NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la shaman7 » 08 apr 2018, 18:48

nepostenaliga je napisao/la:Velez je pristao na dogovor, na kraju Rahimic nije htio nista davati i ta ce utakmica presuditi. Kao i promjene trenera i izmisljanje tople vode. Gdje je Tesic sada? Otisao nakon dan? To ozbiljan klub ne moze dozvoliti . steta ime je Travnik, ali mozda i ima nesto dobro u losem.
Nije nista bilo dogovoreno, nego si ti vidio moj komentar da su napali Ibru Rahimica iz uprave travnika pa sad ovo pises. Sta ti j bola, uozbilji se, predpostavljam da si dosta stariji i zreliji od ovih gluposti

IVAN1234
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 feb 2018, 14:45
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la IVAN1234 » 08 apr 2018, 19:17

U Capljini ste borili ali to je jadno.a nista nije sramota ispast.**** život leti kapetane...

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 09 apr 2018, 00:06

shaman7 je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Velez je pristao na dogovor, na kraju Rahimic nije htio nista davati i ta ce utakmica presuditi. Kao i promjene trenera i izmisljanje tople vode. Gdje je Tesic sada? Otisao nakon dan? To ozbiljan klub ne moze dozvoliti . steta ime je Travnik, ali mozda i ima nesto dobro u losem.
Nije nista bilo dogovoreno, nego si ti vidio moj komentar da su napali Ibru Rahimica iz uprave travnika pa sad ovo pises. Sta ti j bola, uozbilji se, predpostavljam da si dosta stariji i zreliji od ovih gluposti
Sto posto ti je ovo. Provjeri. Ibru i jesu napali zbog toga. On nije dao.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la shaman7 » 09 apr 2018, 00:25

nepostenaliga je napisao/la:
shaman7 je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Velez je pristao na dogovor, na kraju Rahimic nije htio nista davati i ta ce utakmica presuditi. Kao i promjene trenera i izmisljanje tople vode. Gdje je Tesic sada? Otisao nakon dan? To ozbiljan klub ne moze dozvoliti . steta ime je Travnik, ali mozda i ima nesto dobro u losem.
Nije nista bilo dogovoreno, nego si ti vidio moj komentar da su napali Ibru Rahimica iz uprave travnika pa sad ovo pises. Sta ti j bola, uozbilji se, predpostavljam da si dosta stariji i zreliji od ovih gluposti
Sto posto ti je ovo. Provjeri. Ibru i jesu napali zbog toga. On nije dao.
Ne pada mi na pamet, tako i treba. Ne dat bodove nikom, de mi reci sta jos znas da kontriram do kraja sezone, pare neke da uzmem

IVAN1234
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 feb 2018, 14:45
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la IVAN1234 » 09 apr 2018, 12:12

E golemo od 7 mjesta se može ispasti a od 4 ući u premier ligu. Travnik je fina ekipa ali ih je bog kaznio u Čapljini od 35 minute su se počeli valjati .Dobro ima još šanse tko će znati evo primjera Jedinstva .
Želim Vam da se isčupate ali bit će teško u ostalom tko će onda ispasti nije mi jasno .

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 09 apr 2018, 12:27

Realno Jedinstvo, Travnik i Iskra, u igri je jos i Igman. TOSK ce se spasiti po meni.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 apr 2018, 14:55

nepostenaliga je napisao/la:Realno Jedinstvo, Travnik i Iskra, u igri je jos i Igman. TOSK ce se spasiti po meni.
Strucnjak,opet ti. Imal kakvih stela sa Igmanom ? Dal' ce Jajcani odigrati za nas ? Koji sudija iz Travnika ovo kolo ide da pokosi konkurente ?

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 09 apr 2018, 15:07

SamoTravnik je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Realno Jedinstvo, Travnik i Iskra, u igri je jos i Igman. TOSK ce se spasiti po meni.
Strucnjak,opet ti. Imal kakvih stela sa Igmanom ? Dal' ce Jajcani odigrati za nas ? Koji sudija iz Travnika ovo kolo ide da pokosi konkurente ?
Ispali ste tako da vise ne pokusavate niskim nista. Sto napadate po gradu Poprzenovica za penal Tosku i crvene... Sve se zna legendo.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 apr 2018, 15:37

nepostenaliga je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Realno Jedinstvo, Travnik i Iskra, u igri je jos i Igman. TOSK ce se spasiti po meni.
Strucnjak,opet ti. Imal kakvih stela sa Igmanom ? Dal' ce Jajcani odigrati za nas ? Koji sudija iz Travnika ovo kolo ide da pokosi konkurente ?
Ispali ste tako da vise ne pokusavate niskim nista. Sto napadate po gradu Poprzenovica za penal Tosku i crvene... Sve se zna legendo.
Neko te lose informise. Prvo da smo rijesili sa Bosnom, da Haka sudi za nas, da Velez pada bez ispaljenog metka.. i evo sad da se covjek napada..

A evo reci cu ti iz prve ruke da se i dalje pokusava.. a ti sad nagadjaj sta ce se rijesiti da Travnik izdobri.. :D

IVAN1234
Postovi: 60
Pridružen/a: 12 feb 2018, 14:45
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la IVAN1234 » 09 apr 2018, 18:44

Po meni od Bosne pa dole svi mogu ispasti .Kad se okrene nece pa ti Bogu plači.Ne znam koliko Ce biti granica mozda 36.Mudar potez Iskre pred veleza stavili Acu.Pokusati će sve .Čapljina Slaven Tosk ISkra Travnik Jedinstvo Igman sve je to u igri za ispasti.Jajce nece

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 09 apr 2018, 19:18

nepostenaliga je napisao/la:Realno Jedinstvo, Travnik i Iskra, u igri je jos i Igman. TOSK ce se spasiti po meni.
nepostenaliga je napisao da ce se Tosk spasiti što znaci ispada 100%

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la KonjicBOY » 09 apr 2018, 19:23

travnik je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Realno Jedinstvo, Travnik i Iskra, u igri je jos i Igman. TOSK ce se spasiti po meni.
nepostenaliga je napisao da ce se Tosk spasiti što znaci ispada 100%
Mene je uspio naložit kad su igrali TOŠK i Igman da su iz Travnika poslali sudije da sjebu TOŠK. Pratim ja utakmicu,kad ono 2 crvena za Igman i penal za TOŠK. :D :D
Support your local club !

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 15 apr 2018, 20:19

Hvala Bogu pa ode Memic sad mi se opet vratila nada da mozemo opstat. Ja kad bi proklinjo neki klub samo bi im reko : DaBogda vas Memic vodio.
Ja koliko se sjecam Memic nas je košto i ispadanja iz PL.

Avatar
travnik
Postovi: 421
Pridružen/a: 16 okt 2008, 19:29
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la travnik » 15 apr 2018, 20:28

Pjetlići Akademije NK Travnik prvaci BiH u uzrastu 2009 god , a Pretpioniri trece mjesto u uzrastu 2006 god

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 15 apr 2018, 22:06

Mozete vi pljuvati koliko hocete ali ovdje su stvari jasne. Svi bi kao posteno ali ne ide. Veleža ste pokusali privoliti na sve načine. Nihad Selimović i oprema čiji je on vlasnik a oni je Velež, pa ovo pa ono, nije uspjelo, Ibrina je bila zadnja i Velež nije htio, Velež vam je presudio na kraju. Ma da vi ste presudili sami sebi o tome smo pisali davno i slože se samotravnik.

Ljudi koji sada vode klub na čelu sa Sarajcicem su u prvom dijelu bojkotovali klub, pravili probleme na sve načine, Sarajčić trazio svoj novac neki izmisljenji da mu moraju dati da ne mogu u sezonu krenuti i gledao sa strane kako se klub gasi. Čekao da bude spasilac i mislio sada ce preko Begica kupiti sve, sudije, protivnike, protivničke igrače, bla bla. Ne ide to druze, ima jedan vidi sve i on ne da. Sarajčić, Fazlici i slicni su neprijatelji Travnika to svima treba biti jasno i to zna cijeli grad. Zato je na utakmicama 200 ljudi. Doveli su Memića, pa onog iz N. Travnika bio jednu utakmicu,a tu je Šiljak domaći trener....

Poprženović vas izda u Tešnju, pogura domaćina ako je tri dana ranije obećao da će sve biti oke i da domaći neće dobiti. Sramotno je da Travnik igra po selima, ali tako je valjda htio kanton, načelnik, grad...

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la shaman7 » 16 apr 2018, 23:26

nepostenaliga je napisao/la:Mozete vi pljuvati koliko hocete ali ovdje su stvari jasne. Svi bi kao posteno ali ne ide. Veleža ste pokusali privoliti na sve načine. Nihad Selimović i oprema čiji je on vlasnik a oni je Velež, pa ovo pa ono, nije uspjelo, Ibrina je bila zadnja i Velež nije htio, Velež vam je presudio na kraju. Ma da vi ste presudili sami sebi o tome smo pisali davno i slože se samotravnik.

Ljudi koji sada vode klub na čelu sa Sarajcicem su u prvom dijelu bojkotovali klub, pravili probleme na sve načine, Sarajčić trazio svoj novac neki izmisljenji da mu moraju dati da ne mogu u sezonu krenuti i gledao sa strane kako se klub gasi. Čekao da bude spasilac i mislio sada ce preko Begica kupiti sve, sudije, protivnike, protivničke igrače, bla bla. Ne ide to druze, ima jedan vidi sve i on ne da. Sarajčić, Fazlici i slicni su neprijatelji Travnika to svima treba biti jasno i to zna cijeli grad. Zato je na utakmicama 200 ljudi. Doveli su Memića, pa onog iz N. Travnika bio jednu utakmicu,a tu je Šiljak domaći trener....

Poprženović vas izda u Tešnju, pogura domaćina ako je tri dana ranije obećao da će sve biti oke i da domaći neće dobiti. Sramotno je da Travnik igra po selima, ali tako je valjda htio kanton, načelnik, grad...
Kani se Veleza, ne da Ibro nikom, mogao je i Bugojnu sad dati, pa nije, moze dati i Igmanu pa nece. Ima se svak gdje vaditi, ne daje ni nama niko. Cak nam ni postojece penale ne sviraju, 4 boda uzimaju, ne bi li ko zakuhali nesto

nepostenaliga
Postovi: 214
Pridružen/a: 11 jan 2018, 21:55
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la nepostenaliga » 17 apr 2018, 00:11

shaman7 je napisao/la:
nepostenaliga je napisao/la:Mozete vi pljuvati koliko hocete ali ovdje su stvari jasne. Svi bi kao posteno ali ne ide. Veleža ste pokusali privoliti na sve načine. Nihad Selimović i oprema čiji je on vlasnik a oni je Velež, pa ovo pa ono, nije uspjelo, Ibrina je bila zadnja i Velež nije htio, Velež vam je presudio na kraju. Ma da vi ste presudili sami sebi o tome smo pisali davno i slože se samotravnik.

Ljudi koji sada vode klub na čelu sa Sarajcicem su u prvom dijelu bojkotovali klub, pravili probleme na sve načine, Sarajčić trazio svoj novac neki izmisljenji da mu moraju dati da ne mogu u sezonu krenuti i gledao sa strane kako se klub gasi. Čekao da bude spasilac i mislio sada ce preko Begica kupiti sve, sudije, protivnike, protivničke igrače, bla bla. Ne ide to druze, ima jedan vidi sve i on ne da. Sarajčić, Fazlici i slicni su neprijatelji Travnika to svima treba biti jasno i to zna cijeli grad. Zato je na utakmicama 200 ljudi. Doveli su Memića, pa onog iz N. Travnika bio jednu utakmicu,a tu je Šiljak domaći trener....

Poprženović vas izda u Tešnju, pogura domaćina ako je tri dana ranije obećao da će sve biti oke i da domaći neće dobiti. Sramotno je da Travnik igra po selima, ali tako je valjda htio kanton, načelnik, grad...
Kani se Veleza, ne da Ibro nikom, mogao je i Bugojnu sad dati, pa nije, moze dati i Igmanu pa nece. Ima se svak gdje vaditi, ne daje ni nama niko. Cak nam ni postojece penale ne sviraju, 4 boda uzimaju, ne bi li ko zakuhali nesto
Kazem kako jest za Travnik sve bilo. Ibri svaka cast pritisci su bili nevidjeni, pokazao je stvari za koje se skida kapa. Malo je takvih u ovoj ligi, premalo. Svaka cast jos jednom!

Avatar
ASD
Postovi: 26165
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la ASD » 09 jun 2018, 20:53

Veziri idu dalje: Čatić srušio Olimpik na Koševu

https://sportsport.ba/fudbal/veziri-idu ... evu/279485

Završnica Omladinske lige Centar - juniori:

FK Olimpik - NK Travnik 0:2 (Čatić 71',88')

FK Olimpik: Karačić, Bečirbašić, Vladavić, Dedović, Bogučanin, Ćeman, Ramić, Klišić, Klis, Tarić, Bukva.

NK Travnik: Isić, Lovrinović, Talić, Baltić Š., Baltić E., Čatić, Arnaut, Hodžić, Vrebac, Kadrić, Baltić.

Evo jedne dobre stvari ovog ispadanja u nizi rang, Travnik ima jednu sjajnu generaciju juniora u kojoj su kljucni igraci 2000.godiste, mogla bi se stvoriti sjajna okosnica ekipe za neki naredni period, mozda cak i za Premijer lige.

p.s. jel zna neki koliko je Catic vec dao golova za juniore ove sezone, sjecam se da su nekad na pocetku sezone ovdje forumasi pisali za njeg.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 09 jun 2018, 22:18

Mora da su vam juniori perspektivni, nasi su dosta dobri. Samo malo druga postava u ovoj utakmici u odnosu na prve.
Cestitke u svakom slucaju.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 jun 2018, 23:29

@ASD

Ne mogu sad traziti, nemam stvarno vremena. Momak je vec godinama najbolji strijelac i igrac u svojoj generaciji. Otac mu je takodjer bio dobar fudbaler u NK Travniku.

Ja sam pisao vezano za njega, ako je neko iole pametan, pravi trenutak je da ga pokupi, on uz malo brusenja je vrhunski fudbaler. Nasi ga logicno ne vezu ugovor. Bio je povucen u prvi tim i trener ga slao po cunjeve, oznake, a ove doslje gurao da igraju, tako da su se zakacili i momak je vracen u juniore.

@ Mokroguz

Jesu ali ovo nije jedina generacija koja je perspektivna. Bilo je dosta generacija koje su imale dobre fudbalere ali s obzirom na politiku kluba, da bez para nisi mogao doci u prvi tim, dosta tih igraca je propalo, rijetki su se izvukli kao Adnan Kovacevic, a on je npr u svojoj generaciji bio prosjecan.

Nadam se da ce sto vise momaka iz ovih generacija uspjeti jer Travnik nije mjesto za nastavak njihove karijere. Ovdje se sistemski nasi igraci omalovazavaju i stavlja ih se u drugi plan, ispred polovnih igraca, igraju podobni itd, itd..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.