Druga Liga - grupa Jug

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Livnjak » 01 sep 2011, 14:16

badblueboylivno je napisao/la:Problem je da ne znam tko vodi našu ligu. :)
ako ima redovno svih rezultata, to znaci da se Liga vodi iz Livna, znaci da se ove sezone nevodi iz Livna!

Predpostavljam da se ove godine vodi iz ZHZ?

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 01 sep 2011, 14:17

Široki Brijeg valjda, oni se stalno mijenjaju: prije dvije godine Mostar, pa Livno i sada je red na ŠB
Sloga Uskoplje

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Kevin » 01 sep 2011, 16:12

Grude se pojačale sa 2 juniora Širokog, mislim bivša juniora
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 01 sep 2011, 16:29

Kevin je napisao/la:Grude se pojačale sa 2 juniora Širokog, mislim bivša juniora
jako sam razočaran stanjem u grudama :o
Sloga Uskoplje

remistarmo
Postovi: 645
Pridružen/a: 08 avg 2009, 21:34
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la remistarmo » 01 sep 2011, 16:32

Livnjak je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Problem je da ne znam tko vodi našu ligu. :)
ako ima redovno svih rezultata, to znaci da se Liga vodi iz Livna, znaci da se ove sezone nevodi iz Livna!

Predpostavljam da se ove godine vodi iz ZHZ?
ove godine drugu lijgu jug vodi ŽNS iz Posusja.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la badblueboylivno » 01 sep 2011, 17:06

Dobro, vode ih kantonalni savezi. Ali gore sam mislio da bi federalni savez morao apdejtati stanje barem ponedjeljkom, jer se to radi sa ostalim ligama na njihovom siteu, a naše grupe nema. Ni delegata, ničega. Još je prošlosezonska ljestvica aktivna. Evo vidim da je isto i sa grupom Zapad.
Hayley <3

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 01 sep 2011, 17:21

badblueboylivno je napisao/la:Dobro, vode ih kantonalni savezi. Ali gore sam mislio da bi federalni savez morao apdejtati stanje barem ponedjeljkom, jer se to radi sa ostalim ligama na njihovom siteu, a naše grupe nema. Ni delegata, ničega. Još je prošlosezonska ljestvica aktivna. Evo vidim da je isto i sa grupom Zapad.
kriv je savez koji organizira natjecanje. Liga zapad tek počinje za vikend ;)
Sloga Uskoplje

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Kevin » 01 sep 2011, 18:12

slogauskoplje je napisao/la:
Kevin je napisao/la:Grude se pojačale sa 2 juniora Širokog, mislim bivša juniora
jako sam razočaran stanjem u grudama :o

kako mislis?
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 01 sep 2011, 18:15

Kevin je napisao/la:
slogauskoplje je napisao/la:
Kevin je napisao/la:Grude se pojačale sa 2 juniora Širokog, mislim bivša juniora
jako sam razočaran stanjem u grudama :o

kako mislis?
kao neke najave da idu na prvu ligu kad ono - ništa! nema ju love kažu nikako
Sloga Uskoplje

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la KonjicBOY » 02 sep 2011, 09:32

Rdje94 je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:7-0 pobjeda Troglava nad slabašnom Slogom. Apsolutna dominacija, 15-ak zaleđa za Troglav, od kojih su 3-4 jako dvojbena (jedan u situaciji gdje je igrač Troglava dodavao loptu iz svog prostora). Boško Peraica je zabio 5 golova, rutinski, i po gol su dodali Ante Semren i Jozo Vukadin. A uz to su momci promašili još tri-četiri izgledne situacije.
Sljedeća utakmica je u Konjicu, kod Igmana.
Izrazita razlika u kvaliteti s tim da smo bili bez oba golmana u ovoj utakmici (branio nam je napadač :mrgreen: ).
Puno bolja predstava Troglava nego protiv Bigestea ako se mene pita. Peraica je bar za klasu bolji od ostalih igrača, to se vidjelo i po kretnjama po terenu, i sigurno je da će ovu sezonu, ako ga ne zakače ozljede biti bitna karika u Troglavu. MI smo bili pasivni i nažalost htjeli samo "odraditi" ovu utakmicu.

Sad ste kod Igmana, gledao sam ih protiv Bigestea. Neka vas ne zavara pobjeda Turbine u Konjicu. U Ljubuškom su bili izrazito dominantni i pokretljivi, vidi se da je to momčad za gornji dio tablice. Dobili su "samo" 0:3 al objektivno mogli su zabiti 7-8 golova da su bili malo prisebniji. Lijevo krilo (broj 8) , obratiti posebnu pozornost.
Kada je Igman izgubio od Turbine nij igralo cak 7 prvotimaca tako da ne cudi onakav rezultat a sto se tice lijevog krila sa brojem 8 on je jedan od nasih najboljih igraca.
Support your local club !

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Kevin » 02 sep 2011, 13:39

slogauskoplje je napisao/la: kao neke najave da idu na prvu ligu kad ono - ništa! nema ju love kažu nikako
ko ima para danas? mislim da njima odgovara ova liga u potpunosti..ali bit ce dobri s ovim iz sirokog..bas cu skoknit u nedjelju igraju u 16:30 sa Turbinom meščini..znam ja obadvojicu, oba su bila među 5-6 juniora Širokog, jedan je bio među top 4 ali nije ga siroki htio, budale..al eto ih tamo..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la slogauskoplje » 02 sep 2011, 16:46

Ako je vjerovati chatu, posušje dobilo u gostima stoca :shock:
Sloga Uskoplje

Avatar
hnkvisici
Postovi: 630
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Lokacija: Višići
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la hnkvisici » 03 sep 2011, 20:22

slogauskoplje je napisao/la:Ako je vjerovati chatu, posušje dobilo u gostima stoca :shock:
Da, u srijedu se igralo. Ali Stolac je već odmah poslije utakmice uložio žalbu jer su za Posušje nastupali igrači koji nisu registrirani. Najvjerojatnije će utakmica biti registrirana 3:0 u korist Stoca.

Danas smo mi u Stocu izgubili 3:1, po nemogućem vremenu, 36 stupnjeva je bilo kada je počela utakmica. Stočani su se bolje snalazili na vrlo lošem terenu, nas nigdje nije bilo, jedna od najlošijih utakmica što smo odigrali. Suđenje je bilo za čistu desetku, domaćini više nego korektni. Zaslužena pobjeda Stoca.
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Grdan » 03 sep 2011, 20:31

Tomislav-Brotnjo 1:3
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
HNKBrotnjo
Postovi: 153
Pridružen/a: 31 avg 2011, 23:08
Lokacija: Čitluk
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la HNKBrotnjo » 03 sep 2011, 21:41

Nogometaši Brotnja su ostvarili novu pobjedu, ovoga puta u Tomislavgradu. Naši nogometaši su odlično ušli u susret i riješili pobjednika već u 1. poluvremenu kada su pogađali Badalić, Vlaho (penal) i Pehar. U 2. poluvremenu nešto lošije izdanje Brotnja što su domaći iskoristili i smanjili na konačnih 1:3 za goste.

HNK Tomislav - HNK Brotnjo Čitluk 1:3 (0:3)

HNK Brotnjo Čitluk: Džida, Miletić (Puljić), Miličević, Čilić, Jurić, Šakota (Sesar), Rozić, Badalić, Vlaho (Bevanda), Pehar, Vasilj

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la KonjicBOY » 04 sep 2011, 08:12

Igman Konjic 2-2 Troglav Livno
Dobra predstava Igmana koji je mogao slaviti pobjedo od 5-6 golova razlike.Promasivali su moguce i nemoguce.Troglav je 2 puta zatresao mrezu jednom iz slobodnjaka 25 m a onda prodor,odbrana Igmana je izbacena i igracu nije bilo tesko pogoditi.
Jos da napomenem utakmica je kasnila 1 sat zbog zastoja kojeg su imali igraci Troglava iz Livna
Support your local club !

remistarmo
Postovi: 645
Pridružen/a: 08 avg 2009, 21:34
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la remistarmo » 04 sep 2011, 09:13

KonjicBOY je napisao/la:Igman Konjic 2-2 Troglav Livno
Dobra predstava Igmana koji je mogao slaviti pobjedo od 5-6 golova razlike.Promasivali su moguce i nemoguce.Troglav je 2 puta zatresao mrezu jednom iz slobodnjaka 25 m a onda prodor,odbrana Igmana je izbacena i igracu nije bilo tesko pogoditi.
Jos da napomenem utakmica je kasnila 1 sat zbog zastoja kojeg su imali igraci Troglava iz Livna
ko je dao0 golove za Igman

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la KonjicBOY » 04 sep 2011, 10:48

remistarmo je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Igman Konjic 2-2 Troglav Livno
Dobra predstava Igmana koji je mogao slaviti pobjedo od 5-6 golova razlike.Promasivali su moguce i nemoguce.Troglav je 2 puta zatresao mrezu jednom iz slobodnjaka 25 m a onda prodor,odbrana Igmana je izbacena i igracu nije bilo tesko pogoditi.
Jos da napomenem utakmica je kasnila 1 sat zbog zastoja kojeg su imali igraci Troglava iz Livna
ko je dao0 golove za Igman

Cini mi se igrac sa brojem 18 Dzemal ne znam tacno prezime i Anel Hebibovic
Stvarno cudan gol dao je Anel.Lopta je prosla kroz mrezu posto sudija nije vidio da je pocjepana.
Support your local club !

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la badblueboylivno » 04 sep 2011, 11:50

KonjicBOY je napisao/la:Igman Konjic 2-2 Troglav Livno
Dobra predstava Igmana koji je mogao slaviti pobjedo od 5-6 golova razlike.Promasivali su moguce i nemoguce.Troglav je 2 puta zatresao mrezu jednom iz slobodnjaka 25 m a onda prodor,odbrana Igmana je izbacena i igracu nije bilo tesko pogoditi.
Jos da napomenem utakmica je kasnila 1 sat zbog zastoja kojeg su imali igraci Troglava iz Livna
Hvala na infu. Rekoše mi također ljudi iz Troglava - igrači i određeni koji su ih pravili - da je Igman i sa dva igrača manje stiskao kao Barcelona, i da su zadovoljni bodom, s obzirom na prikazanu igru. :D
Nego, je li Semrenov gol imalo sličan ovome protiv drugog najjačeg hrvatskog kluba? : 8-)
Hayley <3

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa "Jug"

Post Postao/la Kevin » 04 sep 2011, 14:09

@hnkvisici

kakvo je bilo suđenje Višići - Grude 2:1?

:lol: :lol: :lol: :lol:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.