Kantonalna liga Sarajevo

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la DesimaL » 07 jun 2015, 21:21

Bosna Sema - Sask 2:0

Po 3 put Sask gubi finale,je.bo majku gori smo od Benfike.Cestitke Bosni Semi i sretno u drugoj ligi
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Bistrik
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Bistrik » 07 jun 2015, 22:08

da sječam se prvi put ste izgubili od Hrida, prošli put od Pofaličkog

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Lawer_88 » 07 jun 2015, 23:26

DesimaL je napisao/la:Bosna Sema - Sask 2:0

Po 3 put Sask gubi finale,je.bo majku gori smo od Benfike.Cestitke Bosni Semi i sretno u drugoj ligi
cestitke Bosna Semi na tituli prvaka, Sasku cestitke na fer igri i vise srece sljedece sezone, fina ste ekipa, samo vam 11-ka kvari ugled...onakvima nije mjesto na terenu, pa čak ni u Kantonalnoj ligi, sve ostalo je za pohvalu.

Za one koji ne znaju, FK Bosna Sema je klub koji je osnovan prije tačno godinu dana, ovo ime je prva takmičarska sezona i odmah je ostvaren viši rang takmičenja. Isto je uradio i "sestrinski" KK Burch, koji je također u svojoj prvoj sezoni u A2 ligi, uspio ostvariti plasman u A1 ligu.
Inače, oba kluba su dio porodice Bosna Sema obrazovnih institucija i ovo je najbolji primjer kako se uz malo truda i fine organizacije mogu ostvariti fantastični rezultati, pogotovo uzimajući u obzir da su većina igrača oba kluba ujedno i studenti Internacionalnog Burč univerziteta.
Nadam se da će neko od medija ovih dana popratiti ovaj uspjeh i na taj način širu BH javnost upoznati sa trudom, zalaganjem i uspjehom ovih momaka.
Napred Bosna Sema, napred Burch, idemo dalje sve do medalje.
#samoČelik

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Mirzoni89 » 08 jun 2015, 20:47

slika
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la BaDa12 » 08 jun 2015, 21:44

Čestitke momcima i svima u klubu i bratskim institucijama.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Lawer_88 » 10 jun 2015, 20:19

Nakon prvenstva, FK Bosna Sema osvojila je i KUP Kantona Sarajevo.
Finale KUP-a igrano je u Vogošći, konačan rezultat FK Bosna Sema - FK Ilijaš 5:1
Dupla kruna :)
Čestitke stručnom štabu, igračima i upravi.
Po svemu sudeći, Bosna Sema će sljedeće sezone igrati veoma zapaženu ulogu u Drugoj ligi grupa Centar.
#samoČelik

Avatar
Bistrik
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Bistrik » 11 jun 2015, 19:08

znaci Bosna i Ilijaš u Kupu fbih prestavljaju ks a možda se i plasiraju u drzavni kup. lijepo

r3m1
Postovi: 535
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la r3m1 » 16 jun 2015, 13:48

Izvini, ali Bosna Sema jos nije ostvarila neki znacajan rezultat, ako je znacajan rezultat osvajanje Kantonalne lige, onda sam ja jedan od znacajnih likova u gradu Sarajevo, isto tako i Desimal, on je jos znacajniji.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Lawer_88 » 16 jun 2015, 14:54

r3m1 je napisao/la:Izvini, ali Bosna Sema jos nije ostvarila neki znacajan rezultat, ako je znacajan rezultat osvajanje Kantonalne lige, onda sam ja jedan od znacajnih likova u gradu Sarajevo, isto tako i Desimal, on je jos znacajniji.
Ee brate, ako tek osnovani klub završi sezonu bez poraza i osvoji oba trofeja na svom nivou i pritom ostvari plasman u viši rang takmičenja, ako to DO SADA nije uspjeh šta onda jest, možda da su igrali u Kantonalnoj ligi a osvojili Premijer ligu BiH, da li bi tad bio uspjeh, nemoguće, jel tako?
Postojili klub u BiH, pa i šire koji se tek osnovao i osvojio svoj rang takmičenja, možda i ima, nisam upoznat, ali čisto sumnjam.
Možda oba ova trofeja i nisu uspjeh, ali ono kako momci igraju svakako jeste ;)
#samoČelik

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Mirzoni89 » 16 jun 2015, 16:41

Lawer_88 je napisao/la:
r3m1 je napisao/la:Izvini, ali Bosna Sema jos nije ostvarila neki znacajan rezultat, ako je znacajan rezultat osvajanje Kantonalne lige, onda sam ja jedan od znacajnih likova u gradu Sarajevo, isto tako i Desimal, on je jos znacajniji.
Ee brate, ako tek osnovani klub završi sezonu bez poraza i osvoji oba trofeja na svom nivou i pritom ostvari plasman u viši rang takmičenja, ako to DO SADA nije uspjeh šta onda jest, možda da su igrali u Kantonalnoj ligi a osvojili Premijer ligu BiH, da li bi tad bio uspjeh, nemoguće, jel tako?
Postojili klub u BiH, pa i šire koji se tek osnovao i osvojio svoj rang takmičenja, možda i ima, nisam upoznat, ali čisto sumnjam.
Možda oba ova trofeja i nisu uspjeh, ali ono kako momci igraju svakako jeste ;)
Koliki je budzet Bosna Seme...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Pappy » 16 jun 2015, 23:13

Lawer_88 je napisao/la:
r3m1 je napisao/la:Izvini, ali Bosna Sema jos nije ostvarila neki znacajan rezultat, ako je znacajan rezultat osvajanje Kantonalne lige, onda sam ja jedan od znacajnih likova u gradu Sarajevo, isto tako i Desimal, on je jos znacajniji.
Ee brate, ako tek osnovani klub završi sezonu bez poraza i osvoji oba trofeja na svom nivou i pritom ostvari plasman u viši rang takmičenja, ako to DO SADA nije uspjeh šta onda jest, možda da su igrali u Kantonalnoj ligi a osvojili Premijer ligu BiH, da li bi tad bio uspjeh, nemoguće, jel tako?
Postojili klub u BiH, pa i šire koji se tek osnovao i osvojio svoj rang takmičenja, možda i ima, nisam upoznat, ali čisto sumnjam.
Možda oba ova trofeja i nisu uspjeh, ali ono kako momci igraju svakako jeste ;)
Postoji Zvijezda iz Etno Sela. Pet rangova osvojili za 6 godina postojanja. :mrgreen:

r3m1
Postovi: 535
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la r3m1 » 18 jun 2015, 19:27

Lawer_88 je napisao/la:
r3m1 je napisao/la:Izvini, ali Bosna Sema jos nije ostvarila neki znacajan rezultat, ako je znacajan rezultat osvajanje Kantonalne lige, onda sam ja jedan od znacajnih likova u gradu Sarajevo, isto tako i Desimal, on je jos znacajniji.
Ee brate, ako tek osnovani klub završi sezonu bez poraza i osvoji oba trofeja na svom nivou i pritom ostvari plasman u viši rang takmičenja, ako to DO SADA nije uspjeh šta onda jest, možda da su igrali u Kantonalnoj ligi a osvojili Premijer ligu BiH, da li bi tad bio uspjeh, nemoguće, jel tako?
Postojili klub u BiH, pa i šire koji se tek osnovao i osvojio svoj rang takmičenja, možda i ima, nisam upoznat, ali čisto sumnjam.
Možda oba ova trofeja i nisu uspjeh, ali ono kako momci igraju svakako jeste ;)
Sve to stoji, moj je tim cak osvojio ligu na polusezoni, tad smo vec titulu proslavili i iz tih razloga ja tebi ovo govorim. Imam iskustva i znam sta je znacajan rezultat, i po meni ovo nije. Ti sada imaš svoje misljenje i vidim da je ono cak i subjektivno, tako da ok. Sretno vam i sve najbolje, realno stanje tek treba da se vidi.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Lawer_88 » 18 jun 2015, 21:48

r3m1 je napisao/la:
Lawer_88 je napisao/la:
r3m1 je napisao/la:Izvini, ali Bosna Sema jos nije ostvarila neki znacajan rezultat, ako je znacajan rezultat osvajanje Kantonalne lige, onda sam ja jedan od znacajnih likova u gradu Sarajevo, isto tako i Desimal, on je jos znacajniji.
Ee brate, ako tek osnovani klub završi sezonu bez poraza i osvoji oba trofeja na svom nivou i pritom ostvari plasman u viši rang takmičenja, ako to DO SADA nije uspjeh šta onda jest, možda da su igrali u Kantonalnoj ligi a osvojili Premijer ligu BiH, da li bi tad bio uspjeh, nemoguće, jel tako?
Postojili klub u BiH, pa i šire koji se tek osnovao i osvojio svoj rang takmičenja, možda i ima, nisam upoznat, ali čisto sumnjam.
Možda oba ova trofeja i nisu uspjeh, ali ono kako momci igraju svakako jeste ;)
Sve to stoji, moj je tim cak osvojio ligu na polusezoni, tad smo vec titulu proslavili i iz tih razloga ja tebi ovo govorim. Imam iskustva i znam sta je znacajan rezultat, i po meni ovo nije. Ti sada imaš svoje misljenje i vidim da je ono cak i subjektivno, tako da ok. Sretno vam i sve najbolje, realno stanje tek treba da se vidi.
Nije suština u tome što je klub osvojio Kantonalnu ligu, jer da je liga toliko jaka ne bi bila zadnja liga u sistemu takmičenja. Suština je u tome da je Klub tek osnovan, a uspio je da izbori u prvoj takmičarskoj sezoni viši rang. Ovo do sad je uspjeh to je činjenica. Naravno da će se pravo stanje vidjeti sljedeće sezone u Drugoj ligi. Ja jesam ovdje subjektivan, ali ma o kojem klubu da se radi, klubu koji sezonu završi bez poraza u prvenstvu je to uspjeh, pa makar to bila i Kantonalna liga, jer se radi o tek osnovanom klubu. Naravno da to ne bi bio uspjeh npr. kluba čiji avatar nosiš, da oni igraju Kantonalnu ligu naravno da bi za njih to bio neuspjeh.
Hvala u svakom slučaju ;)
#samoČelik

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la desetkamarakane » 28 jun 2015, 15:11

Kakav je ovaj igrac sto je prije nastupao za hrid amel handzic

r3m1
Postovi: 535
Pridružen/a: 03 sep 2013, 10:48
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la r3m1 » 30 jun 2015, 10:19

desetkamarakane je napisao/la:Kakav je ovaj igrac sto je prije nastupao za hrid amel handzic
Jedino ako je to onaj Amel Handzic iz Sarajeva, pa ce neko znati kakav je, a ako je neki drugi, tesko da ce ti iko znati kakav je ko prati ovaj dio foruma. Ovde ti se jarane slabo prate igraci. hahahah :D
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Pappy » 03 jul 2015, 23:12

desetkamarakane je napisao/la:Kakav je ovaj igrac sto je prije nastupao za hrid amel handzic
Ako je to momak koji je jedno vrijeme igrao futsal za MNK "Centar" ona znam da se radi o dobrom tehničaru, a kakav je na velike ne znam. :mrgreen:

p.s Prošao omladinsku školu Sarajeva.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la DesimaL » 02 avg 2015, 15:10

Juce odigrali prvu prijateljsku utakmicu
Rudar Breza - Sask Napredak 0:5
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Pappy » 11 avg 2015, 21:43

Jbt Nihad Suljević još igra fudbal. :tokralju:

@Desimal jesi igrao danas u Vojkovićima ?

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la DesimaL » 13 avg 2015, 17:20

Pappy je napisao/la:Jbt Nihad Suljević još igra fudbal. :tokralju:

@Desimal jesi igrao danas u Vojkovićima ?
Ma iskustvo brate :lol:

Jesam,ako si gledao broj 4 sam bio :mrgreen: :D
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: Kantonalna liga Sarajevo

Post Postao/la Pappy » 13 avg 2015, 17:52

DesimaL je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Jbt Nihad Suljević još igra fudbal. :tokralju:

@Desimal jesi igrao danas u Vojkovićima ?
Ma iskustvo brate :lol:

Jesam,ako si gledao broj 4 sam bio :mrgreen: :D
Šta gled'o stajao pored tebe. :urnebes:

A realno niste loša ekipa za svoj rang takmičenja, hoćete da igrate lopte. Lijevi bek vam jak k'o zemlja, iako baš i ne izgleda fudbalski građen. Ona devetka, Osman, brz kao vjetar, napast prava. :D Rezevrni goldžo je čini mi se branio za selekciju Kantona Sarajevo prošle godine, mnogo bolji nego prvi, po meni. I naravno Suljević. :tokralju:

p.s Broj 16, Kožul, je l' to Dava što je igrao za omladinske kategorije Slavije prije nekih 7-8 godina ?

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.