3
Posavina – Mladi Zadrugar 3:4
18.KOLO 17.april 2011.
Mladi Zadrugar – H.Dragovoljac 1:2
Dubrave – 9.lipanj 4:0
Posavac – Ravne Zovik 3:0
Sloga – Vitanovići 78 3:0
Dragovoljac – Radnik 3:0
19.KOLO 23.april 2011.
Radnik – Sloga 0:3 pf.
Vitanovići 78 – Posavac 3:1
Ravne Zovik – Dubrave
9.lipanj – Mladi Zadrugar 3:2
H.Dragovoljac – Posavina 3:0 pf.
20.KOLO 30.april 2011.
Posavina – 9.lipanj 3:1
Mladi Zadrugar – Ravne Zovik 3:1
Dubrave – Vitanovići 78 3:1
Posavac – Radnik 4:2
Dragovoljac – Napredak 3:1
21.KOLO 08.maj 2011.
Napredak – Sloga 2:3
Radnik – Dubrave 1:4
Vitanovići 78 – Mladi Zadrugar 2:2
Ravne Zovik – Posavina 1:3
9.lipanj – H.Dragovoljac 2:2
22.KOLO 15.maj 2011.
H.Dragovoljac – Ravne Zovik 1:2
Posavina – Vitanovići 78 6:1
Mladi Zadrugar – Radnik 9:1
Posavac – Napredak 3:0
Sloga – Dragovoljac 6:0
23.KOLO 22.maj 2011.
Dragovoljac – Posavac 1:0
Napredak – Dubrave 0:3
Radnik – Posavina 5:5
Vitanovići 78 – H.Dragovoljac 4:1
Ravne Zovik – 9.lipanj 1:0
24.KOLO 29.maj 2011.
9.lipanj – Vitanovići 78 3:2
H.Dragovoljac – Radnik 2:1
Mladi Zadrugar – Napredak 4:0
Dubrave – Dragovoljac 4:1
Posavac – Sloga 0:3 pf.
25.KOLO 05.juni 2011.
Sloga – Dubrave 3:0 pf.
Dragovoljac – Mladi Zadrugar 1:2
Napredak – Posavina 5:4
Radnik – 9.lipanj 1:2
Vitanovići 78 – Ravne Zovik 5:2
26.KOLO 12.juni 2011.
Ravne Zovik – Radnik 3:0 pf.
H.Dragovoljac – Napredak 0:3 pf.
Posavina – Dragovoljac 1:0
Mladi Zadrugar – Sloga 3:2
Dubrave – Posavac 5:1

DRUGA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – SJEVER
TABELA
1.Posavina Brod 22 12 2 8 38:33 38 Ulazi
2.Napredak Omerbegovača 22 12 0 10 51:33 36
3.12.Decembar Rajska 22 12 2 8 53:41 35 (-3)
4.Trešnjevka Maoča 22 11 2 9 50:40 35
5.Graničar Brezovo Polje 22 11 2 9 37:36 35
6.Voćar Šatorovići 22 11 0 11 58:37 33
7.Trebava Zelinja 22 10 1 11 48:44 31
8.Biberovo Polje 22 10 1 11 38:46 31
9.Koraj 22 11 0 11 33:49 30 (-3)
10.Željezničar Jelovče Selo 22 9 0 13 34:43 27
11.OFK Brčko 1978 22 8 1 13 40:58 25
12.Brčko 72 22 8 3 11 31:51 24 (-3) Ispada

12.KOLO 27.mart 2011.
12.Decembar – Voćar 3:2
Trebava – Koraj 4:0
Napredak – Posavina 2:0
Brčko 72 – Trešnjevka 2:2
Graničar – Biberovo Polje 1:0
OFK Brčko 1978 – Željezničar 4:2
13.KOLO 03.april 2011.
OFK Brčko 1978 – 12.Decembar 2:2
Željezničar – Graničar 3:1
Biberovo Polje – Brčko 72 3:0
Trešnjevka – Napredak 2:1
Posavina – Trebava 2:0
Koraj – Voćar 2:0
14.KOLO 10.april 2011.
12.Decembar – Koraj 5:0
Voćar – Posavina 3:0
Trebava – Trešnjevka 4:2
Napredak – Biberovo Polje 2:0
Brčko 72 – Željezničar 2:1
Graničar – OFK Brčko 1978 1:0
15.KOLO 17.april 2011.
Graničar – 12.Decembar 3:1
OFK Brčko 1978 – Brčko 72 1:0
Željezničar – Napredak 4:1
Biberovo Polje – Trebava 2:0
Trešnjevka – Voćar 3:0
Posavina – Koraj 3:0
16.KOLO 24.april 2011.
12.Decembar – Posavina 5:2
Koraj – Trešnjevka 4:1
Voćar – Biberovo Polje 2:1
Trebava – Željezničar 3:2
Napredak – OFK Brčko 1978 9:2
Brčko 72 – Graničar 3:3
17.KOLO 30.april 2011.
Brčko 72 – 12.Decembar 1:0
Graničar – Napredak 2:1
OFK Brčko 1978 – Trebava 2:1
Željezničar – Voćar 3:1
Biberovo Polje – Koraj 1:0
Trešnjevka – Posavina 0:0
18.KOLO 08.maj 2011.
12.Decembar – Trešnjevka 4:2
Posavina – Biberovo Polje 5:0
Koraj – Željezničar 3:0
Voćar – OFK Brčko 1978 5:0
Trebava – Graničar 3:1
Napredak – Brčko 72 4:1
19.KOLO 15.maj 2011.
Napredak – 12.Decembar 3:1
Brčko 72 – Trebava 2:1
Graničar – Voćar 2:1
OFK Brčko 1978 – Koraj 5:0
Željezničar – Posavina 1:2
Biberovo Polje – Trešnjevka 4:3
20.KOLO 22.maj 2011.
12.Decembar – Biberovo Polje 6:0
Trešnjevka – Željezničar 1:0
Posavina – OFK Brčko 1978 3:1
Koraj – Graničar 2:0
Voćar – Brčko 72 6:0
Trebava – Napredak 3:1
21.KOLO 29.maj 2011.
Trebava – 12.Decembar 1:1
Napredak – Voćar 3:1
Brčko 72 – Koraj 5:2
Graničar – Posavina 2:0
OFK Brčko 1978 – Trešnjevka 2:5
Željezničar – Biberovo Polje 2:1
22.KOLO 05.juni 2011.
12.Decembar – Željezničar 5:0
Biberovo Polje – OFK Brčko 1978 3:4
Trešnjevka – Graničar 4:2
Posavina – Brčko 72 3:0
Koraj – Napredak 2:1
Voćar – Trebava 6:2

DRUGA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – ZAPAD
TABELA
1.Mladost Gnojnica 22 12 2 8 53:21 38 Ulazi
2.Bukovik Gornji Srebrenik 22 11 0 11 41:35 33
3.Rudar Zagorje 22 10 3 9 48:44 33
4.Jedinstvo Huskići 22 10 3 9 35:39 33
5.Seona 22 10 2 10 43:36 32
6.Mramor Babice 22 10 2 10 44:39 32
7.Lokomotiva Miričina 22 9 4 9 40:39 31
8.Sloga Bikodže 22 10 1 11 42:42 31
9.Ratiš Kruševica 22 11 1 10 42:44 31 (-3)
10.Orahovica 77 22 9 2 11 34:40 29
11.Bistarac 22 9 2 11 34:51 29
12.BSK Bokavići 22 8 4 10 31:57 28 Ispada

12.KOLO 27.mart 2011.
Lokomotiva – Orahovica 77 4:0
Rudar – Bukovik 3:0
Bistarac – Mladost 0:1
BSK – Seona 1:0
Ratiš – Jedinstvo 2:0
Mramor – Sloga 1:0
13.KOLO 03.april 2011.
Mramor – Lokomotiva 2:0
Sloga – Ratiš 4:2
Jedinstvo – BSK 4:2
Seona – Bistarac 1:1
Mladost – Rudar 2:0
Bukovik – Orahovica 77 3:1
14.KOLO 10.april 2011.
Lokomotiva – Bukovik 3:2
Orahovica 77 – Mladost 0:0
Rudar – Seona 2:1
Bistarac – Jedinstvo 1:2
BSK – Sloga 2:0
Ratiš – Mramor 4:3
15.KOLO 17.april 2011.
Ratiš – Lokomotiva 2:0
Mramor – BSK 3:1
Sloga – Bistarac 6:0
Jedinstvo – Rudar 4:2
Seona – Orahovica 77 6:0
Mladost – Bukovik 6:0
16.KOLO 24.april 2011.
Lokomotiva – Mladost 3:2
Bukovik – Seona 2:1
Orahovica 77 – Jedinstvo 2:0
Rudar – Sloga 5:0
Bistarac – Mramor 2:1
BSK – Ratiš 2:2
17.KOLO 30.april 2011.
BSK – Lokomotiva 2:1
Ratiš – Bistarac 6:0
Mramor – Rudar 3:0 pf.
Sloga – Orahovica 78 3:0
Jedinstvo – Bukovik 2:0
Seona – Mladost 0:3 pf.
18.KOLO 08.maj 2011.
Lokomotiva – Seona 2:4
Mladost – Jedinstvo 4:0
Bukovik – Sloga 2:0
Orahovica 78 – Mramor 4:1
Rudar – Ratiš 4:2
Bistarac – BSK 3:0
19.KOLO 15.maj 2011.
Bistarac – Lokomotiva 4:0
BSK – Rudar 3:0 pf. (1:0 – prekid)
Ratiš – Orahovica 78 2:0
Mramor – Bukovik 1:0
Sloga – Mladost 1:0
Jedinstvo – Seona 1:2
20.KOLO 22.maj 2011.
Lokomotiva – Jedinstvo 3:1
Seona – Sloga 4:0
Mladost – Mramor 3:0
Bukovik – Ratiš 3:1
Orahovica 78 – BSK 3:0 pf. (prekid kod 1:1)
Rudar – Bistarac 3:3
21.KOLO 29.maj 2011.
Rudar – Lokomotiva 4:0
Bistarac – Orahovica 78 2:1
BSK – Bukovik 2:1
Ratiš – Mladost 1:0
Mramor – Seona 2:0
Sloga – Jedinstvo 1:0
22.KOLO 05.juni 2011.
Lokomotiva – Sloga 1:0
Jedinstvo – Mramor 3:2
Seona – Ratiš 9:1
Mladost – BSK 11:0
Bukovik – Bistarac 4:2
Orahovica 78 – Rudar 3:1

DRUGA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – JUG
TABELA
1.Sloga Simin Han 22 14 2 6 65:27 44 Ulazi
2.Jedinstvo Donje Dubrave 22 15 0 7 42:26 42 (-3)
3.Mladost Gornja Tuzla 22 11 1 10 40:26 34
4.Omladinac RMU Đurđevik 22 11 1 10 44:43 34
5.Napredak Tupkovići 22 11 0 11 51:46 33
6.Slatina Bašigovci 22 11 0 11 43:41 33
7.Mladost Kikači 22 10 2 10 36:47 32
8.Rijeka Šerići 22 10 0 12 34:40 30
9.Jablanica Barice 22 9 2 11 43:42 29
10.Kiseljak 22 9 2 11 36:45 29
11.Gornje Dubrave 22 9 2 11 34:46 29
12.Spreča Donji Rainac 22 5 2 15 32:71 17 Ispada

12.KOLO 27.mart 2011.
Spreča – Slatina 2:1
Mladost GT. – Rijeka 3:0
Sloga – Jedinstvo 2:0
Gornje Dubrave – Jablanica 2:2
Mladost K. – Omladinac RMU 2:2
Napredak – Kiseljak 2:1
13.KOLO 03.april 2011.
Napredak – Spreča 5:1
Kiseljak – Mladost K. 3:1
Omladinac RMU – Gornje Dubrave 4:0
Jablanica – Sloga 1:0
Jedinstvo – Mladost GT. 2:0
Rijeka – Slatina 3:1
14.KOLO 10.april 2011.
Spreča – Rijeka 2:1
Slatina – Jedinstvo 1:4
Mladost GT. – Jablanica 5:0
Sloga – Omladinac RMU 4:2
Gornje Dubrave – Kiseljak 3:2
Mladost K. – Napredak 5:3
15.KOLO 17.april 2011.
Mladost K. – Spreča 1:0
Napredak – Gornje Dubrave 3:2
Kiseljak – Sloga 2:2
Omladinac RMU – Mladost GT. 1:0
Jablanica – Slatina 0:3 pf.
Jedinstvo – Rijeka 2:0
16.KOLO 24.april 2011.
Spreča – Jedinstvo 1:3
Rijeka – Jablanica 3:2
Slatina – Omladinac RMU 4:0
Mladost GT. – Kiseljak 3:1
Sloga – Napredak 3:1
Gornje Dubrave – Mladost K. 3:0
17.KOLO 30.april 2011.
Gornje Dubrave – Spreča 4:1
Mladost K. – Sloga 2:1
Napredak – Mladost GT. 1:0
Kiseljak – Slatina 3:1
Omladinac RMU – Rijeka 4:1
Jablanica – Jedinstvo 1:2
18.KOLO 08.maj 2011.
Spreča – Jablanica 2:2
Jedinstvo – Omladinac RMU 3:0
Rijeka – Kiseljak 5:0
Slatina – Napredak 1:0
Mladost GT. – Mladost K. 4:1
Sloga – Gornje Dubrave 6:1
19.KOLO 15.maj 2011.
Sloga – Spreča 9:0
Gornje Dubrave – Mladost GT. 1:0
Mladost K. – Slatina 3:0
Napredak – Rijeka 5:0
Kiseljak – Jedinstvo 2:1
Omladinac RMU – Jablanica 3:2
20.KOLO 22.maj 2011.
Spreča – Omladinac RMU 6:2
Jablanica – Kiseljak 3:1
Jedinstvo – Napredak 4:1
Rijeka – Mladost K. 4:1
Slatina – Gornje Dubrave 3:1
Mladost GT. – Sloga 0:0
21.KOLO 29.maj 2011.
Mladost GT. – Spreča 4:1
Sloga – Slatina 6:0
Gornje Dubrave – Rijeka 2:0
Mladost K. – Jedinstvo 3:2
Napredak – Jablanica 4:0
Kiseljak – Omladinac RMU 2:1
22.KOLO 05.juni 2011.
Spreča – Kiseljak 3:0
Omladinac RMU – Napredak 2:1
Jablanica – Mladost K. 3:1
Jedinstvo – Gornje Dubrave 4:1
Rijeka – Sloga 0:3 pf.
Slatina – Mladost GT. 2:1

zmaj0712
Postovi: 109
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11
Kontakt:

PostPostao/la zmaj0712 » 05 avg 2011, 19:55

OPĆINSKA LIGA VISOKO
TABELA
1.Liješeva 26 20 4 2 82:34 64
2.Zmaj Buzić Mahala 26 14 6 6 67:36 48
3.Visoko 26 15 3 8 64:37 48
4.Gračanica 26 13 6 7 67:43 45
5.Bratstvo Topuzovo Polje 26 13 2 11 51:46 41
6.Sloboda Vratnica 26 12 3 11 66:68 39
7.Poriječani 26 11 5 10 59:49 38
8.7.April Buci 26 11 5 10 36:38 38
9.Ljiljan Zimča 26 10 5 11 39:47 35
10.Uskok Dobrinje 26 9 7 10 42:45 34
11.Dijamant Grđevac 26 9 4 13 38:38 31
12.Goduša 26 5 5 16 43:72 20
13.Kralupi 26 7 4 15 31:60 19 (-6)
14.Rosulje Visoko 26 2 3 21 13:85 9 Odustali

14.KOLO 10.april 2011.
Bratstvo – 7.april 0:3 pf. (prekid u 81. kod 3:4)
Uskok – Kralupi 2:3
Sloboda – Poriječani 5:2
Liješeva – Gračanica 4:1
Dijamant – Zmaj 1:1
Goduša – Ljiljan 3:3
Rosulje – Visoko 0:6
15.KOLO 17.april 2011.
Rosulje – Bratstvo 0:3 pf.
Visoko – Goduša 4:2
Ljiljan – Dijamant 0:3 pf. (prekid kod rezultata 1:2)
Zmaj – Liješeva 2:3
Gračanica – Sloboda 7:0
Poriječani – Uskok 1:2
Kralupi – 7.april 0:1
16.KOLO 24.april 2011.
Bratstvo – Kralupi 3:0 pf. (prekid u 81' kod rezultata 0:1)
7.april – Poriječani 2:2
Uskok – Gračanica 0:0
Sloboda – Zmaj 3:2
Liješeva – Ljiljan 2:0
Dijamant – Visoko 1:0
Goduša – Rosulje 9:0
17.KOLO 27.april 2011.
Goduša – Bratstvo 1:1
Rosulje – Dijamant 0:3 pf.
Visoko – Liješeva 1:1
Ljiljan – Sloboda 0:0
Zmaj – Uskok 2:2
Gračanica – 7.april 3:1
Poriječani – Kralupi 7:1
18.KOLO 04.maj 2011.
Bratstvo – Poriječani 3.0 – igrano 11.maja
Kralupi – Gračanica 1:1
7.april – Zmaj 1:1
Uskok – Ljiljan 1:2
Sloboda – Visoko 1:4
Liješeva – Rosulje 3:0 pf.
Dijamant – Goduša 3:0
19.KOLO 08.maj 2011.
Dijamant – Bratstvo 2:0
Goduša – Liješeva 0:3
Rosulje – Sloboda 0:3 pf.
Visoko – Uskok 3:1
Ljiljan – 7.april 1:0
Zmaj – Kralupi 4:2
Gračanica – Poriječani 4:2
20.KOLO 15.maj 2011.
Bratstvo – Gračanica 1:2
Poriječani – Zmaj 3:0
Kralupi – Ljiljan 2:2
7.april – Visoko 2:1
Uskok – Rosulje 3:0 pf.
Sloboda – Goduša 3:2
Liješeva – Dijamant 1:0
21.KOLO 22.maj 2011.
Liješeva – Bratstvo 5:4
Dijamant – Sloboda 2:2
Goduša – Uskok 3:0 pf. (prekid u 84' kod 1:1)
Rosulje – 7.april 0:3 pf.
Visoko – Kralupi 2:1
Ljiljan – Poriječani 0:0
Zmaj – Gračanica 5:2
22.KOLO 29.maj 2011.
Bratstvo – Zmaj 3:2
Gračanica – Ljiljan 5:2
Poriječani – Visoko 5:1
Kralupi – Rosulje 3:0 pf.
7.april – Goduša 0:0
Uskok – Dijamant 0:1
Sloboda – Liješeva 5:5
23.KOLO 05.juni 2011.
Sloboda – Bratstvo 4:2
Liješeva – Uskok 1:1
Dijamant – 7.april 4:2
Goduša – Kralupi 0:1
Rosulje – Poriječani 0:3 pf.
Visoko – Gračanica 3:2
Ljiljan – Zmaj 2:0
24.KOLO 12.juni 2011.
Bratstvo – Ljiljan 0:2
Zmaj – Visoko 3:0 pf.
Gračanica – Rosulje 3:0 pf.
Poriječani – Goduša 4:0
Kralupi – Dijamant 1:0
7.april – Liješeva 3:0 pf.
Uskok – Sloboda 1:3
25.KOLO 15.juni 2011.
Uskok – Bratstvo 3:1
Sloboda – 7.april 3:1
Liješeva – Kralupi 4:1
Dijamant – Poriječani 0:1
Goduša – Gračanica 0:4
Rosulje – Zmaj 0:3 pf.
Visoko – Ljiljan 2:1
26.KOLO 19.juni 2011.
Bratstvo – Visoko 1:0
Ljiljan – Rosulje 3:0 pf.
Zmaj – Goduša 6:1
Gračanica – Dijamant 0:3
Poriječani – Liješeva 2:2
Kralupi – Sloboda 3:2
7.april – Uskok 0:3 pf.

DRUGA LIGA KANTONA SARAJEVO
TABELA
1.Jedinstvo Lješevo 8 6 1 1 18: 6 19 Ulazi
2.Moščanica 8 6 0 2 23:10 18 Ulazi
3.Hrid 8 3 0 5 14:28 9 Ulazi
4.Dobrinja 7 2 0 5 10:16 6 Odustali
5.Bojnik 7 1 1 5 10:15 4 Odustali

6.KOLO 17.april 2011.
Jedinstvo – Dobrinja 3:0 pf.
Mošćanica – Bojnik 3:0 pf.
7.KOLO 24.april 2011.
Bojnik – Jedinstvo 0:3 pf.
Dobrinja – Hrid 0:3 pf.
8.KOLO 30.april 2011.
Hrid – Bojnik 3:0 pf.
Mošćanica – Jedinstvo 3:2
9.KOLO 07.maj 2011.
Mošćanica – Hrid 8:2
Bojnik – Dobrinja -
10.KOLO 14.maj 2011.
Dobrinja – Mošćanica 0:3 pf.
Hrid – Jedinstvo 2:3

TREĆA KANTONALNA LIGA TK SJEVER (BRČKO DISTRIKTA)
TABELA
1.Brka 1948 12 8 3 1 31: 8 27 Ulazi
2.Sloboda Mujkići 12 5 5 2 36:17 20
3.Majevica Rašljan 12 6 2 4 24:23 20
4.Ograđenovac 12 5 4 3 26:27 19
5.Rahićki Ljiljani 12 5 2 5 23:25 17
6.Polet Palanka 12 4 2 6 14:19 14
7.Ćoseti 96 12 0 0 12 13:48 0

8.KOLO 10.april 2011.
Polet – Ćoseti 96 3:0
Majevica – Sloboda 3:2
Rahićki Ljiljani – Brka 1948 0:2
9.KOLO 17.april 2011.
Brka 1948 – Majevica 1:0
Sloboda – Polet 1:0
Ćoseti 96 – Ograđenovac 3:4
10.KOLO 24.april 2011.
Ograđenovac – Sloboda 3:3
Polet – Brla 1948 1:0
Majevica – Rahićki Ljiljani 3:1
11.KOLO 30.april 2011.
Rahićki Ljiljani – Polet 1:1
Brka 1948 – Ograđenovac 6:0
Sloboda – Ćoseti 96 5:1
12.KOLO 08.maj 2011.
Ćoseti 96 – Brka 1948 0:3
Ograđenovac – Rahićki Ljiljani 1:3
Polet – Majevica 2:0
13.KOLO 15.maj 2011.
Majevica – Ograđenovac 4:2
Rahićki Ljiljani – Ćoseti 96 8:4
Brka 1948 – Sloboda 1:1
14.KOLO 22.maj 2011.
Sloboda – Rahićki Ljiljani 8:1
Ćoseti 96 – Majevica 1:2
Ograđenovac – Polet 0:0

TREĆA KANTONALNA LIGA TK - ZAPAD
(MEĐUOPĆINSKA LIGA LUKAVAC, SREBRENIK, GRAČANICA)
NEPOTPUNA TABELA
1.Turija 15 11 1 3 34 Ulazi
2.Mladost Doborovci 15 9 3 3 30 Ulazi
3.Sladna 14 8 1 5 25
4.Jaruške 16 6 2 8 20
5.Škahovica 14 6 1 7 19
6.Pribava 14 6 0 8 18
7.Borac Tabaci 15 5 1 9 16
8.Polet Hrvati 15 4 3 8 15
9.Špionica 15 4 1 10 13
10.Šikulje Odustali

10.KOLO 10.april 2011.
Sladna – Turija 3:3
Polet – Škahovica 1:1
Mladost – Pribava 2:1
Borac – Jaruške 0:3
11.KOLO 17.april 2011.
Borac – Mladost 0:0
Pribava – Polet 2:0
Škahovica – Turija 1:0
Sladna – Špionica
12.KOLO 24.april 2011.
Špionica – Škahovica 0:2
Turija – Pribava 3:0
Polet – Borac 2:1
Mladost – Jaruške 5:1
13.KOLO 30.april 2011.
Jaruške – Polet
Borac – Turija
Pribava – Špionica
Škahovica – Sladna
14.KOLO 08.maj 2011.
Sladna – Pribava 3:1
Špionica – Borac 4:2
Turija – Jaruške 2:0
Polet – Mladost 2:2
15.KOLO 15.maj 2011.
Mladost – Turija
Jaruške – Špionica
Borac – Sladna 7:1
Pribava – Škahovica
16.KOLO 22.maj 2011.
Škahovica – Borac
Sladna – Jaruške
Špionica – Mladost
Turija – Polet 3:0 pf.
17.KOLO 29.maj 2011.
Polet – Špionica 5:0
Mladost – Sladna
Jaruške – Škahovica
Borac – Pribava
18.KOLO 05.juni 2011.
Pribava – Jaruške
Škahovica – Mladost
Sladna – Polet 2:0
Špionica – Turija

TREĆA KANTONALNA LIGA TK – JUG
TABELA
1.Srnice 26 21 1 4 57:19 64 Ulazi
2.Mladost Solina 26 20 3 3 76:19 63
3.Mladost Gornje Živinice 26 16 4 6 49:26 52
4.Grivice 25 16 2 7 54:25 50
5.Pasci 87 26 15 2 9 58:34 47
6.OFK Tuzla 26 14 1 11 49:52 43
7.Krušik 26 12 3 11 45:38 39
8.Memići 26 10 2 14 36:45 32
9.Bjeljevac 26 9 5 12 45:61 32
10.Borac Kovači 26 8 5 13 47:73 29
11.Oskova 25 8 3 14 40:51 27
12.Metalac Živinice 26 6 3 17 34:63 21
13.Toplice 26 6 1 19 29:62 19
14.Mladost Suha 26 2 1 23 23:73 7 Odustali

14.KOLO 27.mart 2011.
Krušik – Memići 4:1
Mladost So. – Srnice 1:0
Metalac – Oskova 2:0
Grivice – Bjeljevac 5:1
Mladost GŽ. – OFK Tuzla 6:0
Toplice – Borac 1:4
Mladost Su. – Pasci 78 0:3 pf.
15.KOLO 03.april 2011.
Mladost Su. – Krušik 1:2
Pasci 78 – Borac 5:0
Toplice – Mladost GŽ. 0:1
OFK Tuzla – Grivice 1:1
Bjeljevac – Metalac 2:1
Oskova – Mladost So. 2:4
Srnice – Memići 1:0
16.KOLO 10.april 2011.
Krušik – Srnice 0:3
Memići – Oskova 3:2
Mladost So. – Bjeljevac 7:0
Metalac – OFK Tuzla 0:1
Grivice – Toplice 2:0
Mladost GŽ. – Pasci 78 3:0
Borac – Mladost Su. 3:0 pf.
17.KOLO 17.april 2011.
Borac – Krušik 1:1
Mladost Su. – Mladost GŽ. 0:3 pf.
Pasci 78 – Grivice 1:0
Toplice – Metalac 2:0
OFK Tuzla – Mladost So. 2:1
Bjeljevac – Memići 0:2
Oskova – Srnice 1:2
18.KOLO 20.april 2011.
Krušik – Oskova 3:0
Srnice – Bjeljevac 3:0
Memići – OFK Tuzla 1:0
Mladost So. – Toplice 5:0
Metalac – Pasci 78 3:2
Grivice – Mladost Su. 3:0 pf.
Mladost GŽ. – Borac 1:0
19.KOLO 24.april 2011.
Mladost GŽ. – Krušik 1:0
Borac – Grivice 3:0
Mladost Su. – Metalac 0:3 pf.
Pasci 78 – Mladost So. 3:4
Toplice – Memići 1:2
OFK Tuzla – Srnice 1:2
Bjeljevac – Oskova 5:1
20.KOLO 30.april 2011.
Krušik – Bjeljevac 4:3
Oskova – OFK Tuzla 3:0 pf.
Srnice – Toplice 6:0
Memići – Pasci 78 1:0
Mladost So. – Mladost Su. 3:0 pf.
Metalac – Borac 2:2
Grivice – Mladost GŽ. 2:1
21.KOLO 08.maj 2011.
Grivice – Krušik 3:0 pf.
Mladost GŽ. – Metalac 4:1
Borac – Mladost So. 1:5
Mladost Su. – Memići 0:3 pf.
Pasci 78 – Srnice 2:1
Toplice – Oskova 3:0 pf.
OFK Tuzla – Bjeljevac 1:0
22.KOLO 15.maj 2011.
Krušik – OFK Tuzla 3:0 pf.
Bjeljevac – Toplice 3:1
Oskova – Pasci 78 0:3 pf.
Srnice – Mladost Su. 3:0 pf.
Memići – Borac 2:2
Mladost So. – Mladost GŽ. 2:0
Metalac – Grivice 1:2
23.KOLO 18.maj 2011.
Metalac – Krušik 0:3 pf.
Grivice – Mladost So. 1:0
Mladost GŽ. – Memići 5:0
Borac – Srnice 3:0
Mladost Su. – Oskova 0:3 pf.
Pasci 78 – Bjeljevac 2:1
Toplice – OFK Tuzla 3:0
24.KOLO 22.maj 2011.
Krušik – Toplice 3:0
OFK Tuzla – Pasci 78 2:1
Bjeljevac – Mladost Su. 3:0 pf.
Oskova – Borac 4:0
Srnice – Mladost GŽ. 3:0
Memići – Grivice 0:1
Mladost So. – Metalac 3:0
25.KOLO 29.maj 2011.
Mladost So. – Krušik 1:0
Metalac – Memići 0:3
Grivice – Srnice 0:1
Mladost GŽ. – Oskova 1:1
Borac – Bjeljevac 3:0 pf.
Mladost Su. – OFK Tuzla 0:3 pf.
Pasci 78 – Toplice 4:0
26.KOLO 05.juni 2011.
Krušik – Pasci 78 3:0
Toplice – Mladost Su. 3:0 pf.
OFK Tuzla – Borac 7:0
Bjeljevac – Mladost GŽ. 3:0
Oskova – Grivice
Srnice – Metalac 4:2
Memići – Mladost So. 1:2

Nadam se da će iduća sezona biti bolje propraćena.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 7907
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

PostPostao/la admin » 24 avg 2011, 15:39

Zbog rastućeg interesa forumaša za niže lige u BiH kreiran je novi podforum posvećen ovim ligama.

AboveTheLaw
Postovi: 1655
Pridružen/a: 24 maj 2011, 01:09
Lokacija: -.-
Kontakt:

PostPostao/la AboveTheLaw » 28 maj 2012, 19:39

Ne znam gdje sa ovim klipom pa cu to ovdje ubacit,



ja ne mogu da vjerujem koja budala dozvoli da se ova utakmica odigra uopce, stvarno dna dna o.O

realancojk
Postovi: 432
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

PostPostao/la realancojk » 28 maj 2012, 19:50

Može samo kod nas.
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

petersen
Postovi: 34
Pridružen/a: 15 maj 2012, 03:48

PostPostao/la petersen » 29 maj 2012, 15:35

Danas su odigrane utakmice posljednjeg kola Treće lige Tuzlanskog kantona, u kojoj je prvo mjesto osvojila ekipa NK Gornje Dubrave. Šampionsku titulu su obezbijedili kolo prije kraja, tako da je današnji susret protiv Metalca protekao u znaku revijalnog meča i proslave titule prvaka.

Na poluvrmenu utakmice koju su domaćini dobili rezultatom 5:0 održana je kongferencija za štampu. Predsedenik NK G.Dubrave Esad Kitić je povodom osvajanja šampionske titule rekao:

"Radujemo se osvojenoj tituli i plasmanu u Drugu ligu TK. Cilj nam je da i naredne sezone u višem rangu osvojimo titulu i plasiramo se u Prvu ligu TK.Imamo talentovanu ekipu, a poznato je da nekoliko naših fudbalera uspješno nastupa za mnogo jače ekipe, pa i Premijer ligu BiH.Ojačaćemo naš igrački kadar, ali i upravu, koja će uspješno odgovoriti potrebama u višem takmičarskom rangu. Izgradili smo novi stadion i od nedavno počeli igrati utakmcie na svom terenu. Želja nam je da proširimo prostor i izgradimo terene za tenis i veliki bazen, te tako formirati Sportski centar. uskoro ćemo imati pregovore sa predstavnicima Ministrstva odbrane BiH i nadamo se da će nam izaći u susret i omogućiti proširenje planiranog sportskog kompleksa".

petersen
Postovi: 34
Pridružen/a: 15 maj 2012, 03:48

PostPostao/la petersen » 29 maj 2012, 15:41

Poslije odigrane utakmice i osvajanja šampionske titule nastavljeno je druženje fudbalera i navijača, igralo se i pjevalo uz muziku, a slavlje su uveličali svojim prisus tvom čelni ljudi Općinskog nogometnog saveza Živinice. /Š.Gadžo/

petersen
Postovi: 34
Pridružen/a: 15 maj 2012, 03:48

PostPostao/la petersen » 26 avg 2012, 21:29

Danas su počela takmičenja i kod kantonalnih ligaša, pa je tako i novajlija u Drugoj ligi TK, ekipa Gornjih Dubrava odigrala svoju prvu utakmicu u novom društvu. Protivnik je bila ekipa Vrane, koja je ispala iz Prve lige TK.

Prije utakmice obavljena je ceremonija promocije novog Drugoligaša, kada je predstavnik Općinskog fudabalskog saveza Živinica gosp.Kadrić uručio pehar predsjedniku FK G.Dubrava Esadu Kitiću. Pehar je dodjeljen G.Dubravama za osvojeno prvo mjesto u minuloj sezoni u Trećoj ligi TK.

Velikim zalaganjem i umijećem domaćini su danas uspjeli pobijediti opasne protivnike iz banovićkog kraja, rezultat je na kraju utakmice glasio 3:2 za Gornje Dubrave. U listu strijelaca upisali su se Jasmin Dedić, Nedim Šljivić i Eldar Mumić.

Pobjedom protiv Vrane domaćini su najavili borbu za vrh tabele, o čemu nam je predsjednik Kitić, posliije pobjede i primitka pobjedničkog pehara, rekao:

"Ekipu smo ojačali s nekolicinom novih igrača, a angažovali smo i novog trenera, proslavljenog bivšeg fudbalera Slobode iz Tuzle Fuada Mulahasanovića, koji će na čelo Stručnog štaba zasjesti od 1.septembra. Naš je cilj da osvojimo prvo mjesto i plasiramo se u Prvu ligu TK, za što imamo realne izglede od kada smo osposobili svoje igralište. Uputili smo zahtjev Ministarstvu odbrane FBiH da nam ustupi dio prostora aerodroma, kako bi dobili veću površinu za gradnju Sportskog centra Gornje Dubrave".

Sparno vrijeme i sagorjela trava stadiona G.Dubrave otežavali su fudalerima da pokažu više umijeća, pa je uprava kluba riješila graditi bunar, kako bi uvijek imali dovoljno vode za održavanje travnjaka./Š.Gadžo/



Kadrić uručio pehar predsjedniku Kitiću, kao priznanje za osvojeno prvo mjesto Druge lige TK -sezona 2011/12.godina :D


Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.