Druga Liga - grupa Jug

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 31 avg 2020, 11:09

ASD je napisao/la:
31 avg 2020, 11:01
Ove sezone uvjete imaju Tomislav, Troglav, Neum, Stolac, Brotnjo, Grude.
Grude i Stolac su preloši, nema od njih ništa. Od ove četiri Tomislav djeluje najozbiljnije.
Aha, hvala.

Najbolju infrastrukturu imaju, ekipu i ne znam baš, u Livnu su stradali u prvom kolu. Tko god da uđe, teško će proći jer mi se čini da su u drugim regijama ozbiljniji i željniji prve lige.

Pothitno je potrebna reforma federalnog nogometa, od prve do općinskih liga.
Hayley <3

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Livnjak » 31 avg 2020, 22:37

ASD je napisao/la:
31 avg 2020, 11:01
badblueboylivno je napisao/la:
31 avg 2020, 10:51
studeni je napisao/la:
31 avg 2020, 10:01


Suti ba, sad se ljudi bave turizmom. Igrat ce kad im prodje sezona :D
:rol: :rol:

Zna li netko do kojeg se mjesta sad gleda za doigravanje za prvu ligu? Mogu li u taj playoff ako budu peti, recimo, a nitko ispred nema želju/uvjete?
Do zadnjeg.

Ove sezone uvjete imaju Tomislav, Troglav, Neum, Stolac, Brotnjo, Grude.
Grude i Stolac su preloši, nema od njih ništa. Od ove četiri Tomislav djeluje najozbiljnije.
Troglav nema Juniore

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la ASD » 31 avg 2020, 22:40

Livnjak je napisao/la:
31 avg 2020, 22:37
ASD je napisao/la:
31 avg 2020, 11:01
badblueboylivno je napisao/la:
31 avg 2020, 10:51


:rol: :rol:

Zna li netko do kojeg se mjesta sad gleda za doigravanje za prvu ligu? Mogu li u taj playoff ako budu peti, recimo, a nitko ispred nema želju/uvjete?
Do zadnjeg.

Ove sezone uvjete imaju Tomislav, Troglav, Neum, Stolac, Brotnjo, Grude.
Grude i Stolac su preloši, nema od njih ništa. Od ove četiri Tomislav djeluje najozbiljnije.
Troglav nema Juniore
Vidi stvarno. Imaju kadete ali nemaju juniore. Nisam znao da je to moguće.
Znači, tri ekipe koje će se ove godine "boriti" za baraž su Tomislav, Brotnjo i Neum, ostale dvije su bez šansi.

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Livnjak » 31 avg 2020, 22:50

U prvom kolu su još igrali juniori....

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la slogauskoplje » 03 sep 2020, 22:38

Lijepo da se malo aktivirala tema. Nikad više neće biti kao prije 5-10 godina.

Katastrofa je kako je sve propalo. Da Troglav nema juniore i kadete u federalnoj ligi, pa i Sloga isto. Znali smo imati vrlo dobre generacije, a sad se ne možemo skupiti ni da nastupamo. :(
ASD je napisao/la:
31 avg 2020, 11:01
Do zadnjeg.

Ove sezone uvjete imaju Tomislav, Troglav, Neum, Stolac, Brotnjo, Grude.
Grude i Stolac su preloši, nema od njih ništa. Od ove četiri Tomislav djeluje najozbiljnije.
Jesi siguran? Mislim da samo prvi može ići u prvu ligu ili su nešto mijenjali.
Sloga Uskoplje

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Livnjak » 04 sep 2020, 09:41

48.03. Izuzetno, u doigravanje za ulazak u Prvu ligu FBiH plasman može ostvariti i sljedeći klub prema plasmanu iz Druge lige Federacije BiH koji je dobio licencu za igranje u Prvoj ligi FBiH i to samo ako klub prvak Druge lige FBiH nije dobio licencu za takmičenje u Prvoj ligi FBiH.

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Livnjak » 04 sep 2020, 09:44

Kad su seniori otišli u Njemačku trbuhom za kruhom, onda moraju mladji igrati za seniore....

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 06 sep 2020, 18:18

U gradskom derbiju Troglav svladao Kamešnicu 3-1. :salut:
Hayley <3

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 13 sep 2020, 23:31

Nova pobjeda Troglava, 0-2 u Čitluku. Svaka čast, dečki!

Ljubuški nastavio mljeti, 17-1 nakon četiri kola, Klis minimalno slavio kod Kamešnice.

Ljubuški 12
Klis 10
Troglav 10
Stolac 9
...

Nitko od vodećeg trojca nema uvjete za Prvu ligu.
Hayley <3

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la FliX » 14 sep 2020, 00:13

badblueboylivno je napisao/la:
13 sep 2020, 23:31
Nova pobjeda Troglava, 0-2 u Čitluku. Svaka čast, dečki!

Ljubuški nastavio mljeti, 17-1 nakon četiri kola, Klis minimalno slavio kod Kamešnice.

Ljubuški 12
Klis 10
Troglav 10
Stolac 9
...

Nitko od vodećeg trojca nema uvjete za Prvu ligu.
Ja se izvinjavam, ali koji su to uvjeti za Prvu ligu? Mislim ne bas sve da mi nabrajas, vec ovu okosnicu koju klubovi ne mogu ispuniti.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Hantraga » 14 sep 2020, 00:42

Ma glavni je da imaju juniorsku i kadetsku selekciju :D

I fakat mi je nevjerovatno da Troglav ili Ljubuški to nemaju. A Neum ima? Kako li oni nakupe to, živo me zanima :D

I vrlo zanimljiva liga, ali je prava glupost što ustvari igraju ni za šta.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 14 sep 2020, 09:13

Hantraga je napisao/la:
14 sep 2020, 00:42
Ma glavni je da imaju juniorsku i kadetsku selekciju :D

I fakat mi je nevjerovatno da Troglav ili Ljubuški to nemaju. A Neum ima? Kako li oni nakupe to, živo me zanima :D

I vrlo zanimljiva liga, ali je prava glupost što ustvari igraju ni za šta.
Kako piše gore, odoše u Njemačku svi. :D

Juniori su praktički seniori, tako da je nastala rupa koju se ne može popuniti. Čudno mi je samo da u toj omladinskoj ligi klub može sudjelovati samo s kadetima. Vjerojatno bi, da postoji ambicija za višu ligu, uspjeli složiti ekipu, ali kako nema ambicije, nema ni smisla.

Ljubuški je zanimljiv... ne pratim više toliko pa ne znam detalje, ali tamo su imali dva kluba, onda se jedan (Bigeste) ugasio, drugi (Sloga) je postao gazda, uložili u stadion, klub, novi logo, dolazak trenera iz Dinama, ulazak u prvu ligu i raspad... a sad odjednom klub novog imena (ne znam je li nasljednik Sloge ili Bigestea ili nečeg drugog jer je bio davno klub istog imena u prvom izdanju premijer lige, ili novi entitet) šamara nakon par godina letargije.

Uglavnom, nogomet na nikad nižim granama u ovoj regiji. :thumbdown:
Hayley <3

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Hantraga » 15 sep 2020, 16:01

Ma jasne su te demografske tendencije, ali opet se čudom čudu ne mogu načuditi da se ne mogu skockati nekakve selekcije, jer ipak ne radi se o selima, nego solidnim mjestima, gradovima. Nema živopisnije lige imenima klubova, stadionima, gradovima i mjestima, a manjeg kvaliteta. I ne mora se nužno odnositi to na ove klubove (Ljubuški i Troglav) koji mi jesu specifikum, nego mi je čudno da ni konjički Igman ne može da se ustabili ko prvoligaš, da je Čapljina već odavno na konopcima, da Mostar i okolina ne mogu izroditi još jednog prvoligaša itd.

I na koji fazon Posušje regularno sklapa sve ove selekcije? :D

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la ASD » 15 sep 2020, 16:51

Neum ima more. :D
Oni imaju u prvom timu preko 30 igrača. Od ove sezone su odlučili da prijave kadete i juniore.
Ljubuški isto, čudi me za njih da nemaju te omladinske kategorije.

Avatar
Bistrik
Postovi: 1459
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Bistrik » 17 sep 2020, 21:18

Hantraga je napisao/la:
15 sep 2020, 16:01
Ma jasne su te demografske tendencije, ali opet se čudom čudu ne mogu načuditi da se ne mogu skockati nekakve selekcije, jer ipak ne radi se o selima, nego solidnim mjestima, gradovima. Nema živopisnije lige imenima klubova, stadionima, gradovima i mjestima, a manjeg kvaliteta. I ne mora se nužno odnositi to na ove klubove (Ljubuški i Troglav) koji mi jesu specifikum, nego mi je čudno da ni konjički Igman ne može da se ustabili ko prvoligaš, da je Čapljina već odavno na konopcima, da Mostar i okolina ne mogu izroditi još jednog prvoligaša itd.

I na koji fazon Posušje regularno sklapa sve ove selekcije? :D
slažem se za Mostar. baš čudno kako nemogu biti barem dvije-tri ekipe iz mostara u ovoj ligi a u prvoj federalnoj jedan-dva.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la badblueboylivno » 20 sep 2020, 21:16

To je za vecu analizu, sigurno. Bio je Branitelj pa propao. Bio je i Cim u ovoj ligi, sad ga nema.

Nego, danas Troglav u sjajnoj utakmici 3-2 protiv Rame, pretkraj zabili za novu pobjedu.
Hayley <3

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la KonjicBOY » 21 sep 2020, 13:52

Bistrik je napisao/la:
17 sep 2020, 21:18
Hantraga je napisao/la:
15 sep 2020, 16:01
Ma jasne su te demografske tendencije, ali opet se čudom čudu ne mogu načuditi da se ne mogu skockati nekakve selekcije, jer ipak ne radi se o selima, nego solidnim mjestima, gradovima. Nema živopisnije lige imenima klubova, stadionima, gradovima i mjestima, a manjeg kvaliteta. I ne mora se nužno odnositi to na ove klubove (Ljubuški i Troglav) koji mi jesu specifikum, nego mi je čudno da ni konjički Igman ne može da se ustabili ko prvoligaš, da je Čapljina već odavno na konopcima, da Mostar i okolina ne mogu izroditi još jednog prvoligaša itd.

I na koji fazon Posušje regularno sklapa sve ove selekcije? :D
slažem se za Mostar. baš čudno kako nemogu biti barem dvije-tri ekipe iz mostara u ovoj ligi a u prvoj federalnoj jedan-dva.
Ko će ih finansirati? Hrvati guraju Zrinjski, Bošnjaci Velež, zbog političkih prepucavanja koji se prebacuju na fudbal ispaštaju manje ekipe.
Support your local club !

Avatar
Bistrik
Postovi: 1459
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Bistrik » 26 sep 2020, 09:20

KonjicBOY je napisao/la:
21 sep 2020, 13:52
Bistrik je napisao/la:
17 sep 2020, 21:18
Hantraga je napisao/la:
15 sep 2020, 16:01
Ma jasne su te demografske tendencije, ali opet se čudom čudu ne mogu načuditi da se ne mogu skockati nekakve selekcije, jer ipak ne radi se o selima, nego solidnim mjestima, gradovima. Nema živopisnije lige imenima klubova, stadionima, gradovima i mjestima, a manjeg kvaliteta. I ne mora se nužno odnositi to na ove klubove (Ljubuški i Troglav) koji mi jesu specifikum, nego mi je čudno da ni konjički Igman ne može da se ustabili ko prvoligaš, da je Čapljina već odavno na konopcima, da Mostar i okolina ne mogu izroditi još jednog prvoligaša itd.

I na koji fazon Posušje regularno sklapa sve ove selekcije? :D
slažem se za Mostar. baš čudno kako nemogu biti barem dvije-tri ekipe iz mostara u ovoj ligi a u prvoj federalnoj jedan-dva.
Ko će ih finansirati? Hrvati guraju Zrinjski, Bošnjaci Velež, zbog političkih prepucavanja koji se prebacuju na fudbal ispaštaju manje ekipe.
pa upravo Velež i Zrinjski da poguraju manje ekipe, da im se kale juniori i tako

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1240
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la Kulesza » 26 sep 2020, 12:46

Velež nekad trenira na stadionu Bijelopoljca, daju im pojedine igrače iz omladinskog pogona, čestitali su im na ulasku u Drugu ligu itd.
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Jug

Post Postao/la slogauskoplje » 27 sep 2020, 17:28

Bistrik je napisao/la:
26 sep 2020, 09:20

pa upravo Velež i Zrinjski da poguraju manje ekipe, da im se kale juniori i tako
Ma tko će se kaliti u ovako lošoj ligi. Imaju par boljih u Prvoj ligi i to je to.

Na Košutama, Sloga - Troglav 0-2. Mi promašili penal, dvaput pogađali okvir gola... Trebao bi biti na Sloginom Facebooku sažetak kroz dan-dva.
Sloga Uskoplje

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.