NK Sloga Ljubuški

Rdje94
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 22 apr 2014, 18:28

http://www.ljportal.com/index.php/sport ... kom-naletu

Momčad koju su u Slogi sklopili zimus u okviru Druge lige FBiH Jug pruža sve bolje partije pa su Ljubušaci kroz posljednje vrijeme u pozitivnoj seriji i velikom usponu s obzirom da su prethodne četiri utakmice pobjeđivali s četiri gola u mreži protivnika (Iskra 4:0, Klis 4:0, Brotnjo 4:1, Posušje 4:0).

Osim toga savladali su i Stolac (2:1), Kupres (7:0) te remizirali s Kamešnicom (1:1) što je bio i jedini njihov kiks u proljetnom dijelu prvenstva. Ipak nizom od šest pobjeda i jednim remijem (uz gol razliku od 26:3) Ljubušaci vrše veliki rezultatski pritisak na putu plasmana u Prvu ligu FBiH i k njihovom jedinom konkurentu Turbini koja još uvijek ima prednost domaćeg terena u 25. kolu kada će se sastati ova dva tima.

Prethodnog vikenda Sloga je savladala Posušje koje je prethodno bilo u nizu od četrnaest utakmica bez poraza.
- Nismo odigrali kao prethodno protiv Brotnja, ali smo zadovoljni. Posušje je ipak ekipa koja je bila u velikom nizu čega smo se malo pribojavali, ali smo na kraju odradili kako smo se dogovorili. Nije igra bila na razini one u Čitluku, ali smo ipak zabili četiri gola. Posušje je jako dobra momčad i sigurno pripadaju u sami vrh ove lige, komentirao je kapetan Sloge Tomislav Bošnjak.
Trener Ibro Rahimić je zadovoljan kako sasvim novi sastav Ljubušaka poprima obrise uigrane momčadi.
- Mislim da smo jako puno napredovali, igramo sve bolje i dobro smo se složili. To se vidi i po rezultatima jer je jako teško postizati ovoliko golova u svakom pojedinom susretu, dodaje Bošnjak.
Ovakvi rezultati su vratili i publiku na stadion Babovac.

- Mislim da se iz utakmice u utakmicu sve više ljudi zanima za nas i dolazi na stadion. Odavno se ovako nešto nije događalo u Ljubuškom, jer osim lokalnog derbija prethodno nekih šest – sedam godina ljudi nisu dolazili na utakmice. Naši rezultati su morali privući ljude. Očekujem da ćemo sada dobiti Grude pa da u idućem kolu dođe još više ljudi, a pogotovo u zadnjem ako taj meč s Tomislavom bude odlučujući, kaže Bošnjak.
Meč u Grudama Bošnjak cijeni jednim od težih do kraja natjecanja.
- Očekuje nas teško gostovanje u Grudama gdje se nadamo sedmoj vezanoj pobjedi. Mislim da nam je to ukupno najteža utakmica proljetnog dijela uz Turbinu, zaključio je Tomislav Bošnjak.

Rašić: S Turbinom ne želimo igrati u Drežnici

Proljetne utakmice Turbina zbog radova na svom stadionu u Jablanici igra na terenu u Drežnici gdje su dosad ostvarili tri pobjede.
- Mi ćemo tražiti da se naša utakmica s Turbinom u 25. kolu igra u Vrapčićima ili Konjicu jer je teren u Drežnici neuvjetan za igru, a što pogoduje slabijoj ekipi kao što je Turbina u ovom trenutku, poručio je predsjednik Sloge Miroslav Rašić.

Kalfić: Turbina bez jedanaesteraca ne bi tako lako dobila

U Drežnici je Turbina savladala Višiće (3:1), a glavni sudac Dženadin Podrum iz Glavatičeva je u korist domaćih dosudio dva jedanaesterca i isključio igrača gostiju.
- Nije to ništa neočekivano za nas, ali odmah na otvaranju meča je dosuđen vrlo diskutabilan jedanaesterac čime je Podrum riješio utakmicu. Isključenje je bilo opravdano. Oni jesu bolja ekipa, ali na onakvom terenu u Drežnici ne bi tako lako dobili utakmicu. Vjerojatno da smo dali dva gola, Podrum bi sudio tri jedanaesterca, prokomentirao je trener Višića Josip Ilija Kalfić.

Dnevni List / Ljportal
Sloga Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Rdje94
Kontakt:

Post Postao/la Rdje94 » 08 jul 2014, 08:14

Naša realnost je da uđemo u viši rang

Autor: Dnevni list | Antonija Bradvica

U redovima ljubuške Sloge, koja je prošle sezone u posljednjem kolu prvenstva ostala bez plasmana u viši rang, odnosno Prvu ligu FBiH, pred novu natjecateljsku godinu u Drugoj ligi FBiH Jug, rade na pripremi terena kako im se ne bi dogodio novi podbačaj.

Naime, iz Sloge su još po završetku prošle sezone najavili siguran ulazak u Prvu ligu FBiH sljedeće godine, zbog čega uprava intenzivno radi na pronalaženju novih igračkih pojačanja kako bi momčad trenera Ibre Rahimića na startu priprema, koje su zakazane za 15. srpnja, posjedovala željenu kvalitetu.
Nakon što su nedavno dobili pojačanje u Kameruncu, Ngalameu Clovisu Soneu Ngomeu, koji je prethodnu polusezonu proveo u zeničkom Čeliku, u Ljubuški je stigao i iskusni stoper iz Splita Jurica Karabatić (35).

- Nogometom se bavim već punih 25 godina i namjeravam ostati u njemu još eventualno godinu do dvije nakon čega planiram krenuti u neke druge vode. Ukoliko ostanem u nogometu, to će vjerojatno biti u ulozi trenera, kaže Jurica Karabatić.
On igra na poziciji stopera iako smatra da može bez problema ispuniti zahtjeve i na drugim mjestima u momčadi. Iskusni igrač je u svojih desetak sezona u HNL-u nastupao za brojne poznate klubove. Karijeru je započeo u Splitu, kasnije igrao u Rijeci, Slaven Belupu, Čakovcu, Karlovcu, Puli i posljednje dvije godine u Konavljaninu iz Čilipa otkud i dolazi u Slogu. Ipak Sloga nije prvi bh. klub u kojem će igrati jer je prije petnaest godina nastupao za Grude, a paralelno i služio vojni rok.
- Raspitivao sam se za Slogu i prema podacima do kojih sam došao, učinila mi se kao jako dobar klub. Stupio sam u kontakt s direktorom, postigli smo korektan dogovor i sad sam tu, kaže Karabatić.

Istaknuo je da je zasad jako zadovoljan svime, a siguran je da će tako biti i u budućnosti.
- U klubu očekujem međusobni respekt. Imat ću korektan odnos prema svima pa sam siguran da će i drugi postupiti jednako prema meni. Očekujem dobru igru i borbu za prvo mjesto. Koliko sam se informirao o Slogi i samom prvenstvu, mislim da je realnost da uđemo u viši rang gdje je Slogi i mjesto. Sve ispod prvog mjesta smatrao bih neuspjehom, zaključio je Jurica Karabatić dodajući kako se nada lijepoj suradnji sa Slogom i ostvarenju osnovnog cilja kluba.
Osim dvojice spomenutih iz Sloge su najavili niz novih pojačanja koja bi se na stadionu Babovac trebala pojaviti 15. srpnja kada započinju pripreme.

Ostalo 12 igrača iz prošle sezone

Dres ljubuške momčadi će od prošlosezonskih igrača i dalje nositi vratari Slaven Hrstić i Josip Pehar, igrači zadnje linije Fabijan Kraljević, Marko Petrović, Niko Petrović, Miloš Bratić i Marko Simanović, zatim veznjaci Nedžad Serdarević, Jure Glavina, Tomislav Bošnjak, Vinko Lauc te napadač Mirko Jelčić.

FanVitez
Kontakt:

Post Postao/la FanVitez » 10 jul 2014, 16:23

Igrac Andria Petrovic kod vas bio valjda.. moze li netko napisati nesto vise o njemu,valja li cemu? :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Rdje94
Kontakt:

Post Postao/la Rdje94 » 11 jul 2014, 09:45

fcsarajevo.ba

Dvadesetdvogodišnji lijevi bek, Andria Petrović, u narednoj polusezoni bi trebao nastupati za premijerligaša NK Vitez. Postignut je dogovor između dva kluba o posudbi Petrovića, kako bi on imao veću priliku za sticanje potrebne minutaže.

"Želja nam je da Andria nastavi svoj napredak kroz nastupanje u NK Vitez, kako bi mogli lakše pratiti njegov razvoj kroz takmičenje u Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Želimo mu mnogo sreće i zdravlja, a našim sportskim prijateljima iz Viteza uspješnu predstojeću sezonu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.", kazao je Abdulah Ibraković, Sportski direktor Fudbalskog kluba Sarajevo.

"Mnogo sam napredovao u posljednjim mjesecima, kako sam se uključio u trenažni proces prvog tima Fudbalskog kluba Sarajevo, a sada mi je bitno da igram. Želim imati priliku da igram, a ekipi Sarajeva želim mnogo sreće i uspjeha u predstojećim evropskim utakmicama.", kazao je Petrović.

Andria Petrović u redove Sarajeva došao je u zimskom prelaznom roku u sezoni 2013/14 iz NK Sloga Ljubuški. U bordo dresu nije zabilježio zvaničan nastup, a za Vitez će imati priliku nastupiti 2. augusta, na otvaranju nove sezone BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine, kada će Vitez gostovati Čeliku, piše fcsarajevo.ba

Rdje94
Kontakt:

Post Postao/la Rdje94 » 17 jul 2014, 10:23

http://sloga.ba/?p=1061

Sloga počela sa pripremama za novu sezonu

Na stadionu Babovac u Ljubuškom je održana prozivka nogometaša Sloge pred pripreme za novu sezonu u Drugoj ligi FBiH Jug, a odazvalo se 26 nogometaša.
Trener Sloge Ibro Rahimić se dotakao prošle sezone za koju smatra da se pokazalo kako momčad još nije mentalno spremna za ključni iskorak.
„Prošle godine smo pokušali ući u viši rang i bili smo nadomak našeg cilja, no ta utakmica protiv Turbine je pokazala da još nismo mentalno jaki i da ne možemo odgovoriti kad dođe taj odlučujući okršaj. Ja se nadam da ćemo sada s novom ekipom brzo i u početku napraviti bodovnu razliku da ne bude sličnih stresova“, govori Rahimić.
Sloga je ovoga ljeta prošle kroz dosta promjena u igračkom kadru.
„Imamo dosta novih igrača i po brojnim pokazateljima oni imaju dovoljno kvalitete.U kratkom periodu ću vidjeti kakvi su točno i ocijeniti njihovu kvalitetu te zajedno s nogometašima od prošle godine napraviti jednu barem 20-30 posto bolju momčad u odnosu na prošlu sezonu“, najavljuje Rahimić.

Na upit koga bi izdvojio kao najvećeg konkurenta u predstojećem prvenstvu kaže da bi prema onome što je vidio u prošloj sezoni izdvojio Tomislav i Posušje.
„To su ekipe koje su malo ozbiljnije od ostalih u ovoj ligi, obećavaju nešto i možda nam mogu konkurirati malo dok sve ostalo su ekipe koje su solidne ali nama ne mogu konkurirati. Ja se nadam da smo, s našom ekipom i nastavkom rada, uz jačanje infrastrukture i samog kluba, zajedno s predsjednikom i upravom, na dobrom putu da se ove godine prošetamo ovom ligom, a usput i da stvorimo dobru osnovu za Prvu ligu FBiH tako da ne dođemo u situaciju da se kasnije bojimo tog ranga“, kaže Rahimić.

I novi igrači su izuzetno zadovoljni treningom i kompletnom atmosferom u klubu. Ističu da su odlično prihvaćeni te da će upravo radi toga u ovoj sezoni dati sve od sebe. Blaž Pažin je u Slogu stigao iz Savskog Marofa (Zagreb).
„Došao sam da klub odvedemo u veći rang gdje mu je i mjesto. Ja sam jako zadovoljan svime i vjerujem da ćemo pokazati kvalitetnu igru u ovom prvenstvu“, rekao je Pažin.
Čitlučanin Marko Grgić je došao u Slogu iz opuzenskog Neretvanca. Prethodno je igrao i u Hajduku, Zagrebu, Međimurju, GOŠK-u i Širokom Brijegu.
„U Slogu su me najviše privukle ambicije kluba, to je ono što svima nama daje motiv i natjecateljski duh da se maksimalno trudimo. Ja se nadam da ću doprinijeti i da ćemo zajedničkim snagama postići naš cilj, a to je ulazak u Prvu ligu“, izjavio je Grgić.

Ni pomoćni trener Damir Vučić nije krio oduševljenje novim timom.
„S obzirom da je ova momčad imala vremena da se sastavi i da smo vodili dosta računa prilikom selekcije, očekivanja od igre su zbilja velika. Vjerujem da ćemo dobrom igrom postići i uspjeh u prvenstvu. Ambicije su da se plasiramo u viši rang i vjerujem da ćemo dobrom igrom to i ostvariti“, kaže Vučić.
„Odradili smo prvi trening i mogu reći da mi je zaista drago da se njihova kvaliteta u indikativnom momentu pokazala i sukladno tome naša očekivanja su velika. Vjerujem da će biti temelj kluba u ostvarenju glavnog cilja“, dodao je.

Iz prošle sezone je u timu ostalo sljedećih devet igrača: Slaven Hrstić, Miloš Bratić, Marko Petrović, Mirko Jelčić, Vinko Lauc, Fabijan Kraljević, Nedžad Serdarević, Josip Pehar, Marino Milićević. Slogi će se priključiti i nekolicina mladih igrača iz Bigestea, a očekuje se i dolazak dva nogometaša iz Meksika na probu.

Nakon što je uspješno implementiran u Prvoj ligi FBiH, Omladinskoj ligi i Prvoj futsal ligi FBiH COMET informacijski sustav će od sljedeće sezone biti uveden i u Druge lige FBiH (Centar, Zapad, Sjever i Jug). Klub domaćin meča Druge lige je dužan delegatu na raspolaganje staviti ispravan računar s štampačem i ispravnom internet konekcijom, a službena osoba će izvješća popunjavati isključivo u COMET sustavu. Službene osobe Druge lige moraju imati informatičko obrazovanje, a što će se utvrditi na prvom narednom seminaru za službene osobe.

DOŠLI:
Filip Kurtović (Split), Blaž Pažin (Savski Marof), Marko Grgić (Neretvanac), Jurica Karabatić (Konavljanin), Ngalame Clovis Sone Ngome (Čelik), Brane Velić (Neretva), Ante Čilić (Branitelj), Franjo Ćuže (Branitelj), Niko Petrović (Trnje), Kristijan Puljić (Zmaj), Amel Handžić (Hrid), Nikola Brajković (Čapljina), Antonio Milićević (Široki Brijeg), Ivan Bubalo (Branitelj), Josip Miloš (Kassel).

OTIŠLI:
Deni Vlaho, Romano Vlaho, Ivan Drežnjak, Toni Gagro, Pjero Antunović, Petar Sabljić, Marko Petrović, Nikola Nižić, Alden Bešić, Anel Delalić, Jure Glavina, Marko Simanović, Tomislav Bošnjak.

Izvor: Dnevni list

Grdan
Kontakt:

Post Postao/la Grdan » 17 jul 2014, 12:51

jedini pravi konkurent vam je posušje a tomislav će kao i prošlih sezona biti u vrhu ali mislim da nema kod njih ambicija za 1. ligu.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

hnkvisici
Kontakt:

Post Postao/la hnkvisici » 18 jul 2014, 13:06

Radi ovakvih izjava o šetnji ligom, razbacivanja po novinama i dovođenjem "velikih" pojačanja Sloga će suvgdje biti dočekana "na nož", a bodove će plaćati trostruko ako me razumiješ.
www.facebook.com/hnkvisici

badblueboylivno
Kontakt:

Post Postao/la badblueboylivno » 18 jul 2014, 15:31

Vidim da je tu i Branimir Velić, ponajbolji napadač ove lige. :thumbup:
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

zrinjke
Kontakt:

Post Postao/la zrinjke » 19 jul 2014, 22:46

hnkvisici je napisao/la:Radi ovakvih izjava o šetnji ligom, razbacivanja po novinama i dovođenjem "velikih" pojačanja Sloga će suvgdje biti dočekana "na nož", a bodove će plaćati trostruko ako me razumiješ.

Ni to nece nikome pomoci jer od ove sezone sloga ima najjacu ekipu daleko od pcoetka sezone tako da ce prvenstvo biti nezanimljivo od 1 kola

hnkvisici
Kontakt:

Post Postao/la hnkvisici » 20 jul 2014, 03:35

zrinjke je napisao/la:Ni to nece nikome pomoci jer od ove sezone sloga ima najjacu ekipu daleko od pcoetka sezone tako da ce prvenstvo biti nezanimljivo od 1 kola

Da, ali tko god imalo poznaje prilike u BH nogometu zna da za donijeti bodove sa gostovanja, pa i kod najlošijih ekipa sa dna tablice, treba dobro otegnuti muda. A izjave o šetnji ligom samo dodatno nabrijavaju ove manje klubove koji jedva čekaju te "velikane" da im skinu skalp.

Rdje94
Kontakt:

Post Postao/la Rdje94 » 23 jul 2014, 13:52

http://dnevni-list.ba/web1/2014/07/23/b ... i-u-slogi/

Badillo: Nadam se da ću ostati u Slogi

U ljubušku Slogu je stigao veliki broj novih igrača koji bi trebali doprinijeti ostvarenju primarnog cilja kluba, a to je ulazak u Prvu ligu FBiH.
Jedan od njih je i mladi Meksikanac Gerardo Ivan Gil Badillo (21), desni bočni koji je stigao na probu iz Puebla FC.
- Kao dječak sam se posvetio nogometu, a profesionalno počeo igrati sa svojih 16 godina, govori Ivan Badillo.
U Slogu je došao na inicijativu njegovog agenta koji je mislio da bi najbolja solucija za Meksikanca bila odlazak u inozemstvo pa se odlučio za probu u Slogi.
- U Slogi su me dočekali odlični ljudi i pozitivna atmosfera. Kad sam stigao, ugodno sam se iznenadio kako su ljudi srdačni. Igrači su me odlično prihvatili, jako se lijepo slažemo i družimo. Zadovoljan sam klubom i trenerom i mislim da će mi ovdje biti jako dobro, kaže Badillo.
U Slogi je jučer odradio svoj prvi trening za koji ističe da je bio dosta naporan, ali da mu se to sviđa.
- Trening je bio jako iscrpljujući, ali to mi je drago. Sviđa mi se pristup kluba treninzima. Ovdje se igra jako dobar nogomet. Međutim, koliko sam uspio primijetiti, dosta se razlikuje od onog u Meksiku. U Meksiku se igra više tehnički nogomet, govori Badillo.
Ono što ga je posebno iznenadilo je klima u Hercegovini jer se nije nadao da je u BiH ljeto tako toplo. Na upit kakvi su mu planovi za budućnost, ističe da bi volio ostati u Slogi.
- Fokusiran sam na to da se ovdje dokažem i dam najbolje od sebe. Tu sam tek par dana i tek započinjem sve doživljavati, ali jako mi se sviđa. Zato bih volio ostati ovdje, kaže Badillo.
Pomoćni trener Damir Vučić je istaknuo kako je evidentno da je Ivan obrazovan kao igrač i da posjeduje kvalitetu.
- Trening je prošao jako dobro što se tiče fizičkih parametara, a naročito tehničkih. Nadam se da će Badillo kroz utakmice potvrditi ono što smo vidjeli na treningu, a to je da je jako dobre fizičke pripremljenosti i da je dobro tehnički potkovan. Osim njega kompletna momčad je dobra i jako dobro izbalansirana što se tiče kvalitete. Imamo doista puno igrača na treningu što ćemo morati srezati na jedan razuman broj i pri tome stvoriti odličnu ekipu, a za to će nam poslužiti utakmice. Ako na utakmicama pokažu upola koliko su pokazali na treninzima, ne treba se bojati za budućnost, zaključio je Vučić.

Piše: Antonija Bradvica

KonjicBOY
Kontakt:

Post Postao/la KonjicBOY » 26 jul 2014, 21:45

Zna neko kada se igra utakmica Igman - Sloga? Vidio sam da ćete imati generalnu probu protiv Igmana pa me interesuje kada će se igrati to?
Support your local club !

Rdje94
Kontakt:

Post Postao/la Rdje94 » 30 jul 2014, 08:28

KonjicBOY je napisao/la:Zna neko kada se igra utakmica Igman - Sloga? Vidio sam da ćete imati generalnu probu protiv Igmana pa me interesuje kada će se igrati to?

FK Igman Facebook :
U subotu,2. augusta,u sklopu priprema za narednu sezonu Igman se sastaje sa Slogom iz Ljubuškog.
Utakmica se igra u 17:30 h na Gradskom stadionu u Konjicu.

KonjicBOY
Kontakt:

Post Postao/la KonjicBOY » 02 avg 2014, 19:24

E dobri ste bgmi,Igman 1-5 Sloga...
Support your local club !

Rdje94
Kontakt:

Post Postao/la Rdje94 » 06 avg 2014, 09:22

Obnovljeni Babovac je spreman za Prvu ligu - foto

http://www.radioljubuski.ba/ljubuskadog ... -HVU-N_tl9

Pomoćni se radi , a stadion i svlačionice su sas sad bolje nego u nekih premijerligaša! :cool:

Rdje94
Kontakt:

Post Postao/la Rdje94 » 25 avg 2014, 09:43

http://sloga.ba/nk-sloga-press-konferencija/

Održana konferencija za novinare povodom nemilih događaja kroz koje prolazi NK Sloga

Danas je u općinskoj vijećnici u Ljubuškom održana konferencija za medije NK Sloga povodom nemilih scena koje su se prekjučer dogodile na utakmicama spomenutog kluba u Blagaju i Ljubuškom.

Utakmica juniorskih momčadi Blagaja i Sloge završila je prekidom u 85. minuti kada su domaćini napali suca zbog isključenja igrača njihove momčadi, dok je tijekom kup utakmice seniorskih momčadi Sloge i Novog Travnika na Babovcu u svlačionici pretučen igrač gostujuće momčadi. Ove nemile scene nam samo potvrđuju koliko se u bh. nogometu događaju divlje i nesportske stvari.

- U Blagaju se igrao nogomet sve do 85. minute kada su napadnuti suci. Sudac je zbog drugog žutog kartona isključio domaćeg igrača nakon čega su na njega nasrnuli domaći dužnosnici. Zahvaljujući nekolicini prisebnih domaćina spriječena je veća eskalacija nasilja, dok sam ja osobno učinio sve kako bih zaštitio svoje momke i smjestio ih na sigurno u svlačionicu i kasnije u bus. To je bilo teško za gledati. Mislim da je time nanesena velika trauma našoj djeci, rekao je na konferenciji Damir Vučić, voditelj regionalne škole nogometa i pomoćni trener NK Sloga.

- Znam da su nakon tih nemilih scena suci, zahvaljujući ovim prisebnijim domaćinima, uspjeli doći do svojih vozila i napustiti Blagaj. Za ostale nemile scene sam saznao iz medija, dodao je.

Istoga dana na seniorskoj kup utakmici između Sloge i Novog Travnika dogodila se još jedna nemila scena. Naime, igrač gostujuće momčadi je isključen u 61.minuti, a samo sedam minuta kasnije je iz svlačionice izašao sav obliven krvlju i pod stresom. Nakon toga utakmica nije nastavljena, a iz Sloge tvrde kako „još nije završena“. Reakcijom policije ustanovljeno je kako su gostujućeg igrača pretukli bivši igrači Sloge, ali domaćini nisu, unatoč inzistiranju novinara, otkrili identitete dvojice bivših igrača.

- Izražavamo žaljenje cijelom situacijom. Nismo mogli predvidjeti i spriječiti tu situaciju. NK Sloga prihvaća odgovornost. Ono što smo mogli napraviti, mi smo napravili i donijeli hitne odluke (koje, nije rečeno novinarima, op.a). Ispričavamo se cijeloj sportskoj javnosti i poručujemo kako se ovakve stvari više neće događati u Ljubuškom, istaknuo je Vučić.

Njegov kolega na današnjoj konferenciji Željko Rašić, tajnik kluba NK Sloga, se u svome govoru dotaknuo i Nogometnog saveza BiH koji svojim potezima omogućuje ovakve scene.

- Priznajemo da se nemili događaj u Ljubuškom dogodio zbog našeg propusta. Nismo osigurali svlačionicu. Ja sam dečku (igraču Novog Travnika) dao ključeve da se zaključa.

Nitko nije mogao predvidjeti da će se ovo dogoditi, rekao je Rašić i dodao kako „u Nogometnom savezu BiH postoji nepoznati organ koji dirigira cijelim Savezom.“

Osim toga, Rašić se dotaknuo i eventualne kazne i upletanja politike u sport.

- Ovdje se vrše političke odluke. Disciplinsko povjerenstvo NS BiH sigurno neće donijeti disciplinsku, već političku odluku. Ovdje je ne vlada sport, već politika. Pa i naš Županijski nogometni savez ŽZH radi da mi propadnemo, tvrdi Rašić.

- Znamo da će nam stadion sigurno suspendirati, ali nama je svejedno gdje igramo. Imamo kvalitetan kadar i idemo na prvo mjesto u ligi, poručuje.
Nakon svega izrečenog danas, dalo bi se zaključiti „puno ispričano, ali malo rečeno“.

badblueboylivno
Kontakt:

Post Postao/la badblueboylivno » 29 avg 2014, 20:09

Igrač MILIČEVIĆ MARINO, zbog prekršaja iz člana 47. DP NS/FS BiH na utakmici prvog pretkola Kupa FBiH: NK „Sloga“ – NK „Novi Travnik“ kažnjava se VREMENSKOM KAZNOM- ZABRANOM IGRANJA NOGOMETA U TRAJANJU OD 2 (DVIJE) GODINE, računajući od 28.08.2014. godine.

NK „SLOGA" Ljubuški, zbog prekršaja iz člana 52. i člana 53. DP NS/FS BiH, na utakmici prvog pretkola Kupa FBiH: NK „Sloga“ – NK „Novi Travnik“, kažnjava se NOVČANOM KAZNOM OD 2000 (DVIJEHILJADE) KM.

Što je to napravio taj Miličević?
GNK i najbolji menadžer Balkana u skupinama eurokupova:
9-6-45 (1-1-22 u LP) 38:118, 19 poraza u gostima zaredom, 75% izgubljenih utakmica
11 puta u skupinama, 11 neprolazaka :tokralju:

Hayley <3

samo_lijevo
Kontakt:

Post Postao/la samo_lijevo » 29 avg 2014, 22:34

badblueboylivno je napisao/la:Igrač MILIČEVIĆ MARINO, zbog prekršaja iz člana 47. DP NS/FS BiH na utakmici prvog pretkola Kupa FBiH: NK „Sloga“ – NK „Novi Travnik“ kažnjava se VREMENSKOM KAZNOM- ZABRANOM IGRANJA NOGOMETA U TRAJANJU OD 2 (DVIJE) GODINE, računajući od 28.08.2014. godine.

NK „SLOGA" Ljubuški, zbog prekršaja iz člana 52. i člana 53. DP NS/FS BiH, na utakmici prvog pretkola Kupa FBiH: NK „Sloga“ – NK „Novi Travnik“, kažnjava se NOVČANOM KAZNOM OD 2000 (DVIJEHILJADE) KM.

Što je to napravio taj Miličević?

da nije on uletio u svlacionicu?
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

hnkvisici
Kontakt:

Post Postao/la hnkvisici » 29 avg 2014, 22:43

Član 47.
Igrač koji fizički napadne saigrača ili protivničkog igrača za vrijeme utakmice na
terenu ili van njega, a u vezi sa nogometnim/fudbalskim sportom, će biti kažnjen:
• zabranom igranja u trajanju od tri mjeseca do godinu dana
a u težim slučajevima, kada se utvrdi da je igrač nanio ili imao namjeru
da nanese težu povredu, će biti kažnjen:
• zabranom igranja u trajanju od godinu dana do dvije godine

Vjerojatno je to taj. Ako se dobro sjećam to je onaj narandžasti istetovirani lik, a on mi je uvijek izgledao malo lud. :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.