Druga Liga - grupa Sjever

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 13 apr 2019, 19:36

Buducnost krenula u kupovinu, bit ce veselo.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 13 apr 2019, 19:37

Wandelanoite je napisao/la:Buducnost krenula u kupovinu, bit ce veselo.
:urnebes:

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la LjumanM95 » 13 apr 2019, 19:41

Insajder i veliki stručnjak gledao dvije tekme odjednom. :lol: :urnebes:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 13 apr 2019, 19:54

Kaze neki strucnjak iz Srebrenika da je Buducnost osim sto je kupila utakmicu, kupila i gol razliku. LOL
Pa kako primise gol onda, zar ne bi bilo korisnije 4:0.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la LjumanM95 » 13 apr 2019, 19:55

ASD je napisao/la:Kaze neki strucnjak iz Srebrenika da je Buducnost osim sto je kupila utakmicu, kupila i gol razliku. LOL
:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Nemoj tako, oštećeni danas jer je Sloga "krvničkim" startovima došla do boda. A u Prokosovićima ipak sve čisto.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 13 apr 2019, 19:59

Ma ono samo glupan moze tvrditi da je namjesteno.
Tempo igre i trka bili na visokom nivou, daleko iznad ove lige.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la LjumanM95 » 13 apr 2019, 20:02

ASD je napisao/la:Ma ono samo glupan moze tvrditi da je namjesteno.
Tempo igre i trka bili na visokom nivou, daleko iznad ove lige.
Ma daj tebi da vjerujem što si gledao tekmu. Bolje vjerovati stručnjacima koji nisu prismrdili Jošiku danas ali sve znaju. Ubodoše i oni, treća sreća, Seona, Poljice i danas napokon Lukavac. :urnebes:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 15 apr 2019, 17:58

Read sudi Buducnost-Mladost. :puke: Vjerovatno najomrazeniji sudija u Banovicima.
Pomocni Amir Hodzic sto je skoro dosao s Mramorom. :facepalm:

Arnaut sudi Radnickom.
Juraj Kovcic u Celicu.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 16 apr 2019, 22:50

ASD je napisao/la:Read sudi Buducnost-Mladost. :puke: Vjerovatno najomrazeniji sudija u Banovicima.
Pomocni Amir Hodzic sto je skoro dosao s Mramorom. :facepalm:

Arnaut sudi Radnickom.
Juraj Kovcic u Celicu.
:puke: Imate vi Irfana Durica i Mitketa, ta prica vam ne prolazi znaju ljudi iz Srebrenika sta se sve radi i ko sve rezira u korist Buducnosti. Gradina ce sutra biti pokradena, kao i protiv Sloge i kao sto ce biti u Banovicima, tako da ta vasa seljacka prica da se Gradini nesto namjesta ne prolazi. Federalni savez je vasa nada i predstoji vam pusenje qrca Irfanu Duricu, ali navikli ste vi pusiti qrceve za bodove seljackim ekipama ovaj put ste se prebacili na garnituru u savezu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 16 apr 2019, 22:54

Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:Read sudi Buducnost-Mladost. :puke: Vjerovatno najomrazeniji sudija u Banovicima.
Pomocni Amir Hodzic sto je skoro dosao s Mramorom. :facepalm:

Arnaut sudi Radnickom.
Juraj Kovcic u Celicu.
:puke: Imate vi Irfana Durica i Mitketa, ta prica vam ne prolazi znaju ljudi iz Srebrenika sta se sve radi i ko sve rezira u korist Buducnosti. Gradina ce sutra biti pokradena, kao i protiv Sloge i kao sto ce biti u Banovicima, tako da ta vasa seljacka prica da se Gradini nesto namjesta ne prolazi. Federalni savez je vasa nada i predstoji vam pusenje qrca Irfanu Duricu, ali navikli ste vi pusiti qrceve za bodove seljackim ekipama ovaj put ste se prebacili na garnituru u savezu.
U Banovicima i treba da bude pokradena, kao sto je i Buducnost u Srebreniku.
Mada, Buducnosti ne trebaju sudije, ako bude pristup kao protiv Radnickog, nema te vise sile koja ce vas spasiti potopa.

Sto se tice meca protiv Sloge, otisli igraci Mramora da gledaju Slogu kao konkurenta za opstanak i podrze Gradinu, poslije meca govore kako je steta sto ih Sloga nije dobila jer je Gradina losa. :lol:

Nego, kakve ono donatore trazite po stranici? :lol:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 16 apr 2019, 22:58

ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: :puke: Imate vi Irfana Durica i Mitketa, ta prica vam ne prolazi znaju ljudi iz Srebrenika sta se sve radi i ko sve rezira u korist Buducnosti. Gradina ce sutra biti pokradena, kao i protiv Sloge i kao sto ce biti u Banovicima, tako da ta vasa seljacka prica da se Gradini nesto namjesta ne prolazi. Federalni savez je vasa nada i predstoji vam pusenje qrca Irfanu Duricu, ali navikli ste vi pusiti qrceve za bodove seljackim ekipama ovaj put ste se prebacili na garnituru u savezu.
U Banovicima i treba da bude pokradena, kao sto je i Buducnost u Srebreniku.
Mada, Buducnosti ne trebaju sudije, ako bude pristup kao protiv Radnickog, nema te vise sile koja ce vas spasiti potopa.

Sto se tice meca protiv Sloge, otisli igraci Mramora da gledaju Slogu kao konkurenta za opstanak i podrze Gradinu, poslije meca govore kako je steta sto ih Sloga nije dobila. :lol:
Samo Duricu i Mitketu qrcinu popusite jer evo zadnji mjesec se ubise da vas uvedu u Prvu ligu, a ko je bio u Srebreniku mogao je vidjeti kako je bilo sudjenje i pored toga sta je Gradina sve promasila.

Posto su ti vjerovatno E.P. inicijali i tu si u klubu prenesi ljudima iz uprave nek poruce svom partneru Arnautovicu da ce na prvo potkradanje Gradine zavrsiti na UKC Tuzla i da ce dobro zapamtiti i Srebrenik i Gradinu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 16 apr 2019, 23:18

Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la: :puke: Imate vi Irfana Durica i Mitketa, ta prica vam ne prolazi znaju ljudi iz Srebrenika sta se sve radi i ko sve rezira u korist Buducnosti. Gradina ce sutra biti pokradena, kao i protiv Sloge i kao sto ce biti u Banovicima, tako da ta vasa seljacka prica da se Gradini nesto namjesta ne prolazi. Federalni savez je vasa nada i predstoji vam pusenje qrca Irfanu Duricu, ali navikli ste vi pusiti qrceve za bodove seljackim ekipama ovaj put ste se prebacili na garnituru u savezu.
U Banovicima i treba da bude pokradena, kao sto je i Buducnost u Srebreniku.
Mada, Buducnosti ne trebaju sudije, ako bude pristup kao protiv Radnickog, nema te vise sile koja ce vas spasiti potopa.

Sto se tice meca protiv Sloge, otisli igraci Mramora da gledaju Slogu kao konkurenta za opstanak i podrze Gradinu, poslije meca govore kako je steta sto ih Sloga nije dobila. :lol:
Samo Duricu i Mitketu qrcinu popusite jer evo zadnji mjesec se ubise da vas uvedu u Prvu ligu, a ko je bio u Srebreniku mogao je vidjeti kako je bilo sudjenje i pored toga sta je Gradina sve promasila.

Posto su ti vjerovatno E.P. inicijali i tu si u klubu prenesi ljudima iz uprave nek poruce svom partneru Arnautovicu da ce na prvo potkradanje Gradine zavrsiti na UKC Tuzla i da ce dobro zapamtiti i Srebrenik i Gradinu.
Pogresno, niti sam momak kojeg spominjes niti sam blizak ljudima u klubu.

Ja ti kazem, velika je razlika izmedju Buducnosti i Gradine.
Prije svega, Buducnost godinama na okupu, uglavnom su male promjene u ekipi i krece se u trenazni proces najmanje pola mjeseca, ako ne i mjesec prije Gradine, sto je skandalozno.
Gradina je na brzinu sklepana ekipa par dana prije pocetka prvenstva doveli 5 igraca i ocekuju da ce poharati sve redom. Tako to ne ide.

FInansijska situacija u klubu je uredna, nema dugova prema igracima.
Cak i da udjete, necete nista postici, pametnije vam je da popravite omladinski pogon i da poradite na infrastrukturi, ustedite pare kako bi uradili pomocni teren. To sada svaka ekipa tezi da ima.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 16 apr 2019, 23:22

ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:
U Banovicima i treba da bude pokradena, kao sto je i Buducnost u Srebreniku.
Mada, Buducnosti ne trebaju sudije, ako bude pristup kao protiv Radnickog, nema te vise sile koja ce vas spasiti potopa.

Sto se tice meca protiv Sloge, otisli igraci Mramora da gledaju Slogu kao konkurenta za opstanak i podrze Gradinu, poslije meca govore kako je steta sto ih Sloga nije dobila. :lol:
Samo Duricu i Mitketu qrcinu popusite jer evo zadnji mjesec se ubise da vas uvedu u Prvu ligu, a ko je bio u Srebreniku mogao je vidjeti kako je bilo sudjenje i pored toga sta je Gradina sve promasila.

Posto su ti vjerovatno E.P. inicijali i tu si u klubu prenesi ljudima iz uprave nek poruce svom partneru Arnautovicu da ce na prvo potkradanje Gradine zavrsiti na UKC Tuzla i da ce dobro zapamtiti i Srebrenik i Gradinu.
Pogresno, niti sam momak kojeg spominjes niti sam blizak ljudima u klubu.

Ja ti kazem, velika je razlika izmedju Buducnosti i Gradine.
Prije svega, Buducnost godinama na okupu, uglavnom su male promjene u ekipi i krece se u trenazni proces najmanje pola mjeseca, ako ne i mjesec prije Gradine, sto je skandalozno.
Gradina je na brzinu sklepana ekipa par dana prije pocetka prvenstva doveli 5 igraca i ocekuju da ce poharati sve redom. Tako to ne ide.

FInansijska situacija u klubu je uredna, nema dugova prema igracima.
Cak i da udjete, necete nista postici, pametnije vam je da popravite omladinski pogon i da poradite na infrastrukturi, ustedite pare kako bi uradili pomocni teren. To sada svaka ekipa tezi da ima.
Pricas gluposti koliko Buducnost ima bodova, a koliko ova nova Gradina ? Gradina uz posteno sudjenje nece izgubiti nijednu utakmicu i nikog nismo pokrali, sad ces reci da smo vas, ali samo mi reci ovo koliko su **** iz Gradacca dobili od Buducnosti za utakmicu u Srebreniku znas sigurno jer si znao i onda za Celic kad sam ti rekao.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 16 apr 2019, 23:28

Nisi svjestan svoje nesvijesti.
Buducnost ne daje pare u te svrhe.
Zar stvarno mislis da Buducnost tako lako daje pare da bi se rizikovao mec u Poljicu? Mogao se rijesti na vise nacina.

Buducnost je zasluzeno prokockala prednost. Jako losi mecevi na gostovanjima, mozda i najlosiji zadnjih par godina.
Ali, sa pristupom kao u Lukavcu, gdje igraci trce kao navijeni nema sanse u ovoj ligi dozivjeti poraz. Jer si prije svega spremom ispred ostalij.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 16 apr 2019, 23:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la LjumanM95 » 16 apr 2019, 23:29

Azmirove funjarice opet o poštenju, sudijama, savezu. :urnebes: :mrgreen:

A bili se dobrano ušutili nakon subote. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 16 apr 2019, 23:31

ASD je napisao/la:Nisi svjestan svoje nesvijesti.
Buducnost ne daje pare u te svrhe.
Zar stvarno mislis da Buducnost tako lako daje pare da bi se rizikovao mec u Poljicu? Mogao se rijesti na vise nacina.
Nisi svjestan da uprava Gradine sve zna, sve sta radite od pocetka i kako ste zavrsili utakmicu i u Lukavcu znali smo vec u srijedu ko je covjek iz Lukavca koji je u PDA i koji vam je kupio utakmicu. U Srebreniku ste preko preko Enesa zavrsili glavnog sudiju Fazlica i pomocnog Ahmetasevica koji je pustio 3,4 starta grublja na sredini terena da bi se zastitio kod nasih, a ostatak meca sudio ps.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 16 apr 2019, 23:35

Fazon je druze sto nisi gledao mec u Lukavcu, da si gledao vidio bi nelogicnosti u prici.
Ako si kad gledao namjestenu utakmicu, prije svega lopta dobar dio meca miruje. Na ovom mecu lopta nije stajala na mjestu, bruka sansi na obje strane. Puno se trcalo. Bilo dosta koskanja na terenu ali i grubih startova. Recimo najbolji igrac Buducnosti obnovio povredu na tom mecu.
Da je mec namjesten, prvo rovit igrac ne bi igrao, cuvao bi se za naredne meceve.

Bilo dosta svadjanja sa sudijom igraca obje ekipe, a zbog zestine i na trininama mogli izbiti sukobi, sto recimo nije slucaj izmedju Buducnosti i Radnickog bio godinama.

Druga stvar, zar mislis da ce iz Radnickog prodati utakmicu da bude 4:1 i da Buducnost promasi 3 zicera pred kraj utakmice?

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la Wandelanoite » 16 apr 2019, 23:44

ASD je napisao/la:Fazon je druze sto nisi gledao mec u Lukavcu, da si gledao vidio bi nelogicnosti u prici.
Ako si kad gledao namjestenu utakmicu, prije svega lopta dobar dio meca miruje. Na ovom mecu lopta nije stajala na mjestu, bruka sansi na obje strane. Puno se trcalo. Bilo dosta koskanja na terenu ali i grubih startova. Recimo najbolji igrac Buducnosti obnovio povredu na tom mecu.
Da je mec namjesten, prvo rovit igrac ne bi igrao, cuvao bi se za naredne meceve.

Bilo dosta svadjanja sa sudijom igraca obje ekipe, a zbog zestine i na trininama mogli izbiti sukobi, sto recimo nije slucaj izmedju Buducnosti i Radnickog bio godinama.

Druga stvar, zar mislis da ce iz Radnickog prodati utakmicu da bude 4:1 i da Buducnost promasi 3 zicera pred kraj utakmice?
Ne mozes meni pricat te price druze, dugo sam ja i u ovoj i u ligi iznad. Sa 4 strane imam potvrde da je prodato, a jedna od njih je najbolji igrac Radnickog.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la ASD » 16 apr 2019, 23:46

Pa dobro, s obzirom da si dugo u ovoj ligi, nek si uspio jednom i pogoditi.
Do sad su ti informacije uglavnom bile pogresne, prvo ono za Comet, drugo za seonu.

Nego, jel ti taj igrac Radnickog makar rekao sta je dobio za taj mec.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Sjever

Post Postao/la LjumanM95 » 16 apr 2019, 23:47

Sve čovjek zna, dugo je tu, moramo mu vjerovati. :tokralju: Evo čak pogodio i Barcu da će uzeti 3-0, strašne veze čovjek ima, aferim.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.