Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 08 apr 2015, 22:46

Ma vjerovatno nece niko ni ispast iz druge lige..

Samo ne kontam koji je cilj tim ljudima u Stupcanici i Brezi.. Prosle sezone se brukali , a ovoj da ne pricam. Mislim da ce do kraja Stupcanica 150 golova primit :D

Glupo bi bilo ako ispadnu da igraju u Sarajevskom kantonu. Mislim da bi takve stvari savez trebao zabranit :-)

Avatar
Marsal
Postovi: 22610
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Marsal » 10 apr 2015, 00:11

Fabregas444 je napisao/la:
Ako Marsal nije Haris onda je sigurno neko ko nikad nije lopte sutnuo u zivotu :D Ja vrlo dobro dobro znam ko je igrao kod Omera Kopica i sigurno bi se sjecao jednog takvog napadaca.

Ti ako si toliki simpatizer koliko kazes dodji u nedjelju i podrzi momke do nove pobjede .. pozz :wave:
Ma jesam Haris, pusti Pashu laže ti.
Sretno Borcu u nedjelju, nažalost zbog obaveza neću bit u mogućnosti da pratim tekmu. :salut:

P.S.
Čuo sam da se od odice godina planira igrati četverokružni sistem? Je li to istina ili samo nagađanja?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 10 apr 2015, 00:38

Ja iskreno bas i ne vjerujem da ce se usvojiti taj cetverokruzni sistem igranja. Vec ranije sam pisao da su finansije veliki problem za sve ekipe. Vise utakmica , vise para. Mislim da je ipak realnije da se pokusa ukljuciti jos par ekipa iz Visokog i da ispadnu Stupcanica i Rudar Breza. Tada bi ova liga i licila na nesto :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 10 apr 2015, 12:25

Ne mora biti cetverokruzno, nek uvedu play off. Ako ce vec biti 8-10 klubova onda nek se odigra dvokruzno i prva cetiri idu u play off. Ukoliko cetvrti nema zelju za visim rangom nek ide peti itd. Klubovi koji zele u visi rang trebali bi imat malo vise para

Nek ta cetiri kluba igraju dodatnih sest kola. Nek u startu prvi ima 6 bodova, drugi ima 4 boda, treci ima 2 boda i cetvrti starta bez bodova.

Tako bi dobili vise od 20 kola sto bi bilo sasvim dovoljno za ovaj rang. Makljenovac, Gradina i te ekipe koje igraju samo da igraju nebi ni bili u tom doigravanju, nebi ni imali dodatne troskove i rijesen problem.

Naravno, kakvi smo baksuzi tu bi se opet desilo da u play off zele samo dvije ekipe :lol:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 12 apr 2015, 12:05

Danas 10.kolo

Vis - Gradina
Napredak - Zepce
Proleter - Kosmos
Nemila - Borac

Ocekujem da Vis otrese Gradinu ko Filipovic Gonzagu :lol: Zepce ceka tesko gostovanje, ali ocekujem pobjedu, Napredak ne blista ovo proljece, a mi sad kad smo izjednaceni na vrhu nebi smjeli dopustit da opet idemo u minus. U Makljenovcu moze bit svakakav ishod. Kosmos je kvalitetniji, ali mozda domaci teren presudi, rekao bi da ce bit remi. Na Kamberovicu se nadam pobjedi Nemile, cisto navijacki :mrgreen: Realno da ih Borac dobije, al ako im Vis utrpa tri komada onda se smjem barem ono malo nadat :mrgreen:

Tetovljani, u 16:45 ocekujem rezultat ovdje :D

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 12 apr 2015, 12:59

Sve osim pobjede Borca danas ne dolazi u obzir. Ako se Nemila ne pobijedi , onda ce nasi momci biti u velikim problemima :D

Nadam se da ce Napredak bar bod otkinuti Zepcu u Sijama :D

Naprijed Borac , naprijed Napredak haha !

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 12 apr 2015, 13:41

U Sijama ce bit gusto, bit ce 0-2. U Zenici ce bit gusto, bit ce 4-3 :mrgreen:

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 12 apr 2015, 19:59

Nemila - Borac 1 : 0. Sa ovim porazom Zepce 99 % biti prvak jer koliko sam cuo dobili su 0:2 Napretka. Nasi su danas igrali jako lose , imali su par jalovih prilika , ali nista nije islo kako treba. Ocigledno je da je odlazak Skomorca bio prevelik gubitak.

Vidjecemo kako ce se stvari dalje odvijati , ali ocigledno je da je Zepce u velikoj prednosti i tesko da ce ispustiti ovu prednost do kraja..

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 12 apr 2015, 22:48

Moguce je, moguce, Nemila velesila :mrgreen: Borac ocito ovo proljece ne blista i bit ce sramota ako mi ne udjemo.

Bio sam danas u Sijama i sad znam odakle toliki bauk o tom gostovanju. Tamo tko dobije nek i udje. Momci ne igraju nikakav nogomet, al se udaraju i sudac cesce ne svira nego sto svira. Pa momak ide jedan na jedan s golmanom, povlacenje za dres i zuti karton. Zadnji igrac, to je crveni! Jos njihov igrac udari sakom naseg i sudac nakon pet minuta guzve da crveni, a na tribinama komentari da nece dobit crveni jer se sudac boji.

Nasi su krenuli jako od pocetka, zabili dva gola u dvadesetak minuta i onda lagano. Prvi gol sam propustio, al tko mi je kriv sto mi je hobi kasnjenje na utakmice :lol: Cudilo me sto su nasi dopustili da Napredak dominira u drugom poluvremenu, a imali smo igraca vise. Mozda je to taktika bila. Pred kraj su im nasi uzeli loptu i nisu se mogli sastat. Trebalo je bit i 3-0, al zabise ga nakon nekog kornera i zavrsi 2-1. Dok su zabili sudac svirao kraj.

Stvarno, ako Borac dole dobije nebi se ljutio da udje. Takve ekipe treba izbacit iz takmicenja. Drago mi je da mi idemo u visi rang i rjesavamo se tih sela.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 19 apr 2015, 17:23

Zepce - Gradina 1-0

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 19 apr 2015, 18:48

Borac - Proleter 1 : 0. Teska , ali i vise nego zasluzena pobjeda nasih momaka. S ovom pobjedom ostali smo 3 boda iza Zepca. Pusemo im za vratom :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 19 apr 2015, 20:08

Ja nisam stigao na utakmicu, al po prici ni nasi nisu briljirali. Odigrali onoliko koliko treba i zasluzeno dobili

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 26 apr 2015, 18:38

Vis - Zepce 1-3 :mrgreen:

Cujem da je Borac gubio u Sijama 1-0, ne znam kako je zavrsilo, a i izvor bas nije pouzdan. Ako su izgubili nama samo bod u Visokom treba.

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 26 apr 2015, 20:27

Napredak - Borac 2 : 0.

Nasim momcima se nema sta prigovorit. Igrom su ubili domacina , stvarali su sanse , ali lopta nije htjela u go. Nemamo napadace , nema ni golova.

Zepcu cestitam ulazak u drugu ligu :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 26 apr 2015, 20:40

Fabregas444 je napisao/la:Napredak - Borac 2 : 0.

Nasim momcima se nema sta prigovorit. Igrom su ubili domacina , stvarali su sanse , ali lopta nije htjela u go. Nemamo napadace , nema ni golova.

Zepcu cestitam ulazak u drugu ligu :D
Barem ste jednu polusezonu imali nekog tko zabije sve sto mu se plasira. Kod nas takvog nema vec dvije sezone, al srecom se opet nekako nadje netko tko uspije ugurat. Nije da su nam napadaci losi, al nitko nije izraziti golgeter kao Skomorac kod vas.

I stvarno ne znam kako ste primili tri gola od ovog Visa. Pa ljudi danas nisu imali postene prilike. Vama svaka cast na onoj pobjedi u prvoj utakmici u Tetovu, al ovakvom igrom i pobjedama smo zasluzili ulazak u visi rang. Naravno, ocekujem da dobijemo i vas u zadnjem kolu pa da to bude nekako i sluzbeno :mrgreen:

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 26 apr 2015, 23:12

Tek sam odlaskom Skomorca vidio kakav mi problem imamo sa realizacijom. U ovih 5 utakmica mislim da nam je 8 igraca igralo u napadu i svaki put nista. Tek sad vidim kakav vi problem imate u ovoj sezoni :D

Sto se tice Visa vjeruj da ni ja nemam pojma kako su uspjeli da daju tri gola. Mislim da im se takva utakmica nikad vise nece ponovit. Sve sto su osutali i dali su.

Sto se tice vas mislim da zasluzeno ulazite zbog ove druge polusezone. Ali bitno je da smo vas dobili u prvoj pa mi je malo lakse haha.. Mi smo imali lagan raspored i stvarno sam mislio da se odlazak Skomorca nece toliko ni primjetiti , ali izgleda da sam se prevario :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 26 apr 2015, 23:52

Netko je ovdje pisao kako je Zepce oslabljeno, da se rasulo i da je Borac prvak prije pocetka druge polusezone. Ja sam fino tvrdio da smo jos jaci. Na kraju je od bitnijih igraca otisao samo kapetan Ivesic, ali se to ne primjeti. Zepce igra bolje i ljepse nego prvi dio prvenstva, barem po onome sto sam ja gledao. S Kosmosom je ovdje jesenas bilo patnje, ali vjerujem u novu pobjedu i mir u zadnjem kolu.

Borac je izgubio tri utakmice u pet kola, a u ovako kratkoj ligi jedan poraz sve okrene. Na kraju je Borac ispao oslabljen, ali tko zna sta bi bilo da je bilo ambicija, mozda bi drugu nedjelju gledali pravi okrsaj za prvaka.

Bit ce zanimljiva i sljedeca sezona s obzirom da nemam blage veze tko bi zelio u rang vise :lol:

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la avatar » 28 apr 2015, 12:33

Nezz signore ja kao navijac Žepča nemam nista protiv ovakve realizacije pa jbt mi smo dali 41 gol u 12 kola to je nenormalna brojka i za jace lige normalno da se sanse ne iskoriste kad ih imamo po 15 na utkmici pa ne moze se uvijek 10 golova dat gledaj to sa malo vedrije strane, pa desi se sad da ne nabrajam jace ekipe iz liga 5 dese se 3-4 utakmice gdje se mase sanse samo je u nas liga pre kratka pa se to primjeti hehe sve su to nasi momci i ja ih podrzajem ne treba nikog dovodit sad sto pola njih radi i sa posla dolazi i ima i drugih problema vj da je i malo bolje stanje da ne rade i igraju garantujem nam 1ligu federacije...
A osvrnuo bi se i na borac nez jesi li ti gledao utaknicu gore protiv borca pa ono smo mi nezasluzeno izubili msm prvo masimo sanse 2 i precku pogodimo i onda nam sa gol onaj njihov stoper najlosiji igrac vracao se nakon kornera i slucajno opalio i gol dao a o drugom da ne pricamo ivesic dribla na nasi 16 metara i gubi loptu i gol a treci juricev 100% ako cemo realno nek bude i kolega realan koji je simpatizer borca, realno smo kvalitetniji, a osvrnuo bih se i na skomorca dobar igrac ali vidis i on se vratio u tosk i nema vise golova svaku utakmicu a kamo li kao u nasoj ligi 2-3 jaca liga ljudi spremniji ne osporavan njegov kvalitet nikako ali samo realno gledam.. Pozz decki

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 28 apr 2015, 15:19

Ma zadovoljan sam ja, cak i prezadovoljan brojem zabijenih golova, ali kazem da nemamo izrazitog golgetera koji ce zabiti 90% prilika. Nekada se stvarno nazivciram. Sjeti se one Mladosti(ako se tako zovu) u kupu Federacije kada smo fulali 20 zicera i ispali na penale. Onda ovdje Napredak jesenas kad je 1-1 bilo. Ljudi nisu presli centra, zabili jedan gol sa svoje polovice. Trebali su primit pet komada, a mi se vadimo golom u sudackoj nadoknadi. Za takve utakmice trebamo rijesenje i spaseni smo. Zabija sad i Panter, Sliskovic, Vlado, Core isto odlicno igra i redovno zabije, ima hrpa igraca koji mogu zabiti gol tako da nemam tu neke brige, al nema ni jedan da mogu doc na utakmicu i rec da ne brinem jer ce tocno taj i taj sigurno zabit.

Bio sam u Tetovu. Propustio sam nekih petnaestak minuta, a golove nisam najbolje ni vidio jer sam bio tamo iza njihovog gola. Ne znam, po meni je tu bio neki egal, mi nismo iskoristili prilike, oni jesu i pobijedili su. Ako bi ipak morao reci tko je vise zasluzio pobjedu rekao bi Borac. Odigrali su dobro tu utakmicu, ali mi ni tad nisu djelovali mocno i strasno da bi se plasio za prvo mjesto. Ekipa su koja je ovisila o samo jednom igracu, a kod nas npr. ode kapetan i mi igramo jos bolje i jos ljepse. Zato se i ne brinem zbog mogucih odlazaka, jer je igrao kolektiv, a ne pojedinci.

Samo me zanima jos koliko je tko zabio golova, ne znam imal igdje statistika, meni mrsko brojat, a valjda ce bit na kraju sezone. Prosle sezone je bilo.

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la avatar » 29 apr 2015, 10:28

Da i to stoji da nam treba golgeter ali za sad je dobro i nek smo mi na korak od druge lige federacije, nezz ni ja bilo je na stranici kluba prosle sezone sve koliko golova i tako, mislim da sam negdje nasao da je panter najbolji strijelac lige msm na polsuzoni je bio a kako je skomorac otisao nezz jeli ga tko mogao stic a da nije daleko ni sliskovic pa sam jos vise zadovoljan da imamo najboljeg sfrijelca a asistencije to se nez nismo jos na tom nivou da ima i to hahahah
Jos malo para pa eto i prve federalne uhhh

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.