NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 02 apr 2018, 13:20

travnik je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:
travnik je napisao/la:Ko god naštima utakmicu prvo javi forumašu nepostenaliga. Tako je taj forumaš prije 3 kola govorio da je nastimana Bosna V i naravno slagao.
Zato molim sve one koji posjecuj ovaj podforum da ga ignorisu i ne uzimaju zaozbiljno jer to dijete ima ozbiljan kompleks.
Ne dijete; stariji od tebe sigurno 20-30/godina. Radio u ovoj ligi kada ti nisi ni znao pricat mozda. Bio sudija, delegat al nebitno. Najavio sam da su pregovori u Visokom jer sam vidio Sarajcica i ekipu. Bili probali nije proslo. U Kaknju zavrsili; sada sa Velezom takodjer, dok je Sarajcic u Tesanj poslao Poprzenovica da izjebe domace. Niste vi ludi, Sarajcic je **** igrac znate to svi u Travniku.
Neznam šta ti onda tražiš ovdje na forumu sa 60 - 70 godina. Meni je 41 a Travnik pratim skoro 30 godina. I za ovih 30 godina pracenja Travnika naslusao sam se svakakvih prica Travnik kupio a na kraju izgubi ili obratno Travnik prodo a na kraju pobjedi. I zato nevjerujem vise nikome pogotovo ne nekom forumasu.
Kao da je zabranjeno to, ne pise koliko godina trebas imati da budes na forumu.

Nemoj ti slušati gledaj samo provjerene stvari i to je to. Mahala nikom nije donijela dobro.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 02 apr 2018, 16:06

Halo ligašu odskakutaj sa teme. Niko od nas ne piše po tuđim temama pa voz sa naše. Ti ako sve znaš šta onda radiš ovde sa nama običnim smrtnicima. Trebo si sa tim informacijama sad na Maldivima obitavat a ne ovde šuplju prosipat. Što kaže kolega iznad kakvih priča je sve bilo od navodnih sigurnih pobjeda do poraza i kontra. A ovoj plavobijeli avlijaner nek laje neđe drugo a nas nek se okani.
Sad za Velež. Sve opcije su moguće. Sa igrom ko protiv Iskre ima nade a sa igrom protiv Rudara Boga mi teško. Svako ko je gledao utakmicu vidio je da nas je samo golman spašavao. Mora to bit bolje inače teško.
NAPRED TRAVNIK

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4731
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Bazinga12345 » 04 apr 2018, 18:30

nepostenaliga je napisao/la:Čestitam za pobjedu nad Veležom. Sve je dogovoreno, pitaj svoje u klubu, ai bivši vam šef Remetić ima novi posao, baš u Veležu hehe. Pozdrav, Travnik za mene ne treba da da ispadne, da se razumijemo, samo poznajem dosta ljudi oko kluba i negativne su face, ti ih poznajes sigurno.

Od Sarajčića pa nadalje...
:lolno:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la shaman7 » 04 apr 2018, 18:32

Bazinga12345 je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Čestitam za pobjedu nad Veležom. Sve je dogovoreno, pitaj svoje u klubu, ai bivši vam šef Remetić ima novi posao, baš u Veležu hehe. Pozdrav, Travnik za mene ne treba da da ispadne, da se razumijemo, samo poznajem dosta ljudi oko kluba i negativne su face, ti ih poznajes sigurno.

Od Sarajčića pa nadalje...
:lolno:
jao glupsona hahahahaha , ugasi profil i okani se gluposti

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Alminjo99 » 04 apr 2018, 18:34

nepostenaliga je napisao/la:Čestitam za pobjedu nad Veležom. Sve je dogovoreno, pitaj svoje u klubu, ai bivši vam šef Remetić ima novi posao, baš u Veležu hehe. Pozdrav, Travnik za mene ne treba da da ispadne, da se razumijemo, samo poznajem dosta ljudi oko kluba i negativne su face, ti ih poznajes sigurno.

Od Sarajčića pa nadalje...
Cestitke i od mene na pobjedi.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la LjumanM95 » 04 apr 2018, 18:35

nepostenaliga je napisao/la:Čestitam za pobjedu nad Veležom. Sve je dogovoreno, pitaj svoje u klubu, ai bivši vam šef Remetić ima novi posao, baš u Veležu hehe. Pozdrav, Travnik za mene ne treba da da ispadne, da se razumijemo, samo poznajem dosta ljudi oko kluba i negativne su face, ti ih poznajes sigurno.

Od Sarajčića pa nadalje...
Poznavaoc pozn'o bih te međ' hiljadu delegataaaa

Kakav pokemon :urnebes:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 04 apr 2018, 18:37

Sad ce bit' dipla da smo pokusali nastimati ali nije se uspjelo.. Besposlicari koji nemaju pametnija posla nego izmisljati ko je gdje i kad nastimao..

Velezu svaka cast, dobili nas poteno, imali smo i mi nesto prilika u drugom poluvremenu ali tanko.. Sudjenje je bilo domacinski tj. vise na nasu stranu ali niti jedna odluka nije bila od neke bitnije koristi.. Mi smo ispali, ostalo odigrati rekreativno i to je to..

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 04 apr 2018, 18:42

nepostenaliga je napisao/la: Nemoj ti slušati gledaj samo provjerene stvari i to je to. Mahala nikom nije donijela dobro.
Dobro od sada vise necu slusati mahalu samo slusam tebe nepostenaliga jer tvoje info su sve provjerene
prva stvar: Dogovorio Travnik sa Bosnom
druga stvar:Sarajcic poslao u Tešanj Travnicana da sudi i da povali Tosk
Treca stvar : Travnik dogovorio sa Velezom i Velez pada bez ispaljenog metka

Baš me interesuje koja je sljedeca tvoja provjerena informacija lažove jedan smrdljivi.

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la flagrantus » 04 apr 2018, 18:50

travnik je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la: Nemoj ti slušati gledaj samo provjerene stvari i to je to. Mahala nikom nije donijela dobro.
Dobro od sada vise necu slusati mahalu samo slusam tebe nepostenaliga jer tvoje info su sve provjerene
prva stvar: Dogovorio Travnik sa Bosnom
druga stvar:Sarajcic poslao u Tešanj Travnicana da sudi i da povali Tosk
Treca stvar : Travnik dogovorio sa Velezom i Velez pada bez ispaljenog metka

Baš me interesuje koja je sljedeca tvoja provjerena informacija lažove jedan smrdljivi.
Ma nece se on vise javljati,previse se izblamirao da bi mogao opet naci neko opravdanje!
Ko zna ,vjerovatno je i to da je bio sudija i delegat isto samo u njegovoj glavi.Zao mi Travnika,mozda jos ima nade ,borite se do kraja!

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la shaman7 » 04 apr 2018, 23:42

ali vam je predsjednik legenda , cuo sam da je hajcao igrace "polomite im noge, kome su oni dosli glumit postenje" hahahah. Ibru napao sto smo posteni i mi ih izbacili iz lige. Bas kul neki predsjednik

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la atomac123 » 04 apr 2018, 23:44

shaman7 je napisao/la:ali vam je predsjednik legenda , cuo sam da je hajcao igrace "polomite im noge, kome su oni dosli glumit postenje" hahahah. Ibru napao sto smo posteni i mi ih izbacili iz lige. Bas kul neki predsjednik
I mi smo u Travniku imali “docek”. Od prijetnji da ce nam napakovat sudije, kartoniranja, pa do onog smijesnog penala izvan 16 metara.
TŽV!

IVAN1234
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 feb 2018, 14:45
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la IVAN1234 » 07 apr 2018, 21:14

E ljudi zao mi Travnika.Imali su pošteno sudjenje i korektnog domaćina.Oba penala cista ko suza.Domacin dosta umoran i nepovezan i oni ovo ne dobiju .Tesko Ce ostati .......

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 07 apr 2018, 23:24

IVAN1234 je napisao/la:E ljudi zao mi Travnika.Imali su pošteno sudjenje i korektnog domaćina.Oba penala cista ko suza.Domacin dosta umoran i nepovezan i oni ovo ne dobiju .Tesko Ce ostati .......
Jeli imao Travnik ikakve zelje za pobjedom tj. jesu li ginuli na terenu?

Što se tiče ovih prvi 6 kola u proljetnom djelu mi smo 4 puta gostovali a 2 puta kući igrali a osvojili 7 bodova isto koliko smo osvojili i u 15 kola jesenskog dijela. Ovi bodovi sa strane nam mnogo znace ali mi trebamo pobjeđivat i kod kuće. Mislim da se naši nisu predali još ima 9 kola i svašta se još može promjeniti. Iz lige ispada 3 kluba a ni to se još zvanično nezna jer još uvjek postoji nada da će i Borac ispast iz premijer lige i u tom slucaju bi ispala 2 kluba.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 07 apr 2018, 23:49

travnik je napisao/la:
IVAN1234 je napisao/la:E ljudi zao mi Travnika.Imali su pošteno sudjenje i korektnog domaćina.Oba penala cista ko suza.Domacin dosta umoran i nepovezan i oni ovo ne dobiju .Tesko Ce ostati .......
Jeli imao Travnik ikakve zelje za pobjedom tj. jesu li ginuli na terenu?

Što se tiče ovih prvi 6 kola u proljetnom djelu mi smo 4 puta gostovali a 2 puta kući igrali a osvojili 7 bodova isto koliko smo osvojili i u 15 kola jesenskog dijela. Ovi bodovi sa strane nam mnogo znace ali mi trebamo pobjeđivat i kod kuće. Mislim da se naši nisu predali još ima 9 kola i svašta se još može promjeniti. Iz lige ispada 3 kluba a ni to se još zvanično nezna jer još uvjek postoji nada da će i Borac ispast iz premijer lige i u tom slucaju bi ispala 2 kluba.
Ma ne vjerujem da ce se Celik izvuci, previse su se oni zavukli (kao i mi) i ne ovise samo o sebi, nego i o drugima.. Mi smo prokockali dobru sansu sa Velezom, sad nam dolazi Igman ali nam i tu pobjeda ne znaci nista ako svi konkurenti pobjede.. onda imamo opet isto bodova a kolo manje..
Nase je da se nadamo da ce ovaj Kokot malo proigrati, bez penala zabiti koji gol.. da ce nam konkurenti kiksati u skorije vrijeme a mi tad pobjediti (danas je malo falilo).. Kako god, sanse ima ali su skroz male..

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 08 apr 2018, 00:46

SamoTravnik je napisao/la: Ma ne vjerujem da ce se Celik izvuci, previse su se oni zavukli (kao i mi) i ne ovise samo o sebi, nego i o drugima.. Mi smo prokockali dobru sansu sa Velezom, sad nam dolazi Igman ali nam i tu pobjeda ne znaci nista ako svi konkurenti pobjede.. onda imamo opet isto bodova a kolo manje..
Nase je da se nadamo da ce ovaj Kokot malo proigrati, bez penala zabiti koji gol.. da ce nam konkurenti kiksati u skorije vrijeme a mi tad pobjediti (danas je malo falilo).. Kako god, sanse ima ali su skroz male..
U svakom slučaju ne treba se predavat dokle god postoje teoretske sanse.
24.kolo ce bit pravo interesantno
NK Iskra Bugojno - FK Igman
NK TOŠK Tešanj - NK Jedinstvo
NK Travnik - NK Metalleghe

IVAN1234
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 feb 2018, 14:45
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la IVAN1234 » 08 apr 2018, 06:56

Borili ste se nema sta.Zadrzavali igru valjali vrhunski- drugo poluvrijeme svega 10 minuta.I imali ste dvije velike prilike Igrac sa brojem 7 ali je jos mlad i nije poentirao.cuvaj te ono dijete ono je Igrac za Bundeslige.Domaci su imali mrtvaca na početku i joj nesto u tijeku ali put do Orasje ih je razvalio.pozdrav za Travnik iz Capljine .A ovi klosarii sto su vjerni teoriji zavjere - nije Capljina prodala.lp

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 08 apr 2018, 16:21

Velez je pristao na dogovor, na kraju Rahimic nije htio nista davati i ta ce utakmica presuditi. Kao i promjene trenera i izmisljanje tople vode. Gdje je Tesic sada? Otisao nakon dan? To ozbiljan klub ne moze dozvoliti . steta ime je Travnik, ali mozda i ima nesto dobro u losem.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mexico » 08 apr 2018, 16:32

nepostenaliga je napisao/la:Velez je pristao na dogovor, na kraju Rahimic nije htio nista davati i ta ce utakmica presuditi. Kao i promjene trenera i izmisljanje tople vode. Gdje je Tesic sada? Otisao nakon dan? To ozbiljan klub ne moze dozvoliti . steta ime je Travnik, ali mozda i ima nesto dobro u losem.
slika
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4731
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Bazinga12345 » 08 apr 2018, 16:39

nepostenaliga je napisao/la:Velez je pristao na dogovor, na kraju Rahimic nije htio nista davati i ta ce utakmica presuditi. Kao i promjene trenera i izmisljanje tople vode. Gdje je Tesic sada? Otisao nakon dan? To ozbiljan klub ne moze dozvoliti . steta ime je Travnik, ali mozda i ima nesto dobro u losem.
:lol: bitch please
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

mujoisuljo
Postovi: 1000
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la mujoisuljo » 08 apr 2018, 16:42

nepostenaliga je napisao/la:Velez je pristao na dogovor, na kraju Rahimic nije htio nista davati i ta ce utakmica presuditi. Kao i promjene trenera i izmisljanje tople vode. Gdje je Tesic sada? Otisao nakon dan? To ozbiljan klub ne moze dozvoliti . steta ime je Travnik, ali mozda i ima nesto dobro u losem.
Evo što te nije stid raje na forumu, kako te nije stid pogledati samog sebe u ogledalu.Koji si petljanac i lažov! :puke:
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.