HSK Posusje

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

HSK Posusje

Post Postao/la Cautinho » 04 okt 2012, 17:25

Evo,mislim da i moj klub treba da ima svoju temu na forumu kad je svi imaju.Pa da pocnemo,vase prognoze,moze li Posusje napraviti ikakav pomak u ligi i mozda se vratiti u elitno drustvo za nekoliko godina.Ima li potencijala?
Keep walking.

Avatar
hnkvisici
Postovi: 626
Pridružen/a: 24 avg 2011, 17:36
Lokacija: Višići
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la hnkvisici » 04 okt 2012, 22:23

Cautinho je napisao/la:Evo,mislim da i moj klub treba da ima svoju temu na forumu kad je svi imaju.Pa da pocnemo,vase prognoze,moze li Posusje napraviti ikakav pomak u ligi i mozda se vratiti u elitno drustvo za nekoliko godina.Ima li potencijala?
Po dojmu koji sam ja dobio, teško da će napredovati kroz nekoliko godina. Lani su ispali, ove godine nekim čudom ponovo su u 2. Ligi. Evo i nakon par utakmica, ne pokazuju nešto, igrački kadar osrednji, sve domaći igrači. Onako po igračima rekao bi čovjek da mogu više nego gdje su sada, ali to nikako ne pokazuju. Gostovali su i kod nas, nisu se proslavili. Novca se očito nema, za ulaganja u pojačanja, iako mi je nejasno kako je bilo novca za Premijer ligu prije svega 4-5 godina i onda totalni krah. Ima se infrastruktura, ima se potencijala, ali očito je problem u vođenju kluba.
www.facebook.com/hnkvisici

Avatar
Citluk
Postovi: 46
Pridružen/a: 19 jul 2012, 18:03
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Citluk » 05 okt 2012, 11:01

Zao mi je ovih hrvatskih klubova sto su sada u trecoj ligi aa to su naravno Brotnjo,Posusje,Orasje,Zepce :(

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Cautinho » 05 okt 2012, 12:35

Meni je pravo zao zbog takvog raspleta,ipak bi super bilo opet igrati u ligi gdje su zeljo,sar.,celik,zrinjski,siroki.Pa ic na sva ona gostovanja,bodrit klub na domacim tribinama.Sad je oko 20 ljudi na tribinama kad su domace ut.Jedna svijetla tocka je ta da ce se "poskoci" opet formirati,poznati navijaci Posusja.Okupljanje je u subotu u 16.
Keep walking.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la badblueboylivno » 05 okt 2012, 12:40

Citluk je napisao/la:Zao mi je ovih hrvatskih klubova sto su sada u trecoj ligi aa to su naravno Brotnjo,Posusje,Orasje,Zepce :(
Zašto ti ih je žao? Ti klubovi su u Premijerligi igrali kao klubovi sagrađeni na apsolutno trulim temeljima i doživjeli su očekivanu sudbinu, kakvu manje-više dožive svi takvi klubovi.
Hayley <3

Avatar
Citluk
Postovi: 46
Pridružen/a: 19 jul 2012, 18:03
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Citluk » 05 okt 2012, 13:01

Brotnjo i Posusje da su imali normalniju upravu kao npr Siroki Brijeg i do dan dans bi bili u Premjer ligi

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Cautinho » 05 okt 2012, 14:42

badblueboylivno je napisao/la:
Citluk je napisao/la:Zao mi je ovih hrvatskih klubova sto su sada u trecoj ligi aa to su naravno Brotnjo,Posusje,Orasje,Zepce :(
Zašto ti ih je žao? Ti klubovi su u Premijerligi igrali kao klubovi sagrađeni na apsolutno trulim temeljima i doživjeli su očekivanu sudbinu, kakvu manje-više dožive svi takvi klubovi.
Kako mislis trulim? Posusje je bio normalan klub,na celu su bili ljudi koji su htjeli dobro za grad i za razvoj nogometa u Posusju,ali nakon toliko godina rada,dosla je Premijer liga,pa su se stvari pocele mijenjati.Politicari su vidjeli potencijal za dobru zaradu,usli u klub,pomeli sebi koliko su mogli i zatim nestali.A Posusje ostalo ovdje gdje je.
Keep walking.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la badblueboylivno » 05 okt 2012, 14:52

Pa upravo to smatram trulošću, ulazak politike i korištenje kluba u političke svrhe, prepucavanja i tako.

Da su ovi nabrojani klubovi na čelu kluba imali apolitične ljude, ili da ti ljudi iz politike nisu klub koristili u političke svrhe nego da su radili isključivo za dobrobit kluba, možda se to sve ne bi porušilo kao kula od karata.

Danas je takva situacija da su samo Zrinjski i Široki od svih hercegovačkih klubova na početku Premijerlige ostali tu u toj ligi, a skoro sve ostalo je dodirnulo apsolutno dno. Posušje, Brotnjo, Ljubuški, Grude, a od ostalih i djelomično moj Troglav, Orašje i Žepče.
Hayley <3

felix123
Postovi: 1264
Pridružen/a: 26 dec 2010, 17:01
Lokacija: Ta plava skamenjena vječnost
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la felix123 » 05 okt 2012, 14:55

Cautinho je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:
Citluk je napisao/la:Zao mi je ovih hrvatskih klubova sto su sada u trecoj ligi aa to su naravno Brotnjo,Posusje,Orasje,Zepce :(
Zašto ti ih je žao? Ti klubovi su u Premijerligi igrali kao klubovi sagrađeni na apsolutno trulim temeljima i doživjeli su očekivanu sudbinu, kakvu manje-više dožive svi takvi klubovi.
Kako mislis trulim? Posusje je bio normalan klub,na celu su bili ljudi koji su htjeli dobro za grad i za razvoj nogometa u Posusju,ali nakon toliko godina rada,dosla je Premijer liga,pa su se stvari pocele mijenjati.Politicari su vidjeli potencijal za dobru zaradu,usli u klub,pomeli sebi koliko su mogli i zatim nestali.A Posusje ostalo ovdje gdje je.
Vratite ljude koji vode grad i klub i na konju ste
Evo na primjer Zrinjski ,vratili se ljudi koji ce zivot dat za Zrinjski (citiram Perica) i sad su 3 na ljestvici (a tezak raspored imali) ,pocela se publika vracat na stadion a prije pocetka sezone s onakvom ekipom realno bi im bilo oko 7-8 mjesta

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Cautinho » 05 okt 2012, 15:00

Lako je reći,treba to i učiniti.Ali neka,izgleda da stvari pomalo dolaze na svoje,samo da se oce napraviti nekakav pomak igrom i rezultatima,onda mozemo svasta ocekivati.Navijaci se ponovno organiziraju,sto je jedna jako vazna stvar za ovaj klub.Slijedi utakmica protiv Gruda na nasem Mokrom Docu,idemo na pobjedu.

slika
Keep walking.

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Pirke » 05 okt 2012, 15:54

badblueboylivno je napisao/la:
Citluk je napisao/la:Zao mi je ovih hrvatskih klubova sto su sada u trecoj ligi aa to su naravno Brotnjo,Posusje,Orasje,Zepce :(
Zašto ti ih je žao? Ti klubovi su u Premijerligi igrali kao klubovi sagrađeni na apsolutno trulim temeljima i doživjeli su očekivanu sudbinu, kakvu manje-više dožive svi takvi klubovi.
Upravo ovo. Kroz Brotnjo, Orasje, Zepce i (misim, ali nisam siguran, i) Posusje su tajkuni prali novac... Kad je novca za pranje nestalo, nestalo je i klubova.

Doduse, cak su i Siroki i Zrinjski tako nastali, ali su se ipak razvili u ozbiljnije klubove. Posebno Siroki.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
Citluk
Postovi: 46
Pridružen/a: 19 jul 2012, 18:03
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Citluk » 05 okt 2012, 19:03

Valjda ce kroz nekoliko godina bit mnogo vise hrv klubova! SEZONA 2015-2016(zrinjski,siroki,brotnjo,gosk,posusje,branitelj,troglav) xD

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la AnelZ » 05 okt 2012, 19:25

Citluk je napisao/la:Valjda ce kroz nekoliko godina bit mnogo vise hrv klubova! SEZONA 2015-2016(zrinjski,siroki,brotnjo,gosk,posusje,branitelj,troglav) xD
Želje su želje... Isto se i ja tako nadam da ce biti 6-7 klubova iz Sarajevske regije (pod ovom Sarajevskom regijom podrazumjevam Kanton Sarajevo + Olovo i Visoko, te Sarajevsko Romanijska regija iz RS) u premijer ligi, tek smo na cetiri, a znam da ce na tom broju ostati, dugo, dugo. Ali licno, volio bi vise da vidim Brotnji ili Posusje u premijer ligi (mozda cak i Troglav), nego GOŠK. Ali vidjecemo, ima vremena :D

Avatar
Bistrik
Postovi: 1452
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Bistrik » 05 okt 2012, 19:42

meni je Posusje bilo najsimpaticniji klub od svih hrvatskih i imali su dobar stadion, nikada nije bilo vecih belaja, moglo se igrat i pobjediti ... ali sta se desilo pa ste ovde neznam

AboveTheLaw
Postovi: 1654
Pridružen/a: 24 maj 2011, 01:09
Lokacija: -.-
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la AboveTheLaw » 05 okt 2012, 22:37

Šteta za ovaj klub, imaju jako dobar stadion a igraju u nekoj 10-oj ligi..ccc valjda se vrate opet na prave staze.

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Jack777Pott » 06 okt 2012, 00:08

Pirke je napisao/la:
Upravo ovo. Kroz Brotnjo, Orasje, Zepce i (misim, ali nisam siguran, i) Posusje su tajkuni prali novac... Kad je novca za pranje nestalo, nestalo je i klubova.

Doduse, cak su i Siroki i Zrinjski tako nastali, ali su se ipak razvili u ozbiljnije klubove. Posebno Siroki.
Pazi sta pricas prije nego se uputis u pricu :mrgreen: . Nije tema Zepca, ali eto da ti napisem. Kroz Zepce nije pran novac, jer novca nije bilo i nije se imalo sta oprat. U klubu su u upravi bili ovi kvazibogatasi uglavnom zbog toga jer kad ulazes u sport budes oslobodjen nekih poreza il tako nesto. Nisu svi, uglavnom ovi manji, glavni sponzori su bili u redu sve dok na red nije dosao posljednji - Maric. On je na klubu pokusao zaradit, nije davao dovoljno novca, od drugih sponzora ocekivao da dobije i uzme sebi i zato je sve i propalo. A nedavno kad je klub htio ponovno formirat seniore javio se taj isti Maric koji je sve to lijepo sprijecio, jer mu je guzica zinula. U dugovima do grla, pa gleda gdje ce koga zeznut. Ja se nadam da ce se takvi sto manje mijesat u sport i da klubovi nece vise propadat. Kad pogledam stadion Posusja dodje covjeku bas zao sto je klub propao i sto nisu u PL. Ista situacija i u Zepcu, jedna tribina sa stolicama natkrivena sa uredjenim podtribinskim prostorima. Kad su sve sredjivali mislio sam da nikad propast nece, al jbg.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Grdan » 06 okt 2012, 01:08

Upravo ovo. Kroz Brotnjo, Orasje, Zepce i (misim, ali nisam siguran, i) Posusje su tajkuni prali novac... Kad je novca za pranje nestalo, nestalo je i klubova.

Doduse, cak su i Siroki i Zrinjski tako nastali, ali su se ipak razvili u ozbiljnije klubove. Posebno Siroki.
HDZ je sve te klubove doveo do ovoga gdje se sad nalaze ;),nadam se u nedjelju promjeni vlasti i u Čitluku i u ostalim gradovima gdje je HDZ na vlasti inače će HDZ nastavljati uništavati sport ;) .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la badblueboylivno » 06 okt 2012, 01:10

Kao da sam ja ovo pisao. :lol:

Samo ništa od toga, bar ne u Livnu, recimo. :cry:
Hayley <3

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Grdan » 06 okt 2012, 01:20

badblueboylivno je napisao/la:Kao da sam ja ovo pisao. :lol:

Samo ništa od toga, bar ne u Livnu, recimo. :cry:
Po svim relevantnim anketama HDZ odlazi u oporbu nakon 20 godina u Čitluku :D,ali poznavajući njih i krađe glasova ne bi me čudilo da pobjede sa 2000 glasova prednosti kao i dosad ;) .
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: HSK Posusje

Post Postao/la Cautinho » 06 okt 2012, 22:30

3-1 protiv Gruda.Lagano,Grud nisu imale loptu na nasoj polovini.Da je bilo par boljih zavrsnih pasova,bilo bi vise golova do kraja.Gledatelja mozda 50,70.Zanimljiva situacija: kod penala za 2-0 posusja,bilo svadje ko ce izvoditi penal,ali su se dogovorili do kraja.
Keep walking.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.