Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Marsal » 05 apr 2015, 16:22

Borac - Kosova Vis 0:3

Dogodilo se ono o čemu sam pričao a to je da se Borac već par kola provlači, danas su nadigrani od gostiju koji su ih mogli dobiti i ubjedljivije. Ekipa Borza fizički izuzetno nespremna naspram gostujuće ekipe. I prošlu utakmicu Borac je bio nadigran ali su uspjeli nekkao slaviti, mislim da je sada već jasno da Žepče ulazi u Drugu ligu osim ako im momci iz Kosove ne pokvare planove.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 05 apr 2015, 17:09

Neocikavan poraz Borca. Mislim da je ovo bila jedna od onih utakmica gdje nista nije islo kako treba. Gosti su imali tri suta i dali su tri gola , tako da ne znam Marshal o cemu ti pricas.

Mislim da je bolje da se prihvatis kasike jer si u tom najbolji majstore od 145 kg :D pozz

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Marsal » 05 apr 2015, 17:18

Od 98 kila i 195 cm visine ako ćemo bit precizni :lol: , niko sretniji od mene kad bi Borac bio šampion ove usrane lige ali ovu i zadnju utakmicu su odigrali preloše htio se ti sa tim složiti ili ne, momci su imali 3-4 mrtvaca i to su iskoristili, Borac nije imao više od jedne dvije prilike danas.

I samo da znaš kralju mali je ovo svijet, pa priđi i upoznaj se sa Maršalom ako misliš da znam koji sam ja, možda postanemo prijatelji. ;)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 05 apr 2015, 17:41

Ja vrlo dobro znam ko si ti.. Visok si u vrh glave 1.75 cm i tezak si oko 100 kg. Branio si u Borcu kad je prvi golman bio suspendovan. Tada si dobio nadimak burek , jer je burek jedina stvar koju si mogao uhvatiti :D Lopta je za tebe bila strani pojam majstore moj. Veliki si navijac Nemile jer ti je nene odozdo , a i ti si zivio dole.

Ti nisi navijac Borca , ti si jedan od onih koji jedva cekaju da Borac izgubi pa da pocnes srat ovdje po forumu.

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Marsal » 05 apr 2015, 17:49

Fabregas444 je napisao/la:Ja vrlo dobro znam ko si ti.. Visok si u vrh glave 1.75 cm i tezak si oko 100 kg. Branio si u Borcu kad je prvi golman bio suspendovan. Tada si dobio nadimak burek , jer je burek jedina stvar koju si mogao uhvatiti :D Lopta je za tebe bila strani pojam majstore moj. Veliki si navijac Nemile jer ti je nene odozdo , a i ti si zivio dole.

Ti nisi navijac Borca , ti si jedan od onih koji jedva cekaju da Borac izgubi pa da pocnes srat ovdje po forumu.
Lave ti si mene totalno pomiješao sa malim Harisom, ako se tako Burek zove. ;) Ja sam u Borcu igrao nekada davno, bio napadač pa sam batalio to jer ima važnijih stvari u životu od ganjanja lopte. Moj otac je nekada bio sekretar i blagajnik ovog kluba, a više trenera me je zvalo (svi osim Brane jer sa njim nisam u dobrim odnosima) da se reaktiviram i počnem ponovo trenirati.

Ipak me ne poznaješ tako kao što si mislio. Nije uostalom bitno ni ko sam, ako mi ne vjeruješ pitaj Pashu sa ove teme jesam li ja Burek :) on me zna uživo i često progovorimo o Borcu.

Lijep pozdrav kralju :wave:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 05 apr 2015, 18:10

Nesto ti ne vjerujem , ali hajd dobro :D Ja dugo pratim Borac i nesto se ne sjecam tog robusnog napadaca kako ti sebe predstavljas.

U ostalom to nije ni bitno. Ako si pravi navijac Borca nemoj pisat svakakve gluposti i podrzi momke , daj im vjetar u ledja majstore , nemoj im odmagat u borbi za titulu :D Pozdrav Hare :-P

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Marsal » 05 apr 2015, 18:19

Fabregas444 je napisao/la:Nesto ti ne vjerujem , ali hajd dobro :D Ja dugo pratim Borac i nesto se ne sjecam tog robusnog napadaca kako ti sebe predstavljas.

U ostalom to nije ni bitno. Ako si pravi navijac Borca nemoj pisat svakakve gluposti i podrzi momke , daj im vjetar u ledja majstore , nemoj im odmagat u borbi za titulu :D Pozdrav Hare :-P
Trenirao sam dok je Omer Kopić bio trener, dakle prije više od 10 godina i tad sam bio jedan od najstarijih. Da sam neki extra igrač nisam, ali kakvi su sve prošli kroz Borac zadnjih par godina ja bih bez problema mogao dobiti neku minutažu. Manje više poznajem sve igrače Borca, sa nekima sam u odličnim odnosima ali nebitno stvarno.

Ja podržavam Borac ali mislim da sam mrvicu od tebe realniji, zato i ova neslaganja. I fino sam napisao da nećete ući u ovu ligu jer nemate para a ne jer niste kvalitetni, pričao sam sa sekretarom nedavno i on mi je izmedju redova rekao da su to samo pusti snovi. Nema potrebe za animozitetom prijatelju, dabogda Borac svaku pobijedio ali nema ni potrebe za prozivanjem kad se istina kaže. A istina je da su igrači Borca fizički nespremni, i sam znaš koliko se malo pažnje posvećuje tome na treninzima, a to je šteta velika jer ima nekoliko igrača koji bi mogli mnogo bolje od ove lige ali nemaju spreme i kondicije.

Pozdrav! :)
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 05 apr 2015, 19:13

Kopic je prije desetak godina vodio djecu Borca. Tada u opste nije bilo prvog tima , tako da ti ponovo ne mogu vjerovat Hare :D

Nema tu nikakvog animoziteta druze , ali ocigledno da nam se misljenja razilaze. Pratim te vec duze vrijeme sta pises i ni u jednom trenutku ne bi pomislio da si navijac Borca kao sto kazes. Opet ti kazem , podrzi momke , nemoj bit jedan od onih koji jedva cekaju poraz da se nasladjuju..

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 05 apr 2015, 21:05

Jao, mislio sam da se netko sali kad sam maloprije kod nas na stranici vidio 0-3 :lol:

Nakon ovog mislim da ce Borac tesko bit prvi. Nadam se da nama netko nece pomrsit racune

Zepce - Proleter 8-0
Borac - Vis 0-3
Nemila - Kosmos 1-2
Gradina - Napredak 1-1

Vise ne znam tko bi koga mogao dobiti. Napredak mi djelovao da bi mogao biti i prvi, a sad mi djeluje da bi mogao bit musterija svakome :lol:

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 05 apr 2015, 21:25

U pravu si Signore.. Vise se nista ne zna u ovoj ligi :D Da mi je neko rek'o da ce Vis pobijedit 0-3 rek'o bi mu da nije normalan..

Nakon ovog kola Zepce je u prednosti , ali vidjecemo kako ce se stvari dalje odvijati :-D

Avatar
Marsal
Postovi: 22737
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Marsal » 05 apr 2015, 22:31

Fabregas444 je napisao/la:Kopic je prije desetak godina vodio djecu Borca. Tada u opste nije bilo prvog tima , tako da ti ponovo ne mogu vjerovat Hare :D

Nema tu nikog animoziteta druze , ali ocigledno da nam se misljenja razilaze. Pratim te vec duze vrijeme sta pises i ni u jednom trenutku ne bi pomislio da si navijac Borca kao sto kazes. Opet ti kazem , podrzi momke , nemoj bit jedan od onih koji jedva cekaju poraz da se nasladjuju..
Pa nisam ni rekao da sam igrao u prvom timu nego da sam igrao za Borac. Sa mnom je treniralo nekoliko sadasnjih igraca Borca, a ja sam fudbal napustio zbog obaveza no to nije ni bitno sad. Kasnije je Omer preuzeo Celik i sve se raspalo. Ali jedna stvar me zanima, otkud si toliko skrvio da sam ja Haris hahah.

I uopste se ne nasladjujem nego sam samo ocigledno dosta stariji i znam kako stvari funkcionisu u ekipi. To sto se tebi ne svidja istina je drugi par cipela.

Pozz od Bureka :rol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 06 apr 2015, 10:10

Fabregas444 je napisao/la:U pravu si Signore.. Vise se nista ne zna u ovoj ligi :D Da mi je neko rek'o da ce Vis pobijedit 0-3 rek'o bi mu da nije normalan..

Nakon ovog kola Zepce je u prednosti , ali vidjecemo kako ce se stvari dalje odvijati :-D
Mislim svakako da ce Borac il Zepce biti prvak. Ovo dole svakako nije ni bitno. Vis zaostaje pet bodova, kuci docekuju Zepce, al i da dobiju mislim da nema sanse da nigdje ne kiksaju. Oni su jedina prijetnja sad, al tesko, samo pet kola je ostalo. Mogu skinut jednog i bit drugi, al prvi nikako.

Zepce je samo u psihickoj prednosti, a to se moze lako promjeniti. Zepce ima gostovanja u Sijama, Kosovi i Visokom i tu moze biti svega, moze se uzeti svih devet bodova, a moze biti i puno drugacije.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Pasha » 06 apr 2015, 16:44

@Marshal sigurno nije taj famozni Haris. al' sam siguran da je extra poznavalac prilika u NK Borac Tetovo.

meni lično i nije neko iznenađenje da je Borac izgubio. možda rezultat nije trebao biti tako visok, ali poraz je donekle očekivan.

btw. @Fabregas mene teško da možeš znati, nisam iz Tetova niti mi porijeklo vuče odozgo, ali jesam simpatizer i dobro sam upoznat sa stanjem u klubu. @Marshal znao zašto je to tako...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Fabregas444
Postovi: 43
Pridružen/a: 21 sep 2014, 21:50
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Fabregas444 » 08 apr 2015, 19:33

Pasha je napisao/la:@Marshal sigurno nije taj famozni Haris. al' sam siguran da je extra poznavalac prilika u NK Borac Tetovo.

meni lično i nije neko iznenađenje da je Borac izgubio. možda rezultat nije trebao biti tako visok, ali poraz je donekle očekivan.

btw. @Fabregas mene teško da možeš znati, nisam iz Tetova niti mi porijeklo vuče odozgo, ali jesam simpatizer i dobro sam upoznat sa stanjem u klubu. @Marshal znao zašto je to tako...
Ako Marsal nije Haris onda je sigurno neko ko nikad nije lopte sutnuo u zivotu :D Ja vrlo dobro dobro znam ko je igrao kod Omera Kopica i sigurno bi se sjecao jednog takvog napadaca.

Ti ako si toliki simpatizer koliko kazes dodji u nedjelju i podrzi momke do nove pobjede .. pozz :wave:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Pasha » 08 apr 2015, 19:57

da li je ili nije ikad šutno loptu ti ne bih znao reći. znam čovjeka tek nekih 3-4 godine.

čuj dođi u nedjelju. pa ja dolazim u Tetovo na utakmice od kad se klub obnovio. doduše ovu zadnju nisam dolazio zbog Uskrsa, ali uglavnom dolazim. pa čak i na neke prijateljske navratim... :kafa:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 08 apr 2015, 21:03

Upoznajte se i rijesite sve dileme :mrgreen:

Jbt, pa Borac od sedam utakmica ima cetiri kuci i Nemilu u Zenici. Prakticki dva gostovanja :lol:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Pasha » 08 apr 2015, 21:33

Da sve igraju kući, opet neće u viši rang. Para nemaju. Neki u upravi su mislili da će moći, ali i oni uviđaju da ništa od toga.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 08 apr 2015, 21:52

Ja sam uvjeren da ce nasi bit prvi i nadam se da ce imat para da idemo rang vise.

Samo me zanima. Rudar Breza il Stupcanica ispadaju. Oni ce igrat u Sarajevu il ipak ovu ligu? Naravno, vjerojatno opet u Gorazdu zeznu pa nitko ne ispadne.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Pasha » 08 apr 2015, 22:00

Pa do sada su igrali našu ligu. Ne vidim razlog da se nešto promijeni. A i članovi su našeg saveza. ..

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Liga Zeničko-Dobojskog Kantona

Post Postao/la Signore » 08 apr 2015, 22:28

Znam da je prosle sezone bilo nekih prica, ali ne znam tocno o kome.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.