NK Travnik

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 17 jun 2018, 23:34

Pa ako su tako losi bili, bilo bi ponizavajuce da ne prodjete dalje. Proradit ce inat ako krene nizbro.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

My name is Legion, for we are many.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 18 jun 2018, 10:58

Nadam se, u srijedu igrami revans, ako prodjemo, Gradina je zadnja stepenica..

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 20 jun 2018, 18:58

Prosli dalje, jos jedna stepenica do PL, nadam se da ce se i ona preci. :D

slika

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 20 jun 2018, 19:05

Gradina poslala zahtjev da se zavrsnica za Premijer ligu igra kod njih.
Draga mi je Gradina ekipa ali mislim da ce bolje doci Travniku Premijer liga nego Gradini jer kod Travnika glavni igraci nisu izlazni juniori i moci ce igrati sljedece sezone Premijer ligu.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 20 jun 2018, 19:06

ASD WroteColonGradina poslala zahtjev da se zavrsnica za Premijer ligu igra kod njih.
Draga mi je Gradina ekipa ali mislim da ce bolje doci Travniku Premijer liga nego Gradini jer kod Travnika glavni igraci nisu izlazni juniori i moci ce igrati sljedece sezone Premijer ligu.

Poslali su i nasi ako ne lazu. To cu provjeriti.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 21 jun 2018, 13:22

Mi smo domacini zavrsnice :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
Idemo napasti PL. :D :bih:

travnik
Kontakt:

PostPostao/la travnik » 21 jun 2018, 23:50

SamoTravnik WroteColonMi smo domacini zavrsnice :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

Jeli to sigurno ovdje pise tek narednih dana ce se znati
https://sportsport.ba/fudbal/nk-travnik ... icu/280612

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 22 jun 2018, 07:19

travnik WroteColon
SamoTravnik WroteColonMi smo domacini zavrsnice :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

Jeli to sigurno ovdje pise tek narednih dana ce se znati
https://sportsport.ba/fudbal/nk-travnik ... icu/280612

100%

Igramo 25og u 16h sa Gradinom, u 18h igraju Slavija - Rudar Prijedor i u utorak finalne tj. revijalne utakmice jer svakako pobjednici iz obe utakmice ulaze u PL.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 22 jun 2018, 18:20

ASD WroteColon
p.s. jel zna neki koliko je Catic vec dao golova za juniore ove sezone, sjecam se da su nekad na pocetku sezone ovdje forumasi pisali za njeg.

U 22 utakmice, 36 golova, 12 asistencija. Zaokruzit ce na 40 u ponedjeljak i utorak. :D

Prosle godine, kopirano sa stranice saveza

"U grupi B u kadetskoj konkurenciji kao najbolji strijelci istakli su se Čatić Berin iz NK Travnik i igrač NK Iskra Mašić Anes. Ipak, Čatić Berin je u regularnom dijelu prvenstva postigao 33 gola, a Mašić Anes 31 pogodak. "

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 22 jun 2018, 18:58

SamoTravnik WroteColon
ASD WroteColon
p.s. jel zna neki koliko je Catic vec dao golova za juniore ove sezone, sjecam se da su nekad na pocetku sezone ovdje forumasi pisali za njeg.

U 22 utakmice, 36 golova, 12 asistencija. Zaokruzit ce na 40 u ponedjeljak i utorak. :D

Prosle godine, kopirano sa stranice saveza

"U grupi B u kadetskoj konkurenciji kao najbolji strijelci istakli su se Čatić Berin iz NK Travnik i igrač NK Iskra Mašić Anes. Ipak, Čatić Berin je u regularnom dijelu prvenstva postigao 33 gola, a Mašić Anes 31 pogodak. "

Velike brojke bgm. :clap:

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 25 jun 2018, 18:06

Premijer ligaaaa :opaopa: :opaopa: :bow: :bow: :tokralju: :tokralju: :bih: :bih:

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 25 jun 2018, 18:21

Kakva je tekma bila?

travnik
Kontakt:

PostPostao/la travnik » 25 jun 2018, 18:30

ASD WroteColonKakva je tekma bila?

Dobili Gradinu 3-2
Prvo ploluvrjeme dosta gresaka i sa jedne sa druge strane. Gradina povela mi izjednacili krajem 1.pol
U drugom djelu dosta bolja igra Travnika, mi poveli 3-1 a Gradina smanjila u sudiskoj nadoknadi.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 25 jun 2018, 18:35

ASD WroteColonKakva je tekma bila?

Na pocetku i jedni i drugi grizli, mi primili gol za 0:1 greskom golmana, onda nam trebalo vremena da se saberemo i u napad, zadnjih 10ak minuta ih bas stegli, prilika za prilikom, Čatić stativu pogodi u 43 i zabije ga u 45. U drugom poluvrijeme ofanzivno, 2:1 u 47min, onda malo spustili loptu ali napadali i dalje, u 70 i nekoj Čatić za 3:1 iako je od 60e igrao povrijedjen, desna noga mu je u bolovima od Cazina jer su ga tamo ubili po njoj. Imali smo jos prilika ali nije se dalo vise golova. Gradina imala penal ali nas golman odbranio, dali nam gol za 3:2 u 90+.

Iskreno, ocekivao sam vise od Gradine, ekipa koja nije upisala poraz i nije nesto, ne znam da su 2 konkretne prilike napravili, ukljucujuci taj gol za 0:1. Ne znam dal' ih je pritisak dotukao il' im protivnici u toj ligi nisu nesto al' ovo danas je tanko.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 25 jun 2018, 20:53

Pa protivnici u drugoj ligi Sjever ove sezone i nisu bili nesto, recimo iza njih je zavrsila Drina koja je ispala od Slavije (osmoplasiranog) tima druge lige Centar, ali vjerujem da je i do pritiska, u tom uzrastu domaci teren jako puno znaci.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 25 jun 2018, 21:03

ASD WroteColonPa protivnici u drugoj ligi Sjever ove sezone i nisu bili nesto, recimo iza njih je zavrsila Drina koja je ispala od Slavije (osmoplasiranog) tima druge lige Centar, ali vjerujem da je i do pritiska, u tom uzrastu domaci teren jako puno znaci.

Poveli su, mogli su dosta bolje odigrati ali sreca pa nisu. :D

btw. Druga ekipa koja ulazi u PL je Slavija, dobili Rudar Prijedor 5:4 na penale.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 25 jun 2018, 21:14

SamoTravnik WroteColon
ASD WroteColonPa protivnici u drugoj ligi Sjever ove sezone i nisu bili nesto, recimo iza njih je zavrsila Drina koja je ispala od Slavije (osmoplasiranog) tima druge lige Centar, ali vjerujem da je i do pritiska, u tom uzrastu domaci teren jako puno znaci.

btw. Druga ekipa koja ulazi u PL je Slavija, dobili Rudar Prijedor 5:4 na penale.

Slavija u drugoj ligi centar grupa A zavrsila na osmom mjestu, od ukupno 11 ekipa, i imali su samo 18 bodova.
Olimpik im pobjegao preko 30 bodova.

Omladinska liga centar u selekciji kadeta recimo je najslabija, Rudar je na zavrsnici bio daleko najslabija ekipa od svih prvaka.
Kod juniora je ocito to obrnuto.

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 25 jun 2018, 21:44

ASD WroteColon
SamoTravnik WroteColon

Slavija u drugoj ligi centar grupa A zavrsila na osmom mjestu, od ukupno 11 ekipa, i imali su samo 18 bodova.
Olimpik im pobjegao preko 30 bodova.

Omladinska liga centar u selekciji kadeta recimo je najslabija, Rudar je na zavrsnici bio daleko najslabija ekipa od svih prvaka.
Kod juniora je ocito to obrnuto.

Kako Slavija dodje do zavrsnice ? Nisam nikada pratio ta krizanja takmicenja kod juniora, izgleda mi previse zakomplicirano.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 25 jun 2018, 21:54

SamoTravnik WroteColon
Kako Slavija dodje do zavrsnice ? Nisam nikada pratio ta krizanja takmicenja kod juniora, izgleda mi previse zakomplicirano.

U Premijer ligu idu jedan iz FBIH, a jedan iz RS.
Imaju 4 lige (Sjever, Centar, Zapad, Jug), a klubovi iz FBIH igraju zasebnu zavrsnicu, a klubovi iz RS zasebnu zavrsnicu.

Evo ovako, iz FBIH su isli (Gradina, najbolji iz Sjevera)(Travnik, najbolji iz Centra)(Krajina, 4.sa Zapada, ali najbolji od FBIH klubova)(Stolac, najbolji na Jugu)

Iz RS-a Slavija ide jer samo oni i Sutjeska igraju iz RS-a ligu Centar, a Slavija je imala 3 boda vise.
Iz Juga niko nije isao jer nema klubova iz RS-a na Jugu.
Isli prvak Zapada (Rudar) i dva kluba iz Sjevera (Modrica i Drina)

SamoTravnik
Kontakt:

PostPostao/la SamoTravnik » 25 jun 2018, 22:03

ASD WroteColon
SamoTravnik WroteColon

U Premijer ligu idu jedan iz FBIH, a jedan iz RS.
Imaju 4 lige (Sjever, Centar, Zapad, Jug), a klubovi iz FBIH igraju zasebnu zavrsnicu, a klubovi iz RS zasebnu zavrsnicu.

Evo ovako, iz FBIH su isli (Gradina, najbolji iz Sjevera)(Travnik, najbolji iz Centra)(Krajina, 4.sa Zapada, ali najbolji od FBIH klubova)(Stolac, najbolji na Jugu)

Iz RS-a Slavija ide jer samo oni i Sutjeska igraju iz RS-a ligu Centar, a Slavija je imala 3 boda vise.
Iz Juga niko nije isao jer nema klubova iz RS-a na Jugu.
Isli prvak Zapada (Rudar) i dva kluba iz Sjevera (Modrica i Drina)

Previse s eru sa tim FBiH i RS podjelama. Klubovima iz RSa je dosta lakse doci do zavrsnice. Treba napraviti 2 lige za juniore i neka pobjednici ulaze, bez tih nacionalnih kljuceva, ko zasluzi nek' udje pa makar svi bili iz RS-a il FBiH.
Nasi su ovu PL sigurno zasluzili dok ocigledno Slavija nije a ulazi.

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.