Druga Liga - grupa Centar

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 15 okt 2017, 20:25

Ima li ovaj Radnik kakvih ambicija prema prvoj ligi?

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 16 okt 2017, 05:50

Gdje se mogu naci rezultati od jucer?

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 16 okt 2017, 06:17

Evo nasao sam, zanimljivi rezutati, Azot i Radnik i Goražde su u samom vrhu tabele, mislim da ce jedna od te tri ekipe i uci u veci rang, prvu ligu Federacije, mada ne mora da znaci. Ekipa Famosa iz Hrasnice bas u losoj formi trenutno.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 28 dec 2017, 18:06

Općinski načelnik Hamdo Ejubović i predsjednik Fudbalskog kluba Radnik Ekrem Tufo jučer su obišli završene radove provedene na opremanju prostorija ovog kluba. Naime, Općina Hadžići je u ovoj godini izdvojila 57.000 KM za opremanje sedam apartmana u objektu te nabavku i ugradnju opreme za restoran i kuhinju.

“Ideja nam je da u konačnici naš klub bude poslovno-sportski objekat po evropskim standardima utvrđenim za fudbalske stadione i savremeno poslovanje. Naša djeca su izuzetno talentovana, škola fudbala FK Radnik je kvalitetna što potvrđuju brojni igrači koji ovdje postaju profesionalci, a karijeru dalje grade u inostranstvu ili višim domaćim rangovima takmičenja”, kazao je između ostalog Općinski načelnik Ejubović.

Zgrada posjeduje salon za sastanke, 14 apartmana u kojima se nalazi 28 ležaja, kao i restoran za privatne potrebe kapaciteta 60 mjesta.

“FK Radnik Hadžići se zahvaljuje načelniku Ejuboviću, kao i Općini Hadžići na nesebičnoj podršci. Zadovoljstvo nam je što Općina prepoznaje naš rad, naš trud i naše ideje s kojima želimo unaprijediti Radnik te samim tim promovirati fudbal i sport u Hadžićima, ali i cijeloj Bosni i Hercegovini”, poručili su iz ovog kluba.

slika
slika
slika
slika

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 11 mar 2018, 06:11

Kad starta ova liga, vidim raspored utakmica, nema termin!?

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 11 mar 2018, 11:47

semcho je napisao/la:Kad starta ova liga, vidim raspored utakmica, nema termin!?
Jucer startalo.

Famos - Krivaja 6-0
Jedinstvo - Ilijas 0-3
Borac - Bosna 3-2

Ostali igraju danas u 15.00

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mancini » 11 mar 2018, 13:51

Signore je napisao/la:
semcho je napisao/la:Kad starta ova liga, vidim raspored utakmica, nema termin!?
Jucer startalo.

Famos - Krivaja 6-0
Jedinstvo - Ilijas 0-3
Borac - Bosna 3-2

Ostali igraju danas u 15.00
Pretežno bi ova liga startala sedam dana iza Prve lige FBiH, a ove polusezone isti vikend.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 11 mar 2018, 13:56

Hvala, momci, ovdje simpatisem Famos i Radnik iz Hadžića. Vidim Famos jucer ubjedljiva pobjeda, sve cestitke ekipi.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 11 mar 2018, 15:08

Mancini je napisao/la:
Signore je napisao/la:
semcho je napisao/la:Kad starta ova liga, vidim raspored utakmica, nema termin!?
Jucer startalo.

Famos - Krivaja 6-0
Jedinstvo - Ilijas 0-3
Borac - Bosna 3-2

Ostali igraju danas u 15.00
Pretežno bi ova liga startala sedam dana iza Prve lige FBiH, a ove polusezone isti vikend.
Druga liga je startala kada je i zakazano, tj. ovaj vikend, a Prva liga je trebala startati prosli vikend, ali je to odgodjeno za sedam dana zbog snijega i to je razlog zasto je sad startalo u isto vrijeme.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 18 mar 2018, 08:59

FK FAMOS - FK BORAC 1:5
- Strijelci za Borac: Husakovic Edin 3x, Osmic Kasim i Zizo Adnan po jedan gol. Jedini gol za domacine postigao Sarajkic Senad.
NK KRIVAJA - FK JEDINSTVO 2:3
- Nemam info...
FK GORAZDE - FK BOSNA U. 2:0
- Strijelci Suntic Jasmin u 18.minuti iz jedanaesterca, i Ljuca Sedin u 49.minutu.
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Admir_Sa » 21 mar 2018, 11:38

Kako famos dobije 6-0, pa zijani 1-5?
nema potpisa

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 21 mar 2018, 12:11

Admir_Sa je napisao/la:Kako famos dobije 6-0, pa zijani 1-5?
Krivaja je bila losa jesenas, a cini mi se da ce biti ocajna na proljece pa i ne cudi tih sest komada. Borac je uvijek imao dobru ekipu, pomalo cudi 1-5, al kad nekome nekad krene pa udje sve sto opale po golu lako se desi pet komada. Mozda rezultat nije pravi prikaz stanja na terenu, ali pobjeda gostiju ne treba cuditi.

Iduce sezone bi u ovoj ligi mogli dobiti jedan pristojan klub. Vis iz Kosove je vodeci u ligi ZDK, a pokrenuli su akciju skupljanja novcanih sredstava za izgradnju tribine s tisucu sjedecih mjesta. Navijaci doniraju po 50KM za stolicu. Do sad je kupljeno oko 400 stolica. Takodjer imaju i clanove kluba, zajednica ih podrzava i mogla bi to biti lijepa prica. Kosova je inace mjesto u Maglaju koje broje blizu 2.000 stanovnika. Susjedno mjesto Mosevac vec igra ovu ligu, a Mosevac je nesto manji, imaju oko 1.500 stanovnika. Cudi da Maglaj kao opcina s nekoliko stabilnih klubova nema klub u visem rangu.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 30 mar 2018, 10:39

Borac 2:1 Gorazde
Znaci utakmica kako dolikuje ovom rangu takmicenja. Crveni dobijemo, svira im penal ne postojeci, ponisti nam gool i opet Borac pobjedi i sudije i Gorazde. najgora stvar je u tome sto sad ponovo igramo u gostima i 3.x nam pakuju sudije iz Gorazda. Kako, pitajte frajera koji odredjuje sudije u savezu nezz iz koje je ulice u Gorazdu... Luda stvar je i to sto Borac nece u prvu ligu, vec djeca igraju i gdje god da dodjemo ubise nas kartonima sudije zbog ovih ****, pa jb te treba to neko sve platiiti
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 30 mar 2018, 22:32

Tihi je napisao/la:Borac 2:1 Gorazde
Znaci utakmica kako dolikuje ovom rangu takmicenja. Crveni dobijemo, svira im penal ne postojeci, ponisti nam gool i opet Borac pobjedi i sudije i Gorazde. najgora stvar je u tome sto sad ponovo igramo u gostima i 3.x nam pakuju sudije iz Gorazda. Kako, pitajte frajera koji odredjuje sudije u savezu nezz iz koje je ulice u Gorazdu... Luda stvar je i to sto Borac nece u prvu ligu, vec djeca igraju i gdje god da dodjemo ubise nas kartonima sudije zbog ovih ****, pa jb te treba to neko sve platiiti
Moram pohvalit za stadion. Potrefilo se da je lijepo vrijeme, slobodan sam bio od posla i odem na utakmicu. Stadion koji je uredjeniji od pola stadiona Prve lige FBiH, teren da i ne govorim, perfektan. Svaka cast jos jednom.
Jedino mozda je trebalo razmisljat ranije pa na Sibovima ostaviti atletsku stazu, mislim da ima prostora, pa da imamo i atletski stadion, ali eto to su neka mastanja.
TŽV!

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 02 apr 2018, 11:18

Borac slavio u Ilijašu i došao na lidersku poziciju
Druga liga Centar, 19. kolo
Uzbuđenja ovog vikenda nije nedostajalo ni na terenima Druge lige FBiH grupa Centar. Odigrani su svi susreti 19. kola, a Borac Jelah je slavio nad Jedinstvom u Ilijašu 3:1 i došlo na prvu poziciju sa istim brojem bodova kao i Goražde.

Borac slavio u Ilijašu i došao na lidersku poziciju
Strijelci za tim iz Jelaha bili su Nikolić, Husaković i Mudrov, dok je za domaće pogodio Trembinčević.

Famos je sa 3:1 nadigrao Žepče, dok je isti rezultat viđen u duelu Moševca i Bosne Union.

Krivaja je sa minimalnih 1:0 bila bolja od Pobjede, a Rudar i Radnik Hadžići su podijelili bodove (2:2). Dva pogotka viđena su u duelu Usore i Azota (1:1).

Isti rezultat viđen je i duelu Ilijaša i Natrona.

Borac i Goražde imaju po 38 bodova, dok je Moševac trećeplasirani sa 37.
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 09 apr 2018, 08:19

Borac Jelah iskoristio kiks Goražda u Usori

Druga liga Centar, 21. kolo
Fudbaleri Borca iz Jelaha preuzeli su vodstvo u Drugoj ligi Federacije BiH grupa Centar.

Boarc je u utakmici 21. kola slavio gostujuću pobjedu kod Žepča (0:1), te su zbog bolje gol-razlike preuzeli vrh od ekipe Goražda.

Jedini gol na utakmici u Žepču postignut je već nakon pet minuta igre, a gostima je trijumf donio Denis Zelenković.

Goražde je neočekivano poraženo na gostovanju kod Usore (2:1).

Gosti su prvi stigli do vodstva u ovom meču. Jasmin Šuntić je u 40. minuti pogodio za 0:1, ali je u nastavku Usora došla do preokreta.

Oba pogotka za domaće postigao je Arnel Ramić. Prvo je u 55. minuti izjednačio na 1:1, a zatim u 61. minuti sa penala postavlja konačan rezultat meča od 2:1.

U ostalim utakmicama bilo je dosta pogodaka, a postignuti su sljedeći rezultati:

Druga liga Centar, 21. kolo:

Famos - Natron 4:1
Jedinstvo - Pobjeda 0:4
Famos - Natron 4:1
Krivaja - Radnik Hadžići 2:1
Ilijaš - Azot 3:3
Rudar Zenica - Bosna Union 1:3
Usora - Goražde 2:1
Žepče - Borac Jelah 0:1
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 09 apr 2018, 08:47

Ne znam kakvo je Gorazde, al ovaj Borac nije za viseg ranga. Ne znam kad je Zepce izgubilo od losije ekipe. Ljudi dali gol nakon par minuta i vise nisu ni igrali. Nasi napadali cijelo vrijeme, bio sam uvjeren da ce okrenuti, al nisu uspjeli ni izjednaciti. Mozda su imali losiji dan, ali sam ocekivao da ce ekipa iz vrha bez problema dobiti 3-0 i kuci, pogotovo kad sam vidio da nasim nema par igraca.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 09 apr 2018, 14:52

Ma nije da je lose, katastrofa... Jos svi su bili na spisku ured, jedan falio, al nezz koji im je qrac bio.. Toliko je lose izgledalo da je zepce pobijedilo ne bih me iznenadilo. Al jb ga nekad u ovom sportu moras imati i srece sto je ocito juce bilo... Mi Famosa razbijemo u jelahu, ljudi 2x predju centar i to ispucaju iz svog 16erca i 2 gola nam zabiju...
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 09 apr 2018, 22:47

Signore je napisao/la:Ne znam kakvo je Gorazde, al ovaj Borac nije za viseg ranga. Ne znam kad je Zepce izgubilo od losije ekipe. Ljudi dali gol nakon par minuta i vise nisu ni igrali. Nasi napadali cijelo vrijeme, bio sam uvjeren da ce okrenuti, al nisu uspjeli ni izjednaciti. Mozda su imali losiji dan, ali sam ocekivao da ce ekipa iz vrha bez problema dobiti 3-0 i kuci, pogotovo kad sam vidio da nasim nema par igraca.
Pa kako ne znas kako,zna se kako se uzima u ovoj ligi. Samo podmazes i et 0-1

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 09 apr 2018, 23:08

Kelner69 je napisao/la:
Signore je napisao/la:Ne znam kakvo je Gorazde, al ovaj Borac nije za viseg ranga. Ne znam kad je Zepce izgubilo od losije ekipe. Ljudi dali gol nakon par minuta i vise nisu ni igrali. Nasi napadali cijelo vrijeme, bio sam uvjeren da ce okrenuti, al nisu uspjeli ni izjednaciti. Mozda su imali losiji dan, ali sam ocekivao da ce ekipa iz vrha bez problema dobiti 3-0 i kuci, pogotovo kad sam vidio da nasim nema par igraca.
Pa kako ne znas kako,zna se kako se uzima u ovoj ligi. Samo podmazes i et 0-1
Ma nisam bas siguran da je tu ista podmazano. Ljudi su dali gol iz prve sanse u petoj minuti mozda. Nasi kasnije napadali, stvarali prilike, al nije bilo prave zavrsnice. Njihov gol je bio cist 100%, a nije sudac kriv sto nasi ne znaju iskoristit prilike. Imao je i Borac jos jednu odlicnu priliku za 2-0, al ne bi bilo fer da im je i to uslo :lol: Pobjeda je cista, u to ne treba ulazit, samo su sad imali vise srece nego pameti, ali i to je dio igre.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.