NK Mramor

Avatar
Edo-kopac
Postovi: 17
Pridružen/a: 02 apr 2011, 13:06
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la Edo-kopac » 24 jun 2011, 00:57

Zelio bih se zahvaliti svima vama na lijepim rijecima za NK Mramor, i drago nam je da imate misljenje da smo igrali fer i sportski sa svakom momcadi...molio bih samo ovog momka da ne osudjuje i ne postavlja pitanja za koliko para Mramor kupuje utakmice, zelio bih da prvo gledate u svoje `dvoriste`, pa da onda osudjujete druge....

Jos jednom cestitke Bratstvu iz Gracanice na ulasku u prvu ligu FBiH...

hvala Apacima, hvala Sioux-ima, i svim navijacima...
Svako proljece novo raduje dusu moju,
Zbog tebe, samo zbog tebe, zavoljeh zelenu boju ......

Marokanac
Postovi: 189
Pridružen/a: 19 jul 2009, 21:26
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la Marokanac » 19 jul 2011, 00:50

Hvala na čestitkama a Vama želim iduće sezone opet borbu za vrh. Ljudi iz uprave poučeni prošlom sezonom kad je Gradina odigrala drugi dio prvenstva ljigavo i kupujući sve odreda utakmice, kako svoje tako i Bratstva na strani, jednostavno ništa nisu prepustili slučaju. Ipak jedna čaršija kao što je Gračanica zaslužuje prvoligaša, zar ne?
Utakmica za treće mjesto je zaista nepotrebna

Avatar
Edo-kopac
Postovi: 17
Pridružen/a: 02 apr 2011, 13:06
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la Edo-kopac » 14 avg 2011, 02:06

Pocela je nova sezona 2011\12 2. lige FBiH grupa sjever, i u prvom kolu ekipa Mramora je savladala Fk Hajduk iz Orasja sa ogromnih 10:0 i tako na sto bolji nacin krenula u borbu za prvo mjesto koje vodi u veci rang.
Golove za domacine postigli su:
3 gola- Besic Sanel
2 gola- Basic Alen
2 gola- Dzanic Nedzad
1 gol- Music Muhamed
1 gol- Soljankic Sanel
1 gol- Mehmedovic Amir
NK MRAMOR je u ovoj utakmici pokazao terensku nadmoc i sa tih 10 golova ispratio goste kuci, a pripreme za narednu utakmicu protiv NK Mladost iz Tinje krecu vec od danas.
Svako proljece novo raduje dusu moju,
Zbog tebe, samo zbog tebe, zavoljeh zelenu boju ......

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 215
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 27 sep 2011, 12:14

jedno pitanje!

je li mramor FK ili NK?!

hvala!

Avatar
Edo-kopac
Postovi: 17
Pridružen/a: 02 apr 2011, 13:06
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la Edo-kopac » 02 okt 2011, 00:59

pomocniDJUBRE je napisao/la:jedno pitanje!

je li mramor FK ili NK?!

hvala!
Nogometni Klub-NK
Svako proljece novo raduje dusu moju,
Zbog tebe, samo zbog tebe, zavoljeh zelenu boju ......

Avatar
Bistrik
Postovi: 1459
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la Bistrik » 04 okt 2011, 09:33

znaći Mramor i Radnički vode borbu za prvaka a ostali več zaostaju a vi i dalje dobro gurate i kupu BiH

Avatar
Edo-kopac
Postovi: 17
Pridružen/a: 02 apr 2011, 13:06
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la Edo-kopac » 04 okt 2011, 10:05

Bistrik je napisao/la:znaći Mramor i Radnički vode borbu za prvaka a ostali več zaostaju a vi i dalje dobro gurate i kupu BiH
Pa tako nekako, Mramor i Radnicki trenutno imaju isti broj bodova, s tim da Mramor igra i 1/16 finala kupa BiH, u srijedu igraju uzvratnu utakmicu protiv Krajesnika iz Velike Kladuse...u prvom susretu je bilo 1:1
Svako proljece novo raduje dusu moju,
Zbog tebe, samo zbog tebe, zavoljeh zelenu boju ......

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la intercontinental » 17 maj 2014, 11:42

EH maksuz sam tražio ovu temu.Pošto se Mramor nalazi u blizini Tuzle(nekih 15 km) volio bih ih vidjeti u Prvoj Federalnoj.Sjećam se čak jednu utakmicu sam i bio protiv Veleža kada su došli red army bio pun stadion Velež se nafuro na pobjedu i izgube 1-0 :urnebes: :urnebes: Kakve su vam šanse ove sezone da uđete ili sledeće sezone?
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la astra1922 » 17 maj 2014, 12:02

jednom je i zvijezda dosla gore pun stadion oko 1000 iz gradacca nama treba 3 boda za ulazak u premijer ligu .na kraju pognute glave kuci ,ljudi nas ubili ,polomili ,sudija unakazio i bjezi kuci sa 3 gola u mrezi umjesto sa tri boda :lol: :lol:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la intercontinental » 17 maj 2014, 12:56

astra1922 je napisao/la:jednom je i zvijezda dosla gore pun stadion oko 1000 iz gradacca nama treba 3 boda za ulazak u premijer ligu .na kraju pognute glave kuci ,ljudi nas ubili ,polomili ,sudija unakazio i bjezi kuci sa 3 gola u mrezi umjesto sa tri boda :lol: :lol:
Bio sam i na toj utakmici čini mi se...3-1 završilo za Mramor??Bilo je dosta navijača iz Gradačca.Prošle sezone je i Sloboda igrala kup protiv njih u Mramoru ,solidna ekipa bila mislim da bi u prvoj federalnoj sa 2-3 pojačanja uspjela izboriti opstanak.Volio bih ih vidjeti u Prvoj federalnoj u dogledno vrijeme.. :thumbup: :thumbup:
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la GazijaKalesija » 17 maj 2014, 13:16

intercontinental je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:jednom je i zvijezda dosla gore pun stadion oko 1000 iz gradacca nama treba 3 boda za ulazak u premijer ligu .na kraju pognute glave kuci ,ljudi nas ubili ,polomili ,sudija unakazio i bjezi kuci sa 3 gola u mrezi umjesto sa tri boda :lol: :lol:
Bio sam i na toj utakmici čini mi se...3-1 završilo za Mramor??Bilo je dosta navijača iz Gradačca.Prošle sezone je i Sloboda igrala kup protiv njih u Mramoru ,solidna ekipa bila mislim da bi u prvoj federalnoj sa 2-3 pojačanja uspjela izboriti opstanak.Volio bih ih vidjeti u Prvoj federalnoj u dogledno vrijeme.. :thumbup: :thumbup:
Nije ovo ni sjena onog Mramora na čelu sa Salihom Delićem. :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la intercontinental » 17 maj 2014, 16:31

Tad je kod njih kapiten bio igrač koji je prije toga igrao u PL u Drini Zvornik ako se ne varam...Branio je moj komšija Senad Ćorić..Solidna ekipica bila.
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la NKMramor » 18 maj 2014, 01:43

Ma trenutno smo loši totalno, dovoljno je reći da je u zadnje dvije sezone glavni cilj opstanak u Drugoj ligi FBiH-Sjever, o Prvoj ligi se i ne priča. Novca nema, ekipa je loša, igrači nemaju volju za igrom. Ruku na srce, ima tu možda 5 igrača koji bi mogli nešto napraviti, ali ostatak ekipe velika nula.
Stadion Mramor prije mjesec dana i jučer:
slika
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la Gorki » 18 maj 2014, 10:36

@NKMramor;

očisti inbox :cool:
Pobjeda je bolja od orgazma!

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la intercontinental » 18 maj 2014, 16:04

NKMramor je napisao/la:Ma trenutno smo loši totalno, dovoljno je reći da je u zadnje dvije sezone glavni cilj opstanak u Drugoj ligi FBiH-Sjever, o Prvoj ligi se i ne priča. Novca nema, ekipa je loša, igrači nemaju volju za igrom. Ruku na srce, ima tu možda 5 igrača koji bi mogli nešto napraviti, ali ostatak ekipe velika nula.
Stadion Mramor prije mjesec dana i jučer:
slika
Pratio sam vaše juniore protiv Juniora Slobode 2 na Tušnju negdje u spetmebru možda,dobili su 3-0 ili 4-0 .
Da li bi oni mogli šta da urade u narednim godinama??
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la NKMramor » 18 maj 2014, 17:54

intercontinental je napisao/la: Pratio sam vaše juniore protiv Juniora Slobode 2 na Tušnju negdje u spetmebru možda,dobili su 3-0 ili 4-0 .
Da li bi oni mogli šta da urade u narednim godinama??
O juniorima i govorim, tih 5 igrača u prvom timu koji i igraju nešto su juniori. Solidna ekipa, dobili juniore Zvijezde koji su u Premijer ligi 1:0 u kupu TK. Međutim za Prvu ligu nisu bitni samo igrači, nego i novac, ali ima tu potencijala. Momci su prvi u svojoj ligi, idu i ka finalu kupa TK, a već su osvojili opštinski kup. :thumbup:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: NK Mramor

Post Postao/la intercontinental » 19 maj 2014, 10:01

NKMramor je napisao/la:
intercontinental je napisao/la: Pratio sam vaše juniore protiv Juniora Slobode 2 na Tušnju negdje u spetmebru možda,dobili su 3-0 ili 4-0 .
Da li bi oni mogli šta da urade u narednim godinama??
O juniorima i govorim, tih 5 igrača u prvom timu koji i igraju nešto su juniori. Solidna ekipa, dobili juniore Zvijezde koji su u Premijer ligi 1:0 u kupu TK. Međutim za Prvu ligu nisu bitni samo igrači, nego i novac, ali ima tu potencijala. Momci su prvi u svojoj ligi, idu i ka finalu kupa TK, a već su osvojili opštinski kup. :thumbup:
Zaista bi vas volio vidjet u Prvoj federalnoj za koju godinu.Gledo sam malo na ss.ba tabele prve federalne dok ste se takmičili ,u prvoj sezoni ste sa Jedinstvom u Bihaću 0-0 igrali a u Mramoru 2-0 dobili :bow: :bow:
Isto tako i Velež ste dobili 2 puta.Nadam se u dogledno vrijeme prvoj federalnoj :)
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.