NK Sloga Ljubuški

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rafael30 » 05 jul 2015, 11:50

brig je napisao/la:Sloga jako dobru momčad ima..mislim da je ostanak neupitan..bit ćete među 10 vrlo vjerojatno..

evo malo bolji snimak golova:

[youtube][/youtube]
Mislis da je ovo regularno bilo :D Pa prvi i zadnji gol su presmjesni. Ali dobra kvota 8,40 bila, treba namaknuti para na budzet kluba. Ne spominje se Široki džabe u slucaju Šapina, Šuker... :urnebes:

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la brazzo » 05 jul 2015, 12:04

koliko je regularna provjera sa Sirokim najbolje oslikava situacija na terenu.. nakon crvenog kartona, par minuta kasnije igrac nicim izazvan ulazi u teren i utakmica se nastavlja 11 vs 11. Samo u :bih:
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
maxmore
Postovi: 1418
Pridružen/a: 17 maj 2012, 12:22
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la maxmore » 05 jul 2015, 12:33

brazzo je napisao/la:koliko je regularna provjera sa Sirokim najbolje oslikava situacija na terenu.. nakon crvenog kartona, par minuta kasnije igrac nicim izazvan ulazi u teren i utakmica se nastavlja 11 vs 11. Samo u :bih:
Nemoj biti glup, ovo je prijateljska utakmica ne natjecateljska naravno da će ući igrač inače utakmica ne bi imala smisla. Nije prvi put da se to događa.
Široki . Brate samo Široki!

Nova vatra, staro mjesto, ista nada.

Lištica



..se samo rijeka zove, oj Široki to je ime tvoje

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2611
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la TzBulevar87 » 05 jul 2015, 12:37

brazzo je napisao/la:koliko je regularna provjera sa Sirokim najbolje oslikava situacija na terenu.. nakon crvenog kartona, par minuta kasnije igrac nicim izazvan ulazi u teren i utakmica se nastavlja 11 vs 11. Samo u :bih:
E moj ti... Budi iskren, koliko si prijateljskih/pripremnih utakmica u zivotu pogledao? Ne provaljuj se dzaba.
075

Avatar
brig
Postovi: 2208
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la brig » 05 jul 2015, 13:30

Rafael30 je napisao/la:
brig je napisao/la:Sloga jako dobru momčad ima..mislim da je ostanak neupitan..bit ćete među 10 vrlo vjerojatno..

evo malo bolji snimak golova:

[youtube][/youtube]
Mislis da je ovo regularno bilo :D Pa prvi i zadnji gol su presmjesni. Ali dobra kvota 8,40 bila, treba namaknuti para na budzet kluba. Ne spominje se Široki džabe u slucaju Šapina, Šuker... :urnebes:
regularno 100%
Sloga bolja bila.Široki ima problema sa ozljedama, a trener kao i protiv Veleža igrao sa 2 različita sastava u 2 poluvremena.. s tim da su nam stopere igrali jedan kadet i jedan bivši junior koji nije ni u Čapljini bio standardni koliko sam čuo koji su tu jer nemamo nego 1 stopera trenutno..

uz to nam igraju igrači koji će na posudbu jer jednostavno je previše ozljeđenih i rovitih igrača..

aj mi reci po čemu je prvi gol, a onda i zadnji smiješan? :damn:

vama kladionicarima je samo kladionica u glavi i totalno je zauzela previše mjesta u životu velike većina ljudi u ovoj državi..

i za tvoj info što se tiče Šapine, Šukera, Širokog..Široki Brijeg s tim nema veze..samo naslove čitaš..spominje se utakmica Široki Brijeg - Banants koju je trebao suditi neki Rumunj i upravo je taj sudac taj koji je trebao našteliti utakmicu, klubovi tu nemaju veze..

a inače koliko ti misliš da se na ovu utakmicu moglo uplatiit pa da se budžet podigne :rol: :rol: :rol:
100 000 KM ili? milijun? 10 000?

smiješnih ljudi u pm

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rafael30 » 05 jul 2015, 16:51

brig je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la:
brig je napisao/la:Sloga jako dobru momčad ima..mislim da je ostanak neupitan..bit ćete među 10 vrlo vjerojatno..

evo malo bolji snimak golova:

[youtube][/youtube]
Mislis da je ovo regularno bilo :D Pa prvi i zadnji gol su presmjesni. Ali dobra kvota 8,40 bila, treba namaknuti para na budzet kluba. Ne spominje se Široki džabe u slucaju Šapina, Šuker... :urnebes:
regularno 100%
Sloga bolja bila.Široki ima problema sa ozljedama, a trener kao i protiv Veleža igrao sa 2 različita sastava u 2 poluvremena.. s tim da su nam stopere igrali jedan kadet i jedan bivši junior koji nije ni u Čapljini bio standardni koliko sam čuo koji su tu jer nemamo nego 1 stopera trenutno..

uz to nam igraju igrači koji će na posudbu jer jednostavno je previše ozljeđenih i rovitih igrača..

aj mi reci po čemu je prvi gol, a onda i zadnji smiješan? :damn:

vama kladionicarima je samo kladionica u glavi i totalno je zauzela previše mjesta u životu velike većina ljudi u ovoj državi..

i za tvoj info što se tiče Šapine, Šukera, Širokog..Široki Brijeg s tim nema veze..samo naslove čitaš..spominje se utakmica Široki Brijeg - Banants koju je trebao suditi neki Rumunj i upravo je taj sudac taj koji je trebao našteliti utakmicu, klubovi tu nemaju veze..

a inače koliko ti misliš da se na ovu utakmicu moglo uplatiit pa da se budžet podigne :rol: :rol: :rol:
100 000 KM ili? milijun? 10 000?

smiješnih ljudi u pm
Ti ili imas 15 god. ili si ograničen kao korner zastavica. Pa prvi gol dva igrača ostaju sama na 6-7 m od gola, kao svi idu na prvu, ko nji čuva? Zadnji gol onaj u narandzastim kopačkama bjezi od igrača, umjesto da ide na njega on ide od njega prema golu... Sta kao na probi igrači, pa nisu dosli na probu u NK Šujica nego u Široki. Još sa igračem manje dali 3 gola, pa nije Barcelona gostovala nego Sloga koja je usla iz 3 lige. Ali hajde narast ces i ti pa ćeš skontati ;)

Avatar
brig
Postovi: 2208
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la brig » 06 jul 2015, 00:44

Rafael30 je napisao/la: Ti ili imas 15 god. ili si ograničen kao korner zastavica. Pa prvi gol dva igrača ostaju sama na 6-7 m od gola, kao svi idu na prvu, ko nji čuva? Zadnji gol onaj u narandzastim kopačkama bjezi od igrača, umjesto da ide na njega on ide od njega prema golu... Sta kao na probi igrači, pa nisu dosli na probu u NK Šujica nego u Široki. Još sa igračem manje dali 3 gola, pa nije Barcelona gostovala nego Sloga koja je usla iz 3 lige. Ali hajde narast ces i ti pa ćeš skontati ;)
vidiš da je lopta sa prve prebačena na drugu..ne vidim poantu toga što pričaš..na tom mjestu je bio jedan igrač Širokog (inače junior koji neće ostati tu)..znači po tebi ako se igrač našao sam na drugoj stativi i zabio namješteno :rol: :rol:

zadnji gol: igrač u narančastim kopačkama je kadet, koji je tu jer nema igrača zbog ozljeda..i ne vidim gdje bježi..ja vidim da pokušava izaći da napravi ofsajd i onda trči nazad prema šesnaestercu..što ti gledaš da mi je znat :?

toliko o ograničenosti

ako tako sve znaš što nisi uplatio
i nisi mi odgovorio što se tiče budžeta..koliko je to maksimalno uplata pa da se popravi budzet..kakve li sve gluposti ljudi neće izmisliti to neam nigdje

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rafael30 » 06 jul 2015, 00:57

brig je napisao/la:
Rafael30 je napisao/la: Ti ili imas 15 god. ili si ograničen kao korner zastavica. Pa prvi gol dva igrača ostaju sama na 6-7 m od gola, kao svi idu na prvu, ko nji čuva? Zadnji gol onaj u narandzastim kopačkama bjezi od igrača, umjesto da ide na njega on ide od njega prema golu... Sta kao na probi igrači, pa nisu dosli na probu u NK Šujica nego u Široki. Još sa igračem manje dali 3 gola, pa nije Barcelona gostovala nego Sloga koja je usla iz 3 lige. Ali hajde narast ces i ti pa ćeš skontati ;)
vidiš da je lopta sa prve prebačena na drugu..ne vidim poantu toga što pričaš..na tom mjestu je bio jedan igrač Širokog (inače junior koji neće ostati tu)..znači po tebi ako se igrač našao sam na drugoj stativi i zabio namješteno :rol: :rol:

zadnji gol: igrač u narančastim kopačkama je kadet, koji je tu jer nema igrača zbog ozljeda..i ne vidim gdje bježi..ja vidim da pokušava izaći da napravi ofsajd i onda trči nazad prema šesnaestercu..što ti gledaš da mi je znat :?

toliko o ograničenosti

ako tako sve znaš što nisi uplatio
i nisi mi odgovorio što se tiče budžeta..koliko je to maksimalno uplata pa da se popravi budzet..kakve li sve gluposti ljudi neće izmisliti to neam nigdje
Ma polako, dok odrastes skontaces ti to ;)

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 10 jul 2015, 20:28

NK Sloga Ljubuški - HNK Branitelj 3:0 (1:0)
Stadion Babovac Ljubuški
Ramić, Vasilj, Dolić - strijelci za Slogu

slika
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
GoskGabela
Postovi: 546
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la GoskGabela » 17 jul 2015, 15:39

Hoce li se rdje akrivirat ove godine?
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 17 jul 2015, 20:48

GoskGabela je napisao/la:Hoce li se rdje akrivirat ove godine?

Volio bi, al teško... trebali bi malo mlađi povuć - srednjoškolci.

Bit će nas starijih na gostovanjima, al što se tiče navijanja mislim da je tu nula bodova... nažalost :roll:

SUBOTA 18.07.
NK Sloga Ljubuški - FK Velež (18h, stadion Babovac)
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 18 jul 2015, 20:03

NK Sloga Ljubuški - FK Velež 1:0 (0:0)
Marko Mišić 65min

Dobro smo odigrali, imali smo više prilika, udaraca u okvir i kornera.
Borbeniji pristup nego što je to bilo kod Veleža danas. Vidi se da je Velež iskusnija ekipa ali kao da im se nije igralo po ovoj vrućini, čak su i dobili crveni karton 5 minuta prije kraja.
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la zmaj348 » 18 jul 2015, 23:32

Rdje94 je napisao/la:NK Sloga Ljubuški - FK Velež 1:0 (0:0)
Marko Mišić 65min

Dobro smo odigrali, imali smo više prilika, udaraca u okvir i kornera.
Borbeniji pristup nego što je to bilo kod Veleža danas. Vidi se da je Velež iskusnija ekipa ali kao da im se nije igralo po ovoj vrućini, čak su i dobili crveni karton 5 minuta prije kraja.
Bgm vi ste izgleda okupili finu ekipu,favorit iz sjene..

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 27 jul 2015, 21:22

Prijateljska u Trebinju :

28.07. Utorak
Leotar - Sloga Ljubuški
18h
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 27 jul 2015, 21:26

zmaj348 je napisao/la:
Rdje94 je napisao/la:NK Sloga Ljubuški - FK Velež 1:0 (0:0)
Marko Mišić 65min

Dobro smo odigrali, imali smo više prilika, udaraca u okvir i kornera.
Borbeniji pristup nego što je to bilo kod Veleža danas. Vidi se da je Velež iskusnija ekipa ali kao da im se nije igralo po ovoj vrućini, čak su i dobili crveni karton 5 minuta prije kraja.
Bgm vi ste izgleda okupili finu ekipu,favorit iz sjene..
A vidjet ćemo, momci dobro igraju i treniraju na vrućini - trebali bi biti fizički dobro pripremljeni.
Sutra igraju protiv Leotara i vjerojatno u subotu/nedjelju zadnju generalku prije početka prvenstva.
Realno ako ostane ova ekipa mislim da možemo biti među prvih 6... imamo dobar raspored, do 4. kola tri igramo u Ljubuškom (Branitelj, Orašje i Budućnost), nadam se 9 bodova ;)
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 28 jul 2015, 23:35

Trebinje :

FK Leotar - NK Sloga Ljubuški 0:2

Sloga puno bolja i agresivnija, domaći su imali dva udarca u okvir gola...

Sutra rezerve Sloge igraju protiv Brotnja.
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
EroHercEro
Postovi: 166
Pridružen/a: 14 mar 2014, 11:09
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la EroHercEro » 10 avg 2015, 07:59

Sloga pobjedom otvorila sezonu

Nakon gotovo cijelog desetljeća Ljubuški je bio domaćin prvenstvene utakmice 1. Lige Federacije BiH. Na Babovcu je NK Sloga ugostila HNK Branitelj i slavila s 3:1.

Domaći su rano poveli prizemnim šutom Vasilja. Iako su vodili, igrači Sloge su povučeno i pomalo nervozno igrali cijelo prvo poluvrijeme što im se i osvetilo kada je u sudačkoj nadoknadi Branitelj izjednačio. U drugom poluvremenu Sloga je pokazala svoju snagu. Na 2:1 povisio je Mišić, a konačni rezultat, svojim drugim golom, postavio je najbolji igrač utakmice Stanislav Vasilj iz jedanaesterca za 3:1.

SLOGA: Hrstić, Jokić, Senić, Vila (Handžić), Serdarević, Vasilj, Mišić, Kraljević (Brajković), Pažin, Ljubić (Grgić), N. Petrović
BRANITELJ: Vasilj, Gegaj (Zovko), Tipurović, Brlenić, Galić (Papaz), Bilać, Jazvin, Vehabović, Miličević (Ćorić), Čakar, Lukomirak

cokara
Postovi: 408
Pridružen/a: 14 maj 2015, 21:38
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la cokara » 13 avg 2015, 10:40

Novajlije ne piše vam se dobro protiv Orašja.Sudi vam Mirza Kazlagić po nalogu Vladimira Dominkovića iz Orašja.Nek vam je BOG na pomoći.SRETNO :salut:

Avatar
ljubuski
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 okt 2010, 19:41
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ljubuski » 16 avg 2015, 20:44

Sloga-Orašje 1-2, Iako su domaćini vodili prvo poluvrjeme 1-0, gosti u nastavku preokreću. Orašje imalo zadnjih 20-tak minuta igrača manje ali domaćini nisu uspjeli to iskoristiti po jakoj kiši

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la bavariapivo » 17 avg 2015, 05:15

kakvo je sudjenje bilo

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.