Druga Liga - grupa Centar

Avatar
SuperPippo
Postovi: 191
Pridružen/a: 03 avg 2013, 13:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la SuperPippo » 17 nov 2018, 17:18

Kelner69 je napisao/la:Jest tesko sudit takve utakmice kad neko nekog kanta,jedni jedva cekaju da zavrsi pa im sve potaman,drugi gledaju samo kako da natrpaju pa i njima sve svejedno. To bi mogao i Salem Prolic sudit. Al fkt nemos otic s navijacima gore i nekom euforijom i da ti ljudi strpaju 6 komada bez po muke
Ljudi ih ubili ko kuduz bademu znaci sa pola snage zali samo raje koja je otisla na gostovanje. Radnik daleko najbolja ekipa u ligi, Borac danas izgubio kuci od Bosne i definitivno otpadaju mislim da je Radnik vec sad obezbjedio ulazak samo jos da sutra pobjedom potvrde.

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 17 nov 2018, 17:25

SuperPippo je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:Jest tesko sudit takve utakmice kad neko nekog kanta,jedni jedva cekaju da zavrsi pa im sve potaman,drugi gledaju samo kako da natrpaju pa i njima sve svejedno. To bi mogao i Salem Prolic sudit. Al fkt nemos otic s navijacima gore i nekom euforijom i da ti ljudi strpaju 6 komada bez po muke
Ljudi ih ubili ko kuduz bademu znaci sa pola snage zali samo raje koja je otisla na gostovanje. Radnik daleko najbolja ekipa u ligi, Borac danas izgubio kuci od Bosne i definitivno otpadaju mislim da je Radnik vec sad obezbjedio ulazak samo jos da sutra pobjedom potvrde.
Čekaj, ima play off između pobjednika drugih lige, tako da još ništa nije gotovo što se ulaska tiče :)
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 17 nov 2018, 17:33

SuperPippo je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:Jest tesko sudit takve utakmice kad neko nekog kanta,jedni jedva cekaju da zavrsi pa im sve potaman,drugi gledaju samo kako da natrpaju pa i njima sve svejedno. To bi mogao i Salem Prolic sudit. Al fkt nemos otic s navijacima gore i nekom euforijom i da ti ljudi strpaju 6 komada bez po muke
Ljudi ih ubili ko kuduz bademu znaci sa pola snage zali samo raje koja je otisla na gostovanje. Radnik daleko najbolja ekipa u ligi, Borac danas izgubio kuci od Bosne i definitivno otpadaju mislim da je Radnik vec sad obezbjedio ulazak samo jos da sutra pobjedom potvrde.
Otrest ce ih Mosevac.

Avatar
SuperPippo
Postovi: 191
Pridružen/a: 03 avg 2013, 13:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la SuperPippo » 17 nov 2018, 18:09

Mokes je napisao/la:
SuperPippo je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:Jest tesko sudit takve utakmice kad neko nekog kanta,jedni jedva cekaju da zavrsi pa im sve potaman,drugi gledaju samo kako da natrpaju pa i njima sve svejedno. To bi mogao i Salem Prolic sudit. Al fkt nemos otic s navijacima gore i nekom euforijom i da ti ljudi strpaju 6 komada bez po muke
Ljudi ih ubili ko kuduz bademu znaci sa pola snage zali samo raje koja je otisla na gostovanje. Radnik daleko najbolja ekipa u ligi, Borac danas izgubio kuci od Bosne i definitivno otpadaju mislim da je Radnik vec sad obezbjedio ulazak samo jos da sutra pobjedom potvrde.
Čekaj, ima play off između pobjednika drugih lige, tako da još ništa nije gotovo što se ulaska tiče :)
Mislim da ove godine nema play off-a znam da je prije bilo jednu sezonu ima drugu nema tako da ove godine cini mi se nema ali vidjecemo jos kako odluci savez.

Avatar
SuperPippo
Postovi: 191
Pridružen/a: 03 avg 2013, 13:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la SuperPippo » 17 nov 2018, 18:12

Kelner69 je napisao/la:
SuperPippo je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:Jest tesko sudit takve utakmice kad neko nekog kanta,jedni jedva cekaju da zavrsi pa im sve potaman,drugi gledaju samo kako da natrpaju pa i njima sve svejedno. To bi mogao i Salem Prolic sudit. Al fkt nemos otic s navijacima gore i nekom euforijom i da ti ljudi strpaju 6 komada bez po muke
Ljudi ih ubili ko kuduz bademu znaci sa pola snage zali samo raje koja je otisla na gostovanje. Radnik daleko najbolja ekipa u ligi, Borac danas izgubio kuci od Bosne i definitivno otpadaju mislim da je Radnik vec sad obezbjedio ulazak samo jos da sutra pobjedom potvrde.
Otrest ce ih Mosevac.


Vidjet' cemo sutra Mosevac dobar kuci a Radnik ove sezone dominantan tako da ce biti zeznuto ali sve u svemu mislim da ce biti dobra tekma.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 17 nov 2018, 18:13

Ove sezone nema play offa, svi pobjednici ulaze.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 17 nov 2018, 22:22

Danas:
Borac - Bosna 0-1
Krivaja - SASK 3-1
Sutra:
Azot - Vis
Pobjeda - Ilijas
Mosevac - Radnik
Zepce - Famos
Jedinstvo - Usora
Slobodan: Natron

Ocekivana pobjeda Krivaje i veliko iznenadjenje na Jelahu. Po meni je od svih ovo kolo najveci favorit za pobjedu bio upravo Borac tako da ovo iznenadjenje na Jelahu nitko nece nadmasiti, pa ni Radnik ako izgubi.

Sutra mislim da bi Azot trebao doci do domace pobjede nad Visom. Ocekujem gustu, ali ipak pobjedu Usore kod Jedinstva. Mislim da bi Zepce trebalo bez problema srediti Famosa, a dva derbija s vrha tablice imamo u Tesanjci i Maglaju. Mislim da su tu moguca sva tri ishoda, tj. da nema favorita, ali ja ipak tipujem na pobjedu Radnika i Pobjede. Pobjeda je dobar domacin, rasuli su Borca, a jedine bodove odnio im je Radnik. Na Radnik tipujem jer mislim da oni sad nece tek tako stati kad su manje vise sigurno prvi. Ako u njima ima imalo natjecateljskog zara ici ce na sve pobjede do kraja prvenstva i tako se upisati u povijest. Mosevac je dobar ove sezone, ali su vec gubili na domacem terenu od nas, pa ne vidim zasto bi Radnik trebao da ih se plasi.

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 18 nov 2018, 19:31

14 OD 14: POBJEDA RADNIKA ZA KRAJ POLUSEZONE I POTVRDU FENOMENALNE FORME

Druga liga FBiH "Centar": NK Moševac - FK RADNIK HADŽIĆI 0:1

Fenomenalnu polusezonu nogometaši Radnika potvrdili su pobjedom u gostima protiv Moševca u 15. kolu.

Naš tim je polusezonu okončao s 14 pobjeda u 14 odigranih utakmica te uz sjajnu gol-razliku 50:6.

Jedini gol na utakmici djelo je Tarika Zukića koji je nova tri boda donio u 81. minuti.

Posljednji meč polusezone počeli su Ismir Mudželet, Edin Kovačević, Meldin Podrug, Mirza Kalem, Tarik Zukić, Amar Konjhodžić, Nermin Hadžić, Faris Fejzić, Benjamin Šehić, Alden Vladavić i Dževad Pračić.

Šansu s klupe ponovo je dobio naš junior Amar Memić koji je zajedno s Mustafom Mujanovim i Jasminom Bećom zamijenio Podruga, Zukića i Šehića.

Impresivnu polusezonu Radnik je okončao na prvom mjestu tabele s maksimalna 42 boda, jedanaest više od drugoplasiranog Borca iz Jelaha.

Ovim putem čestitamo svim igračima Radnika, a posebno treneru Damiru Beći na sjajnim rezultatima koje su ostvarili.
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 18 nov 2018, 23:03

Azot - Vis 1-1
Pobjeda - Ilijas 4-3
Mosevac - Radnik 0-1
Zepce - Famos 4-1
Jedinstvo - Usora 2-6
Slobodan: Natron

Ocekivano guste utakmice u Maglaju i Tesanjci i ipak pobjede ekipa kojima sam dao blagu prednost. Vis je dosao do Boda u Gorazdu, mada sam mislio da ce Azot rutinski slaviti. Ocekivao sam malo tezu pobjedu Usore, ali na kraju teniski rezultat. Mi smo danas relativno lagano sredili Famosa. Zao mi je sto nije bilo jos golova, ali je i ovo dobro.

Avatar
SuperPippo
Postovi: 191
Pridružen/a: 03 avg 2013, 13:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la SuperPippo » 19 nov 2018, 16:45

Kelner69 je napisao/la:
SuperPippo je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:Jest tesko sudit takve utakmice kad neko nekog kanta,jedni jedva cekaju da zavrsi pa im sve potaman,drugi gledaju samo kako da natrpaju pa i njima sve svejedno. To bi mogao i Salem Prolic sudit. Al fkt nemos otic s navijacima gore i nekom euforijom i da ti ljudi strpaju 6 komada bez po muke
Ljudi ih ubili ko kuduz bademu znaci sa pola snage zali samo raje koja je otisla na gostovanje. Radnik daleko najbolja ekipa u ligi, Borac danas izgubio kuci od Bosne i definitivno otpadaju mislim da je Radnik vec sad obezbjedio ulazak samo jos da sutra pobjedom potvrde.
Otrest ce ih Mosevac.
I ko koga otrese?

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 20 nov 2018, 11:49

SuperPippo je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:
SuperPippo je napisao/la:
Ljudi ih ubili ko kuduz bademu znaci sa pola snage zali samo raje koja je otisla na gostovanje. Radnik daleko najbolja ekipa u ligi, Borac danas izgubio kuci od Bosne i definitivno otpadaju mislim da je Radnik vec sad obezbjedio ulazak samo jos da sutra pobjedom potvrde.
Otrest ce ih Mosevac.
I ko koga otrese?
Dobra tekma,prava prvoligaska. Ne bi bilo nezasluzeno ni da je Moševac uzeo bod. Do 75 minute su bili cak i bolji ali kasnije su igraci Radnika imali veliki pritisak,mozda im je ponisten i cist gol,nazalost nisam bio u liniji ali pogledat cu na snimku sta se vidi. Dobra ekipa i prespremna,steta zbog hladnog vremena i relativno malo ljudi na tribinama.
Da je bogdom vise ovakvih utakmica u ovoj ligi.
Pozz

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 20 nov 2018, 12:41

Ako nisi bio u liniji mora da si bio pomocni sudac :mrgreen:

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 20 nov 2018, 13:39

Signore je napisao/la:Ako nisi bio u liniji mora da si bio pomocni sudac :mrgreen:
Hahahaha dobar dobar. :clap:
Mada ovo je bio prekid pa ne vjerujem i on nije bio u liniji :cool:

Avatar
SuperPippo
Postovi: 191
Pridružen/a: 03 avg 2013, 13:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la SuperPippo » 27 nov 2018, 21:28

Mokes je napisao/la:
SuperPippo je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:Jest tesko sudit takve utakmice kad neko nekog kanta,jedni jedva cekaju da zavrsi pa im sve potaman,drugi gledaju samo kako da natrpaju pa i njima sve svejedno. To bi mogao i Salem Prolic sudit. Al fkt nemos otic s navijacima gore i nekom euforijom i da ti ljudi strpaju 6 komada bez po muke
Ljudi ih ubili ko kuduz bademu znaci sa pola snage zali samo raje koja je otisla na gostovanje. Radnik daleko najbolja ekipa u ligi, Borac danas izgubio kuci od Bosne i definitivno otpadaju mislim da je Radnik vec sad obezbjedio ulazak samo jos da sutra pobjedom potvrde.
Čekaj, ima play off između pobjednika drugih lige, tako da još ništa nije gotovo što se ulaska tiče :)

Naime, u predstojećoj sezoni Prve lige FBiH minimalno četiri tima ispasti će u niži rang takmičenja, dok postoji mogućnost i da ih ispadne pet, no to će ovisiti o konačnoj Premijer lige BiH, prenose Sportske vijesti. U Prvu ligu FBiH po završetku naredne sezone plasiraće se četiri pobjednika Druge lige FBiH, odnosno, pobjednici po grupama “Centar”, “Jug”, “Sjever” i “Zapad”, što je različito u odnosu na prošlu sezonu kada su drugoligaški pobjednici igrali doigravanje za plasman u prvoligaško društvo

Pročitajte više na: http://****/**** ... nja/138888

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 28 nov 2018, 15:03

Play off se igrao zbog skracivanja PL. Sad je opet sve po starom, prvak ide gore.

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 31 dec 2018, 19:15

RADNIK DOBIJA NOVU UMJETNU TRAVU NAJVEĆE KATEGORIJE, SLIJEDI RENOVIRANJE POMOĆNOG TERENA

Općina Hadžići nalazi se među 15 lokalnih zajednica koje će uz pomoć Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine, kroz UEFA-in projekat "Razvoj infrastrukture omladinskog nogometa kroz širu društvenu zajednicu", dobiti novu umjetnu travu najveće kategorije koja će biti postavljena na naš pomoćni teren u sklopu sportskog i rekreativnog centra Hadžići.

Ovom prilikom zahvaljujemo se predsjedniku N/FS BiH Elvedinu Begiću, svim članovima Izvršnog odbora N/FS BiH, Komisiji koja je prepoznala sva dosadašnja ulaganja u razvoj i insfrastrukturu sportskog i rekreativnog centra Hadžići te načelniku Općine Hadžići Hamdi Ejuboviću s obzirom da će Općina Hadžići participirati svojim sredstvima u realizaciji ovog prokelta.

Hvala načelniku Općine Ejuboviću koji zajedno sa svojim vijećnicima nesebično podržava svaki projekat vezan za razvoj lokalne zajednice te sportskog i rekreativnog centra Hadžići.
https://sportsport.ba/fudbal/nfsbih-iza ... -lF-2ixzho
Signore je napisao/la:Play off se igrao zbog skracivanja PL. Sad je opet sve po starom, prvak ide gore.
Igrao se i nakon toga 2 sezone. Od ove nema, šteta, jer mi nema ništa draže od takvih utakmica.

Nego, vidim i Žepče dobilo umjetnu travu, znači li to i skori povratak ovog giganta na veliku scenu bh. nogometa :kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 02 jan 2019, 10:06

Mokes je napisao/la:
Nego, vidim i Žepče dobilo umjetnu travu, znači li to i skori povratak ovog giganta na veliku scenu bh. nogometa :kafa:
Danas umjetna trava, sutra liga prvaka :lol: :mrgreen:

To je dobila Opcina, a ne NK Zepce kako se meni cini. U Zepcu postoje dva nogometna kluba. Jedan je NK Zepce sa seniorima i mladjim selekcijama, a drugi je NK Don Bosco s juniorima kao najstarijom selekcijom. Pitanje je koji ce klub dobiti tu travu. NK Zepce ima pomocni teren odmah pored stadiona i tu su ako sam dobro vidio nedavno cak rasvjetu postavljali. NK Don Bosco ima samo glavni teren na kojem ujedno treniraju i igraju, ali iznad njega je ogromna livada na kojoj takodjer treniraju i tu taman stane jos jedan teren.

NK Don Bosco koristi skolski teren, tj. to i jeste klub koji je vezan za katolicki srednjoskolski centar Don Bosco. NK Zepce koristi gradski stadion pa je moja pretpostavka da ce Opcina travu ipak staviti na 'svoje', tj. da ce travu dobiti NK Zepce.

Misljenja sam da nije toliko bitno gdje ce se to postaviti, nego da to moraju svi koristiti. Nema tu rivalstva medju klubovima, nema ni nacionalnih podjela u klubovima, sve su to ista djeca iz istog mjesta i svi se moraju sluziti necim sto je namijenjeno kao opce dobro.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 02 jan 2019, 14:45

Signore je napisao/la:
Mokes je napisao/la:
Nego, vidim i Žepče dobilo umjetnu travu, znači li to i skori povratak ovog giganta na veliku scenu bh. nogometa :kafa:
Danas umjetna trava, sutra liga prvaka :lol: :mrgreen:

To je dobila Opcina, a ne NK Zepce kako se meni cini. U Zepcu postoje dva nogometna kluba. Jedan je NK Zepce sa seniorima i mladjim selekcijama, a drugi je NK Don Bosco s juniorima kao najstarijom selekcijom. Pitanje je koji ce klub dobiti tu travu. NK Zepce ima pomocni teren odmah pored stadiona i tu su ako sam dobro vidio nedavno cak rasvjetu postavljali. NK Don Bosco ima samo glavni teren na kojem ujedno treniraju i igraju, ali iznad njega je ogromna livada na kojoj takodjer treniraju i tu taman stane jos jedan teren.

NK Don Bosco koristi skolski teren, tj. to i jeste klub koji je vezan za katolicki srednjoskolski centar Don Bosco. NK Zepce koristi gradski stadion pa je moja pretpostavka da ce Opcina travu ipak staviti na 'svoje', tj. da ce travu dobiti NK Zepce.

Misljenja sam da nije toliko bitno gdje ce se to postaviti, nego da to moraju svi koristiti. Nema tu rivalstva medju klubovima, nema ni nacionalnih podjela u klubovima, sve su to ista djeca iz istog mjesta i svi se moraju sluziti necim sto je namijenjeno kao opce dobro.
Mozda ce koristiti i jedni i drugi.
Mada bi steta bilo da to ide na glavni teren, nadam se da ce otici na pomocni. :pray:

Koliko ima velikih terena u gradu?

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 02 jan 2019, 15:08

ASD je napisao/la: Mozda ce koristiti i jedni i drugi.
Mada bi steta bilo da to ide na glavni teren, nadam se da ce otici na pomocni. :pray:

Koliko ima velikih terena u gradu?
Imaju tri. Dva su na gradskom i jedan na tom skolskom. Ja mislim svakako sa ce to ici na pomocni teren gradskog, tj. pomocni koji koriste selekcije NK Zepce. Nema mi smisla to stavljati tu na glavni koji je za ovaj rang top teren.

Bilo kako bilo, za mene je taj teren svakako pozitivna stvar. Samo da se nesto ne izjalovi.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 30 jan 2019, 16:13

Jeste poceli?
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.