Kantonalna liga Sarajevo

DesimaL
Kontakt:

PostPostao/la DesimaL » 07 jun 2015, 21:21

Bosna Sema - Sask 2:0

Po 3 put Sask gubi finale,je.bo majku gori smo od Benfike.Cestitke Bosni Semi i sretno u drugoj ligi
Visca el Barça ! Mes que un club !

Bistrik
Kontakt:

PostPostao/la Bistrik » 07 jun 2015, 22:08

da sječam se prvi put ste izgubili od Hrida, prošli put od Pofaličkog

Lawer_88
Kontakt:

PostPostao/la Lawer_88 » 07 jun 2015, 23:26

DesimaL WroteColonBosna Sema - Sask 2:0

Po 3 put Sask gubi finale,je.bo majku gori smo od Benfike.Cestitke Bosni Semi i sretno u drugoj ligi

cestitke Bosna Semi na tituli prvaka, Sasku cestitke na fer igri i vise srece sljedece sezone, fina ste ekipa, samo vam 11-ka kvari ugled...onakvima nije mjesto na terenu, pa čak ni u Kantonalnoj ligi, sve ostalo je za pohvalu.

Za one koji ne znaju, FK Bosna Sema je klub koji je osnovan prije tačno godinu dana, ovo ime je prva takmičarska sezona i odmah je ostvaren viši rang takmičenja. Isto je uradio i "sestrinski" KK Burch, koji je također u svojoj prvoj sezoni u A2 ligi, uspio ostvariti plasman u A1 ligu.
Inače, oba kluba su dio porodice Bosna Sema obrazovnih institucija i ovo je najbolji primjer kako se uz malo truda i fine organizacije mogu ostvariti fantastični rezultati, pogotovo uzimajući u obzir da su većina igrača oba kluba ujedno i studenti Internacionalnog Burč univerziteta.
Nadam se da će neko od medija ovih dana popratiti ovaj uspjeh i na taj način širu BH javnost upoznati sa trudom, zalaganjem i uspjehom ovih momaka.
Napred Bosna Sema, napred Burch, idemo dalje sve do medalje.
Novinarka: "Željo ili Sarajevo".Bolić: "ČELIK"!
Samo je jednom moguće prvi puta biti prvi. NK Čelik - Šampion BiH 1994.

Mirzoni89
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 08 jun 2015, 20:47

slika
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

BaDa12
Kontakt:

PostPostao/la BaDa12 » 08 jun 2015, 21:44

Čestitke momcima i svima u klubu i bratskim institucijama.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Hvala ti! 15.08.2014.

Lawer_88
Kontakt:

PostPostao/la Lawer_88 » 10 jun 2015, 20:19

Nakon prvenstva, FK Bosna Sema osvojila je i KUP Kantona Sarajevo.
Finale KUP-a igrano je u Vogošći, konačan rezultat FK Bosna Sema - FK Ilijaš 5:1
Dupla kruna :)
Čestitke stručnom štabu, igračima i upravi.
Po svemu sudeći, Bosna Sema će sljedeće sezone igrati veoma zapaženu ulogu u Drugoj ligi grupa Centar.

Bistrik
Kontakt:

PostPostao/la Bistrik » 11 jun 2015, 19:08

znaci Bosna i Ilijaš u Kupu fbih prestavljaju ks a možda se i plasiraju u drzavni kup. lijepo

r3m1
Kontakt:

PostPostao/la r3m1 » 16 jun 2015, 13:48

Izvini, ali Bosna Sema jos nije ostvarila neki znacajan rezultat, ako je znacajan rezultat osvajanje Kantonalne lige, onda sam ja jedan od znacajnih likova u gradu Sarajevo, isto tako i Desimal, on je jos znacajniji.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga

Lawer_88
Kontakt:

PostPostao/la Lawer_88 » 16 jun 2015, 14:54

r3m1 WroteColonIzvini, ali Bosna Sema jos nije ostvarila neki znacajan rezultat, ako je znacajan rezultat osvajanje Kantonalne lige, onda sam ja jedan od znacajnih likova u gradu Sarajevo, isto tako i Desimal, on je jos znacajniji.

Ee brate, ako tek osnovani klub završi sezonu bez poraza i osvoji oba trofeja na svom nivou i pritom ostvari plasman u viši rang takmičenja, ako to DO SADA nije uspjeh šta onda jest, možda da su igrali u Kantonalnoj ligi a osvojili Premijer ligu BiH, da li bi tad bio uspjeh, nemoguće, jel tako?
Postojili klub u BiH, pa i šire koji se tek osnovao i osvojio svoj rang takmičenja, možda i ima, nisam upoznat, ali čisto sumnjam.
Možda oba ova trofeja i nisu uspjeh, ali ono kako momci igraju svakako jeste ;)

Mirzoni89
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 16 jun 2015, 16:41

Lawer_88 WroteColon
r3m1 WroteColonIzvini, ali Bosna Sema jos nije ostvarila neki znacajan rezultat, ako je znacajan rezultat osvajanje Kantonalne lige, onda sam ja jedan od znacajnih likova u gradu Sarajevo, isto tako i Desimal, on je jos znacajniji.

Ee brate, ako tek osnovani klub završi sezonu bez poraza i osvoji oba trofeja na svom nivou i pritom ostvari plasman u viši rang takmičenja, ako to DO SADA nije uspjeh šta onda jest, možda da su igrali u Kantonalnoj ligi a osvojili Premijer ligu BiH, da li bi tad bio uspjeh, nemoguće, jel tako?
Postojili klub u BiH, pa i šire koji se tek osnovao i osvojio svoj rang takmičenja, možda i ima, nisam upoznat, ali čisto sumnjam.

Koliki je budzet Bosna Seme...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Pappy
Kontakt:

PostPostao/la Pappy » 16 jun 2015, 23:13

Lawer_88 WroteColon

Postoji Zvijezda iz Etno Sela. Pet rangova osvojili za 6 godina postojanja. :mrgreen:

r3m1
Kontakt:

PostPostao/la r3m1 » 18 jun 2015, 19:27

Lawer_88 WroteColon

Sve to stoji, moj je tim cak osvojio ligu na polusezoni, tad smo vec titulu proslavili i iz tih razloga ja tebi ovo govorim. Imam iskustva i znam sta je znacajan rezultat, i po meni ovo nije. Ti sada imaš svoje misljenje i vidim da je ono cak i subjektivno, tako da ok. Sretno vam i sve najbolje, realno stanje tek treba da se vidi.

Lawer_88
Kontakt:

PostPostao/la Lawer_88 » 18 jun 2015, 21:48

r3m1 WroteColon
Lawer_88 WroteColon

Sve to stoji, moj je tim cak osvojio ligu na polusezoni, tad smo vec titulu proslavili i iz tih razloga ja tebi ovo govorim. Imam iskustva i znam sta je znacajan rezultat, i po meni ovo nije. Ti sada imaš svoje misljenje i vidim da je ono cak i subjektivno, tako da ok. Sretno vam i sve najbolje, realno stanje tek treba da se vidi.

Nije suština u tome što je klub osvojio Kantonalnu ligu, jer da je liga toliko jaka ne bi bila zadnja liga u sistemu takmičenja. Suština je u tome da je Klub tek osnovan, a uspio je da izbori u prvoj takmičarskoj sezoni viši rang. Ovo do sad je uspjeh to je činjenica. Naravno da će se pravo stanje vidjeti sljedeće sezone u Drugoj ligi. Ja jesam ovdje subjektivan, ali ma o kojem klubu da se radi, klubu koji sezonu završi bez poraza u prvenstvu je to uspjeh, pa makar to bila i Kantonalna liga, jer se radi o tek osnovanom klubu. Naravno da to ne bi bio uspjeh npr. kluba čiji avatar nosiš, da oni igraju Kantonalnu ligu naravno da bi za njih to bio neuspjeh.
Hvala u svakom slučaju ;)

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 28 jun 2015, 15:11

Kakav je ovaj igrac sto je prije nastupao za hrid amel handzic

r3m1
Kontakt:

PostPostao/la r3m1 » 30 jun 2015, 10:19

desetkamarakane WroteColonKakav je ovaj igrac sto je prije nastupao za hrid amel handzic

Jedino ako je to onaj Amel Handzic iz Sarajeva, pa ce neko znati kakav je, a ako je neki drugi, tesko da ce ti iko znati kakav je ko prati ovaj dio foruma. Ovde ti se jarane slabo prate igraci. hahahah :D

Pappy
Kontakt:

PostPostao/la Pappy » 03 jul 2015, 23:12

desetkamarakane WroteColonKakav je ovaj igrac sto je prije nastupao za hrid amel handzic

Ako je to momak koji je jedno vrijeme igrao futsal za MNK "Centar" ona znam da se radi o dobrom tehničaru, a kakav je na velike ne znam. :mrgreen:

p.s Prošao omladinsku školu Sarajeva.

DesimaL
Kontakt:

PostPostao/la DesimaL » 02 avg 2015, 15:10

Juce odigrali prvu prijateljsku utakmicu
Rudar Breza - Sask Napredak 0:5

Pappy
Kontakt:

PostPostao/la Pappy » 11 avg 2015, 21:43

Jbt Nihad Suljević još igra fudbal. :tokralju:

@Desimal jesi igrao danas u Vojkovićima ?

DesimaL
Kontakt:

PostPostao/la DesimaL » 13 avg 2015, 17:20

Pappy WroteColonJbt Nihad Suljević još igra fudbal. :tokralju:

Ma iskustvo brate :lol:

Jesam,ako si gledao broj 4 sam bio :mrgreen: :D

Pappy
Kontakt:

PostPostao/la Pappy » 13 avg 2015, 17:52

DesimaL WroteColon
Pappy WroteColonJbt Nihad Suljević još igra fudbal. :tokralju:

Ma iskustvo brate :lol:

Jesam,ako si gledao broj 4 sam bio :mrgreen: :D

Šta gled'o stajao pored tebe. :urnebes:

A realno niste loša ekipa za svoj rang takmičenja, hoćete da igrate lopte. Lijevi bek vam jak k'o zemlja, iako baš i ne izgleda fudbalski građen. Ona devetka, Osman, brz kao vjetar, napast prava. :D Rezevrni goldžo je čini mi se branio za selekciju Kantona Sarajevo prošle godine, mnogo bolji nego prvi, po meni. I naravno Suljević. :tokralju:

p.s Broj 16, Kožul, je l' to Dava što je igrao za omladinske kategorije Slavije prije nekih 7-8 godina ?

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.