Druga Liga - grupa Centar

Avatar
Mokes
Postovi: 14870
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 22 okt 2018, 21:51

SENIORI I DALJE STOPOSTOTNI: U GOSTIMA SAVLADAN ILIJAŠ

Druga liga FBiH "Centar": NK Ilijaš - FK RADNIK HADŽIĆI 1:4

Seniori Radnika su i protekle nedjelje nastavili sa redanjem pobjeda. U 11. kolu slavili su u gostima protiv Ilijaša.

Mrežu gostiju načeo je Tarik Zukić, a preostale pogotke postigli su Nermin Hadžić, Benjamin Šehić (penal) i Faris Fejzić.

U sastavu našeg tima svoje mjesto su našli Ismir Mudželet, Edin Kovačević, Almedin Gusinac, Irfan Hasanović, Meldin Podrug, Mirza Kalem, Benjamin Šehić, Amar Konjhodžić, Nermin Hadžić, Faris Fejzić i Tarik Zukić.

Tokom drugog poluvremena trener Damir Beća izvršio je sve tri izmjene pa su umjesto Podruga, Konjhodžića i Zukića ušli Dževad Pračić, Alden Vladavić i Belmin Selmanović.

Naš tim je i dalje prvi s 10 pobjeda u 10 utakmica te gol-razlikom 40:5.
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la semcho » 23 okt 2018, 06:19

Ne znam dosad u ovim ligama jel imao neko dominantniju gol razliku, od kad postoje lige federacije.... Naravno, mislim na Radnik...

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la realancojk » 26 okt 2018, 17:42

semcho je napisao/la:Ne znam dosad u ovim ligama jel imao neko dominantniju gol razliku, od kad postoje lige federacije.... Naravno, mislim na Radnik...
Imao je Igman iz Konjica prije 10-12 godina..preko 150 golova su dali u ligi.
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 28 okt 2018, 15:44

Usora 3 2 Krivaja
Vis 2 1 Zepce
Natron 0 5 Borac
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 29 okt 2018, 00:02

Famos - Mosevac 1-3
Bosna - Ilijas 0-2
Vis - Zepce 2-1
Usora - Krivaja 3-2
Natron - Borac 0-5
SASK - Pobjeda 3-4
Radnik - Azot 2-1

Iznenadio me poraz SASK-a od Pobjede, a sve ostalo prema ocekivanjima. Jedino sto nisam ocekivao ovako visoku pobjedu Borca, kao ni nisku pobjedu Radnika. Mislio sam da ce biti obratno, da ce Borac slaviti teze, a Radnik puno lakse.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 29 okt 2018, 08:01

Signore je napisao/la:Famos - Mosevac 1-3
Bosna - Ilijas 0-2
Vis - Zepce 2-1
Usora - Krivaja 3-2
Natron - Borac 0-5
SASK - Pobjeda 3-4
Radnik - Azot 2-1

Iznenadio me poraz SASK-a od Pobjede, a sve ostalo prema ocekivanjima. Jedino sto nisam ocekivao ovako visoku pobjedu Borca, kao ni nisku pobjedu Radnika. Mislio sam da ce biti obratno, da ce Borac slaviti teze, a Radnik puno lakse.
Sask na poluvremenu vodio 3:1. Iz ne postojeceg faula primamo gol za 2:3 i oko 75 minute primamo 3 gol.Pred kraj utakmice cist penal sudija koji nam je svirao protiv Radnika i podobro nas zaj.ebao to je i uradio sada i da bih onda iz kontre primili gol za 3:4


Glavni sudija je dobio sto je i zelio kopacku u glavu i par samara.

Pa sada ocekujemo kaznu, a koja ce biti vidjet cemo.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 29 okt 2018, 08:55

Ma suci u ovim nizim rangovima rade sta hoce. Neki dan kad smo igrali s Krivajom ja stizem, a taman kraj poluvremena. Svadja sa sucima do svlacionice, a onda i ispred je bila takva da sam mislio da se utakmica nece ni zavrsiti. I na pocetku poluvremena nas tajnik prijeti sucima za neke kartone, ovaj govori dat ce karton na prvu :lol:

Protiv Borca se glavni sudac svadja s publikom, pa gdje to ima? Protiv tog istog Borca svira ofsajd za napadacu Borca, a nas trener vice da nije bilo ofsajda i da je sudjenje katastrofa.

Prvo sto ne znaju, drugo sto misle da znaju i pokusavaju se nesto nametnuti. Unistili su hrpu utakmica svojim odlukama. Nekad mi dodje da odem s utakmice kad vidim kako se sudi. Pa za 20 maraka ih mozes kupit.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 29 okt 2018, 11:13

Nas ocekuje zestoka kazna to je sigurno.
Bit ce suspednovano par igraca i klub ce sigurno biti novcano kaznjen.A posto smo sa parama kratki pitanje je kako ce sve ovo zavrsiti.
Cak mozda i odustajanje od lige ne bih me cudilo.Nije prvi put da nam je sudjenje katastrofa,al kad je previse previse.
Isti ovaj sudija nam uzme bodove protiv Radnika sada to isto radi protiv Pobjede.

Vjerovatno je ocekivao da ce samo sa psovkama proci i da ce se izvuci i ovaj put.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 29 okt 2018, 13:44

Kod nas su tu prije par sezona pretukli suce i delegata. Igraci i trener. To je bilo u kantonalnoj, a mislim da je kazna bila dvije utakmice bez publike i 1.000KM.

Dobili su zasluzene batine, a najveca zal je ta sto batine nisu dobili nalogodavci, a bili su im dostupniji nego suci. Sreca njihova da se sve saznalo tek kad su se strasti dobro smirile.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 29 okt 2018, 14:09

Kod nas ce navodno biti kažnjeno par igraca uz novčanu kaznu kluba.
A finansijska situacija je katastrofa,sami smo sebi (igraci) kupovali opremu.Jednostavo nemamo nikakv u podrsku i niti kakvu inekciju sto se para tice.
Pa hajmo reći 95 posto sam siguran da je ovo kraj za SAŠK Napredak.
Predsjednik kluba nam je napocetu sezone rekao da mu nije drago sto smo ušli i da je bolje da smo kantonu ostali.On je tu predsjednik sam na papiru i kada treba uzeti kakve pare.A kad treba dati nema ni jedne marke
Visca el Barça ! Mes que un club !

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 29 okt 2018, 14:32

Ovaj Radnik ako sad ne izgubi od Pobjede u Tesanjci, tesko da se moze nesto promijeniti sto se tice prvaka... Ljudi il' igraju ili imaju kesa pa kupuju, a vjerujem da igraju jer su prosle sezone bili extra ekipa. Medjutim, citajuci komentare ovdje sa tih utakmica (radnika) vidim da sudije lagano odredjuju stanje na tabeli sto je veoma lose za napredak fudbala.

@DesimaL
Na kraju ni kriv ni duzan ispadnes seljacka ekipa, a natjeraju te na takav potez ne komplet klub vec pojednce iz kluba ovi "ljudi u crnom". Valjda vam ovo nije "pozitivan samar" pa da dodjete za vikend i nas razbijete :) Po meni najbolje bi bilo da dodjete sa juniorima pa da i mi kojeg igraca odmorimo za hadzice. (salim se naravno).
Ja, rece mi jedan sudija iz Zenice da od reorganizacije vjerovatno nema nista, razlog jer se bune klubovi iz Hercegovine, a zasto se bune ne treba nikom crtati.. Sad dal' ce savez pokazat muda pa reorganizovati ligu, ili ce pokleknuti i popustiti pritiscima kao i u vecini slucajeva nezzz, ugl. tu je zapelo tako da nista vjerovatno od reorganizacije sljedece sezone...
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 29 okt 2018, 14:44

Tihi je napisao/la:
@DesimaL
Na kraju ni kriv ni duzan ispadnes seljacka ekipa, a natjeraju te na takav potez ne komplet klub vec pojednce iz kluba ovi "ljudi u crnom". Valjda vam ovo nije "pozitivan samar" pa da dodjete za vikend i nas razbijete :) Po meni najbolje bi bilo da dodjete sa juniorima pa da i mi kojeg igraca odmorimo za hadzice. (salim se naravno).
Ako ti jedan sudija 2 puta uzme po 3 boda KUCI onda jednostavno ne mozes da presutis.
Cak se sjecam u utakmici protiv radnika kada je svirao penal glavni sudija Haris Zec sto nam je i jucer sudio rekao da mu je receno od Saveza da mora pripaziti ovu ekipu (Radnik).
Inace covjek koji delegira sudije i vodi neku rijec u ekipi Pobjede salje ti tog sudca ponovo. Ne moguce je da je slucajno.
Pitanje je da li ce se ikako doci u goste Borcu ukoliko kazna bude onakva kakvu ocekujemo.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la tm1987vtz » 30 okt 2018, 01:14

DesimaL je napisao/la:
Tihi je napisao/la:
@DesimaL
Na kraju ni kriv ni duzan ispadnes seljacka ekipa, a natjeraju te na takav potez ne komplet klub vec pojednce iz kluba ovi "ljudi u crnom". Valjda vam ovo nije "pozitivan samar" pa da dodjete za vikend i nas razbijete :) Po meni najbolje bi bilo da dodjete sa juniorima pa da i mi kojeg igraca odmorimo za hadzice. (salim se naravno).
Ako ti jedan sudija 2 puta uzme po 3 boda KUCI onda jednostavno ne mozes da presutis.
Cak se sjecam u utakmici protiv radnika kada je svirao penal glavni sudija Haris Zec sto nam je i jucer sudio rekao da mu je receno od Saveza da mora pripaziti ovu ekipu (Radnik).
Inace covjek koji delegira sudije i vodi neku rijec u ekipi Pobjede salje ti tog sudca ponovo. Ne moguce je da je slucajno.
Pitanje je da li ce se ikako doci u goste Borcu ukoliko kazna bude onakva kakvu ocekujemo.
Ko vas je*e. Postoje diplomatski i kulturni načini za rješavanje svih situacija kao što je ta da vam se šalje isti sudac drugi put kao što je pisanje pismene žalbe nogometnom savezu federacije i traženje izuzeća tog Zeca. To što vi pokušavate nekom silom je dokaz ko ste i šta ste i onda dođeš sa pričom da ti je krivo što vam predsjednik neće da da pare. Pa ne bih ni ja plaćao vaše gluposti i glumatanje neke sile. Zdrao, ja bih vas izbacio iz lige odmah.
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Kelner69 » 30 okt 2018, 07:25

Taman pomislis da se malo konsolidavalo i onda ti dodju indijanci i pretuku sudiju. Tacno i jeste za kantona.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 30 okt 2018, 08:01

Kakve zalbe ?
Mislis da ce neko to i pogledati,cak sta vise ocjene za sudiju budu vise neko odlicne.Ne zele ni snimak utakmice pogledati, a da se pogleda zalba.

Predsjednik kluba od provog dana ne zeli da daje pare,ne samo zbog ove utakmice, jer kako kaze on nema koristi od nas nikakve.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 30 okt 2018, 08:22

Mozda je taj predsjednik glavni razlog za takvo sudjenje. Mozda upravo on sve kuha kako bi se vratili u kanton. Razmotrite i tu mogucnost.

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 30 okt 2018, 09:44

Za pocetak su nam suspedovali teren dok se ne napisu izjave i onda ide na disciplinsku.

Imaju 3 igraca koja moraju pisati izjavu trener i jos par osoba.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Mokes
Postovi: 14870
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 30 okt 2018, 16:30

https://www.facebook.com/benjamin.sehic ... 575497956/

Ne znam hoće li ostali moći vidjeti ovu majstoriju :tokralju: :tokralju:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
DesimaL
Postovi: 4419
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:48
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la DesimaL » 31 okt 2018, 15:40

Kazne ipak nisu toliko strasne

Dva igraca po 3 utakmice supenzije jedan igrac pola godine trener i prestavnik kluba po 100 km i covjek sto je zaduzen za bezbijednost 2 godine zabrane.
Visca el Barça ! Mes que un club !

Avatar
Mokes
Postovi: 14870
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Mokes » 01 nov 2018, 16:18

SENIORI PONOVO SLAVILI

Druga liga FBiH "Centar": FK RADNIK HADŽIĆI - NK Azot 2:1

Novu pobjedu za nastavak stopostotnog učinka upisali su seniori Radnika koji su kod kuće savladali Azot u 12. kolu.

Oba gola za naš tim postigao je Alden Vladavić.

U prvom sastavu našeg tima bili su Ismir Mudželet, Enes Kazić, Edin Kovačević, Irfan Hasanović, Meldin Podrug, Mirza Kalem, Tarik Zukić, Amar Konjhodžić, Nermin Hadžić, Faris Fejzić i Alden Vladavić.

Trener Damir Beća iskoristio je sve tri izmjene u drugom poluvremenu. S klupe su ušli Almedin Gusinac, Mustafa Mujan i Dževad Pračić, a zamijenjeni su Podrug, Zukić i Hadžić.

S ukupno 11 pobjeda u isto toliko mečeva naši seniori su ostali na prvom mjestu tabele.
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.