NK Vitez

Avatar
nkvitez
Postovi: 830
Pridružen/a: 12 nov 2011, 11:23
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la nkvitez » 28 maj 2013, 10:29

Na ulazu u grad jedan fin plakat :D


slika

fedeltafrotta
Postovi: 4055
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:24
Lokacija: www.fkzeljeznicar.ba
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la fedeltafrotta » 28 maj 2013, 11:09

dobrodošli, imaćemo jedno fino gostovanje :mrgreen:
17.09.1921. Radnički klub ljudskih vrijednosti !

"Ma, Željo je, bolan, najveći i čast mi je igrati, čast je biti na Željinoj klupi, a ne još kapiten biti…"

baltazar1
Postovi: 1240
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:54
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la baltazar1 » 28 maj 2013, 11:27

čestitke Vitezu na ulasku u PL...iz Gračanice

sve najbolje
Undici stelle - ACM 1899

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la samolukavac » 28 maj 2013, 11:40

vitezovi93 je napisao/la:
sjena je napisao/la: Pomijesao si tablete ocigledno.Malo vidi kakve gluposti valjas.I vi niste gradic od 30 hiljada nego opstina ili opcina seljak a taj k*rac sto spominjes dadni svojoj mami koja te vaspitala i moderatoru koji te ne kaznjava.
TI stvarno mislis da GOSK moze ostaviti igrace koje trenutno ima u Prvoj Ligi Federacije...

Npr. jedan Jusufbasic koji je pravi igrac jedan Helvida mislis da ce ih GOSK ostaviti za Prvu Ligu Federacije... Prijatleju vidjet ces garantujem ti, Livaja je iz VIteza otisao u GOSK kad nam je trebao najvise... Ali eto sad fina ce to klapica biti Gradina Srebrenik, Radnicki Lukavac, Sloboda Tuzla, Buducnost Banovici pa fino gledaj Tuzlanski kanton :D mozete sebi kantonalni turnir da ne trosite puno para na prijevoze :D

A to sto mi uzimas majku u usta samo pokazujes koliki si debil i koliko ti je krivo i ponosan sam eto jesmo gradic ti crkni nama je dobro vi ste liga dole... Ukrotili se protiv nas dobili **** u usta cao kuci...
Budućnost ispada nažalost, ovdje fali Bratstvo i Orašje koje je nama tu jako blizu.....

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la NeRi_K » 28 maj 2013, 13:26

Ima li kakvih slika iz Viteza, posto kazete da je pocela rekonstrukcija stadiona. Do pocetka Premier lige ima 3. mjeseca, tako da bi se taj stadion u Vitezu mogao i zavrsiti do pocetka prvenstva, jer po vasim rijecima pare nisu problem. Po meni bi bila velika greska da sezonu pocnete igranjem na Kamberovica polju.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la samolukavac » 28 maj 2013, 13:57

NeRi_K je napisao/la:Ima li kakvih slika iz Viteza, posto kazete da je pocela rekonstrukcija stadiona. Do pocetka Premier lige ima 3. mjeseca, tako da bi se taj stadion u Vitezu mogao i zavrsiti do pocetka prvenstva, jer po vasim rijecima pare nisu problem. Po meni bi bila velika greska da sezonu pocnete igranjem na Kamberovica polju.
Danas donijeta odluka 27 jula počinje Premier liga, dakle 2 mjeseca pauze, onda bi takmičenje u Prvoj ligi trebalo početi 3 avgusta.......:)

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la NeRi_K » 28 maj 2013, 14:20

samolukavac je napisao/la:
NeRi_K je napisao/la:Ima li kakvih slika iz Viteza, posto kazete da je pocela rekonstrukcija stadiona. Do pocetka Premier lige ima 3. mjeseca, tako da bi se taj stadion u Vitezu mogao i zavrsiti do pocetka prvenstva, jer po vasim rijecima pare nisu problem. Po meni bi bila velika greska da sezonu pocnete igranjem na Kamberovica polju.
Danas donijeta odluka 27 jula počinje Premier liga, dakle 2 mjeseca pauze, onda bi takmičenje u Prvoj ligi trebalo početi 3 avgusta.......:)
Znam da je ta pauza uvijek bila duza, ali bez obzira sto Premier liga pocinje ranije dovoljna su 2. mjeseca da se ispune barem osnovni infrastrukturni zahtjevi, jer sve je lako kad su pare na stoli ;)
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Casp3r
Postovi: 1247
Pridružen/a: 25 maj 2012, 10:03
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Casp3r » 28 maj 2013, 14:41

Zbog odigravanja svjetskog prvenstva i velike vjerovatnoće da će se repka kvalifikovati pomjerena je PL, tako da će čak 19. kola biti odigrano u prvoj polusezoni, a obzirom da počinje 27. jula, mislim da će ekipa Viteza, ako se ne varam trebalo je da se igra 2-3 utakmice na Kambridžu do zasvršetka radova, u ovom slučaju to je 5 utakmica ako budu startali prvu kao domaćin. Da bi se ovo ostvarilo za tačno 4 mjeseca stadion mora biti gotov i uslovan za odigravanje PL.

Ako se ima novaca to je i više nego dovoljno (ako će ići preko lokalne zajednice bojim se da će biti kao i u Srebreniku). Tako da će ekipa od 30 utakmica u najboljem slučaju 10 odigrati kod kuće, prvu domaću će igrati nakon 9 vezanih gostovanja (bez obzira da li se igra u Travniku ili na Kam. to je van Viteza i za igrače je to kao i gostovanje Travniku ili Čeliku) i mislim da će trebati strašan igrački kadar da osigura kvalitetan plasman. A i Valentin je sam rekao da ovoj ekipi Viteza treba još 6-7 igrača da bi mogli da odgovore izazovu u PL.

Bit' će zanimljivo vidjeti kako će Vitez odgovoriti na ovaj izazov. Gradina je prošle sezone imala također strašnu sezonu pa su podbacili u PL razno-raznim lošim odlukama o dovođenju provjerenih imena i zbog igranja van Srebrenika pola sezone.

(Zamolio bih sve koji ovaj komentar budu čitali kao da ga piše neko ko zavidi Vitezu da se nabiju keramičkom tavom u facu, ovo nema veze sa ekipom koja dolazi iz mog grada niti plasmanom iste.)

Avatar
jbmilan
Postovi: 642
Pridružen/a: 25 nov 2012, 21:22
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la jbmilan » 28 maj 2013, 15:25

Po mom misljenju Vitez moze samo pogrijesiti ako dovede 7-8 novih igraca, vidjelo se kako Gradina prodje radi toga ;) U ovom trenutku Vitez ima jako respektivnu ekipu, gdje bi sa jos 3, MAXIMALNO 4, DOBRA IGRACA, pojacali konkurenciju za prvih 11, i sigurno ostvarili cilj ove prve sezone u PL, a to je opstanak!
Amicci Di Nessuno

Vječna Ljubav Čeličnog Grada

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 28 maj 2013, 16:38

Ima li gdje slika koliko je ljudi bilo na tribinama ovih utakmica zadnjih, i imate li navijače kakve :?: :mrgreen:
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Casp3r
Postovi: 1247
Pridružen/a: 25 maj 2012, 10:03
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Casp3r » 28 maj 2013, 16:59

Benjo_AFC86 je napisao/la:Ima li gdje slika koliko je ljudi bilo na tribinama ovih utakmica zadnjih, i imate li navijače kakve :?: :mrgreen:
S proslave ulaska u PL: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 0926_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 28 maj 2013, 17:52

Casp3r je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:Ima li gdje slika koliko je ljudi bilo na tribinama ovih utakmica zadnjih, i imate li navijače kakve :?: :mrgreen:
S proslave ulaska u PL: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 0926_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Gledam i ovaj video neki, izgleda još nisu saznali da su članovi BH Telecom Premier lige BiH .. valjda im iz saveza uskoro stigne i neko obavještenje :lol:
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la badblueboylivno » 28 maj 2013, 18:13

Što se tiče rasporeda - a ako su pametni - na ždrijebu će zatražiti da im se dodijeli broj 9, koji će im omogućiti da prije reprezentativne pauze odigraju četiri gostujuće, a samo dvije "domaće" utakmice , tako da problem oko domaćinstva neće biti značajniji.

Naravno, ovo sve govorim pod uvjetom da zaista odrade taj stadion. Ako se ima para, nije problem, naruče gotove elemente i slažu.
Hayley <3

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 28 maj 2013, 18:31

badblueboylivno je napisao/la:Što se tiče rasporeda - a ako su pametni - na ždrijebu će zatražiti da im se dodijeli broj 9, koji će im omogućiti da prije reprezentativne pauze odigraju četiri gostujuće, a samo dvije "domaće" utakmice , tako da problem oko domaćinstva neće biti značajniji.

Naravno, ovo sve govorim pod uvjetom da zaista odrade taj stadion. Ako se ima para, nije problem, naruče gotove elemente i slažu.
Baš tako.. naši bili pametni tražili broj 1.. i prve dvije tekme kući odma :lol: :lol: :lol:
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

ludinjo22
Postovi: 209
Pridružen/a: 31 mar 2013, 12:15
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la ludinjo22 » 28 maj 2013, 18:31

meni niko ne odgovori kakva vam je posjecenost valjda nije ispo 1000 gledalaca po utakmici s obzirom da ste prvaci

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la badblueboylivno » 28 maj 2013, 18:34

Benjo_AFC86 je napisao/la:Baš tako.. naši bili pametni tražili broj 1.. i prve dvije tekme kući odma :lol: :lol: :lol:
:lol: :mrgreen:
Hayley <3

Casp3r
Postovi: 1247
Pridružen/a: 25 maj 2012, 10:03
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Casp3r » 28 maj 2013, 18:40

ludinjo22 je napisao/la:meni niko ne odgovori kakva vam je posjecenost valjda nije ispo 1000 gledalaca po utakmici s obzirom da ste prvaci
Bude fina brojka kako sam ja upratio, osim kad je krzima, matura ili proslava osvajanja prvog mjesta - tad ih zbog obaveza bude stvarno malo.

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la dubioza » 28 maj 2013, 18:40

badblueboylivno je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:Baš tako.. naši bili pametni tražili broj 1.. i prve dvije tekme kući odma :lol: :lol: :lol:
:lol: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Republika Zenica

Casp3r
Postovi: 1247
Pridružen/a: 25 maj 2012, 10:03
Lokacija: Rajvosa
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la Casp3r » 28 maj 2013, 18:45

badblueboylivno je napisao/la:
Benjo_AFC86 je napisao/la:Baš tako.. naši bili pametni tražili broj 1.. i prve dvije tekme kući odma :lol: :lol: :lol:
:lol: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
slogauskoplje
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2011, 12:31
Kontakt:

Re: NK Vitez

Post Postao/la slogauskoplje » 28 maj 2013, 18:48

Jeste napaćeni... :roll:
Sloga Uskoplje

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.