Druga Liga - grupa Jug

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 25 avg 2015, 12:56

Troglav, čini se, svoje domaće utakmice prebacio na nedjelju. :roll:
Hayley <3

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KLIS » 26 avg 2015, 19:42

Igman je izbacio Posušje nakon izvođenja penala i plasirao se u Kup FBiH. Rezultat nekon regularnih 90 minuta bio je 3:3. Igman je poveo sa 3:0 golovima Pajića dva puta i Bajrića, a Posušje je izjednačilo golovima Begića, Leke i Crnogorca.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KonjicBOY » 26 avg 2015, 19:51

Bez volje danas igrali,kao da namjerno nisu htjeli proći dalje. Rezervni golman,Borić,kao da se prepao pružene prilike. Ma ustvari nije kao,nego se baš prepao,lik mu je gol sa preko 35 metara na neki običan šut koji bi malo bolji golman bez problema uhvatio. Al eto,isti taj Borić brani 2 penala i tako je Igman prošao.
Support your local club !

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 26 avg 2015, 20:55

Čestitke na prolazu, bilo bi lijepo da naša liga ima predstavnika u završnici državnog kupa, a trebat će vam sreće u ždrijebu.
Hayley <3

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KonjicBOY » 26 avg 2015, 22:09

Ne znam kako ide izvlačenje,jesmo li mi domaćini sigurno ili voljom žrijeba.. Uglavnom,sumnjam da ćemo ići dalje jer ja vidim da se nema volje da se u kupu ide dalje što je donekle i razumljivo jer se ne može daleko dogurat ovdje i onda samo troše energiju i novac.
Support your local club !

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 26 avg 2015, 22:35

KonjicBOY je napisao/la:Ne znam kako ide izvlačenje,jesmo li mi domaćini sigurno ili voljom žrijeba.. Uglavnom,sumnjam da ćemo ići dalje jer ja vidim da se nema volje da se u kupu ide dalje što je donekle i razumljivo jer se ne može daleko dogurat ovdje i onda samo troše energiju i novac.
Trebali su pustiti Troglavu onda.

Nema nikakvih pogodnosti u ždrijebu, možete u goste Radničkom ili Metallegheu, možete ugostit Slogu iz Otoke, a isto je i kad uđete u državni kup, možeš u goste Želji, možeš ugostit Mladost. :urnebes:
Hayley <3

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KonjicBOY » 26 avg 2015, 22:39

Mi smo baš danas komentarisali. Nisu trebali ni počinjat igrat Kup ako nemaju ambicije,bar za državni kup da uđu.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KonjicBOY » 27 avg 2015, 20:13

HNK Rama – HNK Sloga x2
(Slabo mi se Rama pokazala ova prva 2 kola,jest da su izgubili tijesno na Kupresu ali mislim da je to zato što je i Kupres loš. Može Sloga pobijediti Ramu ali eto X radi domaćeg terena)
HNK Tomislav – HNK Kupres 1
(Uz Posušje možda i najsigurniji par kola. Pobjeda Tomislava od 2-3 razlike.)
NK Šujica – FK Turbina x2
(Slična situacija kao kod prvog para.)
HŠK Posušje – NK Kamešnica 1
(Kao što rekoh,možda i najsigurniji par. Gledao sam Posušje u Konjicu i nisu nimalo bezazlena ekipa i mislim da će lahko sa Kamešnicom)
NK Troglav 1918 – HNK Grude 1
(I ako su Grude sto-postotne do sada mislim da Troglav može ovjeriti bodove iz Stoca i pobijediti Grude na svojoj Zgoni.)
FK Klis – HNK Stolac 1
(Klišani u 1. kolu pokazali da će teško ko iz Buturović Polja odnijeti bodove tako da mislim da Stolac nema šta tražiti ovdje.)
HNK Neum – HNK Brotnjo 2
(Jači Brotnjo za klasu,ako pucaju na vrh lagana pobjeda.)
FK Blagaj – FK Igman 2
(Ako Blagaj bude igrao kao u Konjicu kad sam ih gledao,Igman će lagano odnijeti bodove. Možda i najveće razočarenje lige do sada je Blagaj dok sa druge strane Igman polako dolazi na svoje,imamo odmorne Kašića i Šabanovića uz njih Sultanić,Graho i Bajrić standardno dobri,zdravi,mislim da će donijeti 3 boda iz Blagaja uz podršku Beštija.)
Support your local club !

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KLIS » 27 avg 2015, 21:24

KonjicBOY je napisao/la:HNK Rama – HNK Sloga x2
(Slabo mi se Rama pokazala ova prva 2 kola,jest da su izgubili tijesno na Kupresu ali mislim da je to zato što je i Kupres loš. Može Sloga pobijediti Ramu ali eto X radi domaćeg terena)
HNK Tomislav – HNK Kupres 1
(Uz Posušje možda i najsigurniji par kola. Pobjeda Tomislava od 2-3 razlike.)
NK Šujica – FK Turbina x2
(Slična situacija kao kod prvog para.)
HŠK Posušje – NK Kamešnica 1
(Kao što rekoh,možda i najsigurniji par. Gledao sam Posušje u Konjicu i nisu nimalo bezazlena ekipa i mislim da će lahko sa Kamešnicom)
NK Troglav 1918 – HNK Grude 1
(I ako su Grude sto-postotne do sada mislim da Troglav može ovjeriti bodove iz Stoca i pobijediti Grude na svojoj Zgoni.)
FK Klis – HNK Stolac 1
(Klišani u 1. kolu pokazali da će teško ko iz Buturović Polja odnijeti bodove tako da mislim da Stolac nema šta tražiti ovdje.)
HNK Neum – HNK Brotnjo 2
(Jači Brotnjo za klasu,ako pucaju na vrh lagana pobjeda.)
FK Blagaj – FK Igman 2
(Ako Blagaj bude igrao kao u Konjicu kad sam ih gledao,Igman će lagano odnijeti bodove. Možda i najveće razočarenje lige do sada je Blagaj dok sa druge strane Igman polako dolazi na svoje,imamo odmorne Kašića i Šabanovića uz njih Sultanić,Graho i Bajrić standardno dobri,zdravi,mislim da će donijeti 3 boda iz Blagaja uz podršku Beštija.)
Potpisujem.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 28 avg 2015, 02:11

KonjicBOY je napisao/la: NK Troglav 1918 – HNK Grude 1
(I ako su Grude sto-postotne do sada mislim da Troglav može ovjeriti bodove iz Stoca i pobijediti Grude na svojoj Zgoni.)
"svojim Zgonima" jer Zgona izgovaramo u množini. :D


Složio bih se s prognozom, očekujem pobjedu. Nego, zanima me gdje su nestali silni korisnici koji su ovdje pisali? Nekad je ovo bila znatno aktivnija tema, bolesno aktivna čak, postovi se bubali ko ludi, sada nas ima samo 3-4. :cry:
Hayley <3

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la slogauskoplje » 28 avg 2015, 12:20

badblueboylivno je napisao/la: Nekad je ovo bila znatno aktivnija tema, bolesno aktivna čak, postovi se bubali ko ludi, sada nas ima samo 3-4. :cry:
Čitamo, slabije pratimo. :)
Sloga Uskoplje

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Grdan » 28 avg 2015, 12:42

KLIS je napisao/la:
1950 je napisao/la:Brotnjo 2-1 Klis ( 0-1 Kudra (11) metara, 1-1 Mikulić,2-1 Šarac ) Brotnjo promašilo penal kod rezultata 1-1 . Prvo poluvrijeme Brotnjo katastrofa, drugo koda je nova momčad izašla razbili smo Klisa. Suđenje odlično oba penala bila i nije mi jasno zašto su gosti na kraju utakmice napali sudije. Uglavnom tri boda su tu sad je naredu Neum gdje također očekujemo pobjedu
Gosti su napali sudije jer je drugi go Brotnja bio iz čistog ofsajda, bar tako igrači kažu.
Drugi gol Brotnja je čist ;).

https://hr-hr.facebook.com/pages/HNK-Br ... 4823083307
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KLIS » 28 avg 2015, 14:16

Grdan je napisao/la:
KLIS je napisao/la:
1950 je napisao/la:Brotnjo 2-1 Klis ( 0-1 Kudra (11) metara, 1-1 Mikulić,2-1 Šarac ) Brotnjo promašilo penal kod rezultata 1-1 . Prvo poluvrijeme Brotnjo katastrofa, drugo koda je nova momčad izašla razbili smo Klisa. Suđenje odlično oba penala bila i nije mi jasno zašto su gosti na kraju utakmice napali sudije. Uglavnom tri boda su tu sad je naredu Neum gdje također očekujemo pobjedu
Gosti su napali sudije jer je drugi go Brotnja bio iz čistog ofsajda, bar tako igrači kažu.
Drugi gol Brotnja je čist ;).

https://hr-hr.facebook.com/pages/HNK-Br ... 4823083307
Teško je zaključiti po ovom videu, samo govorim što sam čuo.

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KLIS » 28 avg 2015, 14:46

badblueboylivno je napisao/la:Složio bih se s prognozom, očekujem pobjedu. Nego, zanima me gdje su nestali silni korisnici koji su ovdje pisali? Nekad je ovo bila znatno aktivnija tema, bolesno aktivna čak, postovi se bubali ko ludi, sada nas ima samo 3-4. :cry:
Nekad su pisali jasta, Livnjak, plavobijeli, BatigolASR, HNKBrotnjo, ŠB.TRN, jasmin10, Kevin, ante1place, ljubuski, benfica1923... :)

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 28 avg 2015, 15:56

slogauskoplje je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la: Nekad je ovo bila znatno aktivnija tema, bolesno aktivna čak, postovi se bubali ko ludi, sada nas ima samo 3-4. :cry:
Čitamo, slabije pratimo. :)
:opaopa:
Hayley <3

Avatar
hnkvisici
Postovi: 630
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Lokacija: Višići
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la hnkvisici » 29 avg 2015, 12:03

KLIS je napisao/la:
Grdan je napisao/la:
KLIS je napisao/la: Gosti su napali sudije jer je drugi go Brotnja bio iz čistog ofsajda, bar tako igrači kažu.
Drugi gol Brotnja je čist ;).

https://hr-hr.facebook.com/pages/HNK-Br ... 4823083307
Teško je zaključiti po ovom videu, samo govorim što sam čuo.
Čist ko' suza. Ostao igrač na drugoj stativi.
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KonjicBOY » 30 avg 2015, 17:52

Ima li iko rezultate do sada?
Support your local club !

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KLIS » 30 avg 2015, 19:28

Klis - Stolac 1:1

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KonjicBOY » 30 avg 2015, 19:52

KLIS je napisao/la:Klis - Stolac 1:1

Čujem ovi iz Stoca švercovali neke igrače :D Inače,rezultati koje ja znam: Troglav 4-3 Grude,Posušje 5-1 Kamešnica
Support your local club !

KLIS
Postovi: 998
Pridružen/a: 08 apr 2015, 11:35
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KLIS » 30 avg 2015, 19:57

KonjicBOY je napisao/la:
KLIS je napisao/la:Klis - Stolac 1:1

Čujem ovi iz Stoca švercovali neke igrače :D Inače,rezultati koje ja znam: Troglav 4-3 Grude,Posušje 5-1 Kamešnica
Izgleda da jesu, sigurno će se naši žaliti i tražiti 3:0. :)

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.