Druga Liga - grupa Centar

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 06 okt 2018, 12:54

Famos - Ilijas
SASK - Radnik
Jedinstvo - Pobjeda
Vis - Krivaja
Zepce - Borac
Usora - Azot
Natron - Bosna
Slobodan: Mosevac

Mrsko mi provjeravati, al pretpostavljam da svi igraju danas. Za nas pise na stranici saveza da igramo sutra i onda danas vidim na fb stranici da pisu da igramo danas pa kontam da su vjerojatno sviju pomjerili zbog izbora.

Kratko i jasno. Ocekujem gostujuce pobjede Ilijasa, Radnika i Pobjede, te domace Visa, Usore i Natrona. Mislim da ce u Zepcu biti nerijeseno, ali se nadam pobjedi Zepca :mrgreen:

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 06 okt 2018, 18:23

Spora Vam odbrana.. Od 1 0 do 1 2 ja mislim da je zasluzeno. Igramo bez prave 9 citavu plsz. al kad dojde na pauzi i golman mislim da ce to "ici gore"
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 06 okt 2018, 18:41

Danas sam pratio sa tribina SASK - Radnik. Sta reci, Radnik u prvom bolji, izdvoji bi skarice pred kraj prvog poluvremena, drugo poluvrijeme bilo je našpanovano haos, uz dobacivanja sa tribina prema sudiji, posebno pred kraj tekme kad je sviran penal za Radnik. Ukupno 1:2, uz dosta nervoze, crveni karton za SAŠK, par žutih kartona itd...

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 06 okt 2018, 19:06

Pa cista kradja,smijesno
U 5 minuti cist penal ne svira za SAŠK.
Kasnije iz ne postojeceg kornera primamo gol onda u 90 minuti nepostojeći penal za radnik i 1:2.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
SuperPippo
Postovi: 191
Pridružen/a: 03 avg 2013, 13:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la SuperPippo » 06 okt 2018, 19:37

DesimaL je napisao/la:Pa cista kradja,smijesno
U 5 minuti cist penal ne svira za SAŠK.
Kasnije iz ne postojeceg kornera primamo gol onda u 90 minuti nepostojeći penal za radnik i 1:2.
Cuj cista kradja e bas si objektivan.
Igrom slucaja sam dosao da pogledam utakmicu za korner necu nista reci jer nisam dobro vidio situaciju a penal je cist ko suza. Igrac je rukom loptu dirao u kaznenom, pitaj njega je li dirao da vidimo sta ce ti reci. A sask bi pod broj jedan trebao teren da rijesi jer na onoj oranici se fudbal ne moze igrati. LP

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 06 okt 2018, 19:55

SuperPippo je napisao/la:
DesimaL je napisao/la:Pa cista kradja,smijesno
U 5 minuti cist penal ne svira za SAŠK.
Kasnije iz ne postojeceg kornera primamo gol onda u 90 minuti nepostojeći penal za radnik i 1:2.
Cuj cista kradja e bas si objektivan.
Igrom slucaja sam dosao da pogledam utakmicu za korner necu nista reci jer nisam dobro vidio situaciju a penal je cist ko suza. Igrac je rukom loptu dirao u kaznenom, pitaj njega je li dirao da vidimo sta ce ti reci. A sask bi pod broj jedan trebao teren da rijesi jer na onoj oranici se fudbal ne moze igrati. LP
Ruka u prirodnom položaju, možda upoznat sa tim?
Korner nepostojeci njihov igrac priznao da je dirao loptu.

A sta je sa situacijom u 5 minuti takodjer igrač koji je bio tu i udario ga priznao da je penal ko suza.

S obzirom koliko su ih dizali u nebesa nisu neka ekipa,vcrs samo iz pomoć sudija do bodova došli.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 06 okt 2018, 22:01

Tihi je napisao/la:Spora Vam odbrana.. Od 1 0 do 1 2 ja mislim da je zasluzeno. Igramo bez prave 9 citavu plsz. al kad dojde na pauzi i golman mislim da ce to "ici gore"
Nije nama spora obrana, nego igraci koji su danas igrali u obrani :mrgreen: Od cetiri u zadnjoj liniji bio samo jedan branic. Stoperski par igrali stoper i zadnji vezni. Na bocnim pozicijama igrali igraci koji sjede na klupi, a obicno igraju ofanzivne pozicije koje treba zatvarati. Ja kad sam vidio postavu znao sam da bi moglo biti svega. Na kraju su ta dva bocna zakuhali dva gola koja smo primili.

Nasi su danas bili ispod razine koju su imali na pocetku sezone, a da ne pricamo o razini koju su imali proljetos i kada su igrali vjerojatno najbolji nogomet uz Borac i Gorazde. Mislim da sad nisu pobjedili nikog vec 3-4 kola i to je kriza. Da se razumijemo, Borac je po meni danas bio bolji i zasluzeno je pobjedio, mada je i Zepce imalo svoje trenutke. I nakon onih izmjena smo igrali dobro, nije mi jasno zasto su na klupi ona dvojica sto su prva usla, Krehmic i Omerdic. Unijeli su svjezinu i napalo se, al malo kasno. I vi ste imali srece sto smo na onakav nacin poveli pred kraj poluvremena, da je bilo 10 minuta primili bi jos minimalno jedan gol. Bas vam je dobro doslo poluvrijeme da dodjete sebi. Ja se evo i sad smijem golmanu :lol: :lol: :lol: Najjaci je kad kaze da su ga ukopali, a kad je vec stigao napucati loptu onda ju je mogao komotno poslati u korner. Njegov gol 100%.

I za kraj sudjenje :rol: Nije sudio ni u ciju korist, al covjek nema pojma. I onaj pomocni kad dize ofsajd za Borac, a nas trener mu vice da nije ofsajd. Bio sam blizu i meni se cinilo da ga nije bilo. Show zesci, al pobjednik showa je bio Sirovi kad je nasem igracu vikao da suta. To jos nikad nisam nigdje ni od jednog trenera dozivio :lol: :lol: :lol: :lol:


Famos - Ilijas 2-5
SASK - Radnik 1-2
Jedinstvo - Pobjeda -
Vis - Krivaja 5-0
Zepce - Borac 1-2
Usora - Azot 0-0
Natron - Bosna 3-2
Slobodan: Mosevac

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 12 okt 2018, 16:17

Kakve su prognoze za vikend...
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 12 okt 2018, 16:29

Bosna - SAŠK
Borac - Jedinstvo
Radnik - Vis
Ilijas - Natron
Azot - Famos
Pobjeda - Usora
Mosevac Zepce
Slobodan: Krivaja

Za vikend ne ocekujem ni manje, a ni vise, nego sve pobjede domacina :mrgreen: SASK, Natron, Usora i Zepce bi mozda mogli do boda, pa i tri i tu me ne bi iznenadilo da ne zavrsi pobjedama domacih, ali od Borca, Azota i Radnika ocekujem pobjede. Ocekujem i sigurnu pobjedu Mosevca, ali navijacki se nadam nekim bodovima.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 12 okt 2018, 18:37

SASK se drzao dobro protiv Radnika... medjutim eto izgubise...mogli bi iznenaditi na Koševu...

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 13 okt 2018, 19:00

Bosna - Sask 1:1
Visca el Barça ! Mes que un club !

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 13 okt 2018, 19:05

Borac 6 : 1 Jedinstvo
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 13 okt 2018, 19:14

SENIORI SUTRA PROTIV VIS SIMM-BAUA TRAŽE DEVETU POBJEDU U NIZU

Druga liga FBiH "Centar": FK RADNIK HADŽIĆI - NK Vis Simm-Bau Kosova (nedjelja, 15:00 sati)

Seniori Radnika su prošlog vikenda upisali tijesnu pobjedu nad Saškom u gostima rezultatom 2:1, a sutra ih očekuje domaći meč 9. kola protiv Vis Simm-Baua.

Naš prvi tim igra sjajnu sezonu i do sada je upisao maksimalnih osam pobjeda uz gol-razliku 33:5. Pobjeda je cilj i u sutrašnjem meču.

Meč protiv Saška prošlog vikenda počeli su Ismir Mudželet, Dženan Klačar, Edin Kovačević, Irfan Hasanović, Faris Fejzić, Amar Konjihodžić, Mirza Kalem, Alden Vladavić, Tarik Zukić, Benjamin Šehić i Nermin Hadžić.

Tokom meča naš tim je izvršio sve tri izmjene. Belmin Selmanović, Almin Redžić i Meldin Podrug zamijenili su Kalema, Hadžića i Zukića.
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 14 okt 2018, 17:21

Radnik 5 0 BauBau
Pobjeda 3 2 Usora
Ilijas 1 1 Natron
Mosevac 0 2 Zepce
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 14 okt 2018, 17:58

Bosna - SAŠK 1-1
Borac - Jedinstvo 6-1
Radnik - Vis 5-0
Ilijas - Natron 1-1
Azot - Famos
Pobjeda - Usora 3-2
Mosevac Zepce 0-2
Slobodan: Krivaja


Ne znam koji vrag me natjerao da ne odem u Maglaj pogledati utakmicu. Sad citam i izgleda da je bila dominacija na terenu. Pobjeda sigurna, tri boda za izlazak iz krize. Sad nam slijedi Krivaja, nadam se da cemo popraviti gol razliku i uletjeri u gornji dom prvenstvene ljestvice :mrgreen:

Ocekivano visoke pobjede Borca i Radnika. I ostalo manje-vise ocekivano, najvece iznenadjenje mozda i jest pobjeda Zepca. Ne znam kako je Azot odigrao, al mislim da su trebali dobiti to.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 14 okt 2018, 18:09

Ilijas ima 5 uzatopnih pobjeda, tako da mi je i to izenadjenje.
Azot 1 0 Famos
Ja sam rekao da je nama Zepce najteze gostovanje i da su dobra ekipa. Gledo sam malo raspored nas i Radnika, stanje je takvo da su igral 5 kuci i 3 u gostima, za razliku od nas gdje smo 5 u gostima i samo 3 kuci. Cilj je ostati gdje jesmo do pauze i onda uz golmana koji je poceo vec trenirati sa prvom ekipom i kvalitetnim "Spicom" mozemo sa dobrim rasporedom preskociti Radnik.
Zadnja izmjena: Tihi, dana/u 14 okt 2018, 18:24, ukupno mijenjano 1 put.
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 14 okt 2018, 18:19

Ma nije meni, jer Natron nije los. Bolji su od ovog sto tablica pokazuje. Ja sam prije te utakmice rekao da ocekujem pobjedu Ilijasa, ali da me bod Natrona ne bi iznenadio. Opcenito mi je iznenadjenje da Ilijas ovako dobro stoji.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 14 okt 2018, 18:28

Tihi je napisao/la:Ilijas ima 5 uzatopnih pobjeda, tako da mi je i to izenadjenje.
Azot 1 0 Famos
Ja sam rekao da je nama Zepce najteze gostovanje i da su dobra ekipa. Gledo sam malo raspored nas i Radnika, stanje je takvo da su igral 5 kuci i 3 u gostima, za razliku od nas gdje smo 5 u gostima i samo 3 kuci. Cilj je ostati gdje jesmo do pauze i onda uz golmana koji je poceo vec trenirati sa prvom ekipom i kvalitetnim "Spicom" mozemo sa dobrim rasporedom preskociti Radnik.
BauBau u drugom pl. gledao sam, danas kad su izasli iz klubane kao da im je neko rekao stani, skroz druga ekipa. Nevjerovatno! Radnik jest bolja ekipa vidi se al nije nista sto se nemoze pobjediti, fora je sto Borac vec 4 do 5 sezona jedini kad igra gore oni prijave plastiku i svaki put nahebemo...
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 15 okt 2018, 06:12

Radnik i Borac ubjedljivi i favoriti lige u globalu za ovu sezonu...

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 15 okt 2018, 08:11

Nesto samo cuo,al ne znam da li je istina.

Kao da Radnika ne zanima ulazak u prvu ligu,da svake godine na pocetku sezone nakupi bodova, a kasnije gubi bodove koji su mu potrebni za ulazak u 1 ligu.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.