Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 03 maj 2015, 17:49

0-2 u Visokom. Zepce sampion :mrgreen:

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 03 maj 2015, 20:29

Borac - Gradina 3 : 0. Lagana pobjeda nasih momaka. Moglo je biti i ubjedljivije , ali eto i ovo je dobro :D

Cestitke Zepcu na tituli :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 03 maj 2015, 22:54

Hvala, hvala :mrgreen:

Zalijepih parove kupa na temi federalnog kupa, a zaboravih ovdje

Prvo kolo
NK Žepče - NK Nemila
SD Napredak - NK Gradina
NK Proleter - NK Vis
FC Kosmos - FK Borac

Rekao bi da su Zepce, Napredak i Vis sigurni. U Visokom neizvjesno :mrgreen:

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la realancojk » 03 maj 2015, 23:05

Mozel li mi netko od poznavaoca prilika u NS ZDK da kaže kolike su đanse da se ekipe iz visokog priključe kantonalnoj ligi, da li postoji šansa za reaktivaciju klubova poput Novog Šehera, Vareša, i šta je s tim klubom Kosmos, jeli oni igraju samo kup pošto ih ne vidim da se takmiče u okviru kantonalne lige?
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 04 maj 2015, 00:03

realancojk je napisao/la:Mozel li mi netko od poznavaoca prilika u NS ZDK da kaže kolike su đanse da se ekipe iz visokog priključe kantonalnoj ligi
Jako male. Svake sezone se prica, a tek se Kosmos prikljucio ove sezone.
realancojk je napisao/la:da li postoji šansa za reaktivaciju klubova poput Novog Šehera, Vareša
Novi Seher jako tesko. Bas sam pricao s kolegom koji je blizak s klubom. Nema tu nikakvih ambicija, najvise zbog novca. Igraju djeca i za sad se zadovoljavaju s tim, ali ako bude mogucnosti igrat ce.

Vares nema terena, ako netko nesto takvo ne rece prije godinu dana
realancojk je napisao/la:šta je s tim klubom Kosmos, jeli oni igraju samo kup pošto ih ne vidim da se takmiče u okviru kantonalne lige?
Ne igraju samo kup. Takmice se i u ligi. Evo danas su kod kuce igrali s Zepcom i izgubili 2-0. Na sredini tablice su, nisu uopce losi.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 06 maj 2015, 19:10

Kup

Zepce - Nemila 3-1

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 07 maj 2015, 09:07

Kosmos - Borac 3-0 (bez borbe)
Napredak - Gradina 3-0 (bez borbe)
Proleter - Vis 4-3

Aj kad Gradina ne ode na gostovanje, al sto Borac ne ode? Dobri su ove sezone, mogli su gurat da tu osvoje :roll: Il se cuvaju za nedjelju :lol:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Pasha » 07 maj 2015, 14:43

ma šta će se bezveze trošiti. svakako nemaju neke ambicije.

u sljedećoj godini će ući dosta jači. prije nekoliko dana vidim, @Marsala kako trči oko stadiona. već se priprema za narednu sezonu. :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la avatar » 07 maj 2015, 19:02

koliko cujem vorac uopc ne dolazi u zepce zadnje kolo i to je poprilicno sigurna informacija, vjerovatno smisljeno u zepcu se ocekivalo dosta ljudi na tribinama za proslavu naslova...ako se to ostvari to je kranje nekorektno al toliko o savezu koji je dozvolio da se u setoni ima pravo jedna utakmica ne odigrat bez kazne..

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 07 maj 2015, 19:42

Cuj nece doc? Svasta :lol: :lol: :lol: To ako se desi onda mogu rec da od njih vecih su*aka nema. Kukuruz liga pa gone po svome. Treba savez napravit nesto da se odigra. Igras cijelu sezonu da ti najveci konkurent u zadnjem kolu nebi dosao na proslavu titule. Pa ako ste ganjali prvo mjesto onda stisnite ta muda i dodjite. Il se mozda boje da ih nece netko naganjat kao sto je dozvoljeno da nase naganjaju vec na poluvremenu u Tetovu??

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la avatar » 07 maj 2015, 20:09

Nezz al info je 90% provjeren cuo sam od ljudi bliski klubu, kao oni spremali proslavu kao malo i za navijace al su im javili da ovi nece doc uopce pa tak sad nez dal se sta promjenilo u ova 2 dana...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 07 maj 2015, 20:33

E ne mogu vjerovat. Bas dno dna od kluba. Dabogda se raspali i nikad vise nezaigrali. Da su pravi klub dosli bi i svim silama se potrudili da pobijede i pokvare proslavu.

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la avatar » 07 maj 2015, 20:48

I ja mislim da je to bezobrazno, ovo sto ti pricam sam ja cuo od ljudi koji raspolazu tim informacijama i od par igraca, navodno su ovi iz borca trazili pare za prijevoz da dodju pa sta smo mi humanitarna organizacija, nadam se da ce netko doc do pameti pa rec da to tako ne ide a s obzirom sta je gore bilo ne vjerujem da ima tko da to kaze... Ja se jos nadam da grijesim i ja i ovi od kojih sam dobio info i da ce doc pa makar i izhubili mada su igraci nabrijani na njih a i odmarali smo pola tima u kupu..

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 07 maj 2015, 21:03

Vidjet cemo, ima jos do nedjelje, mada sad udjoh na fb stranicu kluba i nema bas nista o utakmici, a inace redovno azuriraju i na vrijeme objavljuju.

Ne treba im dat marke, nek budu ljudi i dodju na utakmicu, pa makar izgubili kao sto ti kazes, al nakon svega ovog bi mogli samo pet komada popusit.

I vjerujem da im bus nije skuplji od 200KM, isto da nemaju za to. Cijelu sezonu se borili za prvaka, a nemaju para da odu na zadnje gostovanje.

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 08 maj 2015, 00:00

I ja sam iznenadjen s ovom informacijom i iskreno nemam pojma jel istina. Ja se iskreno nadam da ce doci u Zepce i pokazat zasto su bili prvi skoro citavu sezonu..

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 08 maj 2015, 10:17

Za nadat je se da cete doc, al s obzirom da nigdje nema nikakvih najava utakmice i ja pocinjem vjerovat u ovo sto avatar prica.

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Marsal » 08 maj 2015, 11:13

Neće dolaziti, idu u nedjelju roštiljat i dernečit :mrgreen: Kako mi kažu iz kluba da nije sve gotovo, tj da imaju bilo kakvu teoretsku šansu za ulazak u viši rang došli bi maksimalno nabrijani, ovako se kroz jedno popodnevno roštiljanje žele odužiti svojim igračima koji su iznijeli sezonu (njih 15-tak samo jer je pred kraj došlo do totalnog rasula) jer inače ti igrači nemaju apsolutno ništa od toga što igraju za Borac, osim što im bude plaćen ručak kad idu u goste.
Pasha je napisao/la: u sljedećoj godini će ući dosta jači. prije nekoliko dana vidim, @Marsala kako trči oko stadiona. već se priprema za narednu sezonu. :mrgreen:
Trčim ja redovno ima evo druga godina, rijetko me kad mimoiđe. Ne treniram za Borac, nisam ja za fudbala kako sam ono jednom lomio nogu dvaput u šest mjeseci :mrgreen: nego spremam se za konkurs, čuo sam da će u KS u septembru bit jedan za policijske službenike pa da spreman to dočekam :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 08 maj 2015, 11:17

Pa mogli su doc u Zepce i nedjelju kasnije na rostilj. Ne pije mi vodu to da bi dosli da imaju sanse za ulazak. Kako prosle sezone nisu odustali kad su izgubili sanse? Pa i onda kad je Tesanjka usla igrali su do kraja. Cilj je onemogucit Zepcu proslavu titule, to je valjda jasno. Da su trebali negdje drugo igrat otisli bi 100%.

A mogli su komotno dernecit i u Zepcu, bili bi dobrodosli, i proslu sezonu su nakon utakmice zajedno po kafanama sjedili i pili.

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Marsal » 08 maj 2015, 11:20

Signore je napisao/la:Pa mogli su doc u Zepce i nedjelju kasnije na rostilj. Ne pije mi vodu to da bi dosli da imaju sanse za ulazak. Kako prosle sezone nisu odustali kad su izgubili sanse? Pa i onda kad je Tesanjka usla igrali su do kraja. Cilj je onemogucit Zepcu proslavu titule, to je valjda jasno. Da su trebali negdje drugo igrat otisli bi 100%.

A mogli su komotno dernecit i u Zepcu, bili bi dobrodosli, i proslu sezonu su nakon utakmice zajedno po kafanama sjedili i pili.
Vjeruj druže da to nije ništa zbog Žepča, s vama imaju korektne odnose, ovdje se jedino ne voli zenički Rudar. Cijela ova stvar je druge prirode, a o tome ne bih javno pisao po forumu, to je ipak za to da se riješi unutar Kluba.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 08 maj 2015, 11:29

Znam da su odnosi korektni, zato i jesam iznenadjen i razocaran. Ako mislis da mi mozes nesto objasnit pisi na pp.

Imao sam dobro misljenje o vama, al ovo mi je bas dno dna. Da su nasi napravili nesto ovako ja nikad vise nebi otisao na utakmicu. Nema veze sto ne mozes bit prvi, dodji pokvarit slavlje. Zar vam nebi bilo ljepse da na kraju sezone mozete rec da ste bili drugi, al da ste Zepce dobili obe utakmice ili da ste uzeli cetiri boda.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.