NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la zmaj_Bosne » 09 feb 2011, 21:52

Sexmachineboy je napisao/la:Kad je prva tekma ove sezone na Piroti i ko gostuje?
Zvijezda je prva koja nosi bodove :mrgreen: :mrgreen:
Dragon Town

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la melanholicar » 09 feb 2011, 22:01

Ima li kakvih novosti u najnezanimljivijem članu Premijer lige,a i šire?
Isto tako malo mi je čudna ona vaša nova tribina i ono srce. S neke razumne tačke ono može predstavljati ljubav prema klubu,gradu,plavoj boji.Ali isto tako ono može imati i neka prenesena značenja tipa:

1. to srce može predstavljati saosjećajnost sa svim nastradalim životinjama u okolini i samom Travniku od strane teških mesarskih ruku dobaćih prodavaca i proizvodjača mesnih prerađevina.
2. to srce isto tako može predstavljati na neki način privid da su srca svih Travničana uz fudbalski klub a da su tribine i mjestno gdje je to srce prazne iz razloga što je ipak preča proizvodnja sudzuka i čajne.
3. to srce može predstavljati i solidarisanje sa kapitenom Varupom,jer jbg možda i ta tribina kad Varupa ode na onaj svijet dobije ime po njemu.
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
Sexmachineboy
Postovi: 2506
Pridružen/a: 20 sep 2010, 00:20
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Sexmachineboy » 09 feb 2011, 22:04

zmaj_Bosne je napisao/la:
Sexmachineboy je napisao/la:Kad je prva tekma ove sezone na Piroti i ko gostuje?
Zvijezda je prva koja nosi bodove :mrgreen: :mrgreen:
Ma nemam razloga ići na tekmu. Sva tri ostaju u Travniku.. Ja mislio neki bolji tim dolazi.. :P
Ryan Giggs' wife Stacy Cooke has walked out on him and been given half of everything he's got. She now has 6 more premier league winners medals than Steven Gerrard.

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la zmaj_Bosne » 09 feb 2011, 22:10

Sexmachineboy je napisao/la:
zmaj_Bosne je napisao/la:
Sexmachineboy je napisao/la:Kad je prva tekma ove sezone na Piroti i ko gostuje?
Zvijezda je prva koja nosi bodove :mrgreen: :mrgreen:
Ma nemam razloga ići na tekmu. Sva tri ostaju u Travniku.. Ja mislio neki bolji tim dolazi.. :P
I ja da sam na tvom mjestu ne bih išao na tekmu, bezveze ćeš se samo živcirat ;) :lol:
Dragon Town

Avatar
Sexmachineboy
Postovi: 2506
Pridružen/a: 20 sep 2010, 00:20
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Sexmachineboy » 09 feb 2011, 22:20

zmaj_Bosne je napisao/la: I ja da sam na tvom mjestu ne bih išao na tekmu, bezveze ćeš se samo živcirat ;) :lol:
Što da nećete možda vi pobjediti? :lol:
Jedino ako vam je rođendan pa da vam pustimo, ovako.... :mrgreen:
Ryan Giggs' wife Stacy Cooke has walked out on him and been given half of everything he's got. She now has 6 more premier league winners medals than Steven Gerrard.

trle501
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la trle501 » 12 feb 2011, 13:31

melanholicar je napisao/la:Ima li kakvih novosti u najnezanimljivijem članu Premijer lige,a i šire?
Isto tako malo mi je čudna ona vaša nova tribina i ono srce. S neke razumne tačke ono može predstavljati ljubav prema klubu,gradu,plavoj boji.Ali isto tako ono može imati i neka prenesena značenja tipa:

1. to srce može predstavljati saosjećajnost sa svim nastradalim životinjama u okolini i samom Travniku od strane teških mesarskih ruku dobaćih prodavaca i proizvodjača mesnih prerađevina.
2. to srce isto tako može predstavljati na neki način privid da su srca svih Travničana uz fudbalski klub a da su tribine i mjestno gdje je to srce prazne iz razloga što je ipak preča proizvodnja sudzuka i čajne.
3. to srce može predstavljati i solidarisanje sa kapitenom Varupom,jer jbg možda i ta tribina kad Varupa ode na onaj svijet dobije ime po njemu.




MELANHOLIC---------------INTERESANTAN NICK

STA IMAS TI DECKO PROTIV MESNIH PRERADJEVINA DA KOJIM SLICAJEM NISI VEGETARIJANAC NEDO BOG
PA STA IA DA SE TRIBINA NAZOVE PO VARUPI COVJEK JE NAKON TOLIKIH GODINA TO I ZASLUZIO
A KLUB ...KLUB SE VOLI SRCEM SINKO BEZ OBZIRA NA SVE
Travnik Gerila Bog i Batina....Neka zivi Bosna nasa drzava

Avatar
ultras
Postovi: 117
Pridružen/a: 31 avg 2008, 01:28
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ultras » 12 feb 2011, 23:55

melanholicar je napisao/la:Ima li kakvih novosti u najnezanimljivijem članu Premijer lige,a i šire?
Isto tako malo mi je čudna ona vaša nova tribina i ono srce. S neke razumne tačke ono može predstavljati ljubav prema klubu,gradu,plavoj boji.Ali isto tako ono može imati i neka prenesena značenja tipa:

1. to srce može predstavljati saosjećajnost sa svim nastradalim životinjama u okolini i samom Travniku od strane teških mesarskih ruku dobaćih prodavaca i proizvodjača mesnih prerađevina.
2. to srce isto tako može predstavljati na neki način privid da su srca svih Travničana uz fudbalski klub a da su tribine i mjestno gdje je to srce prazne iz razloga što je ipak preča proizvodnja sudzuka i čajne.
3. to srce može predstavljati i solidarisanje sa kapitenom Varupom,jer jbg možda i ta tribina kad Varupa ode na onaj svijet dobije ime po njemu.
Isti taj Elvedin Varupa je zagorcao zivot dosta vecim klubovima od Travnika vise puta,to sto smo tebi
nezanimljivi tvoj problem,jer svako navija srcem za svoj klub.Sto se tice mesnih preradjevina ocigledno
volis debele Bajrine kobasice. :D
ultra nije od danas do sutra ultra je vječno

Nije Bitno
Postovi: 298
Pridružen/a: 22 jan 2011, 09:02
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Nije Bitno » 26 feb 2011, 14:56

U Travniku grmi Kako je dobro vidjeti te opet :lol: :lol:
Melburnski Lesinar

Nije Bitno
Postovi: 298
Pridružen/a: 22 jan 2011, 09:02
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Nije Bitno » 26 feb 2011, 15:03

Zvijezda vodi
Melburnski Lesinar

Avatar
nisko
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 jun 2008, 20:28
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nisko » 26 feb 2011, 15:08

Jel ovo Travnik vec poceo trgovat :D
JA VOLIM SAMO VELEŽA ALKOHOL I ŽENE NIŠTA VIŠE U ŽIVOTU NE ZANIMA MENE!!!

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la forza_juve » 26 feb 2011, 15:10

jasta zvijezda ce dobit a zatim zvijezda zeljo dvica :evil: :evil:
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la zmaj_Bosne » 26 feb 2011, 16:08

Sexmachineboy je napisao/la:
zmaj_Bosne je napisao/la: I ja da sam na tvom mjestu ne bih išao na tekmu, bezveze ćeš se samo živcirat ;) :lol:
Što da nećete možda vi pobjediti? :lol:
Jedino ako vam je rođendan pa da vam pustimo, ovako.... :mrgreen:
Šta sam ti rekao :lol: :lol: :lol:
Dragon Town

Avatar
irridu
Postovi: 352
Pridružen/a: 22 jan 2011, 01:18
Lokacija: BJL
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la irridu » 27 feb 2011, 15:43

ma da nije travnika liga bi bila puno bolje kvalitete,jer eo uzmimo da se prosjecno namjesti 5 utakmica u cijeloj ligi godisnje,travnik ih stoposto 4 namjesti od tih 5,mislim moze te vi sad pricat sta hocete,al prvo i prvo tuzilastvo iz njemacke je reklo svoje...al eo i konkretan primjer:ono protiv olimpika bi bilo smijesno da nije tolko zalosno sta radi klub koji se zove travnik,mislim vi ste sramota ove lige ;) et toliko :!:
...........ZA ŽIVOT CIJELI=FCŽ 1921.=..........
ko rano rani sam u nju pada.

Avatar
elSaik
Postovi: 1100
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la elSaik » 27 feb 2011, 15:53

Nije problem u njihovom namještanju koliko je problem što se kod njih ne može igrati normalno. Neka namješta ko hoće i s kim hoće, ali ne treba uključivati sudije u to, pa da se dešava da ne možeš centra preći. Znači, ko hoće da namješta neka namješta, ali pusti one koji to ne žele, da igraju normalno.

Avatar
irridu
Postovi: 352
Pridružen/a: 22 jan 2011, 01:18
Lokacija: BJL
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la irridu » 27 feb 2011, 16:09

pa dobro problem i jes sto sudije ukljucju,mislim da je besmisleno pricati o nekoj taktici travnika jer oni svaku skoro domacu igraju sa 3 "igraca" ;)
...........ZA ŽIVOT CIJELI=FCŽ 1921.=..........
ko rano rani sam u nju pada.

trle501
Postovi: 125
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la trle501 » 27 feb 2011, 16:33

kAD BUDETE IMALI DOKAZE ONDA CETE MOCI PRICATI DO TADA JEZIK ZA ZUBE BALAVURDIJO
Travnik Gerila Bog i Batina....Neka zivi Bosna nasa drzava

Avatar
irridu
Postovi: 352
Pridružen/a: 22 jan 2011, 01:18
Lokacija: BJL
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la irridu » 27 feb 2011, 19:29

trle501 je napisao/la:kAD BUDETE IMALI DOKAZE ONDA CETE MOCI PRICATI DO TADA JEZIK ZA ZUBE BALAVURDIJO
nemam dokaz imam oci :D
...........ZA ŽIVOT CIJELI=FCŽ 1921.=..........
ko rano rani sam u nju pada.

Avatar
nostradamus
Postovi: 347
Pridružen/a: 03 mar 2011, 21:05
Lokacija: PIROTA vas najveći kompleks

Re: NK Travnik

Post Postao/la nostradamus » 04 mar 2011, 22:48

Sta ovo svi nesto pametuju o namjestanju .Znamo svi da toga ima .Citava liga je takva .Citate li vi Travnicani koliki smo kompleks svima nabili na Piroti HAHAHA.Ma jasno je nama da bi svi voljeli da nema Travnika u lizi.Pa da Travnik ima sredstava kao ovi VELIKI premijerligasi koji redovno kosti na Piroti ostavljaju bili bi prvaci svake druge sezone.Evo kazu mesari a statisticki provjerite slobodno ovaj podatak nejefikasniji nogomet igra se na Piroti.Niko ne gleda kako mi prolazimo na strani .Daju nam golove u 1OO tom minutu,sviraju penale u sudijskoj nadoknadi,i znaju rukom pokazati iskljucivo na onu stranu gdje Travnik igra isto da je jednosmjerna ulica a ne nogometni teren iskljucenja svaka vazna tekma i nama nesto prebacuju.Tim koji zna ali ZNA igrati dobije svagdje ali protiv timova poput vecine u lizi izvinite ali stvarno je nemoguce izgubiti.I samo da vam kazem razliku izmedju Travnika i vas Travnik je pored sve situacije toliko dobra ekipa da moze sebi dozvoliti da prodaje bodove nikad Travnik nije kupio ni jedan bod a vi koji nas mrzite ste toliko losi da ih morate kupovati i onda kad dodjete kod nas i bubnemo vas posto o igri nemate pojma bude vam krivo.I poruka za sve koji nas ne vole je da lijece komplekse kod psihijatra a ne po forumimaa vas najveci kompleks je PIROTA.I jos sasmo prognoza za sutra .4 O dobijamo jer oni strvinari iz Tuzle sto nas nazivaju mesarima mogu ponuditi samo SO a za to se nista ne moze kupiti
Otkako je stari Travnik nastao ovakav svjet jos nije rastao ,a mene dugo bilo nije.....

Avatar
slani grad
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 mar 2009, 04:22
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la slani grad » 05 mar 2011, 01:27

nostradamus je napisao/la:Sta ovo svi nesto pametuju o namjestanju .Znamo svi da toga ima .Citava liga je takva .Citate li vi Travnicani koliki smo kompleks svima nabili na Piroti HAHAHA.Ma jasno je nama da bi svi voljeli da nema Travnika u lizi.Pa da Travnik ima sredstava kao ovi VELIKI premijerligasi koji redovno kosti na Piroti ostavljaju bili bi prvaci svake druge sezone.Evo kazu mesari a statisticki provjerite slobodno ovaj podatak nejefikasniji nogomet igra se na Piroti.Niko ne gleda kako mi prolazimo na strani .Daju nam golove u 1OO tom minutu,sviraju penale u sudijskoj nadoknadi,i znaju rukom pokazati iskljucivo na onu stranu gdje Travnik igra isto da je jednosmjerna ulica a ne nogometni teren iskljucenja svaka vazna tekma i nama nesto prebacuju.Tim koji zna ali ZNA igrati dobije svagdje ali protiv timova poput vecine u lizi izvinite ali stvarno je nemoguce izgubiti.I samo da vam kazem razliku izmedju Travnika i vas Travnik je pored sve situacije toliko dobra ekipa da moze sebi dozvoliti da prodaje bodove nikad Travnik nije kupio ni jedan bod a vi koji nas mrzite ste toliko losi da ih morate kupovati i onda kad dodjete kod nas i bubnemo vas posto o igri nemate pojma bude vam krivo.I poruka za sve koji nas ne vole je da lijece komplekse kod psihijatra a ne po forumimaa vas najveci kompleks je PIROTA.I jos sasmo prognoza za sutra .4 O dobijamo jer oni strvinari iz Tuzle sto nas nazivaju mesarima mogu ponuditi samo SO a za to se nista ne moze kupiti
:lol: :lol: ...jos,jooossss :lol: :lol: ...i sta kazes o nasoj LIZI :shock: :lol: :lol:
UZ TEBE KROZ ZIVOT CIJELI-FKR 1987

Avatar
ultras
Postovi: 117
Pridružen/a: 31 avg 2008, 01:28
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ultras » 05 mar 2011, 01:55

fukaro javi se poslije tekme.
ultra nije od danas do sutra ultra je vječno

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.